Forum
u61055
u61055
Heeii. =)
No ker že vsi pišete neke bloge,zgodbice in podobno sm se tud jz odločila da napišem enega oz. zgodbo. =D
Zgodba bo večinoma govorila o najstnikih,njihovih težavam itd. ugl. vse kar mi bo pršlo na pamet.

Pisat bom začela ju3,al pa mejbi že dons če se mi bo dal. ))

Dobrodošla so mnenja in komentarji.

Začnem pisat.? =)
26. september 2011
oo ja..čimprej..me zanimaa..
26. september 2011
ja , mene tut ful zanima
27. september 2011
u61055
u61055
No pa začnimo..

Poznaš občutek ko ima nekdo modre oči pa nimaš šans pri njem?
Veš kako je ko te prijatelji pustijo na cedilu in ostaneš sam?
Veš kako je ko si že na koncu obupa in bi se najraje ugreznil v zemljo?
Neveš pa kaj vse te še čaka in kako se bo vse sploh razpletlo?

Ja,vse to se je lansko leto pripetilo meni.Meni,dekletu po imenu Sarah.Ja to sem jaz,15 letno dekle ki obiskuje 1.letnik gimnazije.
No,naj vam za začetek na kratko opišem mene,družino in prijatelje.

Kot že veste mi je ime Sarah in obiskujem 1.letnik gimnazije.Ne maram šole..tako kot večina drugih ne..res da jo včasih skupaj "špricamo" in odidemo v park se zabavat..A pustimo zdaj to.
Sem bele polti,imam rjave lase in zelene oči.
Nimam najboljšega prijatelja ali prijateljice, imam pa 2 zelo dobra prijatelja,Alexa in Maggie s katerima preživim večinoma časa saj sta zares največji faci! Vedno me znata nasmejati,me potolažiti in mi pomagati če sem v težavah.Stara sta ravno toliko kot jaz,oz.smo sošolci.V šoli nas kličejo "face razreda" saj znamo res vsakogar nasmejati do solz.
Alex ima črne lase in modre oči,ter naravnost obožuje skejtanje.Maggie pa je njemu pravo nasprotje.Ima korenčkasto oranžne oči in sive oči.Rada ima naravo,druge reči jo ne zanimajo kaj preveč.
O družini nebom preveč na dolgo razkladala ker bi gotovo koga začela dolgočasiti zato jo bom opisala na kratko.
Imam mamo Alison in očeta po imenu Thomas.Imam tudi brata ki mu je ime Louis.Z njim se res odlično razumeva in malokdaj spreva.Ker je že polnoleten je malo doma..
Živimo v Los Angelesu, v Ameriki v dvonadstropni hiši z velikim vrtom ki pa ga čuva nas hišni ljubljenček..pes Charlie.

Ewo,to bi blo zaenkrat vse.
Nadaljujem če bo dost nextov?
Next? o.O
27. september 2011
next..
27. september 2011
u61055
u61055
K bo še kšn next nadaljujem k mam občutk k da sam sMReKa
28. september 2011
u61055
u61055
Ura je 7.02 jaz pa še zmeraj ležim v topli prijetnini postelji in strmim v zid.Ja,prav slišite..v zid!..Zakaj? Ker se mi preprosto ne da v šolo.Res, da je prvi dan šole in bi mi profesorji pogledali skozi prste tistih 8 ur pouka, a vseeno.
Čez nekaj časa sem se preoblekla in se le odpravila v šolo.Imela sem slab občutek ker na tej šoli nisem poznala nikogr.Ko pa sem vstopila v šolo sem zagledala prijetnega fanta,ki je slonel ob steni.Stopila sem do njega..

http://www.photoblog.pl/myskimolife/90934214/train.html
30. september 2011
u60330
u60330
next
30. september 2011
next
30. september 2011
u61055
u61055
Ohhh.vsaj ene par jih bere. =D
Aja,a mogoče ve katera kako naložiš sliko,ker men je napisal da morm dat povezavo in sm jo dala in pol je odspodi sam povezavo napisal slike pa ni objavl? HELP!
30. september 2011
u60330
u60330

a je to tvoja slika???
01. oktober 2011
u61055
u61055
O,ja hvala.
01. oktober 2011
next
01. oktober 2011
u61055
u61055
Odkašljala sem se in dvignil je pogled..
J-jaz
O-on

O: Živjo, kdo si pa ti?
J: Emm..sej veš.Nova na šoli ubistvu 1.letnik.
O: Aha, nč srbet, tud jz sm "nov"..drgač Max.
J: Sarah.
O: V katerem razredu pa si?
J: 1.c..ti?
O: Waw,jz tud.Potem sva pa sošolca.
J: O,super.

Potem je zazvonil zvonec in odpravila sva se v razred.Ker oba nisva še nikogar poznala sva se usedla skupaj.
V razred je prišla naša nova profesorica..nekaj časa se je predstavljala potem pa je začela z novo snovjo..oz.MATEMATIKO!

01. oktober 2011
u61055
u61055
Next?
01. oktober 2011
u61055
u61055
Bom kr nadaljevala..

Po uri matematike sva se odpravila še k uri slovenščine in angleščine.Spoznala sva tudi druge sošolci katerih imen pa se mi zdaj ne da naštevati..
Moram priznati da so zares vsi megasuperkul in da se super razumemo.
Po pouku smo se skupaj odpravili nekaj pojest.

Next.?

01. oktober 2011
u60330
u60330
n
ne
nex
next
nex
ne
n
01. oktober 2011
u61055
u61055
Privoščili smo si sendviče z VELIKOO zelenjave.Ko smo pojedli smo odšli v park in se pogovarjala kaj počnemo v prostem času, kakšno glasbo poslušamo, kdo je naš najljubši pevec in podobno.

Čas je hitro minil in morala sem domov.
Ko sem prišla, doma ni bilo še nikogar..Starša sta se gotovo zamotila v službi in bosta domov prišla pred večerjo.
Odšla sem v sobo in pričela s pisanjem domače naloge.Matematične naloge nisem razumela zato sem zvezke vrgla v kot in vklopila radio stolp ter glas navila do konca.
Plesala sem po sobi in zraven vpila besedila komadov.
Ko sem se naveličala sem poklicala Maggie in Alexa ter upala da se popoldan lahko kaj dobimo.

01. oktober 2011
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
01. oktober 2011
u61055
u61055
Oglasila se je Maggie.Vprašala sem jo če ima danes čas in privolila je.Nato sva poklicali še Alexa in tudi on je bil takoj za.Ob 17h smo bili zmenjeni v centru.
Do takrat je bilo še dobri 2h zato sem odšla v dnevno sobo in preverila če je po televiziji kaj pametnega.Na MTV se je vrtelo 100 najboljših komadov zato sem gledala tole.

Zbudila sem se iz dremeža.O, ne, zaspala sem, pogledala sem na uro.Bila je 16.50h.
Stekla sem v sobo, se preoblekla, naličila ter vzela svoj IPhone.Res da je bil drag, a zdaj o tem ni časa razpravljati.Mami in očetu sem še napisala listek da se v centru z Alexom in Maggie ter ga prilepila na hladilnik.Ker pa sem bila lačna in ni bilo časa za dober obrok sem s sabo vzela tetrapak mleka ki je kot za nalašč narejen za "po poti"

ter jabolko.

Zaklenila sem še vrata in odšla..

Next? =)
02. oktober 2011
next !!
02. oktober 2011
u61055
u61055
Čez pribiližno 10 minut sem prišla do centra kjer sta me že čakala Alex in Maggie.Odločili smo se, da gremo najprej malo v shooping na koncu pa še v kino.
Z Maggie sva zavili v trgovino New Yorker, Alex pa je tako ali tako moral za nama.
Začeli smo se zafrkavati.Tako smo vsi trije pristali v eni kabini, pomerjali oblačila ki so nam bila prevelika se smejali in slikali.Ker se je pred našo kabino nabrala že velika gneča smo se raje odpravili in odšli v kino.
Odločili smo se za film Step up.Odšli smo do blagajne ter kupili še trojne velike kokice in tri Cole.
U dvorani smo se usedli v 11 vrsto in nemirno čakali a pričetek filma.

Next.? =)
03. oktober 2011
u60330
u60330
Next
03. oktober 2011
next !!!
next!!
04. oktober 2011
u61055
u61055
Pričele so se reklame ki so se vrtele še dobrih 5 minut, nato pa se je začel film.
Bil je tako megasuperkulfantastičen da na koncu sploh nismo hoteli iz dvorane in bi kar še sedeli tam in si film ogledali še 1x.

Po filmu smo se počasi odpravili domov, poslovili smo se v centru.

Ko sem prišla domov sta bila starša že doma, oba sta namreč gledala neko dolgočasno oddajo, zato sem odšla v sobo.Odprla sem računalnik in se prijavila na Facebook.Po dolgem klepetu s prijatelji sem odšla spat.

Next.? =)
04. oktober 2011
next =)
04. oktober 2011
next !!!
04. oktober 2011
u60330
u60330
next
06. oktober 2011
u61055
u61055
Zjutraj sem se zbudila prej kot ponavadi.Naredila sem domačo nalogo ki je nisem uhitela narediti včeraj.
Nato sem odšla v kuhinjo ter si pripravila mleko in ovsene kosmiče.Ko sem pojedla sem odšla v šolo.Pred mojo omarico me je že čakal Max.Skupaj sva odšla v razred..

Next.? =)
07. oktober 2011
u60330
u60330
next
08. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg