Forum
No odločila sem se,da bom pisala novo zgodba,ker prejšno iskreno še meni sama ni všeč,ker sem jo začela bedasto pisati.Upam,da bo tale zgodba bolj bralna No pa začnimo

Bil sem na odru.Vedno,ko sem pogledal v publiko v NAŠE obožovalce sem bil ponosen kaj vse smo dosegli s fanti bolje rečeno s mojimi bratmi.Boljše brate ne bi mogel dobiti.Nevem kaj bi bilo,če ne bi bilo kot je.Petje mi pomeni use res use.Zahvala gre našim fanom,brez njih bi bili,hja nevem kje....

Hodil sem po odru in pel na ves glas kolikor sem mogel,da bi osrečil fane.Plesal sem norel...ko sem kar naenkrat obležal na tleh in se mi je stemnilo pred očmi.Slišal sem samo še kričanje in moje ime,ki so ga klicali ljudje in pomojem tudi fantje.

~ Sara ~

UUUUUUHHHH tale služba še me pa utruja.Odtekla sem v svojo sobo in torbo odložila ob mizo.Razgledala sem se po sobi in po plakatih 1D.Ja poslušam jih? Harry... moj prijatelj iz otroštva ali bolje rečeno iz osnovne šole,ki sva skupaj tičala se smejala,igrala in veliko zaupala? Hja...odkar je šel na X-factor ga ni več...Zgodbo veste kako gre zato ne bom na dolgo pripovedovala...Bil mi je skoraj najboljši prijatelj ob katerem sem zmeraj pozabila na vse težave.Ne ne bom ponovno jokala!
No toliko o tem rada bi se vam predstavila.Sem normalno dekle,ki je staro 19let in je pravkar oz. pred enim letom končala srednjo šolo kot medicinska sestra.Moji hobiji? Huh poslušanje glasbe? Nevem nimam kaj veliko hobijev,večino časa iščem službo in prav pred enim tednom sem jo našla v tukajšnem kraju.Kaj več o meni še boste izvedeli med zgodbo.
Naj vam tudi povem,da imajo tukaj ta teden 1D tri koncerte! In gotovo mislite,da grem? Naaahhh motite se...rada bi ga srečala vendar se bojim,da me ne bi spoznal in to bi najbolj bolelo.Nehajmo sanjati.Pravkar sem prijela nujen klic iz službe pravijo,da je omedlel neki mlad mladenič in da me rabijo,ker...oh nevem mogoče zato,ker sem nova -.-
Kajpak odpravila sem se v službo.Hitro sem se preoblekla in stekla po ulici do bolnišnice.Do bolnišnice imam recimo 5min hoje.

[img]http://24.media.tumblr.com/d0077f56cd226345b28bf2e93c470274/tumblr_mvjnlcuIeB1rr3pyzo
1_500.jpg[/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KAKO SE VAM ZDI? NEXT?
01. november 2013

hjoj zadnja slika se je nekaj fdkjkdf pa sem mislila kako lepa bo prva stran uglavnem here you goo
01. november 2013

Zbudil sem se kot očitno v bolnišnici.Zraven mene je stala med...ČAKAJ MALO ALI NI TO SARA!????????????????????????? IN ZAKAJ JE OBJOKANA? Že sem stegnil roke proti njej je ta se samo odmaknila in stekla skozi vrata.Čakaj malo? Ughhhhh Harry valda je pozabila nate ,ko si odšel kako si sploh pomislil,da ....ah...
Ampak se spremenila,na boljše.Zelo je lepa,saj je bila že prej ampak sedaj je še mmnogo bolj.Njeni lasje?Spremenili so se oz. bolje rečeno si jih je pobarvala in črna barva se ji pristaja.Ahhhh očitno jo še mam vedno rad tako kot nekoč.Ja ljubil sem jo in očitno jo še sedaj nisem pozabil pa čeprav sem imel nekaj punc medtem ko nisem vedel kako je ona in kje je.Očitno sem jo spet našel in zdaj je ne bom kar izpustil iz rok!

~ Sara ~

Ko sem pritekla v bolnišnico so se vsi zagnali vame in me skoraj podrli,ker so bili tako živčni kje sem hodila tako dolgo! Med potjo do sobe kjer so me poslali sem izvedela,da je baje zvezdnik (niso mi izdali imena) omedlel na odru.Oh in zdaj mene pošljejo kaj če bo kaj narobe!Kakorkoli .... Vstopili sem v sobo.Nisem se ozirala proti bolniku samo oblekla sem se,si nadela rokovice ter masko.Ko sem se obrnila proti bolniku in se mu malo bolj približala sem ga prepoznala.To ni mogoče!Ne! Harry!? Kaj za božjo voljo se mu je pa zgodilo!? Naredla sem par hitrih korakov proti njemu in ga prijela za roko.Božala sem ga po laseh in takrat sem se zavedala,da ga še le imam rada tako kot v starih časih kaj rada LJUBIM GA! Ampak on?Pozabil je name čisto preprosto.
Sploh se nisem zavedala,da sem tukaj že pol ure odkar sem prišla k njemu,kaj mi mar.Pogrešam ga tako,da že boli.Med tem ko se s njemu sploh nisem opazila,da je nekaj osebkov celo pogledalo v sobo in videli ta prizor.Sploh mi ni mar.Ne morem verjeti,da je spet tukaj in ohhh.
Čez nekaj časa se je Harry začel premikati.Obrnil je glavo proti meni in odprl oči.Oh te oči zelene,ki se se v njih zmeraj izgobila in sedaj sem se ponovno!Pogledal me je in naredil začuden obraz.

(predstavljajte si da leži v postelji in da je malo bolj resen nisem našla boljše)

Nekaj časa sva se gledala,ko je proti meni stegnil roke jaz pa pri tem nisem opazila da sem se pričela jokati zato sem hitro odhitela ven iz te sobe.Ne nočem slišati,da me ne pozna!Pogledala sem nazaj ko sem videla,da je Harry samo zavzdihnil in se prijel za glavo.Ko se pritekla na hodnik bolnišnice so me vsi začudeno gledali kaj je narobe,jaz sem jih pa samo ignorirala in samo odhitela na WC kjer sem se lahko zjokala.

(klik)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Upam,da vam je ušeč.
01. november 2013
se opravičujem za napake.
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! ful je dobr
01. november 2013
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttt!!!!!!!!!!!!!!!! carsko
01. november 2013
~ Harry ~

(klik)

Minila je 1ura odkar je stekla skozi vrata in se ni vrnila.Tako bi jo rad poiskal pa mi ne pustijo iz sobe češ kot,da umiram no! Že ko sem mislil,da se je Sara vrnila so v sobo prišli ali bolje rečeno pritekli v sobo.Bili so zaskrbljeni to se jim je že videlo na daleč.Nasmehnil sem se jim koliker sem mogel pa čeprav me je bolela glava,mogoče od padca.

(klik)

Nasmehnili so se mi nazaj.Oh kaj bi brez njih,starejši bratci,ki so zaskbljeni zame haha.
Prvi se je oglasil Liam >>Si dobro? Te kaj boli ali karkoli? In zakaj si videti tako zaskrbljen? << drugi so sami primakavali,kar je Liam govoril.Vse sem resno pogledal in se odločil,da jim končno povem kaj me je mučilo oz. kar me zdaj najbolj.
>> Liam vredu sem mogoče me malo boli glava od padca,saj sem padel ne? << prikimali so jaz sem pa nadeljeval >>No kar me skrbi je ... punca...Ime ji je Sara,ki kot očitno dela tukaj..in no..Ona je moja prijateljica iz osnovne šole ali kako naj vam rečem.Od X-factorja naprej se nisva več slišala in...no ja še vedno jo imam rad očitno.<< in pogled usmeril v tla.Že ko so fantje hoteli nadeljevati sem dvignil pogledal in dal roko v zrak naj prenehaj,ker še imam nekaj za povedati.

(klik)

>>Malo prej je bila tukaj in me opazovala in ko sem se zbudil sem jo zagledal celo objokano.Stegnil sem roko proti njej in zbežala iz sobe in se ni vrnila.Očitno jo še mam vedno rad tako kot v starih časih.<<

Fantje so se med sabo spogledali in se mi sočutno nasmejali in prikimali.
Zayn: >>Kot vidim je tale punca obnorela našega Harrya haaa?? << in me pri tem pobožal po glavi in se mi igrivo nasmejal.
Samo prikimal sem in že odtaval v svoje misli.SARA.Le kje je rad bi ji povedal da jo pogrešam in jo objel in nikoli več izpustil iz objema.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Že v naprej se opravičujem za napake !
Imam še nekaj vprašanj če se vam da odgovoriti ?

-Ali bo Sara se soočila s Harryom ali bo kar zbežala domov?
01. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeext Ps nova bralka
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!!+ nova bralka
01. november 2013
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
01. november 2013
wow hvala sploh ne morem verjet,da je zgodbica sploh brana dobite next čez nekaj časa
01. november 2013
Prosim hili ker me ful zanima ka se bo naprej zgodlo
01. november 2013
"next!"
01. november 2013
~ Sara ~
Minilo je kar precej časa,da sem se umirila.Pogledala sem se v ogledalo in opazila da sem imela razmazano maskaro,zato sem se uredila.Ko sem stopila iz WCja sem opazila skozi okno v kateri sobi je bil Harry da so pri njem očitno fantje.Ja vem kdo so,saj poslušam vendar 1D.Nekaj časa sem jih opazovala in se nasmihala saj jih je bilo kar zabavno gledati.Potem sem videla kako je Harry,kar naenkrat nekaj razlagal in se zresnil.Mislila sem,da se bo zjokal.
Fantje so še mu nekaj govorili ampak videla sem,da je Harry v svoji domišljiji.Mogoče misli name?Ahh kaj si pa sploh mislim?SARA PRIDI ŽE ENKRAT K SEBI!! Res sem ga pogrešala,ampak poglej kaj je naredil čas tukaj sem in delam kot medicinska sestra.Kakorkoli,ko sem že mislila odditi sem videla,da se fantje poslavljajo od Harrya.Nekaj časa sem razmišljala ali naj ostanem,da odidejo da bi se lahko končno pogovorila s Harryom ali ne? Zmagalo je srce.Odpravila sem se proti vratom njegove sobe.Ni me zanimalo kaj si osebki okoli mene razlagajo.Prijela sem za kljuko in jo nežno pritisnila dol,da preverim,če mogoče Harry spi ali bedi.Videla sem ga kako gleda v beli strop,očitno je razmišljal,saj se je nasmihal.Pri tem sem se morala nasmejati v tistem trenutku pa se je Harrya glava obrnila v mojo smer.Okamnela sem.Nevem kaj naj naredim.Zbrala sem pogum in vstopila.
>>Dober mladenič Styles prišla sem pogledati kakšno je vaše stanje?<< in se pri tem prikupno nasmehnila.Nasmeh mi je vrnil.
>>Vem,da si ti Sara.<< je rekel.Obstala sem na svojem mestu in ga resno pogledala in rekla: >> Spomniš se me? Ves ta čas sem mislila,da me ne poznaš in niti poklical nisi ničesar!<< sem pričela vpiti nanj in jokati zraven očitno saj sem imela že čisto solzne oči.

(klik)

Harry me je samo z žalostnim pogledom gledal in malo je manjkalo,da ne bi še on začel jokati.
>>Oprosti,ves ta čas sem mislil nate kako bi prišel nate,ampak sem mislim,da si TI čisto pozabila name in oh res oprosti...kaj mi je bilo tega treba,da sem šel na X-factor!<< je že skoraj zakričal.Vendar se sploh nisem ozirala na to...samo za usta sem se prijela >>Tega nikoli več ne reči,če tebe ne bi bilo ne bi bilo 1D! In glede naju...čas je hotel tako,vendar vseeno bi lahko poklical Harry! Prekleto sem te pogrešala!<< sem sedaj že začela vpiti jaz.

(klik)

>>Vem nisem hotel...prišla je slava,veliko oboževalcev in preprosto ni bilo časa razumi me! Še mami sem rekel kako si in malokdaj te je videla in....pač jaz sem si mislil svoje,kot očitno si zagotovo zasledila,da sem imel punce in se s tem zamotil.Res te nisem mogel pozabiti Sara,res oprosti mi! Daj mi priložnost! Končno sem te našel innnnn...<< ni dokončal že sem bila ob njemu in ga objemala.Njemu nisem mogla zameriti,preveč mi pomeni.Ljubim ga to sem spoznala.Res resnično ga,ampak onn?Ne za njega sem samo prijateljica in tako bo ostalo.
Pogledala sem proti Harryu.Ta je ujel moj pogled in se mi samo nasmehnil skozi solzne oči ali naj bolje rečem rdeče? Videlo se mu je,da resno mislim in jaz to najbolje vem.Poznam ga prekleto dobro ga poznam kdaj laže in kdaj ne.
>>Zelo si se spremenila,Sara.Na boljše ne na slabše,tako si lepa.<< mi je šepnil na oho.Mislim,da sem zardela.Harry se je pa preprosto se mi zasmejal,ker je zagotovo opazil mojo rdečico.Mahnila sem ga po glavi >> Še vedno isti Styles,nisi se čisto nič spremenil?<< sem mu rekla.
>>Zakaj bi se pa spremenil? Resnica boli a???<< je rekel igrivo.
>>Harry prenehaj nimam časa za take neumnosti<< sem mu rekla in pokazala jezik in se nasmehnila.Nasmeh mi je vrnil.
>>No zdravnica oz. medicinska sestra mislim,da sem lačen bi mi prinesli malo kaj za pojesti<< je rekel in se pri tem vražje nasmehnil.
Namenila sem mu grd pogled.Harry je planil v takšen smeh,da sem še sama se nasmejala in se tako na ves glas smejala,da me je že bolel trebuh.
>>Harry nehaj hahaha...awwww....trebuh me boli ne morem nehati se smejati.<< smejala sem se njegovemu smehu,preprosto bil je prikupen.
>>Veš pogrešam stare čase ko sva imela čas samo zase<< je spregovoril Harry in mi namenil resen pogled koliker ga je le mogel.Zamislila sem se.
>>Jaz tudi ampak saj vidiš...<< prekinil naju je zdravnik >> Vidim,da veliko bolje izgledaš Harry,kar zdaj lahko že oddideš domov.<< je rekel
S Harryom sva se samo spogledala.Zdravnik je zapusstil sobo.Spogledala sva se.
>>Um kot očitno morem iti,saj imaš mojo telefonsko ali ne?<< je rekel Harry
>>Če še imaš vedno enako potem ja.<< in mu namenila prelep nasmeh.Nasmehnil se mi je nazaj.>>Seveda imam,potem se slišiva?Samo fante še morem poklicati.<< je rekel.
>>Oh ja seveda...lepo te je bilo spet srečati Harry<< in ga objela.Objemala sva se kar dolgo,tega se sploh zavedala nisem,če ne bi Harry se odmaknil in se mi pri tem prikupno nasmehnil >>Verjemi,da jaz enako mislim.Jutri te poklič da greva na kakšno kavico<< in mi pomežiknil ob tem pa že pritisnil na kljuko da je odprl vrata kopalnice.>>Hahaha seveda kajpak...no mladenič preobleči se že enkrat,če nočeš iti z pižamo domov?<< in mu pokazala jezik.Jezik mi je pokazal nazaj in izginil v kopalnico.
V sobo je prišel zdravnik in me nagnal iz sobe.Kaj pa njemu ni jasno!? Kakorkoli...odpravila sem se domov in Harryu napisala sms:
Zdravnik me je napodil iz sobe...nevem zakaj,amm potem je za ju3 zmenjeno? xx

Ni minila minuta,ko mi je odpisal:
Seveda,ju3 še dobiš samo podatke,kje moraš prispeti In Sara...res te je bilo lepo spet videti pogrešal sem te:$ xx

Ko sem prebrala ''pogrešal sem te'' sem se pri tem prijetno nasmejala,da so pomojem mnenje mislili ljudje,ki si hodilo mimo mene,da sem norec.Odpisala sem mu:

Tudi jaz sem te pogrešala!Se slišiva ju3 Styles bye! xx

Ponovno je odpisal:

Obožujem,ko me kličeš Styles. xx
Prijetne sanje.

Ob tem smsu se samo zmajala s glavo,kaj mi ta tip dela.Sploh nisem opazil,da sem prispela že domov.Hitro sem skočila pod tuš.Ko sem prišla iz tuša sem samo pogledala na uro in se hitro pokrila s odejo v postelji.Z nasmehom na obrazu sem zaspala in že razmišljala na jutrajšni dan.
01. november 2013
~~~~~~~~~~~~~~~~
hope you like it pa se opravičujem za napake če so kje!
01. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!!
01. november 2013
~ Harry ~
Po tem,ko sva si odpisovala sporočila,so v sobo planili fantje.Prikupno sem se jim zasmejal.Samo spogledali so se,kaj me je prijelo.
>> Um še imaš vročino slučajno Harry? Ker se smejiš,kot da bi kaj zmagal ali pa kaj,še nikoli te nisem videl tako nasmejanega.<< je rekel Louis.Oh ja,...Za tale nasmeh je kriva Sara.Res se vidi,da sem jo več kot očitno preveč pogrešal.
>>Ne nimam vročine Louis,samo s Saro sem se pogovoril in pobotal in jutri greva na kavo!<< sem že skoraj kričal zraven in govoril tako hitro,da se mi je jezik kar zapletal.Louis je izbuhnil oči (haha upss nevem kako naj napišem) in že naredil,kar krepkih hitrih korakov proti meni.Ostali so mu sledili.
>>Kaj je bilo Harry,kaaaj!? Use povej ljubček moj.<< je rekel Louis.Jao ta Louis,od kje njemu ljubček resno? Ahahaha samo zavil sem z očmi.
>>Pač jutri grema na kavico,to je to,jutri več izveste.<< in jim pokazal jezik.
Namenili so mi žalostni pogledam,ampak so me vseeno objeli.

(klik)

>>Vesel sem zate Harry,končno si prišel k sebi.<< mi je rekel Zayn.Začuda je danes Niall,kar veliko tiho? Kaj ga le muči?
>>Lačen sem,če te to skrbi zakaj sem tiho.<< me je iz razmišljanja prekinil Niall.Oh ta naš Niall,lačen vedno vsepovsod.
>>No potem pa pojdimo domov in se najejmo ane,da ne bo zaradi mene Niall umrl od lakote.<< in se pri tem nasmehnil.Niall mi je vrnil nasmeh in samo odkimal s glavo in pogled namenil tlom.
Čez kakšnik 15min smo že bili doma.Vsi smo stekli v kuhinjo za mizo.Naš daddy direction je pričel kuhati večerjo!? Ojoj ura je že skoraj devet zvečer.No saj je useeno.Čez nekaj časa smo na mizo dobili svojo hrano.Niall kot vedno je planil na hrano in pričel jesti,mi smo mu pa samo sledili in si pri tem tudi sami vzeli hrano in pričeli jesti.Ko smo se najedli so fantje odšli pred TV,sem se jaz odpravil v sobo,kjer sem skočil pod tuš in potem v posteljo.Utrujen sem,ampak ne...šel sem spati,ker ju3 nočem biti utrujen zaradi Sare.Oh Sara...jutri in že sem zaspal tako sem razmišljal o njen.

(huh že kar preveč huda slika odmislite tistoo žival )

malo krajši next no mogoče dobite še danes en next če se mi bo dalo
02. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
02. november 2013
u142227
u142227
next
02. november 2013
next+nova bralka
02. november 2013
u154690
u154690
Neeeexxt...in ful je dobro
02. november 2013
~ Sara ~

Zjutraj sem se zbudila kot vsaki dan.Odšla sem v kuhinjo in si naredila zajtrk.Vsedla sem se za mizo in pričela jesti,ko je nanadoma zabrnel moj telefon.Ugh kdo me ravno motri pri zajtrku!? Odšla sem po telefon in opazila da imam novo sporočilo

*Danes ob 12:00 v baru RockStar (izmišljeno)bodi točna.Tvoj Styles xx *

Nasmehnila sem se,ko sem prebrala tvoj Styles.Hm mogoče boš res kdaj samo moj.Omojbog Sara prenehaj že,samo prijatelja sta.Samo zmajala sem z glavo in sama sebi se nasmehnila.Odpravila sem se nazaj v kuhinjo in pojedla zajtrk do konca.Ko sem končala sem vse lepo spravila v pomivalni stroj.Bo že mama uredila to do konca.
Tekla sem takoj v mojo sobo in odprla omaro,da sem imela razgled na obleke in razmišljala kaj bi imela danes oblečeno? Huh kot,da nimam veliko oblek ampak,da greš v bar s starim prijateljem bolje rečeno fantom ... čakaj kaj sem pravkar rekla? O gosh ... no kar sem mislila rečti...Hočem biti urejena to je to.Na koncu sem se le odločila za naslednjo :

samo da je krilo tudi črno!

(ignoriraj tatu,čeprav mi je ušeč )

Ko sem se končno oblekla,sem se še odpravila v kopalnico in se naličila.Vzela sem torbico in pogledala koliko je ura.Bila je točno 11:30.No ja se bomo pa malo sprehajali do tja,namreč vem kje je ta bar...zelo je priljubljen vendar malokdaj sem odšla s prijatelji tja.Po poti do bara sem se še oglasila v pekarno kjer sem si vzela majhen rogljiček za v usta namreč bila sem lačna.Ko sem rogljiček pojedla sem smeti vrgla proč v koš in se končno odpravila do bara.Skozi stekleno steno sem lahko videla,da me že Harry čaka.Sem mogoče že pozna in pogledala na uro.Ne imela sem še natanko 10min časa.Ampak zakaj je Harry prej? Kakorkoli odšla sem v bar in videla kako me je Harry od glavo do nog požiral s očmi.Se mi morda samo zdi? Ja to bo to.No kakorkoli namignil mi je naj prisedem in se mi pri tem na veliko nasmehnil.

(klik)

Nasmeh sem mu vrnila in se vsedla.K nama je prišel natakar in tudi ta ni kaj veliko zaostajal s požiranjem.Harry je zakašljal,tako je vsaj pogled umaknil proč od mene in ga namenil Harryu,ta pa ravno ni lepo ga gledal saj ga je precej grdo gledal.
>>Dve kavi prosim.<< je rekel Harry s grobim glasom.Natakar je samo pokimal in že odhitel.Harry me je pogledal in pričel pogovor >>No Sara danes izgledaš...um sexy?<< in se pri tem nasmehnil in mislim,da je zardel.Ohh kako je srčkan..čakaj malo kaj je rekel sexy? Mislim,da sem zardela :$
>>Ammm hvala?<< in se nasmehnila in ponovno zardela.
>>Kar ne zarduj srčkana si<< in mi pomežiknil.Prekleto,ponovno sem zardela.V tem času se je natakar vrnil s dvema kavama nazaj.Harry je pokimal in plačal.Natakar je odšel.Ostala sva še samo midva.Z žlico,ki je bila zraven kave sem mešala kavo (ali kako se naj izrazim? O.o ) in pogled posvečala samo kavi...Harry je samo me opazoval.
>>No khm...res sem vesel,da si zopet tukaj s mano<< je rekel in mi namenil najboljši nasmeh,kar sem lahko ga videla od njega.Njegov nasmeh ubija prisežem!

(klik)
>>Tudi jaz Harry<< in mu vrnila nasmeh.Tako sva se še nekaj časa pogovarjala in obujala stare spomine in se pri tem tudi malo nasmejala.Minila je 1ura in odpravila sva se iz tega bara.Harry me je pospremil do doma.Hvaležna sem mu bila...namreč zadne čase se v naši ulici dogajajo čudne stvari in nerada hodim sama domov ali od doma.Ko sva stala pred mojo hišo bolje rečeno pred mojimi vrati sem se obrnila nazaj k njemu in >>Hvala za ta lep popoldan ali rečeno 1uro?<< in mu pokazala jezik.
>>Ni se treba zahvaljevati,zabavno je s tabo biti tako,kot včasih.Pogrešal sem te<< mi je šepnil na uho.Ob njegovi sapi in glasu me je kar streslo in koža se mi je kar naježila.Harry se je odmaknil od mene in me pogledal v oči.O bog kako lepe oči,v njih se zgubim še vedno!Nekaj časa sva strmela drug v drugega,ko se je nanadoma Harry začel pribleževati k meni.Bila sva še samo nekaj centimetrov narazen še vedno sva se gleda v oči.Harryeve oči so nenadoma iskale moje ustnice in me ponovno pogledale nazaj.Enako sem delala jaz.Ni več čakal.Pritisnil je svoje ustnice ob moje.Najine ustnice so se spojile.Imel je tako mehke ustnice in poljubljal se je tako dobro.Obliznil je mojo spodnjo ustnico,prosim je za vstop.Narahlo sem odprla usta in najina jezika sta se prepletala.Svoje roke sem dala za njegov vrat in ga tako še bolj potegnila nase.Ko sva končala sva bila oba zadihana in si zrla v oči.
>>Na to sem čakal veliko let in končno se je zgodilo.<< je rekel Harry.Kar nisem mogla verjeti,kar sem slišala.
>>Veliko let? Torej sem ti že od prej ušeč?<< sem rekla.Harry je samo prikimal in se mi nasmehnil.Nasmehnila sem se nazaj >> Veš tudi meni si že bil od nekdaj všeč.<< in ga objela.>>Bi bila moja punca?<< je kar nenadoma rekel Harry,jaz sem pa samo izbuljila oči.
>>K-kaj si rekel? Je to sploh vprašanje? Ja!<< sem rekla in ga poljubila ponovno.Bog kako ljubim te ustnice.Med poljubljanjem sem opazila,da se je Harry rahlo nasmejal.Med poljubljanjem naju je zmotila nihče drug kot moja preljuba mala sestra.Ja sestro imam.
>>oooo fuuuj delala se bom da tega nisem videla<< in odtekla,vrata pa pustila odprta.Zavila sem z očmi.
>>Se vidima jutri Harry.<< in ga poljubila na lica.Harry je samo prikimal in me opazoval dokler nisem izginila v hišo.Hitro sem odtekla v sobo ter hitro zaprla vrata in se naslonila na njih.Prijela sem se za ustnice.Harry Stylesme je pravkar poljubil.Nasmejano sem se ulegla na posteljo in vzela v roke računalnik.Nič pametniga....Vzela sem v roke telefon in videla ponovno novo sporočilo :

Noro dobro se poljubljaš,komaj čakam,da se vidima.Jutri na žalost se lahko vidima zvečer namreč skoraj cel dan imam vaje s fanti.
Ljubim te. xx

Ko sem prebrala ''ljubim te'' sem se skoraj stopila.Odpisala sem mu :

Oh...okay nič hudega.Pogrešam te že zdaj!Ljubim te Harry in vedno te bom. xx

Ni minilo nekaj sekund,ko je že odpisal :

Verjemi,da te jaz bolj pogrešam,končno si moja princesa in tudi jaz te ljubim in te vedno bom! xx

Nasmehnila sem se,ko sem prebrala ''princeska''.
Zvečerilo se je.. no očitno je pa le minil hitro čas,hitro sem odskočila v kopalnico kjer sem se stuširala in potem hitro skočila s svoje posteljo.Nisem hotela spati že ob sedmih? DHHHH razmišljala sem samo o njemu.HARRYU.

02. november 2013
u154690
u154690
Mnenje? Fuuul je cutie
kakšni predlogi? Sej verjetno mas kake zaplete v glavi, ampak men se zdi, da gre malo prehitro tak da lahko das kaki zaplet not
Next? NEEEXT!
02. november 2013
neeeeeeeext!!!
02. november 2013
next
02. november 2013
u102137
u102137
nexttttttttttttttttttttttttt

http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-(1d)/63618/
oprosti ker smetim
02. november 2013