Forum
♡UVOD♡
No ... ne vem, kako naj vse skupaj razložim. Zgodila se mi je najlepša ljubezenska zgodba, čudovita kakor na roke napisano pismo ali sveže vrtnice pred tvojimi vrati. Vse je bilo čudovito, najina čustva so bila pravljica, problem je bil le eden: zate sem bil poglavje, medtem ko si bila ti zame knjiga. Vsi občutki, ki sem jih doživel s tabo, so bili zame nekaj novega. Ti si to že doživela, vem, da si. Ampak, način kako so ti lasje padali na obraz, kako so se tvoji boki zibali, ko si hodila, kako se je eno tvoje oko bolj zaprlo kot drugo, ko si se nasmehnila, kako so bile tvoje obrvi neenakomerne, tudi če si si jih populila - vse to je povzročilo, da sem se zaljubil vate. Zdelo se mi je, da ti čutiš enako, zato sem se prepustil toku dogajanja. Bog, kako sem se motil. Ti je najina zveza sploh kaj pomenila? Ne, počakaj, saj je brez smisla, da sprašujem. Vem, da ti ni, ker če bi ti bilo kaj do mene, bi cenila vse, kar sem naredil zate. Vozil sem te naokoli celo noč, da ti je bilo toplo, odpeljal sem te domov in skupaj sva gledala filme in se smejala. Dajala si mi upanje, ki me je na koncu zlomilo. Jaz sem se trudil, da bi bil perfekten fant, ki si ga želi vsako dekle. Poiskal sem tvoj blog in ga prebral, da bi te bolje spoznal, ker se mi nisi želela razkriti sama. Vedno sem te povprašal, kako si, čeprav si se smejala. Bolje kot vsi drugi sem videl žalost v tvojih očeh. Toda, ne bom si zapomnil najinega konca, ki je najhujša stvar, ki se mi je kadarkoli zgodila. Raje si bom zapomnil kako sva se zaljubljala drug v drugega (čeprav se ti nisi zaljubila vame) in kako sva skupaj preživela čudovito leto. Torej, draga Lucy: zaključiva najino zgodbo s tem, da jaz odkorakam od tebe in te zapustim v solzah, ne pa da ti zlomiš srce meni. Spremenil bom najin konec v začetek in vse skupaj bo steklo, kot da nisva nikoli obstajala. Hvala ti za vse.

♡1. DEL♡
Hodil sem po travi proti predavalnici za likovno umetnost. Že drugo leto sem bil na tem kolidžu in še vedno se nisem znašel. Vmes sem trikrat zataval, zato sem že krepko zamujal k predavanju. Kateri drugi študent bi preprosto zmignil z rameni in šel raje zbijat čas kam drugam, a jaz nisem bil kot drugi. Resnično sem si želel doštudirati in postati priznan umetnik, kar pa ni lahko, če nimaš denarja, ki ga dobiš s službo, ki jo dobiš s študijem. Vidite, vse je povezano. Ošinil sem zapestno uro s pogledom in na glas zavzdihnil. "Kdaj so šle mimo še tri minute?" "Verjetno pred tremi minutami," mi je odgovoril ženski glas. Obrnil sem se in zagledal rdečelasko, ki se mi je smehljala. Videl sem jo prvič, ampak možno je bilo, da je bila v mojem letniku. Fantje so včasih razglabljali o neki hudo lušni punci z rdečimi lasmi. "Hvala za pojasnilo, vendar mi ne pomaga prav veliko. Veš slučajno, če sem kaj blizu predavalnice za LUM?" Zasmejala se je. "Oh joj, ne, čisto na drugem koncu kampusa si! Ime ti je Bradley, kajne? Predavanja imava skupaj. Jaz današnje špricam, ker se mi je zazdelo, da so ostale stvari pomembnejše," mi je odvrnila z nasmeškom na obrazu. Nagubal sem čelo. Kaj je lahko pomembneje od študija? Kakor, da bi mi prebrala misli, mi je odgovorila. "Lakota me je premagala in grem na kosilo. Brezveze je, da greš sedaj poslušat tistega starega hudiča. Če želiš, se mi lahko pridružiš." Spet sem pogledal na uro. Zamudil sem že 15 minut. Skomignil sem z rameni. "Saj se verjetno še ni zgodilo toliko, da bi preslišal preveč ..." sem se poskušal izmotati iz povabila. "Ah daj no, ne bodi tako neprepričan! Pridi z mano, družbo rabim!" je vzkliknila, me pograbila za roko in me zvlekla s sabo proti izhodu. Še vedno mi ni jasno zakaj sem se ji pustil. Name je imela nenavaden učinek, kot da bi me začarala z urokom. Njena bližina me je opijanila. Kosilo z njo je bilo hkrati najboljša in najslabša stvar, ki se mi je zgodila. Ona je bila moja usoda, ki se ji nisem mogel izmakniti na noben način.
29. oktober 2013
u28319
u28319
next
08. november 2013
u123685
u123685
Neeeext
08. november 2013
u167429
u167429
Next *.*