Forum
<3
04. januar 2014
heey:3 pisala bom zgodbico o one direction in demi lovato čeprav ji je že polno
04. januar 2014
sem Mia, preprosto dekle iz Murske Sobote. Stara sem 18 let in imam dva najboljša prijatelja Lio in Žana, ki sta stara enako kot jaz. Hodimo na isto šolo, katero bomo letos tudi končali Najbolj skupno pa nam je da vsi obožujemo One Direction in Demi Lovato. Vsak dan preživimo skupaj saj smo si sosedi ter sanjamo da bi jih spoznali in se seveda poročili z njimi, čeprav vemo, da se to ne bo zgodilo Zelo si želimo da bi One Direction in Demi imeli skupen koncert in nedavno nazaj so One Direction tudi napisali, da bodo imeli skupen koncert s svojo zelo dobro prijateljico, zato vsi trije upamo da bo to demi.
jaz:

lia:

žan:

one direction:

demi lovato:

04. januar 2014
Nexttt
04. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
u147737
u147737
Neeext
05. januar 2014
Neeeeeeext
05. januar 2014
in končno je zazvonil šolski zvonec ki je naznanil počitnice. Do zdaj smo vse počitnice lenarili doma ker nismo vedeli kam bi šli saj se sami nismo mogli nikamor odpeljati, seveda pa nismo bili ljudje ki bi se peljali z vlakom ali avtobusom. Ampak to leto smo vsi naredili izpit zato smo se odločili da bomo šli na naš vikend v Ljubljano. Ko sem prišla domov sem si spakirala še zadnje stvari in že sem odšla eno hišo dalje k Žanu kjer smo se dobili saj nas bo on peljal v njegovem kul avtu.
žanov avto:

In ker obožujemo dolge vožnje v kul avtu ter nabijanje glasbe smo se odločili da ne gremo po avtocesti. Ko smo prispeli smo si razpakirali stvari in se udobno namestili.
naš vikend:

Lia je seveda takoj vzela v roke računalnik in preverila kaj je novega. Po nekaj minutah je zakričala tako zelo da sva se z žanom prestrašila in sva takoj stekla k njej in jo vprašala kaj je narobe, ona pa je bila tako razburjena da ni morala povedati niti besede zato nama je le pokazala. nato sva zakričala še midva, saj so čez en mesec imeli One Direction in Demi Lovato skupen koncert!! na voljo je bilo še kar nekaj vstopnic zato smo si jih takoj naročili, vendar nismo dobili V.I.P vstopnic ampak glavno da jih bomo v živo videli nastopati. ko smo se pomirili in ko smo končno dojeli kaj se dogaja smo poklicali starše in jim povedali da gremo čez en teden v London. Seveda oni niso mogli vplivati na našo odločitev ker smo bili stari že 18 let, poslali so nam le nekaj denarja da si bomo lahko plačali letalo ter prenočitev in hrano ko bomo v Londonu.
05. januar 2014
u154915
u154915
OMG NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. januar 2014
u147737
u147737
Neeeext
05. januar 2014
Neeeeeeext
05. januar 2014
ker smo imeli let v london komaj čez en teden smo se odločili da gremo danes mal po trgovinah, saj smo nakupe po ljubljani oboževali saj so imeli veliko več trgovin in veliko lepših oblek kot pa pri nas v murski ko smo se po 6 urih nakupovnja izmučeni vrnili domov smo vsi kar zaspali.
kupili smo si:

ko sva se zjutraj z žanom zbudila naju je že čakal zajtrk saj lia nikoli ne spi dolgo. po odličnem zajtrku smo odšli na računalnik in na skype. žan je opazil da ga nekdo želi dodati, čeprav smo vedeli da bodo 1D in demi izbrali nekoga izmed tistih ki so naročili vstopnice in se z njim pogovarjali po skypu si nismo nikoli mislili da bi to bili mi ampak imeli smo veliko veliko sreče in bili smo izbrani uresničile so se nam sanje vsakega directionerja in nebi morali biti srečnejši. po 10 minutah skakanja in jokanja od sreče smo se končno odločili da jih pokličemo. ko smo jih videli sprva nismo morali iz sebe spraviti niti besede ampak po približno 1 uri smo se zelo spoprijateljili. da bi jih pa spoznali tudi v živo smo dobili V.I.P stopnice zastonj takrat pa res nebi morali biti bolj srečni ampak ker je bila ura že 1 zjutraj smo se odločili da gremo spat.
09. januar 2014
neeeeeeeeeeeeext
09. januar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeeeeeext!!!!!
09. januar 2014
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. januar 2014
Neeeeeeext
09. januar 2014
nextam
________________________________________________________________________________
po tistem ko smo se umili in se namestili vsak v svojih posteljah še doolgo nismo morali zaspati, ker smo bili enostavno preveč vznemirjeni. na koncu smo zaspali vsi v eni postelji (tisti za dve osebi) tesno skupaj in polni pričakovanj.
zbudili smo se ob 6 zjutraj,ker pa je bilo to zelo zgodaj za nas glede na to da so bile počitnice smo se morali zelo spodbujati ampak nam je na koncu le uspelo. spakirali smo si stvari, se najedli in se odpravili na letališče, tam smo morali počakati da pride zasebno letalo v lasti Liine družine, saj je imelo 3 ure zamude. ker nam je bilo zeeelo dolgčas smo vzeli naš prenosni računalnik in se prijavili na skype. na našo srešo so bili dosegljivi tudi 1D in Demi takoj smo jim poslali video klic in seveda so nam ga sprejeli. tako smo se pogovarjali dve uri in pol potem pa smo odšli na letalo zelo srečni saj nas je do spoznanja naših največjih vzornikov v živo ločilo le nekaj ur poleta.
let je trajal brez zapletov dokler se letalo....
kaj mislite da se je zgodilo?
pa oprostite za kratek next obljubim da bo naslednjič daljši
prosila bi vas pa tudi da preberete moj blog: https://www.igre123.com/forum/tema/moj-blog-in-lt-3-in-lt-3/66586/1
15. januar 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/p.s.-i-hate-you-(harry-styles-prevod)/64850/16

Nism oglasna deska! -.- lepo piše da ne oglašuj! ne nexti če ne berš....
vračam FanFiction Harrya Stylesa...veliko pocukranih delov in za vse ki imate radi 1D.
15. januar 2014
u155895
u155895
neext
15. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeext
16. januar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeeeeext