Forum
O tej zgodbi razmišljam že nekaj časa. Nima še naslova. Naslov ji bom dala takrat ko bo dokončana (če sploh bo) Enako velja za naslovnico. Upam da razumete. Za začetek je tukaj nekakšen prolog!

Prolog
V majhni vasici se je nekega dne rodil deček. Na prvi pogled je bil čisto navaden dojenček a v sebi je skrival marsikaj. Njegova starša nista bila nič posebnega. Njegova mama lepa rjavolaska je na pogled delovala zelo prijazno in ljubeče, vendar je tudi ona skrivala svojo temno plat. Bila je hitre jeze in ljubosumna je bila na vsakega, ki je bil na višjem položaju kot ona. Z svojo srednje visoko in suho postavo je delovala nadvse pomirjajoče. Njegov oče je bil nadvse postaven možakar. Njegovi črni lasje so mu padali do ramen. Zelo rad je jezdil konje. Doma so imeli močnega črnega vranca. Konj je deloval nadvse strašljivo. Oče ni bil po poklicu nič drugega kot navaden trgovec . Oba starša sta se pri dvajsetih letih spoznala na nekakšni zabavi. Od tega je minilo že pet let. Sedaj sta živela tukaj v majhni hišici. Skupaj sta bila srečna. Skrbela sta za svojega otroka in mu pomagala da odraste v prijaznega, odgovornega in srečnega človeka. Otrok je počasi začel odraščati. Ko mu je bilo sedem let in je začel hoditi v šolo je svojo mamo vprašal: »Zakaj sploh živim tukaj?« Mama mu je odgovorila: »Zato, da uresničiš svoje želje in izpolniš svoje sanje!«
»Kaj pa če si ničesar ne želim?« jo je spraševal dalje.
Mama mu je potrpežljivo odgovorila: »Majhen si še. Ko boš malce starejši boš imel tisoče želja. Življenje ponuja ogromno stvari.«
Preden je mama zaprla vrata njegove sobe je zavpil za njo: »Želim si samo izginiti iz tega sveta!« Ko mu je bilo 10 let je postal čuden. Igral se je v parku. Gugal se je na gugalnici ko je njegovo pozornost pritegnilo drevo. Hotel je da bi drevo zgorelo. Razmišljal je o tem. Živo si je predstavljal da drevo gori. In na njegovo presenečenje so drevo zajeli ognjeni zublji. Od nekod je zaslišal krike. Hitro je skočil iz gugalnice in stekel vstran od tega prizora. Ni mu bilo jasno kako mu je to uspelo. Počutil se je močnejšega. Vedel je da navadni ljudje tega ne znajo.
Nekaj dni pozneje je fant začel premikati predmete brez da bi se jih dotaknil. Od takrat je poskušal skrivati moči a jih tudi na skrivaj uporabljati. Minilo je še nekaj let in fant je bil star 17 let. Odrastel je v najstnika kratkih črnih las polizanih na desno stran. Takrat je tudi pobegnil od doma. Svoje moči je uspešno skrival in imel je jasno vizijo kaj si želi v življenju.
»Želim si uničiti svet,» je rekel preden se je še zadnjič ozrl proti svojemu domu. Ni vedel kam ga bo ponesla njegova pot.

24. julij 2017
Next zanimivo se zdi!
24. julij 2017
Tukaj je začetek. Mnenja in kritike so dobrodošli. Upam da se še najde kak bralec glede na to, da zgodbe pretirano NE oglašujem.

»Kako si mi lahko to storil?! Nesramnež!« to sem zavpila na glas in nisem se ozirala na poglede drugih. Še sama sem bila presenečena nad svojo drznostjo. Vendar če svojega fanta vidiš da se objema z drugo je odziv popolnoma logičen. Moj prelepi fant se je hitro obrnil od rdečelaske in me pogledal z svojimi modrimi očmi. V njegovem pogledu se ni dalo razbrati nič očitnega. Hitro je zbežal vstran po hodniku naše šole. Jaz sem seveda stekla za njim. Na srečo je bilo konec pouka. Pred izhodom me je počakal. Ko sem ga dohitela sem mu jezno zabrusila: »Kaj se greš? Razloži vse! Takoj!«
»Oprosti mi. Tisto prej... bil je samo objemček. Nič več,« mi je poskušal razložiti. S svojimi blond lasmi je deloval zelo lepo.
»Samo objemček? Od tvoje prijateljice ali kaj? Priznaj to je tvoja nova punca?« sem prhnila. Trenutno sem čutila samo jezo.
»Ne, ja, ne vem,« deloval je zelo zmedeno. Oba sva hodila v 1.letnik gimnazije. Bližal se je konec šolskega leta. Jaz sem imela temno rjave lase srednje dolge velikosti. Z svojimi temno zelenimi očmi in lepo oblikovanim obrazom sem bila lepa. Ampak očitno nisem bila dovolj lepa za Sama. V resnici mu je ime Samuel. Ampak jaz ga kličem kar Sam.
»Med nama je konec. Sploh pa pravijo da se prva ljubezen ne obdrži dolgo. Pa še res je, cukrček,« to sem rekla z jezo v glasu. Cukrček sem ga klicala takrat ko sem bila res zaljubljena v njega. Bil je tiho. Pogledala sem ga.
»No, lahko kaj rečeš?«
»Jaz..ne ne vem,« skomignil je z rameni.
»Pa saj je vseeno. Očitno sem zate nič. Adijo,« sem se poslovila. Tega ne bi nikoli priznala a bila sem žalostna. Saj je samo fant, sploh pa že dolgo med nama ni več isto kot je bilo pred nekaj meseci sem si govorila.
»Adijo, Lia. Oprosti tisto res ni moja punca. Hotel sem samo malo premora. Mislim... morava nehati med naju ni več prave ljubezni...« me je pogledal. To da nima nove punce me je pomirilo.
»Ja, ampak drugič mi to samo povej ,« sem zavila z očmi. Obrnila sem se. Na srečo nimam daleč od doma do gimnazije. Zato hodim v šolo peš. Ločitev od Sama me je malo potrla. Vendar sem se nekako strinjala z njim. Na svetu je miljon lepših fantov od Sama. Nasmehnila sem se in počasi hodila proti domu.
24. julij 2017
Next
25. julij 2017
Next
25. julij 2017
Še kakšen Next, mnenje?
25. julij 2017
OMG Tole me kar potegnilo vase!! Odlično je! Fascinantno!!!!!!!!! Omg res je odlično! Next!
25. julij 2017
Hvala Torej.... tukaj je nov Next, če se komu da brat

Pred blokom sem se ustavila. Ja, na mojo veliko žalost živim v bloku. Šla sem po stopnicah do mojega stanovanja. V kuhinji sem zagledala listek: Vrneva se pozno! Šla sva na obisk k moji babici.
Pisava je bila lepa in lepo oblikovana. Torej je to napisala moja mama z prekrasnim imenom Eliza. Tipično za njo. Torej bom imela to popoldne vsaj malo miru. Šla sem v svojo sobo in torbo zabrisala v kot. Z domačo nalogo se bom ukvarjala pozneje.
Prižgala sem si računalnik in se prijavila v Facebook. Od mojih sošolcev iz šole je bil prisoten samo Sam. In poslal mi je tudi sporočilo. Le kaj hoče?
A prides na mojo zabavo? Mam rojstni dan. V soboto ob 8. zvecer. Sporoc ce prides?
Napisala sem mu da pridem. Tudi če nisva več par bom šla na njegovo zabavo. Mogoče pa spoznam koga novega. Mogoče nove prijatelje ali pa celo fanta.
Danes je četrtek. Odločila sem se da mu bom darilo kupila jutri.
Ob poslušanju glasbe sem razmišljala o tem kako lepo bi bilo če bi se ponovno zaljubila in to v fanta svojih sanj.
Ob mojem sanjarjenju sem čisto pozabila na čas. Zaslišala sem zvok avtomobila in vedela sem, da sta se moja starša vrnila. Odločila sem se, da jima povem o Samovi zabavi. Šla sem v kuhinjo in skoraj sem se zaletela v svojo mamo. Lahko bi rekla, da sem ji kar podobna. Tako po videzu kot tudi po vedenju.
»Zdravo, Lia. Kako si?« sprašujem se že zakaj me to vedno vpraša.
»Ok. V soboto ima Sam zabavo,« sem začela.
»Sam? A tvoj Samuel? Kako napreduje ljubezen?« je začela s svojimi bedmimi vprašanji.
»Slabo. Danes sva se razšla. No, a lahko grem?«
»Kaj! Nista več skupaj. A si ga ti pustila? In zakaj greš zdaj na njegovo zabavo? A te je on pustil?« v nečem sva si z mamo vendarle različni. Jaz nikoli ne postavljam tako nemogočih vprašanj.
»Kar zgodilo se je. Mislim da sva si oba to na tihem želela. In a lahko grem na zabavo, saj nisva sovražnika?« sem vprašala in se pripravljala na naval novih vprašanj, ko je v kuhinjo na srečo prišel oče.
»Kaj se tukaj pogovarjate?« ga je zanimalo. Za svoja leta je zgledal zelo mlado. To so še posebej poudarili njegovi svetlo rjavi lasje in rjave oči. Zelo rad je nosil kavbojke in navadne majice.
»A veš da se je Lia razšla s Samuelom,» je začela a sem jo prekinila.
»Lahko GREM na zabavo?«
Mama je prikimala. Jaz pa sem se hitro pobrala v sobo, da mi ne bi začela postavljati še bolj nemogočih vprašanj.
Zelo dobro napisano in znaš obdržati neko zanimivost v zgodbi! Dajem ti dovoljenje, da link daš v vse moje zgodbe!
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT
26. julij 2017
Res? Hvala!!!
26. julij 2017
I would like to see how this party turns out...
Next!
26. julij 2017
Še kakšen Next?
27. julij 2017
Next
27. julij 2017
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
27. julij 2017
Zdej me pa roka boli....
27. julij 2017
Hehe in zato je tukaj je nov Next......

Naslednje jutro sem se zbudila zgodaj. Do pouka sem še imela kar nekaj časa. Zazrla sem se v oranžne stene moje sobe. Stene so krasili plakati različnih znanih osebnosti od pevcev do igralcev... Pohištvo je bilo svetlo modro. Na tleh je počivala prelepa preproga z različnimi pisanimi barvami. Moja soba je bila vedno pospravljena in urejena.
Počasi sem se začela oblačiti. Odločila sem se za modro majico z bleščicami v obliki strele, bele hlače do kolena in superge, ki jih nosim večino časa. Zunaj se je že delalo pravo poletje. Razpoloženje mi je dvignila tudi misel na to, da je danes petek. Zjutraj skoraj nikoli nisem bila lačna, zato sem zajtrk velikokrat izpustila. Pograbila sem torbo in oddrvela skozi vrata. Iz torbe sem vzela telefon in slušalke ter navila glasbo do konca. Če sem že živela v bloku sem imela edino srečo, da je bila blizu gimnazija. Večina jih je v šolo prišla z vlakom ali avtobusom. Prave prijateljice še nisem imela. Držala sem se bolj zase. Vendar mi to ni najbolj uspevalo saj so se fantje radi družili z mano.
Do pouka sem imela še 5 minut. Odpravila sem se v razred in sedla v klop nekje na sredini. Vedno sem imela rada sredino. V učilnico je prišel profesor za fiziko. Fizika velja zame za najbolj dolgočasen predmet. Ni se mi dalo poslušati snovi zato sem večino časa presanjarila.
Ob koncu pouka sem se spomnila, da moram kupiti darilo za Sama. V torbi sem imela še nekaj denarja. Šla sem do najbližje trgovine in začela sem si ogledovati izložbe.
Niti najmanjšega pojma nisem imela kaj bi mu kupila. Mogoče moški parfum ali lepe kozarce. Kaj kupiti šestnajstletnemu fantu? Ker me je priganjal čas sem morala pohiteti. Odločila sem se za skodelice, parfum in vizitko za rojstni dan. Če bi bila še skupaj bi mu seveda kupila nekaj v zvezi z ljubeznijo. A na srečo ali na žalost nisva bila več skupaj. Z darilom sem se odpravila domov.
Odločila sem se da vse moje obveznosti z šolo postorim zdajle takoj. Med vikendom sem načrtovala, da se bom učila. Kaj pa mi je drugega preostalo, če bom hotela zdelati letnik?
Po dveh urah trdega dela sem se odločila da bom za danes končala. V kuhinji sem si pripravila malico nato pa sem odšla ven teči. Rada sem imela športne aktivnosti. Med tekom sem zagledala, da se mi nekdo približuje. Bil je Sam. Vedno ta Samuel.
Next odlično je!
27. julij 2017
Nov Next dam ko bomo prišli na novo stran
27. julij 2017
Nekateri podatki so zelo bežni (od prve ure do konca pouka - vse je opisano zelo kratko), torej lahko zgodbo malo "raztegneš". Po mojem mnenju, ni pa nujno seveda.
Next!
27. julij 2017
Next wow zelo me je pritegnila zgodba.. zelo zanimivo in natančno opisuješ vsak dogodek... in res fantastično pišeš
27. julij 2017
Hvala vsem... Vsako mnenje mi res veliko pomeni......
27. julij 2017
Wow,tole je prfektno.
Next+nova bralka
27. julij 2017
nwm zakaj hočem novo stran včasih si pač neki izmislim in to moram potem tudi uresničiti
28. julij 2017
28. julij 2017
28. julij 2017
28. julij 2017
28. julij 2017
28. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg