Forum
Ojla,jst sm Nika - za prijatelje Nixy - in sem stara 19 let.
Bolj kot vse na svetu si želim postati dobra manekenka,a to so samo sanje,ki jih zgleda ne bom nikoli uresničila,čeprav si to želim že od 10leta a življenje je pač kruto -.- Ob težkih trenutkih,in tudi ob dobrih sta z mano moji najboljši prijateljici Gaja in Janja.Tudi oni sta stari 19let.Vedno mi stojita ob strani in dobro vesta kaj si želim že 9 let saj sta od začetka do konca z mano.
"Dobro jutro zaspankaa !" mi na uho zaupije Gaja,ki me pride obiskat."Ura je že 12.00,VSTANI!" je zaupila."Gaja ubila te bom.Ravno sem sanjala da sm na modni reviji ti pa me tle budiš " Vstala sem,pogledala skozi okno in zuni je padal dež."Pa ne no,sovražim take dneve,vse je temno"Že sem bila slabe volje ko mi je Gaja predlagala,da bi šli po Janjo in skupaj v šoping.To me vedno spravi v najbolšo voljo " Jaa ITAK " Sem ji zaupila na uho,in že sem imela obute škornje s peto Gucci.Nora sem na blagovne znamke.Ampak nevem kam bom prišla,če bom kupila vse kar mi je všeč,če pa sem pa šele srednjo šolo končujem.Ah,bomo že.V mojo torbico ~ Dior sem vtaknila 300€ in odšle sva po Janjo,ki je prav tako spala.Ona pa je sanjala tudi o svojih sanjah ~ Postati modna oblikovalka.Gaja pa bi rada delala na modnih revijah ~ urejevala manekenke,pripravljala modno pisto,..Vse 3 imamo rade modo in to nas še najbolj povezuje.Tudi one dve sta vzele enako količino denarja in odšle smo v Ljubljano.Najprej v BTC,čeprav sem hotla iti v Emporium a so me punci zadržali,saj bi v 3 stvareh zapravila ves denar.Šle smo malo v H&M - NIČ ZAME.New Yorker -Eni uhani zame ( 6€ ),Tally Weil - Kavbojke in pulover ( 65€ ) še malo smo šle po trgovinah in nič nisemnašla.Kot da me drage trgovine silijo da grem v njih,ker drugje nič ne najdem.Silila sem Janjo in Gajo toliko časa dokler nista privolili,da gremo v Emporium." Yeeeey " sem zaupila.Ko sem vstopila v prečudovito trgovino sem si rekla " To je svet zame " Vse je tako lepo okršeno,samo mlade ženske in moški,s polnimi denarnicami se sprehajajo in tipajo božansko blago,ki ga potem spravijo v vrečke.ČUDOVITO.Najprej sem šla na oddelek s spodnjim perilom.Kar vse bi vzela." Roza,rdeče,z bleščicami in pisano " sem si rekla in pograbila perilo.Janja in Gaja sta me le molčeče gledali in Janja je uprašala " Ali je pomembno,da imaš spodnje perilo z bleščicami in takimi stvari,če pa jih nihče ne bo videl.Pa še taka cena ! " Jaz pa sem ji le mirno odgovorila " Mar ni božansko,ko čutiš da je kakovostno blago trdno pripeto na tvoji koži,in da se dotikaš bleščic,čipk,gumbov,...ki so jih ravno naredili modni oblikovalci?To je najlepše " Gaja in Janja sta le skomignili z rameni.Vzela sem še eno majco in hlače.Odšla sem na blagajno in vse skupaj je bilo ~ 250€ z veseljem sem izročila denar in vse je bilo moje.Prijateljici sta me samo gledali jaz pa sem bila odlične volje,saj sem dobila čudovite stvari."Zdaj pa še kozmetika" Odšle smo v Müler,kjer imajo dokaj poceni in kakovostne reči.Najprej sem vzela puder,potem senčilo za oči,lip gloss,2 laka in bleščice.Ko sem brezskrbno gledala po policah so moje oči zasledile prečudovito stvar.Nov parfum Dior."Mislila sem da ga ne prodajajo v Sloveniji"Sem si rekla potiho in počasi pogledla ceno ~ 150€ ."Čisto vreden svoje cene ! "sem še enkrat potiho rekla,ko sta prišli Janja in Gaja."Se ti pogovarjaš sama s sabo?"je začudeno vprašala Gaja,jaz pa sem ji samo pokazala parfum " Ja in?Kaj je z njim.Parfum od Diorja.DIORJA ? Omg a ga prodajajo tuki?Kolk stane,pa poglejmo.150€ WHAT ?Saj ga ne misliš kupit kajne?Saj je čudovit ampak,...?"Seveda ga mislim kupit sem rekla,in ga vzela"Prijateljici sta me prestrašeno gledali "S čim boš plačala?"me je vprašala Janux ( tako kličem Janjo )."Kako s čim?S kartico vendar.Gotovine nisem vzela dovolj""Če ti tako praviš "me je zelo zaskrbljeno pogledala Gajux ( Tako kličem Gajo ) izročila sem gotovino za kozmetiko,ki je bila dokaj poceni ; 15€,ker sem vzela samo malo stvari.Potem pa sem izročila kartico in 150€ je bilo iztrganih iz nje a potem sem v vrečki dobila čudovit parfum od Dior.ja ki ga verjetno nima še nobena ženska v Sloveniji.In s prijateljicami smo se veselo vrnile domov...

Next ?^^
02. januar 2011
Jst;

02. januar 2011
u30296
u30296
neeeext
02. januar 2011
u29518
u29518
Neeeeext

Best story .

Hitro nextaj
02. januar 2011
Ko smo prišle na našo ulico smo vsaka šle svojo pot.Gaja je od mene 2 ulici oddaljena Janja pa 3 tako,da se vedno lahko hitro dobimo."No pa poglejmo nove cunje pa prfumček k sm ga kupla " Vedno ko gledam nove stvari sem tako zelo navdušena.Vse je bilo tako popolno.Kar takoj bi vse dala nase ampak prej morm oprat.Naštimala sem pralni stroj in vanj dala nove stvari.Prfum Dior,pa ponovem krasi polico,kjer so ; Chanel,Gucci,Versace in druge,malo manj poznane znamke.Ura je že kar 17.00 v trgovinah se vedno tko hitro zamotim."Jooj,še vedno je dež in nemorem iti nič v park,ko, bi vsaj zasijalo sonce.."sem zaman upala.Šla sem malo na računalnik in se seveda vpisala na facebook."U nova prošnja"Kdo je pa ta tip?NE BOM TE SPREJELA.Jaz nikoli ne sprejemam ljudi ki jih ne poznam.To svetujem vsem (; " Potem sem šla malo gledat televizijo.Na POP TV nč,Kanal A nč,TV3 Yeees America's next top model,ljubim ta šov.gledala sem že najmanj 7 sezon."Morm pogledat kdaj je konec"Sem si rekla.Gledam,gledam,gledam...Aha,še 20min je.Ko pa pogledam kaj bo na TV3 zvečer zasledim napis,ki je tako izstopal iz množice filmov.Najlepši napis pred usemi na teletekstu.Pisalo je ; Modna revija Victoria's secret 2010 " O-m-g " sem si potiho rekla sploh si nisem upala kričati,ker sem bila v šoku.Po televijizi je moja najljubša modna revija.Ob 22.20 tudi če bi blo ob 4.00 bi gledala.Komii čakaaam.Kar kričati sem začela in poklicala Janux in Gajux,one dve sta bili enako navdušeni kot jaz."Kdaj bo 22.20 kdaj bo 22.20 komii čakaam " sem si ponavljala.Vem da stalno gledam slike,in odlomke te modne revije na intrnetu,a to je drugače.Celo bom videla.Victoria's angels bom vidla,pa čeprav samo po TV.In to 2010 !!Can't wait.Ura je šele 17.40,nekako se bom morala zamotit."Uuu lej sonček je posijal.Torej lohk grem ven " Oblekla sem si trenirko,teniske,za vsak slučaj vzela kapo in odšla ven.Šla sem v park tečt,to me čisto sprosti,ker je pri nas tako lepa okolica.Vsa izčrpana sem prišla v park,in se hotela usesti na travo " Oh ne,mokra je.Bejž nekam..." nakar je prišel nek fant " Izvoli,dam ti odejo za na tla da se boš lahko vsedla ".Mislila sem si " WTF?Kdo je ta ?"

Next ? ♥
02. januar 2011
u30296
u30296
Jaa
02. januar 2011
u32308
u32308
Next
02. januar 2011
u29518
u29518
NEEEEEEEEEEEEEXT
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. januar 2011
"Am...Hvala...Kdo pa ste če smem vprašat ?"sem v zadregi rekla. " Oh,oprosti še predstavil se nisem.Sem Žiga in videl sem da si se jezila,ker je trava mokra in sem ti prišel ponudit odejo " "Aha,uredu.No...hvala si res moram malo odpočiti saj sem 30min tekla." sem še vedno malo v zadregi odgovorila. "No uredu zdaj pa grem "Mi je rekel Žiga jst sm mu hitro odgovorila nazaj " Čakajte !Vaša odeja." " Prvo kot prvo,ni me treba vikati star sem 21 let.xD Drugo kot drugo ; če želiš jo imaš lahko,in mi jo ju3 vrneš,ker jaz zdaj moram iti ti si pa še vedno zadihana.Prinesi mi je jutri ob 14.00 če boš lahko.Čauči " še preden sem uspela priti do besede,je že izginil."No uredu...vsaj mislim."Sem si rekla."Tale fant je kar luškan,pa še šele 21 je star,3 leta manj od mene.Ah,kaj sanjarim,šele 1x sva se videla."Še kakšne 30min sem sedela na odeji in opazovla pse,ki se igrajo na MOKRI travi potem pa odšla domov.Ura je bila 19.00 in pripravila sem si večerjo.2 prepečenca z namazom in kozarec mleka.Potem sem šla malo gledat TV na sporedu ni bilo nič takega zato sem šla poklicat Janjo,in ji povedala kaj je bilo v parku.Popolnoma je bila presenečena in vesela zame.Enako sem razložila Gaji in preden sem se zavedala je bila ura že 21.00.Če se mi 3 pogovarjamo čas mine kakor bi mignil.Samo še 1h20min do najbolj perfektne modne revije vseh časov."Kaj bom delala pa do takrat?Jooj čisto sem pozabila na pralni stroj.Moje nove cunje so suhe in sušiti jih morm dat " Obesila sem jih in niti malo se niso skrčile,kar pomeni da je material zagotovo kakovosten.Potem sem zložila moje škornje in čevlje s peto v eno vrsto in teniske v drugo.Čevljev in škornjev s peto imam kar 20 parov.Teniske pa 3.Ura je...21.40.Še 40min.No pa grem gledat še malo TV.Če ne drugega bom pa prestavljala programe...40min se je vleeeklo in vlekloo in še enkrat vlekloo,ko je bila ura 22.20 sem hitro dala na TV3 in moje sanje so se začele...Na televiziji ( žal ).
02. januar 2011
u32308
u32308
Next
02. januar 2011
u30296
u30296
neext!!
02. januar 2011
u29518
u29518
NExT
02. januar 2011
Najprej sem videla prečudovito modno pisto posuto z miljoni bleščic potem pa je začela govorit Candice Swanepoel ~ Victoria's Angel.Ona je tako čudovita.Razlagala je kako jo je strah preden stopi na modno pisto a da se potem vse razblini in uživa ob hoji.Potem se je začela modna revija.Najprej je nastopala Katy Perry potem je pa prišla Candice v tko luškani oblekci,da nemorš vrjet.Vsa sem bila zatopljena v gledanje.Potem je prišla Alessandra Ambrosio z velikanskimi krili,potem pa moj najljubši angel ~ Adriana Lima.Ljudje v prvi vrsti so kar vstali ko so jo videli,saj je res zažigala.Potem je prišlo še nekaj deklet.Skoraj vsa so imela gromozanska krila,to mi je najbolj všeč.Razen tisto malo manj izkušene soo bile brez.Ampak vseeno so profesjonalke.Čez malo časa sem videla da je Chanel Iman,ki poprej nikoli ni nosila kril dobila prečudovita velika bela krila.Kar zjokala se je.Ni mogla verjeti.Ob tem prizoru se je tudi meni skoraj utrnila solza.Kako si tega želim.Če bi bila jaz na tej modni pisti..."Nika nehi sanjat,to ne boš nikoli,to so lahko zate samo sanje "sem si rekla in bila malce potrta,ker sem vedela da nikoli ne bom mogla biti to kar so one.Uživala sem do konca modne revije in kar naprej še 2 uri če bi bilo treba bi gledala.Potem sem šla spat.Jutri pa morm vrnt tisto odejo Žigu.Nevem zakaj sem tako na trnih,saj mu jo samo dam.Ah,kdo ve kaj se z mano dogaja.
02. januar 2011
u30296
u30296
next
02. januar 2011
neeext < 33
03. januar 2011
Naslednje jutro je sonce posijalo v mojo glavo.Če se tako zbudim sem najbolj vesela saj vem da je zunaj sončen dan.Ura je bila šele 8.40.Pripravila sem si zajtr ; müsli in mleko ter potem šla malo ven na sprehod.Dan je bil res čudovit.Spomila sem se da se danes dobim z Žigom "Ah,kaj dobim samo tisto odejo mu vrnem " sem si rekla.Nevem kaj si stalno nekaj domišljam okoli njega.Čez eno uro sem se vrnila domov in poklicala Gajux.Vsa zaspana se je oglasila " Mhmmm...jaa ?Kdo je?" " Gajuuux ojlaa a še spiiš?" sem se zadrla. " Nixuu a si ti ?Zakaj se mi dereš na uho ?A ne vidš da še spim,od kdaj se ti zbujaš ob 10.00 ?" " Danes je moj dan.Nevem zakaj ampak to se mi zdi že celo jutro !"sem navdušeno odgovorila. "Ti pa tvoje razmišljanje ja.Kdo bi te razumel.Aiiaa pozabila sem.Vzrok je današnje srečanje z Žigom ane ?Nekaj se plete ;D ""Gaja,prosim te.Samo odejo mu vrnem in grem.""Ja ja že vem kaj se dogaja " Tako sva se še nekaj časa pogovarjale potem pa semm razmišljala če ima Gajux prav."NE,NE,NE"Sem naglas kričala saj se za nič na svetu ne bi dovolila prepričati da mi je všeč.Glede tega sem jaz vedno trmasta,pa če tudi vem da ni tako kakor sama sebe prepričujem.No,tokrat sem se prepričevala dokler se nisem prepričala da mi ni všeč.Naglas sem navila muziko in dolgo uro napol plesala in napol pospravljala po stanovanju.Ura je ....11.45."Grem malo k Janux,ker je še nism pozadravilav !" sem si rekla.Potrkala sem na Janjina vrata in odlično razpoložena je sunkovito odprla vrata. " Dobroo jutroo Nixy,kako smo danes?Jaz sem absolutno perfektnoodličnosuper.Kaj ti lahko ponudim ?" je brez prestanka govorila Janja."Am..ja,dobro jutro.Super sem,ampak mislim da boljše kot ti sploh nemorem biti.Am...prišla sem te pozdravit a zdaj me zanima kaj je s tabo?Kaj je tako bleščeče perfektno ?"Sem jo še vedno malo zmedeno vprašala." Boš ustopila ?"in še enaki hip je sunkovito ZAPRLA vrata za mano." Ti povem zakaj sem dobre volje " me je spet zelo nenavadno uprašala."Ja DDDD zini že,kaj je s tabo narobe,danes si boljše volje kot kadarkoli. " "Narobe ?Z mano je vse odlično in vesela sem ker...ko sem poslala mojo nanovejšo kreacijo,saj veš,večerno obleko na natečaj Fashion Designes so mi poslali pošto,v kateri piše...Da sem zasedla 1.mestoo.Veš kaj to pomeni?Kmalu bom v Parizu,Londonu,Milanu in povsod drugje kjer se oblikuje obleke za zvezdnike.Mar ni to super ?Ne boš nič rekla ?" Je poskočno veselo razigrano itd itd,.. govorila Janux " Saj mi ne pustiš do besede.Ja to je PERFEKTNO.Sem vedela da ti bo uspelo.Daj mi to pošto " Seveda da je.Izvoli ( pošto mi da v roke )"Mhm,mhm,super bila si v 5.skupini kjer je blo 104 neizkušenih oblikovalcev,in dobila 1. mesto.Vse je res..Ampak mislim da si nekaj spregledala.Skoraj se ti ne upam povedati. . ." " Kaj je?Kejslabga?Sigurn je.Izpljuunii!" Je na vso silo kričala Janja " Noo...ker si zmagovalka,morš dobit nagrado ne?No tuki piše da dobiš zastonj 3 vstopnici za Fashion week v Londonu.AAAAAAAAAAAAAAAAAA.Uauaau super odlično,v London greš.Smem zvedt koga boš še vzela s sabo,ker maš 3 vstopnici ?" " AAAAAAAAAA" je kričala Janja " Nemorm vrjet,kako sem lahko spregledala.Naj pomislim koga bom vzela...Vrjetno mamo in očeta.( Jaz sem jo žee žalostno pogledala )Ampak NE.Le koga bom vzela ? Nixy in Gajux normalna aa.V Londooon gremoo." " YeeeeeeeeS hvala Janči,Jankula,Junix,Jančica moja zlata,sporoči še Gajux jst pa morm it.Ura je že 12.30 jst pa dons Žigu vrnem odejo.Papa letim *jo močno objamem * " "Ahaa.Uuuu.No dijo,lepo se me.Rada te mam ♥ " in odšla sem skozi vrata."OMG v London grem v London grem.Na Teden mode.OMG manekenke bom vidla,vidla bom moje sanje.V ŽIVO.O moj Bog.Zdej se morm pa naštimat k vrnm Žigu odejo.Če nism tega že 10x dons omenla."
03. januar 2011
u29518
u29518
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttt
03. januar 2011
u30296
u30296
neeext
03. januar 2011
Neeeeitii :'D
04. januar 2011
nexxtii < 3333333333333333333333333333333333333333333333
04. januar 2011
u32308
u32308
Next
04. januar 2011
u29518
u29518
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxti < 3333333333333333333333
04. januar 2011
Danes po šoli (;
05. januar 2011
u32032
u32032
NeexTii..
05. januar 2011
Nwm če bom dons,k nekam gremo.
Sorry,sam nimam časa
05. januar 2011
u33471
u33471
NeeexT!!!
05. januar 2011
u32503
u32503
Neext. Zakon je.
07. januar 2011
Oblekla sem si eno majčko,Dior kavbojke in Gucci škornje ter z odejo v roki odšla proti parku.Zadnjih nekaj korakov mi je srce začelo močno biti,strah me je bilo,nevem česa."Nika,dej skuliri se,sam vrneš mu odejo,in greš."sem si govorila.Prispela sem v park in Žiga me je že čakal,in biu je,če po pravici povem zelo kjutii.Posmejala sem se mu in bila tiho.Sploh nisem vedela kaj naj rečem."Izvoli,tukaj je tvoja odeja,ki si mi jo zadnjič posodil."sem sramežljivo začela pogovor."Hvala,drugače bi jo lahko tudi imela,a ker si mi jo že vrnila."je odgovoril Žiga."No to je blo vse kar sem ti mogla dat,zdj grem.Papa"sem hitro rekla."Čakaj čakaj,kam se ti tako mudi?"je hitel Žiga."Am...nikamor,a nevem kaj naj še rečem,kar sem mogla narediti sem naredila.""Lep sončen dan je lahko bi se vsedla na travo,malo klepetala,...če seveda želiš."je prikupno rekel Žiga."No..Am...uredu."Vsedla sva se na travo in govorila nekaj čisto običajnega.Potem pa ko svabila tiho mi je srce začelo biti.Čutila sem njegovo bližini.Kaj se mi dogaja?Sploh nisem vedela kaj je."Noči se že,mislim da bi mogla iti vsak svojo pot zdaj (; "sem rekla."Uredu,ampak bi šla kdaj še na kavo ali kaj takega?Lahko mi daš telefonsko številko"Mi je rekel Žiga."Ja..am..lahko.Kam ti napišem številko?" "Izgovi kar na mojo roko,izvoli kemik."Mi je rekel Žiga.Vzela sem kemik in se nežno dotaknila njegove roke,da sem sploh lahko pisala.In takrat mi je čisto zastal dih.Kar tresla sem se,tako me je bilo strah ali sram,saj še sama nevem."No zdaj pa grem.Adijo,se še kej vidiva "sem se poslovila,on je naredil enako.Ko sem se vračala domov sem kar skakala od sreče.Mislim da sem zaljubljena . . .
07. januar 2011
u32032
u32032
NeexT.
07. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg