Forum
u14096
u14096
nadaljuj!!
26. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
26. maj 2010
u15266
u15266
naprejj plisss
26. maj 2010
ja nadaljuj pa res mas talent za pisat!!
xD
09. junij 2010
love4ever
15. junij 2012
se je izpisala (neki mi šteka pa morm po delih pisat)
15. junij 2012
in zej ta zgodbica sameva. ali jo lahko jst nadaljujem?
15. junij 2012
jaaa dej jo ti nadaljuj k tak svetovn pišeš!
15. junij 2012
ook pol bom pa nadaljevala

ura je bla kmalu 19:00 in vsa na trnih sm z njim šla v kino. ed kinom se ni dogajalo nič razen filma samega. o filmu pa sva stala pred kinom in nisva vedla kdo bi začel, prebil led in morda ustvaril več kot prjatlstvo. imela sm tisti občutek da stojim ob pravi ljubljeni osebi in zdelo se mi je da on čuti enako. pol je pa začeu pogovor: j-jst o-on
o- Maša...em...kako nej povem...emmm...no...ali imaš fanta oz. si v zvezi?
j- nism v zvezi....kar se pa simpatije tiče pa...hmm...jan, kaj bi rekel če bi rekla da te ljubim?
o- najrš bi znoru od sreče!
j- no...ker te ljubim
o- jst pa tebe
in pol me je objeu in začeu kušvat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ok če vam je všeč bom nadaljevala če ne pa ne
15. junij 2012
nadaljuuuj itaak
15. junij 2012
no zdaj sva skupaj že eno leto in ravno razmišlava ka bi počela na obletnico prvega zmenka. razmišlam ka bi mu kupla in ka bo on kupu meni. odločla sva se da bojo darila še mal počakala in da bova najprei šla skp u živalski vrt.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sorry za kratek next sam trenutno nimam nobene ideje ka bi se nama tam zgodil..če mate kako idejo povejte
16. junij 2012
plačala sm jst čeprav je hotel Jan. odšla sva domu in Jan je reku da bo prespau pri meni saj tastarih ni bilo doma. gledala sva TV ko mi je zazvonu telefon "roke imam krvave in pred tvojimi vrati stojim" čez nekaj časa je spet zazvonu "roke imam krvave in za vama stojim in vaju gledam" prestrašeno sva se obrnila in vidla Lino ki je imela malce popraskane roke. "hey. roke imam krvave...a bi mi posodla kak obliž?" "spokaj tamala!" "tastarim bom povedala če mi ga ne daš!" "na tu ga maš pa utihn!" vzela je obliž in odšla nazai u svojo sobo. še kar sem bila besna da me taka mala smrklja straši in celo prestraši.
17. junij 2012
u68138
u68138
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXT!!!!
17. junij 2012
ajaaa še slikce-jst (pogosto se naličim v mačko ker pravjo da sm pol še prikupnejša):

Jan:

Lina:

17. junij 2012
next
20. junij 2012
Jan je šou domou saj so se moji tastari vrnili. u petek sm šla na fb in biu je gor. pogovarjala sva se in si ves čas govorla kok se ljubiva. zmenla sva se da nasledn dan spet pride k men.
28. junij 2012
nadaljuj!!
11. julij 2012
res je prišel in šla sva na sladoled. kupil mi je tudi peseka ki naju je spremljal. potem pa je rekel da lahko greva s pesekom z njim v Pariz in ker so moji starši pstili sva se odpravila po nakupih. 2000 evrov sva zapravila. šla sva še na neka predavanja da se bova tam lažje znašla in na krajši tečaj francoščine.
21. julij 2012
u137126
u137126
NEXT
30. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg