Forum
u153581
u153581

Aloha! Hojla! Hello!
Ok, dost pozdravčkov. To ni zgodbica, ubistvu je samo ne gre se o JB al pa o One Direscton, je zgodba o mojem fucking lifu. ne slim vs da berete, al pa nextate-če vs zanima lahko...samo to pišm predvsm zame, ker mam tok problemov, da ne vem več kam bi jih utaknla! ! zrd mene lahko berš, nextaš, če te zanima. pisala bom k bom mela čs.
+če te kej zanima me klikn pa upraš
+prosim ne OBJAVLJAJ

bi brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. november 2013
u153581
u153581
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

~¤~ Hay, sm Emma Karolina, samo me vsi kličejo Em, al pa Emma.Sm pa deveti klas. Pred petimi mesci smo se preselil v Slovenijo. Prej smo živel v Londonu. London lahko opišm kot mesto, v katrm se vsak dan kej dogaja, koncerti, maš grozn dobre, lepe in cool trgovine k jih ful pogrešam, maš parke, k so pozim najlepši prizor! London je najlepši polet in pozim, ko je cel v snegu-če sploh je sneg.
Živel smo v hiši z mojo babi, ki je slovenka....od kle mi tud slovenščina. moja mama je srbinja in oče je anglež, tko da doma govorimo srbsko, angleško in slovensko. Mam sestro, k je sitna k drek in pol brata, ki mi ful pomaga.
Prej smo živel v srbiji in ko je moj fotr dubu službo v londonu-odvetnik je, smo se vsi preselil tja. London pogrešam, pogrešam svojga fanta in mojo bff Lucy Ann! Ja k smo pršli sm me je fnt pustu in zdej je zvezo prevzela moja nekdanja bff. Fnt Marko...mhm sladk k bonbom in pol k bi mi mogu najbl stst ob strani me je pustu! Ne rečm da mi Slovenija ni ušeč, samo če bi mela priliko da bi šla še enkrat žvet v London, bi pokala kufre in tud če brez družine odpeketala stran v London.
Po treh letih smo šli v slovenijo...se prav sm se selila iz srbije v london in iz londona sm! Nej me starši utaknejo še v Afriko pa bom happy!

~¤~nadljujm kdaj drugič...nč se nom jezila če bom dubla kak next
10. november 2013
next
10. november 2013
neeext
10. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2013
in uboga ti in vem kako je če se 3-krat v življenju seliš jaz sem se že 5-krat hehe
13. november 2013
u153581
u153581
res?
13. november 2013
mhm... ampak samo v sloveniji...
13. november 2013
u153581
u153581
aja, jast pa srbija, landon (miss london ) pol pa ta slovenjija
13. november 2013
jaz bi tut živela v londonu...
13. november 2013
u153581
u153581
vrjamm vsk si želi....jst sm sam tri leta in je blo nepozabno res!
13. november 2013
next
13. november 2013
u153052
u153052
next
13. november 2013
u153581
u153581
Prvi dan šole, zmeri pravjo, da je najtežji in res je. najhujš je blo k te postvjo pred razred in potem te predtavjo tvojim sošolcem in sošolkam....vate buljo tko kt da si nezemljan: omg kdo je ona, kaj pa ona tuki dela, kdo za vraga je, še nena nova! supr...mene so gledal tko kt da sem nekj kar prvič vidjo in to je blo moteče. morš se predstavt in pol k so me posedl v zadno klop so se vs čs obračal k men. odmora sm se zloo bala ker, sem vedla kaj bo blo...zasul so se z uprašanji: kdo si, hei kako ti je ime, iz kje si že, dobrodošla v pekl, kaj tuki delaš, zakaj si tu...nism bla kej zgovorna zato so me čez čs pustil pr mer (aleluja). čez neki dni sem se jih šele navadla in spoznala sem dve osebi, k jih mam zlooo rada. mojo Jeco (tko jo jst kličm drugač ji je ime Jelena) in bor. postal smo kmal najbolši prjatli, bli smo si podobni in v tem smo se najdl. bor-mel je redne ubiske pr ravnatlci, rd je ugovarjov, se zajebavu in se smeju...res je človk k bi ga vsak mel zravn. k sva probala bit jezne na njega, enostavn ni mogoče. ma najlepše karamelne lase in temen oči in je nor na repanje. Jelena-jeca. ona je prjatlca, k se je res ne da klonirat! ma dolge svetle lase, modre oči. za šolo ji dol visi glih tok k men-sam naloge pa učenje še vedno delava. midve sva si ble bl podobne kt pa bor, sam smo se res ujel. vsi so naju po stran gledal in pravl da hodmo, ampak mi je vseen...punce pač zbijajo neumnosti k so ljubosumne, ker če si najboljši prjatu najbolj popularnga fanta, ki je luškan si res ne morjo pomagat!-jst si zud nebi.
če zblebetam kar vm hočm povedat-napisat je da sm se zatreskala v svojga naj. prjatla. tuki so pa zdej te najstniški problemi:
~¤~ če ČE bi hodila, in bi me pustu ne bi mela več stikov in bi se ubila!
~¤~ strah me mu je povedat-noben ne vem, ker vse hitr pride na ušesa (vi zdej veste)
~¤~ punco ma-neumna jz ker sem mu jo pomagala dobit! ampak če je happpy je men skor cool.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

za enkrat je pa to to! <<33
hvala ker berete
13. november 2013
u153052
u153052
next
13. november 2013
neeext
13. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. november 2013
next + nova bralka
14. november 2013
next
14. november 2013
u153581
u153581
Res nevem kako nej vm drgač povem kt to da I FUCKNG HATE MY LIFE! Zakaj!? Se zdej usi sprašujete in cudn bulte v ekran...ne vem. Preprost:
1 moja dva starŠa se ločujeta
2 ker sta se pretepala, sm mogla poklicat policijo in te so rekl: > Zaradi kršenja javnega reda in miru, bosta prejela kazn 600€
. Zaradi otrokovih pravic, ce se bo otrok pritožil čez vaju, ali mu bodo ocene padle ga bomo v času ločitve premestili v Dom.< in zdej te fucking polcaji buljo moje ocene in obnasanje...tko da sm ga hudo posrala k sm mela poročanje o obnasanju. Jst nom sla v tist dom zrt tega ker so mi ocene MAL padle! Nej sanjajo! Učitli me definitivno sovražjo kaj sele ravnatlca, k se v njeni pisarni počutm kt doma- ker sm bla že tokrat tm not....ja...vsak mesc poklicjo iz neke svetovalne n se grem pogovarjat, kako na lajf je smem gledat črno, da me ze bog pazi, da bo blo vse OK,....ampak a so kdaj pomisll na to da bog ne obstaja, da lahko, da ne bo blo OK, da lahko ce zelim na vse gledam crno! Skor zaspiš tm...babe ti solijo pamet in po resnic bi jih poslala v tri krasne!
Vse se je zaçel z to ločitvijo k je mama misnla, da jo oči vara. Začela sta si pult stvari, potek selo praskat in grist (prov najrajš bi se od sramu pogreznla v zemlo!) V šol se se me začel ful izogibat (razn bor pa jeca in alja)...zgubila sm ful velik dobrih prjatlov, med enim tud Ano s katero sm bla ze od vrca....začela sm jih sprašvt zakaj se me izogibajo in odgovor je bil vedno enak. Druga oseba isti odgovor....ker so mi starši rekl.< A si timen ravnokar rekla da ubogas svoje starše, kljub temu da so ti rekl da prekins stike z osebo k se poznata ze od jasli! Ženska si devet razred ni se ti treba igrt anglčka!!
Ja tko je z večina sošolci. Začele so kriložt govorice, da sm spala z vsmi v šoli, da sm noseča pa tke...in to vse sam zarad ene blond kurbe, k nima nč pamtnga za počet kt pa upravlat. Ne morm vrjet, da je Bor hodu z njo!....
Zdej mam vsaj razlog zakaj sovražt svoj life.... lahko vrjamete kar sm napisala lahko ne, lahko mi rečete kurba al pa da sm uboga. Me ne zanima ker sm pa to kar sm in najbrž bom vedno bla.
17. november 2013
next
17. november 2013
neeext
17. november 2013
u154348
u154348
next boga
17. november 2013
next
17. november 2013
next
17. november 2013
NEXT SMILIŠ SE MI ZEEEEELLOOOO uboga si...
17. november 2013
Next boga vem kak je to tut jst mam starse locene pa sem se ze tut 5-krat preselilampa tut moj lajf ni pravicn vsi se mahi fajn vsem se uresniciji zelje sam men ne in take tak da te cist razumem
17. november 2013
u153052
u153052
next boooga
22. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg