Forum
u60336
u60336
[Pisala bom zgodbico. Zgodba je delno resnična, večina pa je izmišljena.]
Hej.;D Ime mi je Amelia, stara sem 14 let, obožujem shopping, tako kot tudi moji dve BFF Clarie iin Kelly. Naairaiš ju mam. BFF smo že od 1. razreda. Če bi tekmowale katera ima wečjo zbirko pet, resnično newem katera bi zmagala. Sama sem si že od malega želela postati igralka, Clarie stilistka [čeprau nama s Kelly tako ali tako že zdaj wedno pomaga pri oblačenju. ♥] – Carrie je tudi edina od nas treh, ki ima fanta, saj je ona vedno bila in vedno bo nora nanje. Kelly pa.. [sicer sama še nikoli ni priznala] ima IZJEMEN glas. Dobro we, da ima NAJLEPŠI glas na celi šoli, ampak tega resnično oče priznati. Kelly je pač Kelly. (:
Imam še mlajšo sestrico, ki je pač ne prenesem. No sj učasih se kr razumewa., dokler mi ne začne težit z mojo prejšnjo simpatijo[na koncu sm ugotovila da je on totalen idiot] ampak to je že zgoooodooviinaa, ona pa pač tega ne razume. -.-
Zaljubljena sem v Liama. Naajbolj popounega fanta na svetu. Težava je le v tem, da mu zaradi svoje bedne sramežljiwosti, še vedno nisem powedala da mi je ušeč. ♥

SLikcee:

Me ~ Amelia:

Bff ~ Kelly:

Bff ~ Carrie:

My little sister ~ Allie:

Moja simpatija ~ Liam < 333333. :

*_________________________*

nekštam.? ♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. oktober 2011
u60336
u60336
Uups.
Bff ~ Carrie:
https://static.igre123.com/slike/57065-48617/red-3.jpg
[noče prjet :/]

5 nextou ♥.
08. oktober 2011
nexttt ----------------> nujno
08. oktober 2011
u60336
u60336
♥♥ Teenks.:*
Še 4.
08. oktober 2011
nextt
08. oktober 2011
next
08. oktober 2011
nexxxt
08. oktober 2011
u60336
u60336

1x
09. oktober 2011
u58496
u58496
nekštammmmmmmmmm !!!!
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
u61025
u61025
Nexxt
09. oktober 2011
u60336
u60336
nextaam ju3. ♥
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
u60336
u60336
nekšt. ;D
Ura je bila 16:00, ravno sem brala knjigo serije Gossip girl – You know you love me, + poslušala California king bed [ Wse obožujemo to pesem] .., ko me pokliče Carrie.
Pogovor:
C: Hej Mely!
me: Heej C.!
C:Nujno je. Powem ti samo to, da boš presenečena. Verjemi! S Kelly sva že w parku. Čakawa te!.
Me: V parku.? Ok. Čez minuto sm tam. Sijuu.!
C: Sijuu. Pohiit. Baaj :*.
Kaj imata spet za bregom.? Wse tri (!) imamo hišni pripor zaradi wčerajšnje zabawe. Party je bla res zakon. Sam kaj, ko smo mal pozabile na čas…. Kelly&Carrie sta se že izmuznili. Ewo. Samo šee make up, oblačilaa..... Pripravljena. Še jakno vzamem, če se bo slučajno shladilo.. in sem že zunaj. Prišla sem skoraj do parka. Za drevesom me prestrašita C&K.
Me: sta nori.??? Hočeta da me kap.?
C&K: hahah.sori no. Presenečenje mawa zate. Zapri oči. Zaupaj nama.
Me: ok. watever.
Odpeljeta me do parka. Tam mi končno dowolita da odprem oči. Pred sabo sem zagledala................nexT.?

Knjiga Gossip girl:

Park:

My outfit:

Carrijin outfit:

10. oktober 2011
u60336
u60336
Kellijin outfit:

song < 33:
10. oktober 2011
u60336
u60336
neeexT.????
10. oktober 2011
next
10. oktober 2011
next
11. oktober 2011
u53943
u53943
next
11. oktober 2011
u60336
u60336
še 2. ;D
11. oktober 2011
plis nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. oktober 2011
u60336
u60336
nekšT….. < 33
Oh my gosh. Bil je Laim.! Carie in Kelly bom ubila!! Lahko bi mi wsaj kaj powedalim lahko bi wsaj, wsaj…….. V tistem trenutku pa stečeta iz parka. Ostala sem sama v parku. Ubistvu ne sama, še velikok veliko huje. Z Liamom. Kako je bil popoun!! Kaj za vraga naj mu rečem.?? Ko bi se wsaj lahko vgreznila v zemljo.! …

Liam: Hej!

Me: aam.. H.heej..

Liam: Hh ne bom te požrl. Resno. Kar sta mi powedali twoji prijateljici….

Me: Kaj pa sta ti.? :/

Liam: Hm no, mislim da veš. Ni ti potrebno biti sram pred mano. No…. [zardel je.]

Me: Ok. Sori. Wem, da misliš da sem totalna kretenka. am..

Liam: hah. Pridi. Grewa raje na sprehod po parku.

Liam: No.. ubistvu..

Me: jaja. Kar powej kaj si misliš o tem. Powej vsakemu. Vsakemu! [že na robu joka]

Liam: hej, lahko powem do konca?! Ubistvu si tudi ti meni že dolgo ušeč. Nisem ti powedal,
ker… pa ne, da bi me bilo sram. Nekaj drugega je.

Me: aam. Jaz ušeč TEBI?!

Liam: Prelepa si, ko te je nečesa sram. Dej no, ne zardi še bolj! Nisem ti powedal, da si mi ušeč, kriva je Leya,.

Me: Leya.????

Liam: Moja biuša punca. No ubistvu moji biuši punci je ime Caroline. Leya se imenuje nek »klub«. Zaradi tega, ker sem nekoč hodil s članico tega »kluba« ti nisem mogel povedati.
Leya je nekakšna hm magija. Samo, da je resnična. Ok, ni »magija« kot čarovnije ali kaj podobnega. Ni nič nenaravnega.. Samo nek »klub« pač.

Me: a.? Veš kako ti verjamem!! Imaš pa res bujno domišljijo. -.-

Liam: Hahahah. Oprosti. O tem klubu ni čisto nič res. No.. res je, da sem hodil s Caroline. Ko sva bila stara 10 let! Resnica je tudi, da si mi ušeč. Zelo ušeč. Am..

Me: …….

Liam: ….?...

Prbližal se mi je s svojimi ustnicami. Ne. Ni mogoče. Poljubil me bo! Liam. What? Samo sanje so. Liamu sem ušeč. Pa saj sem rekla, da so sanje! Ko je bil le še milimeter razmaka med mojimi in njegovimi ustnicami sem se odmaknila. Nevem zakaj sem to naredila. Tega poljuba si neznansko želim. Ampak preprosto nisem zmogla. Drgetala sem. Spet sem tokrat jaz približala svoja usta k njegovim….. Ohh. Končno. Moj prvi poljub z Liamom.
Občutka se pač ne da opisat. Občutek ni tak kot piše v najbolj romantičnih knjigah. Občutek je veliko. veliko bolj božanski. Nikoli več nisem hotla umakniti ust. Hočem da traja večno. ..
Žal se mi želja ni uresničila. Zaslišala sva govorjenje. Odmaknila sva se in se začarano gledala. Še nikoli nisem bila TAKO zaljubljena. Govorjenje je postalo vedno glasnejše. Pogledala sem na uro. Ura je bila 22.30. Je mogoče???!!
Me: Šit. Starša me bosta ubila. Am. Baaj!
Še preden je karkoli rekel sem stekla domov. Med tekom me ustavita dva človeka. Mislim, da sta tista, ki sta se prej pogovarjala. Oh ne! Nista bila starša, vsaj to. Bila pa je moja učiteljica kemije. Nisva se ravno najbolje razumeli…. In bila je… s svojim PARTNERJEM? Eniwej.
Na debelo je pogledala in rekla……….. ♥neeexT.?

♥♥Our kiss♥♥♥♥♥:

11. oktober 2011
u60336
u60336
Ohh. Vse se mi je skupi dal. -.-"
A vam je okj če je tko.? Sorii... :/
11. oktober 2011
next next next...
11. oktober 2011
u61025
u61025
Supr je ;Đ
Neext.
11. oktober 2011
u60336
u60336
Thx. ♥♥
11. oktober 2011
superca!!next*________*plis!!!nujno zamene
11. oktober 2011
omg next!
11. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. oktober 2011
u60336
u60336

sorri. nekštam ju3.. ^-^
12. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg