Forum
No, to zgodbo pišema skupi z Łove GirŁ.

Gre se o punci in fantu ki se imata rada ampak jima v zvezi ne uspe, sta najpopularnejši par na šoli, čisto za skupaj.Ampak nekega dne se vse preobrne ko Emma naleti na Liama ki se poljublja z Anno, Emmino sovražnico. Anna je Liama poljubila na silo. Liam pa Emmi ni mogel tega povedat ker mu ni verjela nič. Zdaj sta samo frenda ker mu Emma noče oprostit...

--------------------------------------------------------------------------

Liam:
Hodil sem proti šoli v upanju, da mi bo Emma oprostila. Pri vratih sem naletel na Nialla, mojga best frenda, ki mi je vedno stal ob strani.
''Hej stari!'' sem ga pozdravil.
''O kje si care.'' reče in me boksne v ramo.
''In kje je Emma?'' vprašam.
''Pa kaj samo s to Emmo neki? Veš kolk je še punc!''
''Emma je posebna.'' rečem in odidem v garderobo. Tam je bila ona. Moja Emma. Pogovarjala se je z sošolkami. Njen nasmeh je nekaj posebnega. Zakaj sem bil tako butast da sem se pustil Anni? Nikoli več ne bi tako kot je bilo včasih..
Pogledala me je in se mi nasmehnila.
''Hej Liam! Kje maš Nialla?'' vpraša.
''Zunaj, z Sandro se pogovarja.'' rečem in se ji nasmehnem.
''Aha vredu.'' reče in se naprej pogovarja z sošolkami.
Hotel sem jo objet a sem si zadnji čas premislil. Pa tako je popouna..
Počasi sem se odpravil v razred in kot ponavadi sedel v zadnjo klop. Emma je prišla v razred, ni vedela kam naj se vsede..
11. april 2012
Neeext!
11. april 2012
u84822
u84822
no ja midve z Mrs.Payne sva se odločile da bova napisale zgodbico

No u torbo sm zmetala neki zvezkov.in se odpravla u šolo.Mal sm razmišlala(potih)" kaj če me bo Liam pred usemi mojimi frendicami uprašu če bi bla spet njegova punca?Kaj bi nardila no!Ja lej sori rekla bi NE loh bi prej mislu!"
Ko sem prišla v šolo je bila tm že moja best frendica Nikolajo.
Stekla sem do nje in jo objela.Napotili sva se v garderobo.Tja so prišle še druge.Pogovarjale smo se o usem.Takrt pa zaslišm korake...
Videla semLiama in se mu nasmehnila.
"Hej Liam!Kje maš Nialla?"mu rečem.
"Zunaj,z Sandro se pogovarja."Mi odgovori in se nasmeji.
"Aha vredu."rečem in se še naprej pogovarjam z sošolkami.Z kotičkom očesa sem ga gledala in vedela da ga nekaj teži.

Videla sem da odhaja.Čez nekaj časa sme šle tut me u razred.ko sem pogledala po razredu sem videla da je zadnje prosto mesto zraven Liama..
11. april 2012
Neeext!
11. april 2012
Nekaj se je še pogovarjala z Nikolajo, medtem pa sem gledal njeno sliko na mobitelu. 1 leto sma bila skupaj.. Pomenila mi je največ na svetu, še vedno jo ljubim bolj od vsega na svetu. Spominjal sem se trenutkov ko sma poleti skupaj šla na sprehod v gozd in se ni hotela slikat a sem jo nagovoril in je nastala najlepša slika na svetu.

Ko je zazvonilo se je Emma nenadoma približala k meni. Nasmehnila se je..
''Ej a lahko sedim danes zraven tebe? Nikjer ni fraj.''
''Ja seveda.'' odvrnem in se nasmehnem.
Vsedla se je poleg mene in sem ji hotel že napisat ljubezensko pismo. Ampak kaj če je ona pozabila na mene? Že 1 mesec je od tega odkar sma se razšla.. Kaj če ji je zdaj všeč že kdo drugi..
11. april 2012
Neext!
11. april 2012
u84822
u84822
Emma:
No ko sem stopila u razred sem se malo še pogovarjala z Nikolajo.Vseno sem gledala kaj dela Liam.Neki je gledu na mobitelu in se ne vsake tok časa smehljal.Ko je zazvonilo sem odšla do njega in ga uprašala.
''Ej a lahko sedim danes zraven tebe? Nikjer ni fraj.''
''Ja seveda.''mi odvrne in se nasmehne.Vsedla sem se poleg njega in malo razmišljala"joj no kaj je z njem skoos newem kja je resno.vs zaskrblen se mi zdi."
Ob koncu te ure smo mel malco.U šoli res NE znajo kuhat resno.Sej je blo dobr za jest sam nasploh.tega je preveč,tega premal,pa tega nuben nima rad..No sej je usen no.Punce smo se usedle za eno mizo fantje pa za drugo.
jst sm se usedla tko da sm gledala proti Liamu.bil je čist normaln pogovarju se je z Niallom.

Še vedno je neki narobe
˝I know that˝sem si potiho rekla...
11. april 2012
Neeext!
11. april 2012
next
11. april 2012
Next!!!!
11. april 2012
Next!!!!!!
11. april 2012
neext
11. april 2012
next
11. april 2012
Liam:
Med malico sma se z Niallom delala da je vse ok, da ne bi Emma opazla da sem slabe volje. Emma je klepetala z Nikolajo. Nasmehnil sem se ji in ona se je nasmehnila meni.

''Daj jo osvoji nazaj.'' reče Niall.
''Ni tak easy.'' odvrnem..

Takrat pa je prišla v jedilnico Anna in sem upal da me ne bo opazila. Na srečo me ni.. Še naprej sem se spogledoval z Emmo. Ko je zazvonilo smo šli v razred k biologiji. Tam nam je profesorica začela govorit da bomo mogli delat seminarske v parih in da je ona določla pare.
''Liam in Emma, vidva sta skupaj!'' se je zadrla čez cel razred.
Torej bom pisal seminarsko z Emmo *_*
Spogledala sma se in se zasmejala..Po pouku sem stopil do nje.
''Emma, če hočeš lahko grema pisat seminarsko k meni.'' sem rekel in se nasmehnil.
Emma je nekaj časa razmišljala..
11. april 2012
next
11. april 2012
next
11. april 2012
Nneext!!!!
11. april 2012
Neext
11. april 2012
u84822
u84822
bom ju3 al pa zvečer nextala ker nimam časa
11. april 2012
Next
11. april 2012
next
11. april 2012
next
11. april 2012
u84822
u84822
Emma:
Med malco sva se skoos spogledvala.Takrt pa sm vidla Anno.Še vedno sem ga gledala.Videla sem da ga Anna ni opazila.
k smo pojedl smo mel biologijo.Tm nm je prfoksa(profesorca) začela neki govorit da bomo delal eno seminarsko u parih.To je blo najhujš ONA JE DOLOČILA PARE.Čakala sem in rekla je"Liam in Emma, vidva sta skupaj!''okej no sm si mislna.Pogledala sem Liama in videla da se mi je nasmehnil.nasmehnila sem se mu nazaj.
Ko je bilo konec ure je stopil do mene in me uprašal:
''Emma, če hočeš lahko grema pisat seminarsko k meni.'' mi je rekel in se rahlo nasmehnil.

Nekaj časa sem razmišljala potem pa rekla:
"Vredu!"Sem mu rekla in se mu nasmehnila.
Še ceu pouk sm razmišlala o tej seminarski.Pri usaki uri sva se spogledovala.Po koncu pouka sma odšla skupi k njemu.imeli so ogromno hišo.

Stopila sva noter...
11. april 2012
next
11. april 2012
Next!!!
11. april 2012
next!
11. april 2012
Neeeeext *-*
11. april 2012
next
11. april 2012
Liam:
Emma je privolila..
Prišla sma v mojo hišo, doma ni bilo nobenega..Čudno..
''Kar vstopi v dnevno sobo.'' rečem.
Emma je samo pokimala in šla v dnevno sobo.

Poiskal sem leptopa in ga nesel tja ter prisedel k Emmi.
''Torej, kje boma začela?''
''Tukaj.'' reče Emma in pokaže na list.
Začela sma pisat, pisala sma približno 2 uri.
''Ok nehajma, roka me že boli.'' reče Emma in se zasmeje.
''Ok.'' odvrnem in se ji približam..
''Ne Liam, ne delaj tega prosim.''
''Ka naj naredim da mi boš oprostila?''
''Nič.'' reče in vzame torbo ter steče iz hiše..
12. april 2012
next
12. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg