Forum
Nika_smile
Nika_smile
To je zgodba mojega življenja v realnosti.Zgodba govori o punci Niki oz.meni.
No kje naj začnem,ime mi je Nika imam rjavo srednjo dolge lase in rjave oči
Imam zelo prijazna starša no mama je včasih malo zatežena,imam pa tudi dva brata Michela in Boštjana.Moji najboljši prijateljici sta Lisa in Nives.

Boš bral/a dalje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2017
Nika_smile
Nika_smile
Če pa vas zanima kakšna sem poglejte mojo profilno sliko
12. marec 2017
nadaljujjj
16. marec 2017
Nika_smile
Nika_smile
No vse se je začelo ko sem imela 7 let imela sem lepo življenje in spet je bila šola.Ati me je odpeljal v šolo in po 5 ih urah sem odšla domov.Ko sem prišla domov mi je mami rekla da gremo nekam,itak nisem hotela iti ampak je mami rekla da je to presenečenje.Jaz pa imam presenečenja strašno rada in zato sem vselej odšla. Usedli smo se v avto in se odpravili,ko sem stopila iz avta se je že na daleč slišal rezget konj. "Konji!!!!" "Ššššš....konji se lahko ustrašijo" "je že v redu" je rekel gospod,ki je imel ta ranč. Tako,da smo si odšli malo ugledati konje.Do kar nismo prišli do velikega, črnega lepega konja "ime mu je Val"je rekel gospod "Vav....kako je lep"sem rekla "katere pasme pa je ?"je vprašala mami "to je mustang" je rekel gospod "ga lahko jaham?"sem vprašala "lahko jahaš samo ne tega konja ker ga imajo drugi" bila sem malo žalostna ker sem si jaz želela imeti Vala.Nekaj ur sem potem jahala enega konja po imenu Gery potem pa smo odšli domov.Leta so minevala in minevala jaz pa sem se vsak dan vozila do Vala ker sem se učila jahati......
Kako se vam zdi?
Vsaj 1 Next
18. marec 2017
Next
18. marec 2017
Nika_smile
Nika_smile
Bom nextala v ponedeljek
18. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg