Forum
Aℓσнαααααα *_*
✝️Ƭσ zgσ∂вσ,вσνα ριѕαℓι z Nika_the.queen
✝️Sρσ∂αנ ιzвєяιтє zα кαтєяσ мιѕℓιтє ∂α вσℓšє ριšє
✝️Uραм ∂α ναм вσ νšєč
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇

Ƙαנ мιѕℓιтє?Ƙαтєяα вσℓנє ριšє...

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. marec 2017
Aℓσнαααααα *_*
"Moje ime je Lisa Callaway.Stara sem 17 let.Imam goste rjave kodraste lase.Rojstni dan praznujem 23.7.2017.

Moji mlajši sestri je ime Julian Callaway.Stara je 3 leta.Ima zvite rjave kratke lase.Rojstni dan ima 30.6.2017.

Mami je ime Alex Callaway.Stara je 38 let.Ima ravne kratke rjave lase.Rojstni dan ima 9.1.2017.

Očetu je ime John Callaway.Star je 39 let.Ima črne goste lase.Rojstni dan ima 25.3.2017

Moji najboljši prijateljici je ime Lia Kosarin.Stara je 17 let.Ima kodrasto rjavo-blond lase.Rojstni dan ima 29.8.2017.

Mojemu fantu je ime Josh.Star je 19 let.Ima blond redke lase.Rojstni dan ima 23.6.2017

Liinemu fantu je ime Nail McHandy.Star je 18 let.Ima rjave redke lase.Rojstni dan ima 29.4.2017.

Jaz bom pisala jutri.Nika pa mogoče danes.
02. marec 2017
u222426
u222426
Ok pisem
Z Liso sma najboljsi prjatlci ze od otrostva najna ganta sta tudi zelo dobra prijatelja.
Z Liso sma odšle v kino gledat zelo smesno komedijo Film da te kap.Ko pa sma prisli domov sma videli da je vse razmetano cudili sma se potem pa sma videli da je v kopalnici odprto okno ki ni bilo nikoli odprto tam pa je pisalo "prosim rešita naju sma v" potem pa se je vse razmazalo in zapackalo odšli sma na policijo in to prijavili potem oa so prisli v moj dom(Lisa je prespala pri meni) in odvzeli prstne odtise to pa so bili prstni odtisi od najnih fantov takoj naju je zacelo skrbeti natooa je nekdo potrkal na vrata in odsla sem odpret pret vrati pa je stal neznan moski nato pa sem zakricala in......kako se vam zdi?za nadaljevanje potrebujema vsaj 3 nexte
02. marec 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
03. marec 2017
Mhm,bom kar začela pisat moj Next
03. marec 2017
u222426
u222426
A si ze pa prit vn
03. marec 2017
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇Lisa Callaway▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
Počasi sem se vstala in odšla skozi vrata dnevne sobe.Odšla sem po stopnicah navzdol.Pogledala sem proti Lii " Gdo je to?" Sem vprašala " Nevem " je kratko rekla in pogled odstranila od mene.Pogledala sem moškega.Hitro sem stekla proti vratom " Gdo si? " sem vprašala.Moški me je pogledal " Luke Hateway " je rekel " Tukaj sem da vama povem,da sta vajina fanta ugrabljena.Nevem kako in zakaj " Lia je pogledala proti meni.Po licu se mi je izpustila grenka solza " Ali,si zraven pri tem? " je vprašala tiho Lia " Ne,nisem.Samo povedali so mi,naj vama povem " je rekel Luke.Vstopil je v stanovanje.Zaprla sem vrata " Sledi nama,nekaj bomo pojedli in popili " sem z solzami v očeh rekla.Odšli smo po stopnicah navzgor in čez vrata dnevne sobe.Vsedli smo se na kavč " Lahko gremo,na policijo " je hitro rekla Lia in me pogledala " Lahko,bi odšli.Ampak so mi zagrozili da ju bodo ubili.V zameno hočejo nekaj hrane " je rekel Luke.Pogledala sem Lio " Zakaj hrano? " je vprašala Lia " Lačni so " je razložil Luke " Nekaj hrane lahko darujeva " sem rekla.Vstali smo se in odši skozi vrata dnevne sobe.Odšli smo naravnost po hodniku in odšla skozi kuhinjska vrata " Pogledala bom v hladilnik " je rekla Lia.Odšla sem proti lesenim omaram.Počasi sem odprla vrata omare.Vzela sem nekaj stvari " Kje je ta ulica? " sem vprašala " Odpeljal vaju bom tja " je rekel Luke.Odšli smo skozi kuhinjska vrata.Hitro smo stekli dol po stopnicah in odšli skozi vhodna vrata " Pojdimo proti mojemu avtu " je rekel Luke.Odšle smo proti Lukevom avtu.Hrano smo dali na zadnje sedeže " Vsedla se bom naprej " sem rekla.Odprla sem vrata rdečega avta in se vsedla.Odpeljali smo se " Tukaj smo " je rekel Luke.Odprla sem vrata rdečega avta.Z zadnjega sedeža sem smo vzeli vreče hrane.Stopili smo skozi kovinske vrata " Imamo hrano,vrnite nama fanta " je rekla Lia.Luč seje hitro prižgala " Dajte hrano,in bomo vrnili fanta " je rekel moški glas.Vrečke z hrano smo položili na tla.Hladna roka me je prijela okoli ramen " Lisa... " sem zaslišala nežen glas vzadaj mene.Hitro sem se obrnila proti glasu " Josh! " sem zaklicala.Močno sem ga objela " Tako sem te pogrešala " sem rekla,počasi sem ga poljubila " Pojdimo " sem rekla.Odšli smo do rdečega avta.Lia se je vsedla naprej.Počasi sem odprla vrata.Vsedla sem se " Tukaj smo " je ponovil Luke.Odprla sem vrata rdečega avta.
03. marec 2017
Luke :

03. marec 2017
Nika,zakaj to ne pišeš v zs-ju tako smetiš temo veš
03. marec 2017
u222426
u222426
In se odpeljali domov,fanta pa sta prespala pri nama.Zjutraj sem se zbudila prva in pripravila zajterk.Zbudila sta se Lisa in Josh,kasneje pa se Nail vsi skupaj smo pojedli zajterk in se odpravili v šolo.Po 8ih bednih urah pa smo šli domov in naredili nalogo.Iz službe sta se vrnila tudi moja starša Clara in Nick.Mama je naredila kosilo ampak sem izgubila apetit potem pa sma z Liso odšli v mojo sobo in ni lakirali nohte kmalu za tem pa je nekdo odprel vrata sobe.....
Se opravičujem za kratek Next
Kako se vam zdi?
Za nadaljevanje vsaj 3 nexte
03. marec 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
03. marec 2017
Next
03. marec 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Nika_the.queen zdi se mi zelo srhljiva zgodba samo prosim da pišeš razločno jaz te ne razumem.
Ɯσяℓ∂ meni se zdi vredu zgodba!
03. marec 2017
Hvala,samo ona piše na telefonu zato je tako.
03. marec 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
aja vseeno ne razumem kaj pomeni "sma"
03. marec 2017
Sva midve odšle nekam,tako nekako
03. marec 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Aja
03. marec 2017
Ja,zdele bom napisala Next z moje strani
03. marec 2017
Clara :

Nick :

03. marec 2017
Jaz sem ful utrujena pa nevem zakaj zato bom jutri nadaljevala Next
03. marec 2017
u222426
u222426
HarryPotterFan to ni srhljiva zgodba ampak napeta kar pa je bistvo najne zgodbice z Liso pisem pa zato tako ker sem na telefonu in na njem je zelo težko pisati pa še imam nov telefon zato pa se še nisem navadila na tipkovnico ok?
03. marec 2017
Ja,obistvu ni srhnjiva zgdbo poskušava jo narediti bolj zanimivo
03. marec 2017
u222426
u222426
Da Lisa ima prav saj to sem že rekla
03. marec 2017
Da?OK,nehimo z tem ker smetimo in uničujmo forum temo ta tema je za pisanje zgodb,mnenje in kako se vam zdi zgodba
03. marec 2017
u222426
u222426
Ja se strinjam z Liso
03. marec 2017
u222426
u222426
World kdaj Next???
04. marec 2017
u222426
u222426
Next je tu
Bila sta fanta,nekaj časa sta naju gledala potem pa sva se z Liso začeli smejati.Potem pa sta tudi ona dva krepnila v smeh.Ta smeh pa je hodil v totalno katastrofo,začeli smo se obmetavati z blazinami in jar nismo mogli prenehati.Potem pa smo zaspali,zjutraj me je zbudila mami
Pogovor:j=jaz,m=mami
J:jutro mami!
M=hej....si dobro spala
J=ja
M=Lia začni pakirati
J=zakaj????
M=selimo se
J=kaj????
Takrat se mi je podrl cel svet.Samo ob misli da nebom nikoli več videla Lise,Josha in....in...Naila!!!!!hitro sem se oblekla in odšla k Lisi domov kjer je bil tudi Josh.Povedala sem jima, kaj se je zgodilo.Potem pa sem odšla še do Naila in mu povedala
Pogovor:
J=jaz N=Nail
J=hej
N=hej(je rekel otožno)
J=kaj se je zgodilo?
N=tvoja mama mi je že vse povedala
J=torej veš
N=ja obljubim da te bom prišel obiskat
J=res?
N=ja
Poljubila sva se in potem sem odšla.Statša sta me že čakala v avtu.Usedla sem se in molčala "vem da ti je hudo"je rekla mami,še zmeraj sem milčala in nato zaspala. Zbudila sem se ored ugromno staro skoraj propadlo hišo,že na izglet je bila videti srhljiva kako bo šele notri sem si mislila "je to naša hiša"sem vprašala mami "ja" je kratko odvrnila.Odšla sem notri in bila sem prepričana da tu notri straši.Ko sem odprla vrata svoje sobe je pred mano stala majhna deklica,ki se je zelo strašljivo smejala nato je odšla........
Kako se vam zdi?
Sorry za kratek Next
Vsaj 4 nexte
05. marec 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next!
05. marec 2017
Next
05. marec 2017
Hah a ta deklica je duh?
05. marec 2017