Forum
u217932
u217932
Živjo upam da vam bo moja zgodbica o Taylor Swift ušeč....
Kr začnemo
Taylor Swift je svojo pevsko kariero začela že pri 8 letih in postajala je vedno bolj uspešna....
Čez 10 let
Dobro jutro ji voščila mama.
Hej.
Me odpelješ na letališče?kam pa greš?
Pa saj veš...havaje
Aja sej res ok lahko te peljem...
Na letališču:
Adijo srček,lepo se imej...
Bom hvala in adijo.
Na havajih:
(v gostilni)Živjo a lahko dobim kozarec vode prosim?
Seveda takoj ji je odvrnil luškan natakar...
Tukaj imaš...
Hvala.
Potem je odšla v svojo hotelsko sobo in razmišljala o natakarju,saj se je zaljubila vanj.
Odšla je na plažo in spet sta se srečala.
Hej spet se srečava!
Ja pa res hej
Kako ti je ime?
Taylor in tebi?
Js sem Austin...lepo da sva se spoznala.
A greš na pijačo Taylor?
Z veseljem....
In tukaj živiš?
Ne sam na počitnicah sem...sama.
Js pa sem tukaj doma.
Oh kok mora bit to kul.
Saj je.
Greva večer na večerjo?
Oh seveda lahko...gdaj prideš pome?
Nwm ob 19:00?
Lahko komaj čakam...
5 nextov rabim za nadaljevanje
16. december 2016
Next
V redu je, ampak bi bilo malo lažje brati, če bi dala premi govor v narekovaje
23. december 2016
u217932
u217932
Bom hvala za nasvet
23. december 2016
u164707
u164707
Next Next Next Next Next Next Next...... BTW, I loooove JB, too drgac kr zanimiva zgodba res, vrjem da full bolsa od mojih k jih neznam pisat hahah zato jih tut ne objavm hh. Prosm napis nadalvane NEXTTTT
31. december 2016
u217932
u217932
Komaj sem čakala na ta večer, res zaljubila sem se na prvi pogled.
In ura je bila komaj pet ampak sem hotela biti lepa zanj zato ja šla sem na preobrazbo.
Make up :

09. februar 2017
u217932
u217932
Obleka:

09. februar 2017
u217932
u217932
In frizura

09. februar 2017
u217932
u217932
Prišel je na dvorišče mojega hotela...
"Hei" mi je rekel.
"Hei ti" sem ga pozdravila
"Torej a imaš kakšno željo kam želiš iti?"me je vprašal
"No vseeno mi je...ne poznam teh krajev...pelji me tja kjer ti je pač najboljše"
"No dobro"je rekel
Odšla sva v pizzerijo pojedla sva pizzo in res bila je odlična.Kasneje sva odšla še v noro super lunapark.
Zabavala sva se...
Za konec me je peljal še na njegovo posebno mesto kjer je pisal zgodbe in iskal navdih.
Bilo je romantično
"Všeč si mi"mi je prijazno in mehko rekel
"Tudi ti si meni"sem mu v zadregi odgovorila saj je bilo to nekaj povsem novega zame.
Poljubila sva se in postala fant in punca!
Kasneje me je odpeljal domov in spet sva se poljubila...
Mamo sem poklicala na videochat in ji povedala da imam fanta.
"O lepo"mi je odgovorila
Nato sem ji ga bolj podobno opisala in zdelo se mi je da ji je bil všeč.
"No lepo se imejta adioooo"nato sva se poslovili...
Nisem mogla zaspati zato sem gledala televizijo in pisal mi je Austin.
Napisal mi je: Hei srček kako se ti je zdelo danes večer?
Odpisala sem mu: Bilo je noro super.Hvala za vseee"
Next?
09. februar 2017
u217932
u217932
Dala sem v narekovaje
09. februar 2017
u217932
u217932
Next?
04. marec 2017
Next, men je ful všeč
04. marec 2017
u217932
u217932
Hwala
04. marec 2017
neeexxxxtttt
04. marec 2017
u217932
u217932
Joj hwala
05. marec 2017
u217932
u217932
Zjutraj sem se lotila napisati pesem a me je klical Austin in me vprašal če greva v akvaland zdela se mi je ful crazy idea in bila mi je ful všeč zato sem rekla ja in biu je tko vesel za najine prve počitnice. Nekaj sva se še menila in se odločila da greva jutri ponoči saj je pot do madžarske dolga in tam bova ostala 5 dni to bo tako superrrrr sem si mislila...kasneje me je povabil na pijačo in šla sva v gostilno z koktejli in naročila sem si mojito Austin pa zombie...ko sva spila sva odšla še na dolg sprehod ob plaži bilo je res super...ugotovila sem da vse kar počnem z njim je noro super bila sva zaljubljena in vesela poljubila sva se (spet)povabil me je da preypim pri njem in strinjala sem se
06. marec 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
11. marec 2017
u217932
u217932
Hwala
11. marec 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
kdaj bo Next?
19. marec 2017
u217932
u217932
Sorry rabm jih mau vec
19. marec 2017
Next
21. april 2017
u217932
u217932
nasljedni dan se je Austin odpravil v službo kot natakar, jaz pa sem ostala sama...odšla sem v hotel,vzela kopalke ter brisačo in odšla na plažo...opazovala sem okolico in okrog mene so bili srečni pari kot jaz in Austin.Pritekla sem do vode in počasi hodila vanjo,saj je bila hladna.Malo sem zaplavala in odšla nazaj na obalo...Ulegla sem se na brisačo ko sem že skoraj zaspala sem zaslišala nek neznan glas ki je rekel "hej"...močno sem se ga ustrašila ampak sem ga tudi jaz pozdravila...povabil me je na pijačo in privolila sem...torej odšla sva na pijačo v bar PLAYA usedla sva se in se pogovarjala on pa je vse to izpeljal zelooo romantično...prišel je natakar in vprašal kaj bova pila,pogledal me je in se zelo začudil tudi jaz sem se...on zato ker sem bila s tem moškim ki niti ne vem kako mu je ime jaz pa zato ker je bil to Austin!čisto sem pozabila da dela tukaj!O sranje sem si mislila...Austinu se zdi vse tako drugače kot je...prepirati sv se začela nato je jezno odvrgel predpasnik oz uniformo (delavsko) in odšel zelo potrt...tudi midva sva odšla...razmišljala sem kaj naj naredim ali bi se še naprej družila s tem človekom ali ne..potem sem hotela že oditi in imela sem kup izgovorov ampak ni me pustil...ponoči bi naj morala v avaland v madžarsko z Austinom ampak kaj pa nisem čisto prepričana če bova po vsem tem sploh šla...kaj pa se je še zgodilo sem bila miljon procentna da ne greva...torej hotela sem že oditi v hotel ampak me tisti moški ni pustil ime mu je bilo Jack...prijel me je za nogo in potegnil k sebi na brisačo...začel me je poljubljati in se vrgel name me slekel do gilega sebe pa tudi potem sva si dala duška oz. on tako rečeno saj jaz nisem hotela...posilil me je in to na plaži pred kar nekaj ljudmi!med njimi tudi Austin...
23. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg