Forum
Elly si je uredila frizuro. "sem v redu?"

"super si!" ji je že stotič rekel Andrew, ki je sedel zraven nje in brskal po torbi.

"izgledati moram popolno!" je rekla Elly. "predsednica dijaškega sveta MORA biti popolna."
"ja, ja..." je rekel Andrew.
avto se je končno ustavil.
Elly je odprla vrata "sva midva sploh v sorodu?"
"ja, človek bi si mislil, da se boš po devetih mesecih deljenja maternice vbila v glavo kaj pameti." je rekel in stopil ven.
"Elly!" je zaslišala in naslednje, kar je čutila je bil objem. "pogrešala sem te!"

"Bina!" je vzkliknila Elly in jo objela. "kje si bila vse poletje?!"
"doma pa v Londonu, pa doma..."
Andrewa je na drugi strani zamotil drug fant. "pogrešal sem te, stari!"

objela sta se. "Ben!" je vzkliknil Andrew "še vedno razkazuješ mišice?"
"jasno, da jih!" je rekel Ben.
"mene ni nihče pogrešal?" je vprašala Ariana, ki je prišla zraven in objela Bino in Elly.

"seveda, da smo te!" je rekla Elly.
"kje je Rorry?" je vprašal Andrew.
Ben je pomignil proti klopci.

Rorry je počasi kinkal.
"RORRY!" je zavpila Ariana, da ga je zbudila.
"a?!" je vzkliknil in se v trenutku zbudil. "slabo sem spal. KLAPA!" kar se je dalo hitro je bil pri njih in jih objel. "pa kje ste bili vse poletje?!"
"gremo še zadnjič pozdraviti naše nove dijake?" je vprašala Elly.
pokimali so ji in šli z njo na balkon, ki ga je šola uporabljala za govore.
"dobrodošli vsi skupaj!" je zavpila Elly, da je dobila pozornost. "jaz sem Elly-predsednca dijaškega sveta. upam, da boste na naši šoli uživali, dobili dobro podlago za naprej in predvsem našli prijatelje za vse življenje. če boste potrebovali kar kole-se lahko obrnete na nas šest: mene, Andrewa-kapetana nogometne ekipe, Bino-kapetanko ženske nogometne ekipe in kapetanko lokostrelcev, Bena-šolskega prvaka v boksu, Ariano-uradno šolsko pevko in ne nazadnje na Aurelia, Rorrya-šolskega prvaka v matematiki."
dijaki so zaploskali.
šesterica na balkonu se je zresnila, ko se je za njimi zaslišal zvok kovinskih podplatov, ki udarjajo po marmornatih ploščicah po hodniku. šestih, če smo natančnih, ki so hodili srhljivo usklajeno.
Elly se je nakremžila "Queen"
15. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
15. oktober 2015
vrta na balkon so se sunkovito odprla in na balkon je prikorakala šesterica.
punca, ki je hodila na čelu se je naslonila na ograjo zraven Elly in se ji zlobno nasmehnila. "hvala, Ellyca. bom jaz prevzela." kruto jo je odrinila stran.

"dobro, drhal!" je zavpila punca "dobrodošli v peklu!"
večina dijakov je odšla s prizorišča, novi pa so ostali.
"hirerhalna piramida je sledeča: mi. torej nas šest, te trapi, ki so vam zdajle nekaj vbijali v glavo, športniki, lepotci, piflarji, živali, bacili, prvi letnik!" je nadaljevala punca.
"Queen nehaj!" se je umešal Andrew in jo zgrabil za zapestje.
"ne, ti nehaj" je mirno rekla in se zasukala, da je padel čez balkon.
"And!" je zavpila Elly.
"bi rad še kdo?" je vprašal fant poleg Queen.

"nočemo težav. se spomniš?" je Rorry rekel Bini.
"pa pa!" je vzkliknila Queen in se obrnila nazaj k novincem. "gimnazija je zapor! vaši ječarji bomo jaz-The Evil Queen-po domače Queen. nočete se mi zameriti." pomignila je proti fantu, ki je grozil ostalim "Emil. najlepši na šoli."
Emil si je zmršil lase in napel mišice, da so se videle čez srajco.
Queen je zavila z očmi in pomignila proti punci, ki je stala zraven njega "Helen. igre na srečo so prepovedane, a ne? nočete, da vas obere."

zasmejala se je in si med prsi zavrtela žeton o pokra "se razume!"
"Jered. iluzjonist iz Indije! nočete zapasti v njegovo točko."

Jered je sklenil dlani in ko jih je odprl mu je na njih počivala živa krastača. vrgel jo je v zrak in spremenila se je v vrano.
Queen je vrgla lase "Catrina. nočete, da spusti svojega ljubljenčka nad vas."

v rokah je imela krokodila, ki mu je več kot očitno godilo božanje "in znebite se glasnih ur. to me živcira!" se je zasmejala.
"to je Ace. hokejist. verjemite. nočete, da vas pretepe."

zasmejal se je, ampak samo z usti, oči so ostale mirne "res je, nočete."
Queen se je vzravnala "še enkrat: DORODOŠLI V PEKLU!"
16. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
16. oktober 2015
"misliš, da bo letos Queen s svojimi kaj boljša?" je Andrew vprašal sredi kosila.
"dvomim." je rekla Bina in ujela jagodo, ki ji jo je vrgel Ben.
"takšni se ne spremenijo" je rekla Elly, ki si je urejala pričesko.
"je do od vas sploh kdaj pomislil, za kaj so takšni?" je vprašala Ariana.
"mogoče so z njo slabo ravnali, mogoče je bila Queen včasih kot mi-popularna!" je zamomljal Rorry, ki si je glavo podpiral z roko, da mu ne bi umahnila v kosilo.
šesterica se e zasejala.
"je kdo dejansko kdaj ujel njeno ime?" je vprašal Andrew.
"UPAM, DA STE UŽIVALI V KOSILU!" se je zaslišalo od zgornjega nadstropja od koder so vodile stopnice. na ograjo se je naslanjala razgrajaška šesterica.
"PRAV DOLGO NE BOSTE VEČ!" je zavpil Emil.
novi dijaki so otrpnili, razgrajači pa so se zasmejali.
"bo kdaj konec?" je zamomljala Elly.
"prvo pravilo: najdite svojo skupino" je rekla Queen in Ace in Jared sta jo dvignila na mizo novincev, ki so sedeli skupaj. "hočem vedeti kje ste, kaj ste in kje na lestvici ste."
Emil je pogledala fanta, ki si je urejal frizuro. zgrabil ga je za ramo "misliš, da si lep?"
"j...ja..." je zajecljal fant.
"misliš, da sem jaz lep?" je vprašal Emil sladkor, kolikor je pač šlo.
"ja." je hitro odgovoril fant, ker se mu je zdel odgovor pravilen.
"misli, da si lepši od mene?"
"no..." fant ni vedel kaj bi rekel.
Catrina je fantov obraz potisnila v njegovo kosilo. "nisi več!"
šesterica se je zasmejala, da je smeh odmeval po jedilnici.
fant, ki je bil potisnjen v hrano, si je z obraza snel hamburger in ga vrgel čez balkon.
pristalo je točno na Benovi glavi. bil je pač hitre jeze in je zgrabil svojega in ga vrgel v Queen.
ravno takrat se je pred njo postavil Emil in zadelo je njega "moj lep obraz!" je zavpil.
"a tako bi se šli?!" je zavpil Jared in zgrabil vrč soka in ga zlil na Elly.
"EJ!" je zavpila ta "uničil mi boš nove čevlje!"
tako se je začel splošni pretep. vsi so metali hrano v vse.
ravnatelj je slišal vse to in prišel dol pogledat, kaj se dogaja.

ravno, ko je stopil skozi vrata, ga je zadela pošiljka, ki jo je Queen namenila Andrewu.
"ELLY, ANDREW, BINA, BEN, ARIANA, AURELIO, CATRINA, JARED, HELEN, ACE, EMIL in...TI!" je zavpil "TAKOJ V MOJO PISARNO!!!"
17. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeext!!!!!!!
17. oktober 2015
"zakaj je ravno vas dvanajst vedno v žarišču težav?" je vprašal ravnatelj.
"ker ONI začnejo, MI pa jih poskušamo zaustaviti preden bi poškodovali sebe ali ostale!" je vzkliknila Elly.
"bla, bla, bla-nakladaj komu drugemu!" je vzkliknila Queen in segla po posodi zbonboni na ravnateljevi mizi "družba?" dala jo je nazaj in njena skupina si je razdelila vse.
"tri leta sem vas prenašal, letos vas ne mislim!" je rekel ravnatelj. "sobe bo letos razdelila moja pomočnica. če se boste razumeli, boste smeli biti zunaj kolikor boste hoteli, dokler pa se ne razumete, boste v sobah ves prosti čas, oziroma boste lahko ven hodili le, če boste imeli dovoljenje mene ali pomočnice. jasno?"
šesterica razgrajačev se je začela glasno pritoževati in vpiti drug čez drugega.
"TIŠINA!" se je za njimi zaslišal glas pomočnice.

"upam, da je bil moj nadrejeni dovolj jasen." usedla se je k njemu "za vas šest me ne skrbi." pogledala je Ellyino skupino. "lahko greste."
"sobe so označene s slikami." je rekel ravnatelj "veliko sreče."
šesterica je pokimala.
"glejte, V.I.P.!" je vzkliknila Catrina.
"samo naša pridiga!" ji je pomagal Ace.
"gospodična, naj vam povem, da imam nekaj za vas." Jared si je čez roko zamahnil z jakno in na njej je bila krastača, ki je skočila naravnost k ravnatelju, da je pomočnica odskočila.
"se bojite žabice, lastnega odseva pa ne?" je vprašala Helen, ki je mešala karte.
"TIŠINA!" je zavpila pomočnice.
"smo že slišali!" je rekel Emil.
"noge dol z mize!" je zavpila pomočnica nad Queen, ki je dala svoje umazane škornje ravnatelju praktično pod nos.
"ali kaj?"
"ali pa boš kaznovana!"
"bu-hu-hu!" je zavila Queen "samo kazni ne!"
njena ekipa se je zasmejala.
pomočnica je pogledala ostale "lahko greste. samo TI ostani."
"ne umri od dolgčasa." je rekel Emil, ko je bil na vratih in jih zaprl.
"pristrigla ti bom angelske peruti. z lepa ali z grda."
Queen je z gibom glave umaknila lase "angelske?"
"dobro veš, kaj mislim."
"aja. ko smo ravno pri tem." Queen je dala noge z mize, da je bila bliže pomočnici "če bi me klicali Queen in ne TI bi bilo tako lepo, da bi bilo kar kičasto."
"pojdi. nima smisla." je rekel ravnatelj.
"ALELUJA!" je vzkliknila Queen. iz ust je vzela žvečilko in jo prilepila pod mizo, ustala in šla.
"nikoli je ne bom razumela." je rekla pomočnica in se usedla na mizo.
"ne moreš je." je rekel ravnatelj "to kar se je zgodilo njej... jah-človeka spremeni za vedno."
29. oktober 2015
u199774
u199774
nneeeeexxtttt!!
29. oktober 2015
NEXT! OBOŽUJEM TVOJO ZGODBO! <3
02. november 2015
"ne morem verjeti." je rekla Bina, ko so se z njeno klapo srečali na hodniku "to leto bo najslabše leto kadarkoli!" sobo je dobila z Helen in, ker je bila Bina pač Bina sta se sprli že prvo uro.
"ne ti meni o najslabšem letu!" je vzkliknil Ben "sobo sem dobil s tistim čudakom! niti nasmehne se ne!" Ben je bil najbolj vzkipljiv v ekipi, sobo pa je dobil z Acem, ki skoraj nikoli ni izkazal nobenega čustva, ampak je bil narejen za pretepe in zato sta oba že prvi dan imela saj nekaj modric.
Ariana si je umaknila lase z obraza "vi saj ne boste živeli v strahu, da bi vam cimrina zver med spanjem nekaj odgriznila!" dobila je Catrino in Ariana se je že od nekdaj bala plazilcev in Catrinin Peterček ji je naganjal strah v kosti. pa še Catrino so živcirale ure in je skoraj takoj ob prihodu vrgla Arianino budilko čez okno.
Rorry se je naslanjal na steno in razmišljal z zaprtimi očmi. "čeprav Jared je obupen." je zamomljal "samo malo sem zadremal, ko pa sem se zbudil sem imel okoli nog ovito eno od njegovih 'asistentk'." z asistentkami je mislil kačo, ki jih je Jared še posebej rad pričaral kakšnemu dekletu.
"vas saj ni strah, da vas bo vaš cimer ponoči kaj POČEL z vami" je rekel Andrew. ko je prišel Emil v sobo se je najprej usedel na stol pred ogledalo in se začel urejati, ko pa mu je Andrew rekel, da naj na njegove spolne usluge ne računa, se je obrnil in rekel, da ni gej. potem pa se je spet obrnil proti ogledalu in rekel, da je, ker je zagledal najlepšega moškega na svetu-sebe.
Elly si je popravila lase "vi se kar pritožujte! vi ste dobili lutke, jaz pa LUTKARJA!" sobo si je delila s Queen. takoj, ko je Queen prišla v sobo je zgrabila svoje spreje in po zidovih na svoji strani. ko pa ji je Elly rekla, da tega ne sme, ji je Queen v odgovor samo posprejala obraz in se zlobno nasmehnila, ampak le za hipec-na tisti svoj Queen način.
"oprosti, draga." je rekla Queen, ko je prišla iz sobe in se vrinila med Elly in Andrewa "za razliko od drugih... vladarjev, smo mi enakopravni in prijatelji. res je, da sem nas jaz zbrala, ampak to ne pomeni, da sem jaz kraljica matica." objela je Elly okoli ramen "sploh pa ti nisi prava oseba, da bi komurkoli govorila, da je lutkar, se ti ne zdi?" postavila se je nazaj na noge "s PRIJATELJI se dobimo. šolo so spet prebarvali. kdaj jih bo izučilo?" obrnila se je in šla po hodniku do stopnic.
"zaradi vas bomo vsi nastradali!" je zavpil Ben.
Queen se je obrnila k njemu, si poljubila dlan in se mahnila po zadnjici.
02. november 2015
NEXT!
02. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeext!!!!
02. november 2015
skupina razgrajačev se je režala kot nora. "tole bo še zanimivo!" je vzkliknila Catrina.
"misliš?" je vprašal Ace.
Helen je zavila z očmi "ti imaš itak ledeno srce in ne opaziš ničesar!"
"Bina praviš, da je skoraj zajokala?!" je vprašal Jared in se smejal.
"indijski naglas je srčkan, ni?" je vprašal Emil in pogledal na grafit, ki ga je Queen ravno končala. "lepo!"
"vem!" je rekla in si umaknila lase z obraza.

"vsako leto narediš najprej netopirja." je rekla Helen.
Queen se je zasukala "saj je moj zaščitni znak."
"še vedno mi ni jasno, zakaj ni krona." je rekel Ace. "mislim.. Queen..."
"EVIL Queen" ga je popravil Jared.
Catrina je ustala "koliko je ura?"
"enajst zvečer?" je gibal Emil "zjutraj bom nadoknadil lepotni spanec."
"pa ne sekiraj se!" je rekla Helen "ti si tudi s podočnjaki najlepši!"
"hvala, vem"
"bi šli 'krstit' novince?" je predlagala Queen. 'krst' je pomenilo, da so na sredini hodnika postavili zvočnike in navili glasbo na polno.
"ja!" je vzkliknil Ace.
"kaj natančno je 'krst'?" je vprašala ženska, ki se je nenadoma prikazala poleg njih.

vsi so odskočili skoraj cel meter nazaj. "kako ste se lahko splazili sem?!" je vzkliknila Helen.
"se vi zavedate, kako pomembno vlogo igrate?" je vprašala ženska.
"ja!" je rekla Queen "VLADAMO šoli."
"še zdaleč ne..." je rekla ženska in se zazrla vsakemu posebej v oči "v sobah vas že čakajo knjige. vsakega čaka njegov lik. vsak mora najti ključ. pot do njega mu bo razkrila uganka, ki se bo prikazala ko bo čas."
"kozarček viskija preveč smo spili." je rekel Jered "čez poletje vedno izgubim kondicijo!"
"pustimo to noro kravo in jih pojdimo 'krstit'." je rekla Queen.
ko so ostali že izginili za vogalom, se je Queen zavedla, da jo ženska drži za roko. "obe veva, kaj je bilo takrat pri reki."
Queen se je zdrznila. nihče ni vedel, ona ni mogla... kako bi lahko... "ne, ne veva." poskusila se ji je izmotati, pa je imela starka jeklen prijem.
"takrat je umrl Charlie, Angelina pa..."
"Angelina je MRTVA!" je vzkliknila Queen in se še bolj panično želela izmotati "KLPA!"
"ne slišijo te." je rekla ženska "ne, ker te ne bi želeli, pač pa ker te ne morejo, zaradi mene"
"SPUSTITE ME!"
"Angelina še ni čisto mrtva." je nadaljevala "še je upanje zanjo."
"MRTVA JE! MRTVA, MRTVA, MRTVA!" je vpila Queen v upanju, da jo bodo slišali "tisti dan je umrla."
ženska je zavzdihnila "obe veva, da ji srce še bije."
"če me ne izpustite takoj, bom pozabila, da ste samo nemočna ženička." ji je skozi stisnjene zobe grozila Queen.
"razmisli." ženska jo je izpustila. "razmisli."
03. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
03. november 2015
O HOLLY JESUS NEXT!
03. november 2015
"kje si bila?!" je siknila Bina, ko se je Helen končno prikazala v sobi.
"zunaj." je rekla Helen in se vrgla na posteljo in pri tem začutila nekaj trdega. "si mi ti dala to v posteljo?"
izpod odeje je potegnila knjigo.

"Alica v čudežni deželi?" Helen je Bino pogledala izpod čela "resno?"
"o moj bog!" je vzkliknila Bina "tudi tebi se je kar pojavila!" odprla je predal in ji pokazala knjigo, ki se ji je sredi noči kar pojavila na noči omarici.

"kar pojavila se je."
Helen se je takrat spomnila starke, a se je ustavila, preden bi lahko kar koli rekla, konec koncev je govorila z BINO. "verjetno kakšna potegavščina."

Jered se je vrnil v sobo. Rorry je spal kot ubit. Jered se je vrgel na posteljo in odskočil. bila je knjiga.

naredil je nekaj korakov do Rorryja in ga stresel "EJ!"
"še pet minut!" je zamomljal Rorry.
"zakaj si mi dal KNJIGO v posteljo?"
"kakšno knjigo?" Rorry se je uprl na komolce "ko jaz spim-spim!" takrat je na nočni omarici zagledal nekaj, česar prej ni bilo tam.

"zakaj si mi prinesel knjigo za punce?"
"me ti sploh poslušaš?!" je vzkliknil Jered.
Rorry se je ulegel nazaj "ob dveh ponoči? ne!"

Ace ni izgledal zaspan. ravno obratno! usedel se je na posteljo in zatipal knjigo.

"Ben?" je vprašal polglasno, a ga je Ben vseeno slišal in se zbudil.
"kaj je Ace? kaj je?"
"knjigo si mi dal v posteljo." to ni bilo vprašanje.
"nisem." je rekel Ben in vzel v roke knjigo, ki jo je našel sam. "mislil sem, da je ta tvoja."

"kaj naj jaz z zgodbico za punčke?" je vprašal Ace še vedno brez čustven.
"gotovo je hec." je rekel Ben.
"gotovo." Ace se je ulegel, ni pa zaspal, ker se mu je v misli prikradla tista starka...

Catrina je dala svojega Ponirka na Arianin obraz, da jo je zbudil.
"SI NORA?!" je vzkliknila Ariana.
"zakaj si mi dala knjigo v posteljo, da bi si skoraj zlomila hrbet?" je vprašala Catrina. "in še to knjigo za dojenčke!"

"zakaj bi ti dala Petra Pana pod odejo?" je vprašala Ariana vsa zaspana.
"to te sprašujem!" je zavpila Catrina.
"gotovo se je kdo zmotil. glej" pomignila je na knjigo na njeni nočni omarici.

"verjetno je to sobo zamenjal za svojo, pustil knjigi, šel in pozabil."
04. november 2015
se opravičujem, ampak sem po nesreči dala za Bino in Helen isto sliko. helen je res dobila Alico v čudežni deželi, Bina je dobila Robin Hooda.

04. november 2015
več slik ne gre v en okvirčk bom tuki naprej.

Andrewa je zbudil zvok vrat. "kako si lahko tako dolgo pokonci?"
"nič se ne sekiraj. malo kumaric bo odpravilo podočnjake." je rekel Emil in se želel usesti na posteljo. "knjiga je v moji postelji. kako lepo od tebe." glas je imel celo malo presladek, ker se je delal norca iz njega. "torej misliš, da sem lep kot Sneguljčica?"

"ti si bolj zlobna kraljica, ker misliš, da si najlepši." je rekel Andrew.
"ne laskaj si." je rekel Emil.
"šel se po kozarec vode, pa sem jo našel na omarici." je rekel in mu dal svojo knjigo.

"resno?" je vzkliknil Emil "ti dobiš viteze, jaz pa princese?"
"ker si ti bolj princeska?"
Emil se je zresnil "na tvojem mestu danes sploh ne bi zaspal. kdo ve, kakšen boš zjutraj."

Queen se je vračala v sobo v svojem tempu. uživala je v zvoku kovine, ki udarja ob tla. še vedno so ji v ušesih odzvanjale besede tiste ženske. 'Angelina ni umrla'
"ja pa je." si je zamomljala in ustopila v sobo. "kaj se greš?" je vprašala Elly, ki je sedela na postelji in noge prižemala k sebi.
"knjigi... kar pojavili sta se!"
"pojma nimam o čem blebetaš in me v bistvu ne zanima."
"glej." Elly je pomignila proti njeni postelji.

"o, Drakula!" je vzkliknila Queen "moj najljubši film."
"jaz jo imam tudi!" je rekla Elly in pokazala na nočno omarico.

Queen je prhnila v smeh in se v sekundi zresnila "otročičku si šla ukrast knjigico... kako lepo!"
04. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
04. november 2015
tok me zanima kaj bo zdej hahahaha next!! ☆☆♡♡♡
04. november 2015
"kar pojavila se je!" je rekla Elly in drugim pokazala knjigo. bili so pri zajtrku, ker so dejansko lahko bili ločeni od razgrajačev.
"ta tudi!" je rekel Andrew in ji pokazal svojo.
drug za drugim so vzeli v roke svoje knjige.
"kaj naj to pomeni?" je vprašala Bina.
"pomislimo. imajo te knjige kar koli skupnega z nami?" je rekel Rorry.
"Arianina ima!" je rekla Bina. "dobro poješ in o greš na morje te noben ne spravi iz vode!"
"nisem opazila." je rekla Ariana in pogledala Bino "petkratna državna prvakinja v lokostrelstvu, žilava, najljubša barva ZELENA!"
Bina je zamežikala. "ali pa Elly! sumljivo rada izgubljaš čevlje pa še živali te obožujejo!"
Elly je pogledala brata "vedno pravičen, pogumen-razen kadar gre za punce-pa še fizično si sposoben. in vedno dobiš stvari, ki so zataknjene ven."
Andrew je važno vrgel lase "ali pa Ben. klasika, stari! v sekundi vzkipiš in si potem razjarjen dokler se ti ne opravičijo."
"NI RES!" je vzkliknil Ben "mogoče malo." pogledal je Rorryja "zaspanec."
Rorry se je zasmejal. "ampak zakaj imajo ONI tudi knjige?"
"pomisli." je rekla Bina "Helen-prvakinja v kartah- in Alico v čudežni deželi."
"in?"
"srčeva kraljica? kraljica kart." je razložila.
"Jered ima Aladina." je rekel Rorry "zlobnež je Jafar-indijski čarovnik-Jered je indijski iluzionist."
"Catrina vse na okoi nosi tistega krokodila, ki mu pravi Ponirek in živcirajo jo ure." je rekla Ariana "dobila je Petra Pana-kapitan Kljuka."
"Ace ima snežno kraljico" je rekel Ben "ledeno srce ima in še odličen je na ledu. tako kot snežna kraljica."
"Emil se kar naprej gleda v ogledalo in misli, da je najlepši." je rekel Andrew "zlobna raljica pri Sneguljčici je natančno taka."
Elly je zamežikala "Queen ima Drakulo. ne razumem povezave."
"oba nekaj skrivata." je rekla starka, ki so jo drugi videli prejšnji večer "oba se na zunaj kažeta kot grozljivi pošasti, v resnici pa... pridite z mano."
"imajo ONI kar koli s tem?"
"vse in še več."
05. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. november 2015
OMG NEXT!!!!
05. november 2015
"torej, da ponovim." je rekel Emil "vsak mora najti ključ, ga utakniti v knjigo in to je to?"
"ja." je rekla gospa.
vsi so sedeli za najdaljšo mizo v jedilnici.
"gospa, kaj če bi si umislili strokovno pomoč?" je vprašala Helen.
"pravljice? lepo vas prosim!" je vzkliknil Ace "nismo že prestari za to?"
"niste." je rekla gospa,
"koliko časa imamo?" je vprašal Andrew.
"do novega leta." je rekla gospa "ko bo ura zadnjič odbila polnoč, morajo biti ključi v knjigah, če ne, se bo ravnovesje porušilo."
"bla, bla, bla!" je rekla Queen, ki se je že celo uro trudila prekriti živčnost. "mislite, da nimamo pametnejšega dela od poslušanja vašega nakladanja?"
"ne." je rekla gospa "vem, kaj bi počeli, če vas ne bi zadržala. vi." pokazala je Ellyino skupino "bi sedeli v knjižnici in se tiho pogovarjali o vsem mogočim, vi" pokazala je Queenine "pa bi hodili po domu in ustrahovali novince."
""v bistvu ni slaba ideja" je rekel Jared "bi šli?"
šesterica je ustala in brez pozdrava šla.
"zapomnite si moje besede." je za njimi zaklicala gospa.
"kdo bo prvi našel ključ?" je vprašala Bina.
"saj vi ne iščete ključev." je rekla gospa "ključ išče vas."
14. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
14. november 2015
"kam greš?" je vprašala Bina. "se ti zavedaš, da če te dobijo, nas bo vseh dvanajst zabredlo v težave!?"
"se ti zavedaš, da če me najdejo mrtvo bo vas enajst zabredlo v težave?" je siknila Helen.
Bina je po bršljanu na zidu splezala iz sobe in ujela Helen, ki se je plazila stran. seveda je Helen zadela kap.
"kam greš?"
"se ti zavedaš, da sem 'Srčeva kraljica', ti pa bi mi kmalu ustavila srce?" Helen je uprla dlani ob zid in med roke ujela Bino "še enkrat naredi to, pa bom osebno poskrbela, da gotovo ne boš nikoli več ponovila tega. RAZUMEŠ?"
"Ne boš mi grozila." je rekla Bina "mogoče sem majhna, ampak nisem prestrašena reva!"
"če res nisi bos šla z mano."

"gremo, gremo. stave na mizo!" je vzklikal moški v kazinoju.
"ne morem verjeti, da si me zvlekla v to!" je Bina rekla Helen.
"zabavaj se!" je vzkliknila Helen "glej! POKER!" na mizo je potisnila del svojega dobička.
"saj ti nič ne ustreza..." je rekla Bina.
moški za mizo, ki je še ostal se je zasmejal in dvignil stavo.
"hvala lepa!" je vzkliknila Helen in vrgla karte na mizo. "že stotič sem ti rekla, da ZAVEŽI!"
"Nova igra!" je rekel delavec "obvezne stave na mizo!"
"po tej rundi greva takoj domov!" je rekla Bina.
"pomiri se!" je rekla Helen in pomahala natakarju "martinije za to mizo!" pogledala je soigralce "jaz častim."
"saj je to že tretja runda." je rekel moški, ki je sedel nasproti nje.
"vem. ampak čast je igrati z vami."
"vem, kaj delaš." je rekla Bina Helen na uho. "napila jih boš in jih obrala."
Helen je zmršila Binine lase "zelo dobro!"
"nimam več denarja, ampak se mi zdi, da je ta ogrlica kar dovolj redna." je rekla ena od žensk in na mizo med žetone vrgla ogrlico.

Helen je pogledala Bino "si čutila?"
"kaj pa naj bi čutila?"
"srce na sredini križa. ključ." je poskusila Helen.
Bini je zaprlo usta. ključ mora dobiti. MORA ga.
04. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
04. december 2015
"kaj je s tabo?" je trener nadrl Bino. "si bedela celo noč?!"
"učila sem se." se je zlagala. če bi Helen zašla v težave, bi vsi.
"UČILA!?" je zavpil Trener. "se zavedaš, da je jutri tekma!?"
"dajte ji mir." se je umešal Andrew "do jutri se bo že naspala." ko ju je trener pustil pri miru, jo je vprašal "kam sta šli?"
"v kazino" Bina je zazehala. "ključ je dobila."

"NA KLJUČ!" je vzkliknila Helen in dvignila kozarec brezalkoholnega piva.
"na Helen." jo je popravila Queen in dvignila svojega. ostali štirje so jo posnemali.
"samo še enajst in smo zmagali... pri čemer koli že." je rekel Ace.
"niste zmagali." se je zaslišalo zraven. spet je bila tista gospa. "samo vzpostavili ravnovesje."
"ne počnite več tega." je rekla Catrina, ki se je držala za prsi.
"osivel bom, če me še enkrat kaj takega prestraši!" je vzkliknil Emil in iz žepa potegnil žepno ogledalce "JE TO... ne ni panike, samo svetloba je taka."
Jered je stresel z glavo, da bi si spet uredil lase, ki so mu skočili pokonci. "kdo je... gospa? ja kam pa je šla?" je vprašal. "to je pa čudno."
Queen je pogledala okoli sebe "meni se to zdi zelo čudno."

"fantje žrebate punce, s katerimi boste čez počitnice, ki bodo čez dva tedna, naredili seminarske naloge." je rekel učitelj in Benu pod nos pomolil vrečko. "glasno preberi ime."
"Catrina."
punca je pobožala krokodilčka in se mu zlobno nasmehnila, da je pogoltnil slino.
Ace je segel v vrečko "Bina." ni je pogledal, da bi videl odziv, ker ga tudi ni zanimal.
Rorry je potegnil svoj listek "Helen." pogledal je k njej in videl, da mu je izzvalno poslala poljub.
Jered je segel in potegnil "Ariana."
Emil je potegnil listek "Elly." popravil si je lase in jo pogledal. nasmehnila se mu je in mu izzivalno pomežiknila.
Andrew je globoko v sebi molil, da učitelj ni za nalašč tako pomešal imen, da bi fantje potegnili ravno TE punce. potegnil je listek "Queen."

"vedno dobim najslabše." je rekla Ariana, ko so šle skupaj z Elly in Bino po trgovinah. "najprej čudakinja, ki ima Ponirka za ljubljenčka, zdaj pa norec, ki zna pričarati le kače!"
"kaj naj jaz rečem, ki imam tistega ledenega norca?!" je vprašala Bina. "saj se niti nasmejati ne zna!"
Elly je prhnila.
"ne boš nič rekla?" je vprašala Ariana.
"Emil je nekako srčkan na tisti... temen način..." ustavila se je pred izložbo. "glejta to."
na enem od čevlju je bil eden od okraskov ključ.

"kupit jih moram." je rekla, a ravno takrat se je uslužbenec stegnil v izložbo in vzel čevlje iz nje.
18. december 2015
NEXT!
18. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg