Forum
Hejla..Ime mi je Ela. Stara sem 16 let. Tu bom pisala o svojem življenju saj se moram nekomu zaupati pa čeprav so to listi papirja.

to sem jaz.

No, da začnem. Moje življenje ni prav nič lepo. Že kot deklica iz petega razreda čuvam veliko skrivnost. Mogoče jo bom razkrila kasneje. Zelo obožujem konje. Tudi sama se ukvarjam s tem športom. Obožujem svojega konja po imenu Bailey. Prečudovit je. Moje sanje so imeti doma kmetijo s samimi konji. Sem ponosna belieberka
No kot najstnica mi je v življenju teško. Ni mi prijetno ker v šoli me kličejo da sem debela, kurba,grda, naj izginem iz naše šole, starejši gledajo name kot smet. Težava je o tem, da nevem kaj delam in da mislim, da sem normalna a u resnici nisem. Nisem tako kot ostali, ki svoj prosti čas preživijo s prijatelji, nikoli ne preživim počitnic z družino, ponoči ne spim zato imam v šoli probleme zaradi tega. Ljudjem ne zaupam prav dosti...uresnici se oddaljujem od njih. Poznate ta občutek ko si drugačen od ostalih nato pa nekega dne prikoraka neka oseba v tvoje življenje in to use spremeni? To se je zgodilo meni. Fant po imenu Mike mi je spremenil življenje. Nisem bila več tisto zadržano, dekle, ki je ni nihče maral. Naenkrat me je oboževala cela šola, moje ocene so šle na višje, več sem imela prijateljev, spet sem začela vrjeti ljudjem

to je mike

Imela sem najbolšo prijateljico po imenu Sara. Bila je najbolša prijateljkica kar sem jih kdaj koli imela...skupaj sva se tako presmejali da me še danes boli trebuh, ko se spomnim na to. Bila je nora, lepa, prijazna, za hece in take reči. Kot ulita zame. Naravnost oboževala sem jo. Zaupala sem ji nekaj skrivnosti a ne useh. Svoje najtemnejše skrivnosti, ki zdaj žre moje življenje. To skrivnost ve samo ena oseba in seveda oče in mami. Ampak moja sestra in brat tudi nevesta za njo. Zato mi je to še toliko bolj teško skrivati. Učasih imam občutek, da bom dejansko padla in se nikoli več pobrala.
26. februar 2014
Za nadaljevanje rabim 6 nextov
26. februar 2014
Next...a to si res ti ce si si zelo lepa
02. marec 2014
u173906
u173906
next
10. julij 2014
next
10. julij 2014
next