Forum
☪Hey
☪Odločla sem se da bom napisala še eno zgodbo.
☪Poskusila sem že a mi ni šlo.
☪Upam da vam bo všeč.
☪Brez oglaševanja in kreganja.Če želite me po zs lohk prosite da objavim link vaše teme.
☪No mislim da je to to.
☪Če vas kaj zanima vprašajte po ZS.
☪Pa še uvod:
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

Počutim se močno.Polno življenja.Takšnega občutka še nisem imela.Le kaj se mi dogaja?Poskušam se dvigniti na noge,a se nemorem.Še vedno sem omotična zato se zvrnem nazaj na tla.Poskusila sem še enkrat a je bilo zamanj.Morala sem nekaj pojesti in popiti da si pridobim nekaj energije.Zagledala sem vijolične jagode ki so rasle na grmičovju ne daleč stran.Priplazila sem se skoraj do grma .Naenkrat pa sem ostala brez tal pod nogami.Odkotalila sem se po hribu v dolino.Še dobro se nisem poškodovala na vsem ostrem kamenju .Nekako sem prišla do grma.Pojedla sem nekaj jagod.A se nisem počutila bolje.Niso mi dale nič energije.Nisem vedela kaj narediti.
Tedaj....se nadaljuje

☪rada bi vedela kaj si mislite.
☪upam da vam je všeč uvod.
☪ali se splača nadaljevati zgodbo ?
☪če vam je všeč še zraven dajte next
☪bay
09. april 2016
u145668
u145668
Next
ja
09. april 2016
u202150
u202150
neext<33
09. april 2016
Next
09. april 2016
u204209
u204209
Next
ja
ja
09. april 2016
hvala vam za vse nexte
...Tedaj je mimo pripeljal avto.Spraševala sem se kaj počne tako globoko v gozdu.A sem vseeno začela vpiti in mahati da bi me videl.Ko so me roke počasi že zečele padati dol in sem ostala skoraj brez glasu me je opazil.Ustavil je avto in pritekel k meni.Vprašal je kako mi je ime a se nisem spomnila.No prijel me je in mi pomagal do avta.Takrat ko sem se mu približala sem zavohala njegov vonj.Kako prečudovito je dišal.Tako lepo.Pomislila sem na kri.Njegova kri mi je zadišala.Posedel me je v avto in pripel.potem se je še on vsedel in pripel.Pogledal k meni in vprašal kako se počutim.Rekla sem da mi ni dobro.Takrat sem se odpela in ga vgriznila za vrat.Nisem popustila on pa se je upiral in upiral.Tam v avtu je obležal mrtev.Pomislila sem le kaj sem naredila.Še nikoli nisem nikogar ubila.In moji zobje id kdaj imam dva čekana za srkanje krvi.Kdaj se je to zgodilo in kdo mi je to naredil?Kako sem postala vampir?...se nadaljuje
☪upam da vam je všeč
☪če vam je všeč še zraven dajte Next
☪bay
09. april 2016
Next super je
všeč mi je ker je kratko
09. april 2016
hvala
09. april 2016
neeext
ful dobr <3
09. april 2016
u204209
u204209
Next cooooool
09. april 2016
neext
09. april 2016
hvala vam za vse nexte
...Počutila sem se bolje.No sedaj sem imela avto in truplo.Kaj naj s truplom nisem vedela.Verjetno ga bom odvrgla kam kjer ga nebodo našli.Zavtom pa se bom odpeljala v bljižno mesto.Sedaj sem se že vsega spomnila.Spomin se mi je povrnil.Truplo sem odvrgla v najgloblje brezno ki sem ga našla v bližini.Upamjo da ga nihče nebo iskal niti najdel.No ko sem ga odvrgla sem odhitela nazaj v avto.Pritisnila sem na plin in odhitela stran.Morala sem ugotoviti kaj se je zgodilo.Samo o tem sem razmišljala.No ko sem prišla pred mojo hišo me je že vse minilo.Bilo je pozno.Na hitro sem se oprhala.Ko sem šla spat nevem zakaj nisem mogla zaspati.Celo noč sem bedela in nisem vedela kaj naredit.Odšla sem na računalnik in odprla google.Vtipkala sem vanmpirji.Ko sem odprla prvo stran sem ugotovila da vampirji ne spijo.Ugotovila pa sem še druge koristne reči.Odločila sem se...
☪upam da vam je všeč
☪bay
09. april 2016
Next+nova
09. april 2016
Next +nova
09. april 2016
Next+nova
09. april 2016
hvala vam za vse nexte
...Odločila sem se da bom še malo raziskovala.Pogledala sem vse možne spletne strani na računalniku.Bila sem v knjižnici in pregledala vse knjige v katerih je kaj pisalo o vampirjih.Ugotovila sem da lahko postanem tudi vegetarjanka.A nisem vedela kako naj se odrečem tej okusni človeški krvi.Od trenutka ko sem jo prvič začutila v ustih nisem vzela niti grizljaja druge hrane saj bi mi pokvarilo okus.Tukaj pa je še to da me človeška hrana ne nasiča.Živali sem imela najraje na svetu in jih nisem hotela moriti zaradi mojih potreb.Odločila sem se da bom življenje raje vžela zlobnim ,podlim,slabim ljudem.A še vedno se glede vsega nisem počutila prav.Saj jaz nisem morilka kako naj to naredim.Četudi so delali napake.Nevem kaj naj naredim.Nemorem se odločiti.Ležim doma na postelji in o vsem tem premišljujem.Naenkrat pa skozi svoje odprto okno zaslišim pok vejice v gozdu.Odšla sem k oknu da vidim če je kdo tam.A ni bilo nikogar.Obrnila sem se da bom šla nazaj k postelji pa spet zaslišim pok in potem še enega in še enega.Karkoli je to bilo se mi je približevalo.
...se nadaljuje
☪upam da vam je všeč
☪bay
10. april 2016
Next
10. april 2016
Next
10. april 2016
Next
10. april 2016
mnenja
10. april 2016
zlo dobro
10. april 2016
u206290
u206290
full dobro me prav zanima kdo prihaja
10. april 2016
u206290
u206290
Next pohiti
10. april 2016
Neext
10. april 2016
Next
10. april 2016
hvala vam za vse nexte in mnenja.
...Bilo je vse glasneje pokanje vejic.in hlastanje listov.Kdo in kaj je to.Hitro sem zaprla okno in skoraj do konca zagrnila zaveso.Pri robu okna sem opazovala kaj se dogaja in gledala kdo prihaja.Opazila sem starega gospoda ki beži .A pred čem beži?Starejšigospod je imel okoli osemdeset let.Kaj je ob tej uri delal v gozdu.Potem je prišel še mlajši mladenič.Bil je nekje okoli devetnajst let.Star toliko kot jaz.Stekel je za starčkom in to zelo hitro.Prijel je starčka za roko .Potegnil ga k robu ceste da nebi nihče videl kaj naredi.Starček se je očitno upiral.Na njegovem vretu sem zagledala vgriz vampirja.Mladenič je očitno vampir ki je vgriznil starčka.Sedaj ga je še enkrat ugriznil in ga ubil.Kako kruto je ubiti nedolžnega starčka.Mladenič je odšel naprej svojo pot truplo pa pustil tamle.Odšla sem na posteljo.Premišljevala kaj sem jaz naredila .Kako sem lahko
ubila neznanca v gozdu.Mogoče je imel družino in otroke.
...se nadaljuje
☪upam da vam je všeč
☪bay
10. april 2016
Next
zelo dobr je
10. april 2016
hvala
10. april 2016