Nekaj časa sem ju še opazovala, ko mi je prekipelo. Odšla sem do te kokoške Amy in se zanalašč zaletela v njo. O, Amy kaj pa ti tukaj, z Harry.jem?? sem rekla. Za trenutek rabim Harry-ja. Odvlekla sem ga ven. Ko sva prišla ven in so se vrata za nama zaprla, je rekel: Ashley ne zgleda tako kot misliš. Prosim, pusti mi da ti razložim. Vredu naj bo. sem rekla. Ko sem te čakal se je ta Emy ali Amy kar koli že je ... Je začel ...se je vem, da zanalašč zaletela vame in potem .... Prekinila sem ga, ker sem ga potegnila skozi vrata in začela izpolnjevati moj načrt, ko sem ga kovala med tem ko je Harry pripovedoval o tem kaj se je zgodilo. Vsedla sva se za najbližjo mizo Amy, da bi videla vse. Namesto na stol sem se vsedla na Harry-jevo naročje in ga objela ter mu na uho zašepetala: Ti kasneje razložim. Ko je Amy pogledala proti nama sem Harry-ja poljubila in rekla: Amy kot vidiš sva z Harry-jem skupaj ter ga prijela za roko. Oba sta me čudno pogledala jaz pa sem rekla samo "KAJ", ker me je prekinil Harry, ko je rekel da gre po pijačo za naju in ko bo prišel nazaj, bova šla. In res je bilo tako. No jaz sem seveda odšla ven, ker nisem več prenašala Amy ker je samo strmela vame. Ko je Harry prišel ven, sem takoj rekla: Ti, povem ko prideva na plažo, ki je oddaljena kakšnih 30 metrov.
~na plaži~

....................................................................................................................
1. kaj se bo zgodilo na plaži?
pa se opravičujm za pozn next in upam da vm je všeč zgodba, če prov čudn pišm
02. avgust 2014
OPOZORILO:
Punce vem da ta zgodbica ni nč posebnga, ker jo je pisala moja sestrična (dolgčas jo je ubijal) in pač učeri je šla domov ... Jst pa te zgodbe ne bom nadaljevala .... sem se pa odločila da bom začela pisat fanfiction kjer bo notr 1D, Justin Bieber, Taylor Swift in Demi Lovato (no tok slavnih bo not, bojo pa še ne slavne) no sej bote vidle kako bo + takoj k bom končala s prvim nextom vm oblubm da vm bom prlepla link gor.
16. avgust 2014
Brez Justina, Taylor in Demi
16. avgust 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/the-haunted-hause-~-one-direction-~-fanfiction/74428/

Zgori je link mojga pruga FF-ja, če mate čs bi vas lepo prosila, če bi bral in tnx že za vnaprej!
16. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg