Forum
No tuki bom pisala izmišljeno zgodbo o punci stari 16 let. Njenega skrivnega življenja ne bo poznal noben razen njenih skrivnih prijateljev.
Sm Kim mam 16 let. Vsi me poznajo kot zabavno osebo ki vedno v družbi naredi zabavo

Imam najbolšo prjatlco Klaro. Stare sve isto

Noben pa neve za najno skrivno življenje.
Izmenjujeve si velik hot slikic. In se družive z ljudmi ki niso podobni najni družbi saj veliko več mislijo o sexu in hot slikah. Najni starši in družba o njih ne vejo nič.
No še nekaj o mojem življenju. Živim pri mojem očetu ker sta starša ločena. Imam starejšega brata.
Gremo kar na zgodbo.
Počitnice so in z bff sva jih komi čakale ker greve k najni skrivni družbi. Vsako poletje naju najni starši odpeljejo k mojemu bratu kjer sve celo poletje. No to skrivno družbo ve moj brat. Vsako poletje naju odpelje k prijateljici Uli.

Vedno gremo skupaj v šoping po hot oblačila.
Primer:

Ko smo napolnile kovčke smo se odpeljale na morje. Tam smo dobile apartma v isti hiši pa so bli tudi eni hudi tipčki. Ko smo razpakerale smo se oblekle za na plažo ter šle do sosedov in jih vprašale če grejo z nami na plažo. Ko so nas zagledali so bili vsi brez besed potem pa je le eden odprel usta in rekel itak da gremo z vami punce. No 5 minut smo jih čakale potem pa so se vendarle prikazli. Na plaži smo vživali. Meni je bil eden še posebaj všeč. Ime mu je blo Rok. Star je bil 18 let. V aprtma sva šla sama preden so šli ostali.
Kaj se je zgodilo ko sta bila sama? Akcija v postelji?
Več izveste v nadeljevanju. Da nadeljujem rabim 5 next
27. julij 2017
Next Next Next Next Next
27. julij 2017
NextNext
27. julij 2017
Mmmm kako socna a je kej lezbijk mmmm pa seveda Next Next Next
27. julij 2017
mal oglašujte da čim prej nadaljujem
še 2 Next
27. julij 2017
Next Next
27. julij 2017
Js bom kr nadeljevala zelo na kratko. Slike se premikajo če klikneš na njih tiste k so povezane z sex-om in poljublanjem.

Začela sva se poljublati. Kar naenkrati pa sva bila že v postelji naga.

Začela se je akcija v postelji.

Uživala svadokler nisva zaslišala ostlih da prihajajo. Hitro sem se oblekla in odšla v naše stanovanje. Ostale sem ignorerala. Ko so pršle tudi punce notri sem jima razložila kaj se je zgodilo. Naslednje par dni smo jih preživele normalno. Z fanti se tudi pogledale nismo.
Zmankalo nam je hrane zato je šla Klara po hrano. Z Ulo sva osali sami. In odšle sve v poseljo kjer sva se pozabavale.

Končale sve ko sve zaslišale da nekdo trka.
Kdo je bil?
Več izveste v nadeljevanju. Da nadeljujem rabim 5 Next
28. julij 2017
Next Next Next Next Next Next
28. julij 2017
še 4
29. julij 2017
Next
29. julij 2017
Saj mas 7 nextov
29. julij 2017
Next
29. julij 2017
še 2
29. julij 2017
Next Next
31. julij 2017
Next
31. julij 2017
dons pride Next
01. avgust 2017
Hitr sve si oblekle.

Šla sem odpret bil je Filp. Edn od zgornih fantov. Glih k sm odprla je pršla še klara. Potem pa je le povedu da ns vabjo na večerjo gor. Ker so že skuhal smo privolile.

Po večerji me je Rok povabil na pijačo. Hitro sem se oblekla.

Šla sva v bližnji bar. Tam mi je rekel da se želi nekaj pogovoriti z mano.
On: Zanima me kaj je bilo tisto med nama v postelji.
Js: (bila sem v šoku) nevem
On: Ko boš prišla z morja bi ponovila?
Js: Seveda
Dal mi je številko spila sva pijačo. Vprašala sem ga če je samo to želel od mene. Rekel mi je da je želel samo to. Pogovor in vse mi je bilo zelo čudno. Šla sva domov in kar naenkrat je ustavil in rekel midva greva spat drugam. Ni mi bilo jasno bila sem tiho. Nadeljevala sva pot. Šla sva v hotel. Bila sem zmatrana zato sem se slekla in šla spat kar naga. Rok je šel tudi spat. Ko sem vstala me je čakalo presenečenje. Bla je škatla in gor je pisal da je zame pol sm tut tm zagledala moj kovček in vse moje stvari v njem. Najprej sem prebrala pismo. Pisal je:

No k se je Rok zbudil sva šla na zajtrk potem pa na zasebno plažo. Bla sva sama.

Šla sva v sobo da bi se po tem sex-su umila. In sva se na posebn način.

No ko sva končala sva se ulegla na posteljo in malo zaspala.
Kaj je bilo ko sva se zbudila?
Več izveste v nadeljevanju. Da nadeljujem rabim 5 Next
01. avgust 2017
Next
01. avgust 2017
Next potrebnica Next potrebnica Next potrebnica Next neeeeext
01. avgust 2017
Next
02. avgust 2017
še 2 Next
07. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani