Forum
Next
22. februar 2015
u189657
u189657
Še 1
22. februar 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeext
22. februar 2015
u189657
u189657
Oks zdej dam
22. februar 2015
u189657
u189657
Komi čakam!
Skupaj sva sedeli ob bazenu in si namakali nogice, kr se nst nsmem kopat. Pol sva se spomnli d bi lohk boklicali še druge. Šli sva nazaj noter, da bi jz poskusilaprepričat mamo. Mama je rekla, da ne d ne bo kj nrobe, d že tko mam "preuč" naporu in midve sva pol ble žalostne. Karnaenkrat me je glava fulllll mično zabolela in zvrtelo se mi je. Komaj sem dihala. Vi dela sm samo tmo pred očmi. Hitro sm se naslonima na polico in mama pa Diana so postale use panične. Mama me je hitro odpeljala do kauča d sm se ulegla. K sebi sm pršla čez približno pou ure. Mami je poklicala zdravnika, ku je hitroprišel. Diane ni več bilo, sta pa tukaj bila še oči, Theo in Anna.
Z-zdrunik, J-jst
Z: Leah, kaj se je zgodilo?
J: (v šoku) ne vem, prijateljica ja bila pri meni in karnaenkrat me je začela bolet glava, zvrtelo se mi je in vidla sm samo tmo in komaj sem dihala.
Z: jaz res nevem kaj je narobe. Od nesreče je minilo ze 8 dni in počasi bi morala priti k sebi. Mislim, da bi te bilo koristno vzeti na opazovanje.
J: pa neee spet v bolnico
Z: mislim, da je to bolje zate, to ni samo zaradi poškodbr, nekaj je zdraven. Prosim če si pripravis atvari, in naj te starši še danes pripeljejo. V bolnici boš bla še približno 1 teden
J: ok... :"( (bla sm ful žalostna, bala sm se zase)
Z: dobro se vidimo, nasvidenje!
J: nasvidenje.

Pa neeeee noooo. Kmalu mam rojsti dan in po možnosti ga še praznovati ne bom mogla normalno. Naj bo vse v redu, naj bo vse v redu... Krivoje bilo tisto razmišljanje! Je možno da je res kaj narobe? Jooooojjjjjjjjjjjjjj. Js ne bom zdržala. Do zdj sm mela tak prfektn lajf. Js morm poklicat Liama in mu povedat.
Poklicala sem ga in mu povedala kaj se je zgodilo. Bil je šokiran. Rekel je, da bo itak pršou k meni in da bo tam dokler bom hotla. Pravi da njegova družina gre na počitnice, ampak da on noče it ker ne bi zdržau brez mene. Še to sm mu pokvarila!
Šlasm gor in z mamo "spakirala" stvari za u bolnico. Pol smo se odpeljeli. Vozili smo se približno 15 minut. Cel ta čas sm razmišljala kaj se bo zgodilo.
Ko smo pršli so me prvo poslali na slikanje glave. Nekaj časa smo u sobi cakali na slike. Ko so bile narejene nas je zdravnik poklical v odrinacijo. Pred vrati sm še enkrat globoko vdihnila.
Z-zdravnik, J-jst, M-mami (oči je bl poslusal)
Z: dober dan še enkrat.
J in M: dober dan.
Z: slike so narejene in...
M: in?
Z: moram vam povedati da ne kaže ravno najboljše.
J: (to me je tako šoliralo, da mi je prv zastal dih, ostala sm brez besed) kaj je narobe?
Z: poškodba je že veliko bolje...
M: kaj je potem?????
Z: ugotovili smo, da se je Leah... Težko vam to povem... Razvila se ji je ena najresnejših oblik raka... Na možganih. Imela je sreco v nesreči saj če se ji nesreča ne bi pripetila tega najbrs še ne bi ugotovili.
J: ne, ne to je nemogoče!
Z: Leah, pomiri se poiskali bomo najboljše načine za zdravljenje.
J: kolkiko časa bom še živela?
Z: Leah počasi, mogoce bo vse uredu...
J: NE vem da ne bo, ne zavlačujte. Koliko?
Z: ne moremo še popolnoma dolociti... Odvisno kako hitro se ti bo rak razvijal.
M: nee, zakajj???
Z: poslušajte poiskali bomo najboljše možnosti za zdravljenje. Obljubim. Sedaj pa pojdite v sobo in se pomirite.

Odšli smo, vsi brez besed. Mama je jokala, oči pa skoraj. Js sm komaj hodila. Vedela sm da bo nekaj narobe. Vedela! To je nemogoce. Kako se je lahko zgodilo tako na hitro???!!!

Rabla bi 6-7 nextu
Kako se vam zdi?
22. februar 2015
u177879
u177879
Next + super je
22. februar 2015
u189657
u189657
A si že prebrala??? Tko hitro??? Wow
22. februar 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeext+perfekcija *-*
22. februar 2015
Next
22. februar 2015
u189657
u189657
Tnx usem
Še 3-4 nexte
22. februar 2015
nnneeeext odlično
22. februar 2015
u173906
u173906
zlo žalostno, ka pa liamu ne bo sporočila
next!!!
22. februar 2015
u189657
u189657
Še 1 next k mam že nadaljevanje
22. februar 2015
ayde nextaj mam občutek da bo konec te zgodbe takšen da bo ona umrla. Drgač pa ja ful dobr pišeš ;*
22. februar 2015
u189657
u189657
Tnx+tkoj dam
22. februar 2015
u189657
u189657
Ko sm pršla malo k sebi sm rekla d morm nujno poklicat Liama. Nevem kako nj naprej. Bo zdržau? Pustot ga ne morem k ga spet pre prizadenm, tut jst ne bi prenesla. Kko mu bo k bom... Joj nit izgovorit ne morem. Poklicala sem ga ko sm za trenutek bila sama u sobi.
J-jst, L-Liam
J: hej... A lahko prideš? (Sm že skor jokala)
L: ja tkoj bom tam... Kj je blo ful, se mi zdiš žalostna???
J: ti morm osebno povedat...
L: ok, se vidva.
J: ok.

Ojej! Mu bom sploh lohk povedla? Vem, da je bolezen neozdravljiva, čeprom me usi tolazijo d bo bolse. Ampak to nc ne pomaga, k vem kaj se bo zgodilo... Ko sta starsa nazaj prišla v sobo sm jima povedala d pride Liam in d lhko gresta neki časa k babici, Anni in Theotu (tut on je bu tam zaradi novic o meni). Pol sta useeno pristala in šla. Ta cas sm poklicala še Diano, nism ji povedala kj je blo, tko ko Liamu in rekla je d pride čez kkšno urco d bovba mal sama z Liamom. Tkoj ko sva koncali govort je pršou Liam. Objela sva se.
J-jst, L-Liam
J: hej
L: hej. Kj je narobe?
J: igotovili so... (naslonila sm se na njega in ga mocno objela, zacela sm jokati) Da... Da... Mam rakaaa!!!!
L: KJE????
J: n možganih... Nevejo kolk časa bom še živela...

Ob sva bla tiho. Js sm jokala in tudi njemu je prtekla solza iz očk. Teh njegovih lepih ock. Kolk časa jih bom sploh še lohk gledla? Ugotovila sm da me me resnično res rad, tko k jst njega. Joj. Zkaj ravno jst? Pol je prišla Diana. Njej sm povedala isto kot Liamu. Tudi ona je jokala. Js bom usem tem ljudem povzročila tako bolečino! Ze to dejstvo me ubija, tako kot rak. Pol je prišla se moja druzina. Theo in oči sta oba skor jokala, potocila kakšno solzico. Mama je pa jokala tko zelo močno d bi s avojimi solzami lhko napolnila cel bazen. Anna je bila tudi ze dovolj stara, da je razumela kaj bo. Ne predstavljam si babičine reakcije...
Kko se je to zgodilo na hitro. Danes sm zvedla, mogoce me jutri ze ne bo vec... Ne vem niti koliko časa še mam!!! Zkaj mora bit življenje tok kruto? Zkaj sm se sploh rodila? In res sm mela tok prfektn lajf in zdj... Usm ga bom uničla. Mama in oči bosta celo življene žalovala za mamo. Bosta sploh živela naprej? Si bo Liam dobil novo punco?

Spet bi rabla 6 nextu...
Mnenje?
22. februar 2015
u177879
u177879
Next
22. februar 2015
u173906
u173906
pa zakaj no
ne mora preživet
next!!!
22. februar 2015
neext suprrrca
dodajej kakšne slikce ker je pol bolj zanimivo
22. februar 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeext
22. februar 2015
Next
22. februar 2015
next <3
22. februar 2015
u189657
u189657
Zdj grem pisat in objavm ko bo
22. februar 2015
Ful dobrr pises
22. februar 2015
u189657
u189657
Tnx
========================
Kmalu je bla ura 18a. Liam in Diana sta že morala iti domov saj je bilo stanje resnejše. Ostala je le mama, ki se je odločila da bo prespala. Zdravnik je reku d mi mogoče ne bo treba bit tuki ceu teden. jeeej ! Tuki bom bla dokler ne dobijo čimpimernejšega zdravila... Se neki časa bom n infuziji kr pač ze od samga šoka ne morm jest. Ta cas ko bom tuki se bom tut mal spoznavala z boleznijo... Malo ampak resm malo sm se sprijaznila, kr sm ugotovila d itak nič ne morem spremenit. Ne morem si pa predstaulat kko zgleda umiranje. Moram zvedt kaj se bo dogajalo z mojimi mozgani. Mi bo odpovedal delček za delčkom? Najprej bom ogusela, pol oslepela, pol ratala totalna in validka in se ne bom mogla premikat? Če bo tako je najboljše d kar zdj umrem. Ce bi pol mi ne bi blo treba prenašati trpljenja. Niti meni, niti drugim, ki bi me gledali tako.

Ni mi bilo prevec do pogovora zato z mamo nism kaj preveč razpravljala. Zatopila sm se u misli o moji "prihodnosti" in pocasi utonila v spanec.
Zjtri sm se zbudila že ob 8ih. Mami je še spala ampak ji tia zamirila saj sm hotela bit sama s sabo. Pocasi sm ze postajala lačna, saj sm še zmirej bla na tisti infuziji.
Spet sm se zamislila. Moj preostanek življenja bo očitno takšen... Razmišljanje, razmišljanje in razmišljanje o "prihodnosti". Kakšno lepo prihodnost bi js lahko mela če se to ne bi zgodilo. Mogoče bi se poročila z Liamom, imela ptroke in oh in sploh . Ojej. Zakaj sm jst sploh dobila raka? Pravjo d je to lohk dedno... To pomeni d ma/bo imela raka tudi mama???? Ne to je nemogoce, sigorno bi že vedela zanj, cesa takega pa mi ni sposobna prikriti.
Mama se je zbidiola. Objeli sva se. Spet mi je pritekla solzica. Kolkiko njenih objemov bom sploh še dobila?
Kmalu je prišel tudi zdravnik. Povela je da delajo na mojem "primeru" in da so našli zdravilo ki mi bi lahko pomagalo. Bilo je v obliki tablet. Spiti sem mogla 2. Nato je zdravik odsel.

Yako so minevali dnevi. Čez točno teden dni so me poslali na slikanje glave. Spet. Nic se ni spremenilo, kar sm tudi pričakovala. Pri taki bolezni mi ne more pomagati 1 teden zdravil. Pol so me poslali še na obsevanje. Mogla sm bit čist pri miru. Impossible! Ko sm končala sm lahk šla domou.

6-7 nextu
Kko se vam zdi?
22. februar 2015
next <3
vreju<3
22. februar 2015
u189657
u189657
Še 6-6 next
Tnx
22. februar 2015
Omg, ful dobr! joj upam, da preživi no :c ne zasluži si, da tako mlada umre...veliko življenja še ima pred sabo. Pa tudi, če postane invalidka še zmer bolš k da umre.
22. februar 2015
+ next ;3
22. februar 2015
u189657
u189657
Še 4-5 nextu
Tnx
22. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg