Forum
Mal mi je dc in bom neki napisala...

Nemogoče! Pogledala sem skozi okno in opazila vroočega fanta. Jacka.On je že pol leta moja simpatija, a si ga ne upam ogovorit. Sedaj pa stoji pod mojim oknom in čaka. Ufff...trikrat sem zajela sapo, se popravila frizuro in se spustila po stopnicah. Prijela sem kljuko in odprala vrata. Pred mano je stal v vsej svoji lepoti. "Hej! uhm...veš zanimalo me je, če imaš v petek kaj časa. Nisi se oglasila na mobitel, pa sem te prišel obiskat.." me je ogovoril. Zardela sem in komaj izustila: "Ja, najbrž imam čas,ja...Ti lahko s čem posrežem... Bi vstopil?" Kakšna sreča, da sestre Annie ni bilo doma. Očetu bi takoj povedala, da imam skrivnostnega,popolnega obiskovalca. "...če že ponujaš..." je rekel in vstopil. Vsedel se je za mizo, kot da bi bil tu že doma. Odšla sem v kuhinjo in prpravila dva kozarca brezalkoholnega piva, on pa me je ves čas opazoval. Kozarca sem položila na mizo in se usedla. "Ti lahko še kaj ponudim?" sem ga vprašala. "Ni treba, hvala" je rekel in se mi angelsko nasmehnil. Skoraj bi padla v nezavest, če mi ne bi zazvonil telefon. Odhitela sem v sobo in dvignila. "Jap? O hej oči...jaa...ok...bom" Sranje, oči je prihajal domov. Čez 10 minut bo tu. In še v McDonald's moram skočiti... "sranje,sranje,sranje..." sem mrmrala pri sebi ko sem se spuščala po stopnicah. "Hej, Jack...Bojim se,da boš moral iti. Oči prihaja, saj veš..." Vstal je in es odpravil k vratom. "OK. sva zmenjena za petek? S prijatelji gremo v kino. Se dobimo pred mojo hišo." je še rekel in me močno objel...moje srce je podivjalo, ko me je strastno poljubil. "Dijo!" je še rekel in odšel. Morala sem sesti, da se mi ni zvrtelo...Srce je še vedno bilo kot ponorelo...Pa še v McDonald's moram!!! Vzela sem denar in se usedla v avto. Odpeljala sem se do McDonald'sa in naročila kosilo za štiri. Kot ponavadi...nekaj hamburgerjev,tortilje,pomfri... Lačna sem bila kot volk, zato sem že med vožnjo do doma pojedla en hamburger. Pred hišo je že čakal očetov avto. Vstopila sem v hišo in na mizo položila hrano. "Hej, Maya!" se je zadrl oče iz kavča. Seveda, spet gleda nogometno tekmo...
22. december 2013
2.del
Drrriiin,drrriiinnn....! "Super,spet budilka! " sem pomislila in budilko zabrisala na tla. Zavzdihnila sem in se pretegnila. Oh, ponoči nisem ravno dobro spala, saj sem razmišljala o poljubu z Jackom... Oh Jack... OH DOVOLJ SANJARJENJA! sem si ukazala. Stopila sem do omare in ven potegnila prve obleke, ki so mi prišle pod roko. še na pol v spanju sem se oblekla in odšla v kopalnico. Ki je bila zaklenjena. Fak! Annie se je zbudila pred mano! To pomeni da bo kopalnica zasedena še vsaj 1 uro. Super! Vsa svoja ličila imam v kopalnici... "ANNIE!!!" sem se zadrla. "DAJ MI ŠČETKO, PASTO, GLAVNIK IN LIČILAAA!" vrata so se odprla, ven pa je poukala Annie-na glava. Podala mi je moje stvari in se spet zaklenila. Zavila sem z očmi in se odpravila v sobo. Naličila sem se in se počesala, v kuhinji pa sem si umila zobe. Na rame sem vrga torbo in si iz kuhinje vzela sendvič. Ga bom že pojedla med potjo. "ADIIIJOOOO!" sem zaklicala in odšla ven. Prišla sem do Katherinine hiše. Ona me je že čakala in skupaj sva odšli na avtobusno postajo. Na cesti ni bilo nobenega avta. Hja, saj je vendar petek. Večina ljudi gre pri nas ob petkih v službo malo kasneje...Ko sva bili od postaje oddaljeni le še kakšnih 30 metrov je pripeljal avtobus. Začeli sva teči. In ujeli sva bus. Ko sem stopila nanj, so vsi fantje začeli žvižgat. Zavila sem z očmi in iskala prosti sedež. "Hej, Maya! Tuki!" sem zaslišala. Obrnila sem se in zagledala Jacka kako z roko treplja sedež ob sebi in me gleda. Približala sem se mu in se usedla na sedež ob njemu. "Hej" sem ga pozdravila. "Heeeej!" mi je odgovoril in nadaljeval: "Danes si pa precej seksi" "Aaa?" sem zamomljala in prvič danes pogledala svoje obleke. Na sebi sem imela črno majico z glooooobooookim dekoltejem in mini krilce. Zardela sem in pogledala stran. "No, prideš potem danes v kino?" me je vprašal. "Oh, danes je petek? o ja, pridem" sem odvrnila. točno, danes sem bila zmenjena z njim in njegovimi prijatelji! "Aja, veš vsi ostali so odpovedali. Greva pač samo midva a?" je še rekel in mi pomežiknil. Ufff.... Avtobus je ustavil pred šolo. "khm...ja..najbrš...!" sem še rekla in odšla dol iz busa.
23. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg