Forum
Hello girls, vem da je že ful velik teh FF o One Direction bom še vseen pisala .
Hope you like it!

Moje ime je Ashley, stara sem 17 let in končujem 3. letnik srednje šole. Moja dvojčica Anna je moja je prav tako stara 17 let.Prihajava iz UK ampak sva se morali preseliti v Slovenijo zaradi najinih staršev (služba). Obe se veseliva, da bo zvonec oznanil konec pouka kajti za en mesec greva v LONDON!!! Zvonec je končno zazvonil (bila je ura matematike in se je zeellloo vlekla). Stekli sva iz razreda kakor hitro so naju noge nesle in skoraj bi zgrešile našo hišo ampak je nisva (na srečo). "Oddirkali" sva v najino sobo odložili torbe in takoj začeli pakirati za en mesec v London. Čez približno pol ure v najino sobo pride najina mama, ki je bila vsa žalostna.......

1. Kaj mislte da se bo zgodil
2. A nej še pišem zgodbico naprej
3. upam da ne bo kej narobe zato ker ne bo slik ker jih sploh nemorem dt gor :'(
08. maj 2014
1.Mama joka zato,ker negre z njima v London. Tam bosta spoznale nove prijatelje in prijateljice
2.Ja,next+prva bralka
08. maj 2014
Anna in jaz sva se ustrašili, ko sva videli njen izraz na obrazu. Takoj sem vedela, da to ne pomeni nič dobrega. Anna je mamo vprašala kaj je narobe a ni odgovorila nič in se začela jokati. Posedli sva jo na mojo posteljo ter prisedli k njej. Ko se je pomirila nama je povedala, da sta se z očkom sprla in da se hoče ločiti!! Z Anno sva bili v šoku in stresu, meni je solza spolzela, ko sem videla svojo mamo čisto iz sebe. Mami in Anni sem se zlagala, da grem v kopalnico ampak namesto v kopalnico sem šla k očetu v njegovo delovno oz. poslovno sobo (bil je pisatelj). Potrkala sem na vrata in vstopila. Na očeta sem bila jezna. Takoj ko me je vprašal kaj bi rada sem ga pošteno okregala!! Bil je videti zelo jezen. Vsakič je bil bliže meni. Pripravila sem se nato, da me bo udaril ampak me začuda ni, je pa ves jezen odkorakal ven iz sobe ter zaloputnil z vrati tako da sem se močno prestrašila. Odšla sem nazaj v sobo kjer sta me že čakali Anna in mama.....

1. vem da so kratki nexty ampak šola ubija se bom potrudla da bodo v prihodnosti daljši in boljši
2. kaj mislte da se bo zgodil ?
3. hvala vsem k berete ali pa ko boste brale hope you like it
08. maj 2014
2.S kregali se bojo
Next
09. maj 2014
Next
09. maj 2014
Anna in mama sta me takoj zasuli z vprašanji: Ali si bila res v kopalnici?, Zakaj se je oče zadrl?,... Rekla sem naj se najprej pomirita in da je vse v redu. No ena stvar ni v redu. Oče se danes seli v New York!! Mama je bila vsa iz sebe in odšla je iz najine sobe. Z Anno sva se čudno pogledali in pakirali kajti jutri imava let v London. "Ashley komaj čakam, da prideva v London!!" je rekla Anna, jaz sem samo pakirala in upala sem, da bo z mamo ta mesec vse v redu. Pakirali sva do 22.30 ure. Ker sva bili že utrujeni in je bila ura že pol enajstih sva se odločili, da odideva spati kajti zjutraj morava ostati že ob 4.15 uri. Budilka je zazvonila in takoj sem bila na nogah, Anna pa je bila najbrž že v kopalnici. Ker je bila najina kopalnica zasedena sem odšla v kopalnico očeta in matere ter se uredila. Oblekla sem kratko modro majico in rjave usnjene hlače. Za vsak slučaj pa sem oblekla še belo jopico na kateri piše: I <3 1D. Obula pa sem all starke. Anna me je že čakala pred vhodnimi vrati in preverjala, če ima vse. Ura je bila že 5.30. "Čez 40 minut imava let" sem rekla Anni. "Jap" je rekla. "Ali imaš ti parfum v toaletni torbici?" me je vprašala Anna. Pogledala sem v kovček in rekla: O šit pozabla sem toaletno torbico v kopalnici!!" sem rekla in hitro stekla v kopalnico in ravno je prišel taksi, da naju bo odpeljal do letališča. Kovček sem hitro zadrsala po stopnicah in stekla do kovčka ter ga pobrala in dala taksistu, da ga je dal v prtljažnik, toaletno torbico pa sem imela kar v rokah. Čez približno deset minut smo bili že na letališču. Taksistu sva se zahvalili in vzeli kovče ter iz kovčkov vzele najine dokumente. Ura je bila 5.50 in čez deset minut bova imeli let midve pa še nisva šle notri. Stekle sva notri kakor hitro sva morali. OK zdj sva se že bolj umirili ker sva bili že pred letalom. Stevardesi sva dali karti in se usedli na najina mesta v letalu. Nekaj časa sva se pogovarjali, ko naju stevardesa zbudi približno 50 minut kasneje. Pogledali sva skozi okno in videli sva da smo že skoraj v Londonu. Samo spustiti se še moramo. Ko smo se ustavili sva vzeli kovčke in odšle do taksija, ki naju je odpeljal v najin hotel.Hotel je bil videti zelo velik in lep. Noter sva vstopili odprtih ust. Hotel sva si najprej ogledali potem pa odšli do recepcije kjer nama je dala ključe najine sobe in napotke oz. navodila do najine sobe. Zahvalili sva se ji ter odšli do sobe. Jaz sem odklenila vrata in jih odprla. "WAAAW" sva obe z Anno rekle v en glas. Vstopili sva noter in odložili kovčke in takoj sva se ulegle na postelje, ker sva bili zelo utrujeni......

1. Jutr nadaljujem z zgodbo
2. kaj mislte da se bo zgodil nasledn dan?
09. maj 2014
2 .Šle bosta na ogled Londona
Next
10. maj 2014
Zbudili sva se šele naslednji dan ob desetih zjutraj. Odločila sem se, da bom poklicala mamo in previrila kako je.
Mama: živjo, a sta že v hotelu?
jaz: Živjo mami, ja že sva v hotelu in fuul je lep.
mama: me veseli, da vama je všeč. No še bolj bosta veseli ko bosta izvedeli novico.
jaz: *dam na zvočnik* kaj je??? kakšna je ta novica?? daj povej!!
mama: no saj poznata One Direction kajne??
jaz: Ja seveda jih poznava zakaj??
mama: no oni so ta mesec v vajinem hotelu in takoj pojdita do recepcije, ker vaju tam čaka presenečenje!!!!
jaz in Anna: *v en glas* KAAAAAJJJJ!!!!!!???????? SAJ NAJU HECAŠ ANE!!!??????
mama: ne nič vaju ne hecam, no hitro pojdita do recepcije se še kaj slišimo! Adijo
jaz: adijo mama.

Z Anno sva stekli do recepcije kjer naju je receptor vprašal, če sva midve iz sobe 201. Pritrdili sva.
Receptor Jaka: vredu, potem pa pojdita za mano!
Anna: V redu.
Odšli sva za njim in prispeli smo do nekih vrat, ki jih je Jaka odprl. Notri je bila tema zato nisva videli čisto nič. Kar naenkrat zaslišiva najino najljubšo pesem od 1D: BSE (Best song ever). Nikjer ni bilo nikogar sliši pa se kot, da bi to oni res peli. Malo me je bilo strah. Druga vrata v sobi so se na sredini pesmi odprla in ven je najprej prišel Harry, potem Niall, Louis, Liam in nazadnje še Zayn!!!! Na koncu pesmi pa še Perrie, Eleanor in Sophia. Z Anno kar nisva mogli verjeti svojim očem, da se to res dogaja. Z fanti in puncami smo se pozdravili ter objeli. Vsaka punca je odšla k svojim fantom (Perrie&Zayn,Liam&Sophia in Louis&Eleanor). K meni je prišel Harry ter se mi nasmehnil. K Anni pa je odšel Niall.....

mogoče bom še danes napisala nasledn next
1. kaj se bo zgodil?
2. A mislte da bosta Harry pa Ashley in Niall pa Anna kej mela??
3. A bosta Anna pa Ashley svoji mami povedali čist use kar se jima bo zgodil??
10. maj 2014
1.Ostale bota brez besed in od šoka mele na široko odprta usta.
2.Ja
3.Ne,next
10. maj 2014
rabm še 3 nexte za nadaljevanje
11. maj 2014
next lahko objavm šele jutr
14. maj 2014
K Anni pa je odšel Niall ter jo pogledal in se nasmehnil. Vsi skupaj smo odšli v sobo 202 (soba od 1D). Harry je predlagal igro "flaša spoznavanja", da se bodo bolj spoznali med seboj. Posedli smo se v krog (vsak k svoji punci) in Zayn je zavrtel flašo in pokazala je name. Povedala sem jim o sebi čisto vse. Tako smo nadaljevali igro in konec jo je bilo čez eno uro....

sorry za pozn next in ker je kratek ampak nimam časa no k ga bom mela oblubim da bo daljši.
1. no kaj mislte se bo zgodil pol??
18. maj 2014
next
18. maj 2014
1.Ja ziher kej zanimivega kar bo zgodbico še bolj zapletlo
Next
18. maj 2014
... po končani igri sta Liam in Sophia odšla v park na sprehod, Perrie in Zayn v sobo od Perrie, Louis in Eleanor na bowling, Niall in Anna pa v Starbucks. Torej v sobi sva bila samo še jaz in Harry?? Harry, kje je Harry sem si mislila. Nikjer ga ni bilo na spregled kar mi je bilo čudno kajti pred dvema minutama je sedel še zraven mene. LOL se mi zdi da bi bilo bolše če bi šla spat preden se mi še kaj bolj zblede. Odšla sem v sobo in ko sem odprla vrata................................................

man I don't know who: BOOO!!!!
jaz: AGAGGAHAHAHAGHAGAFGAHAGAGHAGAGAHGHAHAGHGA!!!!! ne me ubit, ne me ubit!!!!
man I don't know who: you know what???!!!
jaz: what?????!!!!!'?????
weird man: Harry is dead and you will just die right now!!
jaz: WHAAAATTT!!! NO YOU CAN'T DO THIS!!! HARRY IS DEAD..... NO HE IS NOT I KNOW THIS!!!
20. maj 2014
1. a mislte da je harry res mrtev??
2. kaj bo naredila Ashley??
3. Če je harry mogoče še živ.... a mislte da jo bo rešu??? ali pa niall in anna če bosta prišla ta prav trenutek??
20. maj 2014
1.Ne
2.Zbežala bo pred tem človekom
3.Ja
Next
20. maj 2014
Next
21. maj 2014
weird man: SHUT UP!!!
1) STOP SCREAMING!!!
2) IF YOU WILL STOP SCREAMING, I WILL TELL YOU WHERE IS HARRY OK???!!!
jaz: *glup* hmm... ok
weird man: yes, good girl! Now Harry is in the bathroom!
And don't scream when you will see him!!
jaz: *glup* oo....kkk......

1. v kakšnem stanju mislte da bo Ashley našla Harryja?
2. a nej v prihodnosti pišem bol lepše nexte???
23. maj 2014
1.Ves krvav bo
2.Ja,prosim
Next
24. maj 2014
nextttttttttttt
24. maj 2014
ta prizor v kopalnici bo tko mešan pol bojo bli pa nexti lepši + jutr bom nadaljevala ker se mi zdej res ne da
24. maj 2014
u172404
u172404
neeeeeeeeeext
24. maj 2014
Odšla sem v kopalnico in , ko sem odprla vrata sem videla Harryja v čisto normalnem stanju in takoj mi je odleglo, da se mu ni nič zgodilo. Stekla sem do njega in ga objela on pa mene. "A si vredu?" sem rekla. "Ja,vredu sem le malo sem utrujen."Odšla sva ven iz kopalnice v sobo. Harry se je ulegel na mojo posteljo in v trenutku zaspal, jaz pa sem se ulegla zraven njega in ga nekaj časa gledala kako kjut je ko spi. Po nekaj minutah gledanja v spečega Harryja je še mene zmanjkalo. Zbudila sem se, ko sem zaslišala Anno in Nialla, ki se pogovarjata. Pogledala sem Harryja in še vedno je spal. Nežno sem ga pobožala po njegovih mehkih kodrčkih in odšla v kuhinjo, kjer sem zagledala Anno in Nialla, ki sta se...... "OMG!!! Niall in Anna se poljubljata!!????" sem si mislila. "Ne, sigurno sanjam" sem si mislila. Odkašljala sem se in se delala kakor, da nisem videla nič. Niall in Anna sta zardela."O Ashley spolh te nisva opazila...." je rekel Niall. "O, Niall in Anna kdaj sta pa prišla nazaj?" ..... "Ah, ravno pred pol ure" je rekla Anna. "Aha" sem rekla. Odšla sem ven iz kuhinje v sobo kjer sem videla Harryja , ki se je ravno kar zbudi: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReZ0IHlLgM1TAb-otmWcqQYcqj9fLkXcX1I1WvaUA4b2GCRfho Harry: kje si bila??
jaz: Ah, nič samo v kuhinjo sem šla... in ugani koga sem vidla tam!!
Harry: OK.... ne vem povej koga in kaj si tam vidla..
"OK... tam sem vidla Nialla in Anno, ki sta se poljubljala..." sem rekla potiho
Harry: KAAAAJJJJ!!!????? NIALL IN ANNA STA........ jaz: SHHHHH!!! Slišala naju bosta!
Harry: Aja, sorry. Kaaaaajjjj!!!????? Niall in Anna sta se v kuhinji poljubljala!!!????
jaz. Ja!!
Harry: OMG!! No saj sta prav za skupi!! <3<3
jaz: Haha... to maš pa čisto prav.
Harry: Hahha... saj vse kar rečem je čisto prav..
jaz: Hahaha... Maš čisto prav
Harry: Hm... A bi šla malo v park??
jaz: Lahko
Harry: OK.. greva... saj najbrž veš, da to mislim na prijatelski način ane??
jaz: Ja vem
Harry: OK

~V parku~
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0O-Do-ZkBTsA6q6UOBxRSUofU8OJy_GQpNwUe95pEByN1vLZMjA
˛ Po kratkem sprehodu po parku sva se z Harryjem usedla na najbližjo klop in se tam pogovarjala in smejala do sončnega zahoda. Opazovala sva sončni zahod mene pa je že malo zeblo in seveda tipično zame nisem imela s sabo jope. Harry je opazil, da me zebe ter si slekel svojo jopo in mi jo oblekel potem pa še objel <3. Čez nekaj minut je predlagal, da bi se počasi odpravila v hotel in seveda sem se strinjala. Po petnajstih minutah sva bila že pred hotelom in ravno, ko sem hotela vstopiti v hotel Harry stopi pred vrata in me poljubi, poljub sem mu seveda vrnila: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR59GaRy9V3uXvPAq_TijUWQucUJhV2JZUB1ICarPnJ649n5ta6 Čez nekaj minut poljubljanja sva se odločila, da odideva v hotel. Ko sva prispela do sobe 201 me je objel ter se nasmehnil in se poslovil ter odšel v sobo 202. Vsa vesela sem odšla v sobo, kjer me je že vsa panična čakala moja sestra Anna." Saj se bova pogovorili, tako ali tako se morava + mamo morava še poklicati" sem rekla."Mame nama ni treba poklicati, ker jo imava zelo blizu" je rekla Anna.
Jaz: Kako to misliš " da jo imava zelo blizu"???
Anna: Ubistvu, je najina mama prišla sem in se zaposlila v tem hotelu kot kuharica. In tukaj bova sedaj živeli + se šolali
Jaz: Jeeejjjj!!
Anna: Aja, Perrie, Elenor in Sophia bodo prišle živeti k nama in 1D bo imel koncerte samo po Evropi, v Veliki Britaniji in na Irskem. Turneje pa kjer koli. In še to: Njihove punce bodo lahko šle z njimi na njihove koncerte in turneje.
Jaz: Jeeejjj!!
Anna: Zakaj "jeeeejjj!!"??
Jaz: Ura je že velik, grem se preoblečt in spat.
Anna: OK
"Laahko nooč!!" sem se zadrla iz kopalnice.
Po eni uri sem se končno odvlekla ven iz kopalnice in odšla do postelje:

Naslednje jutro,ko sem se zbudila sem pogledala na telefon koliko je ura in videla sem, da sem od nekoga prejela sporočilo. Prebrala sem ga: Starbucks at 9.00 a.m, with love Harry xx. Nasmehnila sem se in mu odgovorila: OK, with love Ashley xx.
Počasi sem se oblekla kajti ura je bila že petnajst čez osem. Obleka: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpGKYYo0sCRPBrwdTgeqjTG4ePX-pnQ_X9sdnq1rhr6Ww0Nb3Vtg
čevlji: https://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/92/3b/23/923b2353e4d7793335bbccdcf8668a1e.jpg

1. kaj mislte da se bo zgodl ?
2. dodajam še slike od Anne in Ashley, mame, očeta in hotela

https://1.bp.blogspot.com/-tmCAoUg1ZcA/UHQvVCvbHGI/AAAAAAAAAJA/rF_lu6sOd8o/s1600/IMG_5262-web.jpg

zgoraj: Ashley
spodaj: Anna

mama: https://img1.wikia.nocookie.net/__cb20110910211031/how-i-met-your-mother/de/images/b/bf/How-I-Met-Your-Mother-Season-6-Cast-Promotional-Photos-how-i-met-your-mother-15957291-1920-2560.jpg

oče: https://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/df/84/6d/df846db1bceda6529fc20e5eafc620b0.jpg

hotel: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDPespGvgBWuA4EREErnLS5gspaW4lqLwVPOyaCFLc1AWYs-mnSQ
25. maj 2014
Next
25. maj 2014
v nedelo nadaljujem zgodbo.... jutri je Noč na Vrhniki+presenečnje me čaka... dons se mi pa tok pozn res ne da pisat+ kmal se bo ulil
13. junij 2014
zelo mi je žal za pozn next ampak res ni blo časa, tkoda še enkrat sorry + ta next ne bo kej zelo dolg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ura je bila točno devet in .... O joj jaz bi mogla biti že pri starbucksu ampak sem bila šele v hotelu! sem si mislila. Anno sem vprašala, če ve kje je starbucks kajti ob tem pritisku sem čisto pozabila, da je takoj na drugi strani ceste. Hitro sem stekla ven iz hotela in čez cesto do Starbucksa. Ko sem vstopila noter sem Harry-ja zagledala z neko punco. Odšla sem bliže do njiju. Seveda tako da me nista opazila. Ko sem videla njen obraz samo iz strani http://www.bambino.si/modules/uploader/uploads/news/pictures_news/crop1/privlacen-obraz.jpg sem mislila, da bom skočila izza svojega skrivališča in jo nekam udarila, kajti to je moja bivša tečna važna kokoška, ki mi gre kot ste že videli zelo na živce, kajti pač je kokoška in je najbolj grozen človek na svetu!! I was like this girl here: http://sovereigndreaming.com/wp-content/uploads/2012/10/Angry-Little-Girl.jpg
20. junij 2014
next
27. junij 2014
next
27. junij 2014
Next
28. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg