Forum
*Zbudila sem se in mislila,da so samo sanje. Pogledala sem skozi okno in videla bele kratke zavese,zunaj pa je sijalo sonce. Obrnila sem se okoli po sobi in res,nisem bila doma v svoji sobi. Obula sem copate in zehaje odšla po hiši. Vse je bilo tiho in postalo me je strah. Odšla sem v spodnje nadstropje in BUM*
Zares sem se zbudila vsa prepotena. Bila sem doma,v svoji sobi,v svoji postelji. Pogledala sem na uro in bila je pol 4 zjutraj. Bile so počitnice,zato sem zaspala nazaj,vendar nikakor nisem mogla zaspati. Ugotavljala sem,kateri datum je danes,nakar sem se spomnila,da je danes predzadnji dan preden grem v London! Vsa vesela sem skočila pokonci in se začela smehljati kljub takšni uri. Komaj sem čakala,da grem stran od te Slovenije in teh ljudi na moji šoli. Nato sem končno padla v globok spanec. Prebudila me je mama,ko je začela sesati mojo sobo. J-jaz m-mama
M-Rebeka,pokonci ura je 12
J-Kaj?Toliko je že?,sem jo začudeno vprašala
M-Ja. Kosilo bo čez pol ure,da mi ne zamudiš!
J-Ne bom mama.
Vstala sem in odšla pod hladen tuš,da sem se sprostila. *Malo še in grem v London*,sem si kar naprej ponavljala pod tušem. No,ker se ravno tuširam vam lahko povem nekaj o sebi. Kot veste,sem Rebeka Jones(ja vem,da imam angleški priimek,moj oče je anglež),stara sem 18 let in živim v Ljubljani. Imam očeta Jacka,mamo Natalijo in brata Stevena(star je 15 let) Oblekla sem se v preprosta oblačila in odšla v kuhinjo na kosilo. m-mama o-oče b-brat- j-jaz
O-No,Rebeka,ker že ravno odhajaš v London,sva se z mamo nekaj odločila
J-*Joj upam da ne gresta polek*,sem pomislila. Ja kaj pa?
M-Steven gre polek tebe
J-Kaaaaaaaj?! Mislila sem da grem SAMA!
O-Ne razburjaj se. Saj nebo hodil polek tebe,samo doma bo pri teti Angelini in stricu Samu.
J-Kako,ne razumem.
M-Saj boš še razumela hčerka moja. No z očetom pa imava nekaj za tebe...

za začetek rabim vsaj 2 nexta

Pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2015
Nextttt
09. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg