Forum
u138069
u138069
No še ena zgodbica... Pisala jo bom samai... To je moja 3 zgodbica, mela sem že 2 ampak se nista izšli ravno po načrtih Upam da vam bo ušeč c;

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Rebecca's P.O.V.

''1... 2... 3...'' Mi je odmevalo v glavi medtem ko sem plesala. Petek... Dan za trening... Trening kjer se zares lahko sprostim. Na svetu obstaja nekaj stvari ki jih res obožujem... Balet je ena izmed njih. Ravno smo končale vajo in sem si začela odvezovati baletne copatke ko je do mene pristopila naša trenerka. ''Rebecca..'' je začela z kančkom italjanskega naglasa. ''...vidim, da ti gre zadnje čase zelo dobro. Kaj praviš, da te damo v naslednjem plesu za glavno vlogo? Zelo si se izboljšala mislim, da boš kar kmalu prehitela Isabello.'' Vsa šokirana se jo pogledala z mojimi modrimi očmi, ki so... Priznam zelo velike. Pa ne da bi se hvalila z njimi. Zmeraj so imeli vsi nekaj za pripomniti k mojim očem, če pa ne k očem pa k mojim lasem. Ni čudno če pa imam temno rjave lase, ki so res zelo goste... Iz tega pa pridejo zbadljivke kot griva in slamnati lasje. A kmalu so nehali. Opazili so, da me zbadljivke čisto nič ne zabolijo... Kot da bi brcali v zrak... Zato pa me je še bolj presenetil stavek trenerke. Balet mi je šel dobro to vem, samo nisem pa vedela, da tako dobro. ''Ja, seveda.'' Sem nekako spravila iz mene. ''Dobro. Se potem vidimo v ponedeljek.'' Sem še slišala od nje nato pa se je obrnila in odkorakala stran. Hitro sem se preoblekla, nato pa odšla domov.
Pojedla sem kosilo, no bolj pozno kosilo, nato pa sem se ulegla na posteljo in začela brati. Nekaj časa sem brala, potem pa se je v meni spet pojavila tista umetniška iskrica. Usedla sem se za moj klavir in začela pisati. Noto za noto, besedo za besedo. Saj počasi je nastajala moja pesem. Pišem jo že kar dolgo. Mogoče mesec in pol. Vem predolgo traja to pisanje pesmi, ampak preprosto nimam časa. Poleg baleta imeti še jahanje in klavir (Glasbena šola). In pa če hočem imeti ocene takšne kot se spodobijo za mene... Potem mi ne ostane veliko časa za pisanje. ''And now I see, I see with my open heart, open eyes. That I can live. although I'm not perfect. Beacuse there's no turnig back, from here. You will see the real me. Becuse today I will show the world the real me!'' Zapela sem si kar mi je uspelo napisati in bila sem dokaj zadovoljna. Hitro sem načečkala na vrh lista naslov: 'The real me'. Nato pa mi je v naročje skočila Misty. Pobožala sem njeno mehko tigrasto rjavo dlako ter jo pobožala za ušesi. Zapredla je ter se zvila v klopčič. Nato pa sem jo dala na tla ter se odpravila v posteljo na računalnik. ''Nič novega.'' sem si rekla, pobožala Misty nato pa tudi sama zaspala.

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼
1. Kako se vam zdi zgodbica?
2. Kako se vam zdi una pesm k jo je napisala? (drgač sm to res sama napisala, vem, da je grozn x'd)
3. Kakšne kritike? (Prosim res povejte)
Next?
24. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
25. maj 2013
u108102
u108102
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext evaaaaaa
25. maj 2013
u138069
u138069
Aja pa še to mogoče si zdej mislte... O kolk bedna zgodba spet go govorila o eni popolnici in o njenem popolnem živlenju. No tisti, ki to mislte morte vedt, da lahko pričakujete neki čist druzga. Za enkrat pišem še iz Rebeccinega P.O.V.-a pol bom pa začela pisat tud P.O.V. drugih ljudi okol nje... Pa še to, če res lahko odgovorite na uprašanja ucpodi... Zlo velik bi mi pomenil.
En kratek next za danes... Hope you like it c;

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Zazrla sem se skozi okno. Vse kar sem videla je bilo vzhajajoče sonce. Bilo je prelepo. Sploh ne razumem ljudi ki ne vidijo kako lepo je vse okoli nas. Ja sem nekakšen NATURE tip človeka. Vsi me vidijo tako, sploh ne vem kako to opazijo a, pač. Nekako se to že pozna na meni. Ljudem se mogoče zdim čudna. A pač... Vesela sem majhnih stvari. Nikoli nisem bila nekakšna razvajena punčka, ki je dobila v roke vse in to takoj. Nikoli nisem imela veliko prijateljev... No vsaj pravih ne...

*FLASHBACK*
Iztrgala mi je list iz rok ter se zaklenila v kabino. Pograbili sva torbe ter sva stekli stran.. Stran od njiju. Pograbila sem jakno ter dežnik in stekli sva po poti do doma. Misli so se mi podile po glavi... SKRIVNOSTI! Ja zmeraj sta imeli skrivnosti... A midve? Ne... Niti ena skrivnost ni ostala med nama NITI E-N-A! VEDNO, ČISTO VEDNO sta se nekako dokopali do vseh skrivnosti. Sedaj pa... No pa recimo takole: I DON'T NEED FRIENDS WHO LAUGH TO MY FACE AND CALL ME NAMES BEHIND MY BACK...

*END OF FLASHBACK*

Na sebe sem navlekla trenirko ter se odpravila na jahanje... Že od daleč sem videla Carmen kako mi maha. Tam pa sem videla tudi Elso. Mojo kobilo, ki jjo jaham. Poznam jo že od rojstva. Carmen mi je vedno govorila kako sva povezani. Tudi ime sem ji izbrala pomeni Born Free. Bila je tako čudovita, kakor, da bi jo poslala sama mati narava. Šla sem do nje in videla, da me je opazila, če tudi se je pasla je vedno prišla k meni ''Hello, hello moja mala lepotica.'' sem ji rekla med tem pa sem jo začela božati. Nadela sem ji aftro ter jo odpeljala v manežo. Še prej pa sem jo temeljito skrtačila. Ko sem jo odpeljala sem si vzela pručko, da bom lažje prišla na njen hrbet. Stopila sem na pručko, ter dala nogo čez njen hrbet nato pa sem se vsedla. Večinoma jaham brez sedla. Boljše se počutim. Večinoma poskušam jahati in tudi biti konjesrčna. Mogoče ne veste kaj to pomeni... To pomeni, da poskušaš biti z konjem prijatelj in da konj ni samo tvoje tako rečeno 'Prevozno srectvo'. Vrv sem napeljala skozi aftro ter si tako nekako improvizirala uzdo. Večino dela bo opravilo že moje telo s tem, ko se bom obrnila v določeno smer kamor hočem. A če bo trmasta mi bo uzda več kot pomagala. Počasi sva začeli delati kroge nato osmice, prešla sem v kas nato pa spet v hod. Medtem sem vedno dihala umirjeno in s tem sproščala obe. Saj če dihaš pospešeno bo to konj začutil. Ko sva končali sem jo še enkrat uredila, nato pa sem šla k Carmen. ''Vidve z Elso sta se pa zelo ujeli. Ko sem jo videla sem vedela, da bo popolna zate.'' mi je rekla Carmen ''Res je prečudovita kobila. Kot moja najboljša prijateljica ki vedno ve kako se počutim.'' sem ji odgovorila medtem pa se usedla na travo ter opazovala kako je Elsa od galopirala nazaj k čredi. Njena prelepa griva ji je plapolala v vetru in res bila je čudovita.

1. Kako se vam zdi?
2. Pohvale ali kritike... razpište se prosim tukajle c;
Next?
25. maj 2013
u137810
u137810
Next!
The best!
Brez kritik! Same pohvale
<33333333333333333333333333
25. maj 2013
1. super
2. ful dobro pišeš:3
next!
25. maj 2013
u126497
u126497
neeeeeeeext D
25. maj 2013
u133017
u133017
neeext!!!
1. ful fajn
2. woow *o* ej a lohk mau več od baleta pa tega pišeš ker jas sem res freak out na ples in to sej drugače je fajn useeee <3
25. maj 2013
u138069
u138069
Fucking×Dreamer - Jap nasledn next je spet o baletu pa še mal klavirja bo zravn.... :'o O sej res jz bi mogla it vadt klavir :/ Kmau bodo že izpiti...
Aja pa še to.. Ta zgodbica je ubistvu kr dost podobna mojmu življenju... Ok je zlo podobna, sam kle sm za enkrat opisala iz lepe strani imena so izmišljena, začetk je dost isti sam da ne treniram baleta ampak ritmično gimnastiko... Pa ja pol se bodo pa začel nexti k noujo več podobni mojmu življenju c;
25. maj 2013
u133017
u133017
aha okej hvala!! aja (upam da ne uničujem teme s tem) izpiti so junija (za klavir pa to) ^^ ker igram violino pa vem ;o
25. maj 2013
u138069
u138069
Ne sej ne... ja vem ja sam jz ene pesmi tko ne znam čist dobr, pa se jo morm naučit do izpitou... ;D
25. maj 2013
u138242
u138242
neext *ooooooo*
25. maj 2013
u135508
u135508
Neeeeeeeeeext *_______*
25. maj 2013
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeext.<333333333333333333
+ Nova bralka in zakon zgodbica ;ppp
25. maj 2013
next
25. maj 2013
u108102
u108102
next
25. maj 2013
u89857
u89857
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Ena izmed najboljših zgodbic na igrah *w*
25. maj 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!*:*
25. maj 2013
u138069
u138069
Waw ej resno fuuul hvala za vse nexte prou čudovit se počutm, k vidm kolk bralcev (Za nekatere ni velik ampak jz bi bla *.* tud če bi mela sam 2 bralca x'd) Ja nekateri misljo... o kolk bralceu mam... Za mene ste usi ki bereta najbolši in resno... več mi pomenjo 3 next pa 3 pohvale, kokr pa 10 sam next-ov Res hvala pr vs vsaj vem, da vm je zgodbica res ušeč.. še enkrat hvala <333333
Dons verjetn dubite next, če prou mamo eno praznovanje se bom potrudla za vs... neki mam že napisan v glavi je pa itak pouhn idej že za 3 nexte naprej.
26. maj 2013
neeeext
no komment *w*
26. maj 2013
u138069
u138069
OK... PROSIM, DA NE OGLAŠUJETE... HVALA!
26. maj 2013
u138069
u138069
Hvala za use nexte, tale deu bo mau krajši, ker res nimam nč časa dons... sory.
Hope you like it. c:
P.S.: Res lahko prosim odgovorite na una uprašanja ucpodi... I need help! x'd

▲cнαρтєя 3▼

Rebecca's P.O.V.

Ko sem prišla domov je bilo že pozno. K meni je skočila Misty in začela mjavkati, dokler je nisem pobožala. Pogledala sem na uro... 21:47 ''Ok... Jutri je ponedeljek in rada bi spala Misty... Greš lahko prooosim dol z mene?'' Misty se je zvila v klopčič tako kakor naredi zmeraj kadar jo božam. Nehala sem jo božati. Nato pa je skočila na mojo posteljo. Šla sem se preoblečti nato pa sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila tako kakor zmeraj. 6:15 je kazala ura. Prezgodaj za vas? Jaz sem odraščala z takšnim ritmom življenja. Oh prav prectavjljam si kakšne bi bile vse tiste 'Mamine deklice' ki imajo mogoče 2 treninga na teden. Mislim, da bi se jim zmešalo, če bi imele tak ritem življenja. Odpravila sem se v šolo. Nič posebnega tako kakor zmeraj. Dolgčas. Saj kaj drugega pa lahko še pričakuješ od šole. Hitro sem stekla domov. Pojedla sem kosilo, nato pa odšla na balet.
Ko sem prišla sem zagledala Isabello, ko me je videla je prišla do mene. ''Živo Becca.'' prav čudno mi je bilo, da me je tako poklicala. Tako me kličejo le najboljši prijatelji. ''Živjo'' sej ji odgovorila. ''Torej, slišala sem, da bova imeli glavni vlogi v naslednjem plesu.'' ''Ja, nekaj takega.''. V tistem trenutku pa se je oglasila Adelina, naša trenerka. ''Punci, premišljevala sem in se odločila, da bosta plesali v duetu. Ples se bo šel v tem kako si dve plesalki nasprotujeta. Kot temačna in netemačna (Ne morm se spomnt kako se reče nasprotju od temačno, pa da bi se ujemal z stavkom x'd) plesalka si bosta nasprotovali. A posim vaju punci naj to tekmovanje ostane samo v plesu.''. Navdušena sem bila nad idejo. ''Torej, katera bo temačna plesalka?'' me je vprašala Isabella. ''Hmm, težka odločitev. Meni je vseeno kar ti se odloči.'' ''Bi mi pustila, da sem jaz temačna plesalka, vem, da nakoncu dobro zmaga ampak vseeno.'' mi je rekla Isabella. V znak strinjanja pa sem samo pokimala in se nasmehnila. Ura baleta je minila kot bi mignil. Saj je vedno tako. Preprosto balet obožujem.
Ko sem prišla domov je bila ura šele 17. Odločila sem se, da grem malo teči. Zavezala sem si vezalke na čevljih in popravila čop. Nato pa sem se odpravila. Šele čez nekaj sem ugotovila, da je zelo megleno. ''Huh, pa je zabavno teči skozi oblak.'' ter se nasmehnila. Nato pa je prišlo nekaj tako nepričakovanega...

1. A vm je ušeč? + kritike in pohvale
2. A veste kaj je nasprotno od temačno (Pa ne mi napisat sončno, ker sm že jz razmišlala pa sončna plesalka glih nebi mogla bit x'd)
3. Kaj mislte, da je to 'nekaj tako nepričakovanega'?
Next?
26. maj 2013
u138242
u138242
1. A vm je ušeč? najbolš je *o*
2. A veste kaj je nasprotno od temačno? ja.kot črno pa belo
3. Kaj mislte, da je to 'nekaj tako nepričakovanega'? nevem?mogoče se pojavi na nekem čudežnem delu sveta,v nekem tretjem svetu,nekje bogu za hrbtom al pa neke
Next? Jaaaaaaaaaaaaa *_____________*
26. maj 2013
u133017
u133017
1. A vm je ušeč? + kritike in pohvale POHVALE POHVALE & POHVALEEE
2. A veste kaj je nasprotno od temačno (Pa ne mi napisat sončno, ker sm že jz razmišlala pa sončna plesalka glih nebi mogla bit x'd) nvm... temačno svetlo
3. Kaj mislte, da je to 'nekaj tako nepričakovanega'? nvm... kaki fant al neki
Next? jaa kaj še čakaš noo *________________*
27. maj 2013
u135508
u135508
Neeeeeeeeeeeeeext
27. maj 2013
u89857
u89857
1. A vm je ušeč? + kritike in pohvale ja sam ona se nea tak zgodaj zbuja... te sn jas že v šoli
2. A veste kaj je nasprotno od temačno nevem svetlo ?
3. Kaj mislte, da je to 'nekaj tako nepričakovanega'? Pomojem se bo vlilo oz. jo bo dež dobo
27. maj 2013
u138069
u138069
No in Eva vm je napisala še en next a ne c; So sory, če se vam zdi, da je creepy... nism tko misla ;P Vem, da je ful kratk ampak nism mela časa.. :c
Hope you like it... c;

▲cнαρтєя 4▼

Rebecca's P.O.V.

... Bilo je tako megleno, še en meter pred sabo nisem mogla videti, nato pa sem kar na enkrat zaslišala ''Kaj?''. V naslednjem trenutku pa sem že ležala na tleh. Ve nekoga sem se zaletela. Saj ni čudno, če je pa taka megla. ''Au.'' glava me je bolela, ravno z njo sem treščila v glavo. ''Oprosti, oprosti... Sploh te nisem videl.'' pogledala sem in videla nekega fanta. Sploh me ni brigal. V tistem trenutku sem samo mislila na mojo bolečo glavo. No kar sem lahko mislila. Počasi sem vstala, ter pogledala naokoli, saj zaradi megle sploh nisem videla kakšna je okolica in kje sem. Videla sem drevesa. Ah verjetno je to začetek gozda. No saj nisem toliko oddaljena od doma. ''Ali si vredu?'' me je vprašal tisti fant. ''Ja, samo glava me boli.''. Takrat pa sem že začutila, da je bolečina začela popuščati. ''Kaj pa si sploh delala tukaj?'' me je spet začel zasliševati tisti bednik. ''Tekla sem. Ti?'' ''Čudno, jaz tudi, tukaj tečem skoraj vsak dan. Skoraj nikoli ni nobenega tukaj.''. ''No danes pa sem in slučajno tudi jaz dosti tukaj tečem. Všeč mi je, da je dosti miru.'' sem mu odgovorila. ''Oh, ime mi je Jason.''

1. Všeč?
Next?
27. maj 2013
u108102
u108102
1. A vm je ušeč? + kritike in pohvale best story ever!! pohvale
2. A veste kaj je nasprotno od temačno (Pa ne mi napisat sončno, ker sm že jz razmišlala pa sončna plesalka glih nebi mogla bit x'd) nimam pojma o_O
3. Kaj mislte, da je to 'nekaj tako nepričakovanega'?
Next? človek
27. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg