Forum
u43468
u43468
Glavne osebe:
Inaah (Ines xD)
Katty
Mark
Peter

js pa katthy_rose skup pišema to zgodbo. ona piše kot Katty js pa kot Inaah ;D.

Bil je zadnji dan šole. Zjutraj sem se hitro uredila ter se odpravila v šolo. Oblekla sem se mini krilo ter kratko majico ker je bilo zelo vroče. Pred šolo sem že srečala Katty in skupaj sma odhiteli v učilnico kjer smo dobili spričevala. Klepetali smo in klepetali dokler ni v razred prišla učiteljica ki nam je začela govorit naj se med počitnicami tudi kaj učimo ampak nam je itak šlo to vse čez eno uho not čez drugo vn xD. Potem je bil odmor in z Katty sma klepetali o počitnicah.
K: Kam greš ti na počitnice? A že kaj veš?
I: Eh nič še nevem. Mama samo neki govori da letos ne gremo nikamor in da naj grem z kom v kak poletni kamp.
K: Ja waw. Js pa se mam namen vpisat v en kamp za neke jezike. No ne da se mi učit al neki sam na morju bom pa vseen.
I: Kje pa bo?
K: V Splitu se mi zdi.
I: Kaj če grema pa skup? Ej sigurno boma spoznale kake kjut fante..
K: Ja itak to bi blo the best. Pol popoldne te pokličem pa se zmenima.
I: Okej.
Potem pa nam je učiteljica prišla razdelit spričevala.
09. april 2011
u39401
u39401
Dragi učenci...
verjamem da si že želite domou, in da imate usega zadosti. Zato bom zelo hitra in jasna:
letos ste bili zelo uspešen razred...(bla bla bla)

K-katthy
I-inaah
U-učitlca
K: dej a ne bo nehala?
I: ma nevem dej, potrpi še malu!
U: Katty, Inaah bi radi kej povedali?
K: ne, dejte kr vi...

Mislim da sem za letos povedala use, se vidmo drugo leto...Imejte lepe počitnce.
I: by
K: by lowe u!

(katthy si misli)
Dej končnu konc AAA kaj sm pozablaaa! u šoping morm it!!KOsm pršla u šoping centr...wau znižanje za taboljše oblekeeeee. Let´s party. Najprej sm zvlekla u garderobo 5 majc 3 krilca 2 obleki in 3 hlače
kupla pa sem tole:

http://www.takko-fashion.com/sl/women/DOB2-Stills-Seite.jpg
http://www.globalfashionreport.com/images/sr/353944.jpg
09. april 2011
u39401
u39401

09. april 2011
next.?
09. april 2011
u43468
u43468
ok ;D
09. april 2011
u39401
u39401

09. april 2011
u39401
u39401

http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePageZoomed/dali-sanz-visoko-peto-1911719_1024x768.jpg
09. april 2011
u43468
u43468
Odhitela sem proti domu in se takoj odpravila na facebook ter napisala stanje:
Yeeeeaaaaaaaah! Končno počitnice in čas da uživamo.
Takoj so bli komentarji da se tut oni veselijo pa te fore. Potem me je mama poklicala k kosilu. Oče in mama sta bila ves čas tiho potem pa sem ju uprašala kaj je.
I: Ka je narobe da sta tak tiho?
M: No povedala bi ti rada.....
O: Da letos ne gremo na morje ker je tvoja mama noseča.
I: Omg kaaaaaaaaaaaaaj?
M: Res je.
I: Kako dolgo?
O: 1 mesec.
I: Torej pred enim mescem sta se šopala? xD
M: Inaaah kako pa govoriš?
I: No če je pa res. Ajde no happy sm itak da dobim brata al sestrco.
O: Prav. Si se že odločila za počitnice?
I: Ja hotela bi vaju uprašat če bi lahko šla čez 1 teden v en poletni kamp v Split za neke jezike? Tut Katty gre.
M: Ja lahko greš. Ampak da se mi boš javila vsaj vsak drugi dan.
O: Kako dolgo pa traja?
I: 1 mesec.
M: No prav. Šla boš.
I: Uff hvala, rada vaju mam itak.
Pojedla sem do konca in odhitela v sobo. Še nekaj sem klepetala po fb potem pa me je poklicala Katty.

K: Ej lahko grem v kamp. Pa ti?
I: Jaaa itak. Ej še neko novico mam.
K: Ja?
I: Sestro al pa brata dobim haha.
K: A res? Cool.
I: Ja. Še 1 teden pa grem za 1 mesec xD.
K: Jap. A greš dans zvečer kaj vn?
I: Ne dans se mi ne da it razn v park bi šla mal.
K: Dej pridi ob petih v park.
I: Okej. Čaw.
K: Čaw.
Ob petih sem odhitela v park.
09. april 2011
u43468
u43468
Kere zakon majice ;D
09. april 2011
u39401
u39401
In ker nism hotla da bi bla inaah jezna name sm se odločla da bo dala njej nekaj od teh oblačil
Ko sem prišla domou sem šla prvo na facebook. Imela sem 5 prošenj 13 obvestil in 2 sporočila. Od tega je blo 1 sporočilo od inaah 2 pa od: enga tipčka ki ga sploh ne poznam sam se mi zdi kjut. 13 od tega tipčka-kliče se žan. prošnje pa od različnih ljudi.
1 sporočilo:

katthy ♥♥♥
mama mi dovoli it na tabor, sam povej mi kdaj. mwa ♥♥♥

2. sporočilo

Hey dans sm gledu tvoje slikce in opazu da si full luštna. Bi šla kdaj vn? mogoče u kino?
by.

wau sej tip ni slab..sam nevem kaj nej odpišem, bom še neki časa pustila, pa mu bo inaah odpisalaa. zdej pa morm inaah odpisat.
09. april 2011
u43468
u43468
ups xD
09. april 2011
u39401
u39401
popravek*

Ko sem prišla domou sem šla prvo na facebook. Imela sem 5 prošenj 13 obvestil in 2 sporočila. Od tega je blo 1 sporočilo od inaah 2 pa od: enga tipčka ki ga sploh ne poznam sam se mi zdi kjut. 13 od tega tipčka-kliče se žan. prošnje pa od različnih ljudi.
1 sporočilo:

katthy ♥♥♥
mama mi dovoli it na tabor, sam povej mi kdaj. mwa ♥♥♥

2. sporočilo
Hey dans sm gledu tvoje slikce in opazu da si full luštna. Bi šla kdaj vn? mogoče u kino?
by.

wau sej tip ni slab..sam nevem kaj nej odpišem, bom še neki časa pustila, pa mu bo inaah odpisalaa. zdej pa morm inaah odpisat. sam zakaj mi je pisala če mi je že povedla?? no kukrkol ta je itak mal čudna XD
09. april 2011
u43468
u43468
hahahahaha xD
09. april 2011
u43468
u43468
Ob petih sma se dobile v parku in klepetale o kampu kak super bo.
ČEZ 1 TEDEN
Pakirala sem kovčke in starša sta me pospremila do postaje kjer je bila Katty. Pozdravili sma se in se še neki pogovarjali ko je voditelj kampa naznanil odhod. Poslovila sem se od staršev in šla na avtobus kjer sem se vsedla poleg Katty. Poznala sem samo njo in nobenega drugega. Pri naslednji postaji pa je vstopil nek fant.
K: Omg omg.
I: Kaj?
K: To je Mark a veš tisti iz facebooka.
I: A tisti ko te je povabu vn pa nisi vedla ka bi mu napisala?
K: Ja. In zdaj bo tudi on v kampu. O faq skrij me da me ne vidi.
Šel je mimo in se vsedel zadaj zraven nekih fantov. Potem pa je vstopil še nek krasen fant. Imel je prekrasne oči.
K: A še dihaš?
I: Kaj? Ja.
K: Hahaah Inaah vem da ti je ušeč.
I: Ne ne sploh ne.
K: Glej predobro te poznam in vem da ti je všeč.
I: Eh sej ni važno haha.
Šel je mimo in me pogledal. Rahlo se je nasmehnil in jaz njemu nazaj. Kmalu smo prispeli do Splita. Po dva in dva smo bili v sobi. Z Katty sma bili skupaj itak. Zvečer smo lahko šli pogledat sami po Splitu. Z Katty sma se odpravili do plaže in ona se je nenadoma zaletela v Marka.
M: Katty?
K: Mark?
M: Čakaj a si to res ti? Kaj pa ti tu?
K: V kampu sem tako kot ti.
M: Res?
K: Ja. No to je Ines ampak jo vsi kličemo Inah.
I: Hej.
M: Zakaj mi nisi odgovorila na sporočilo?
K: Nisem vedela kaj naj napišem.
Pustila sem jih da se pogovorita in se še malo sprehajala po plaži.
09. april 2011
nexxxt!!!!!
09. april 2011
u35661
u35661
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
09. april 2011
u35661
u35661
next.
09. april 2011
u35661
u35661
next.next.next.next.next.next.
09. april 2011
u34258
u34258
next
09. april 2011
u39401
u39401
uff ko sm ga vidla sem se čist stopila...sploh si nisem misnla da je tko zabavn, prijazn in simpatičn. pogovor med nama:

K-js
M-mark

M: Katty?
K: Mark?
M: Čakaj a si to res ti? Kaj pa ti tu?
K: V kampu sem tako kot ti.
M: Res?
K: Ja. No to je Ines ampak jo vsi kličemo Inah.
I: Hej.
M: Zakaj mi nisi odgovorila na sporočilo?
K: Nisem vedela kaj naj napišem.
M: ja napisala bi lahk : ja al pa ne
K: vem sam te nism poznala pa sram me je blo.
M: sej bova mela tuki časa. Greš na sladoled js častm
Ko sva hodila v mesto sm vidla inaah z nekim tipom. sej je biu luškan sam ne tko kt Mark. Kar naenkrat pa mi inaah začne mahat, Mark pa me povleče k inaah in tistem tipu. Pol pa naju inaah in Mark predstavita
M: mark
Peter
K: katthy
I: inaah

I: katthy to je petr
K: žiujo
P: hey
M: o stari
K: vidva se že poznasta?
P: jap, smo best frenda pa skupi smo u sobi tko da smo cimra.
I: zakon
M:gresta na sladoled?
(inaah nexti)
09. april 2011
u39401
u39401
P: ja če ti častiš
M: valda

p&m se potih pogovarjasta:

M: sm razmišlju da bi katthy uprašu če bi hodla zmano
P: jest tudi
M: ej glej ta plakat (na njem je pisal da bodo imeli skupina: tabu nastop)
P: mislš istu k jst?
M: odvisnu kaj mislš
P: da bi jih tm uprašala
M: končnu si eno pametno vrgu vn!

(tačas pogovor med puncama)

K: ej veš kku si želim da bi me uprašu?
I: vem vem, pr mni enaku
K: pomoje nema jajc za tu, bom mogla jst njega.
I: ahahahahha XD

pogovor med usemi 4

P: ej tabujeuci majo dns koncert, grmo?
M: jest bi tudi šou
K&I: nm je ok.

med koncertam rečesta Mark in Petr da morsta na wc. pol pa najavi Nina-peuka skupine tabu da imajo 2 častna gosta. In ja uganli ste...na odri sta se prkazala Mark in Petr. uff šok. oba sta imela u rokah šopek rož, in pred usemi sta ns uprašala če bi hodile z njima sej odgovor itak veste...pol pa sta ns poklicala na odr in pred usemi poljublaaa.tabujeuci so začeli pet to pesm:
http://www.youtube.com/watch?v=gHSsRstipJc

mi pa smo se medtem na odru še vedno poljubljali. pol pa mi Inaah prišepne:

I: pa da nema jajc!
K: Ih masta še preveč...
09. april 2011
u39401
u39401
09. april 2011
u43468
u43468
Zabavali smo se do konca večera potem pa smo utrujeni šli spat. Zjutraj smo imeli predavanje angleškega jezika in smo spoznali še ostale člane kampa. Opazila sem da sta v kampu tudi dve važički Tina in Maja. Z Katty sma se vsedli skupaj, zraven naju pa seveda Mark in Peter. Peter me je takoj poljubil ko me je zagledal. Tina pa ga je začela osvajat. Maja se je obešala po Marku in Katty je bila besna kot konj. Pogovarjali smo se medtem ko smo čakali voditelja.
K: O faq glej kako ga gleda.
I: Joooj eh sej nič ne bo. Mark itak vidi samo tebe.
K: Ona je neka barbika. Vžgaala jo bom da jo bo neslo nekam!
I: Omg glej tisto Tino kako klepeta z Petrom. Čakaj malo!

Čez nekaj trenutkov grema z Katty k Tini in Maji.

K: Heej. Js sm Katty in to je Inah.
T: In?
I: Rade bi vama samo rekle da pustita Petra in Marka pri miru.
M: Pazi kaj govoriš mala! Onadva sta bila že lani tu in imeli smo se the best.
K: Wtf? Glej sam pr miru jih pustita.
I: Tina če se dotakneš Petra boš zobe štela!
T: Uff kako se te bojim.
M: Katty, Mark bo moj to ti garantiram! Lani je bil moj zato bo tudi letos.
K: Fukita se barbiki.
Jezni sma se vsedli k najinima fantoma. Mark je pred vsemi poljubil Katty da je skoraj omedlela. Peter pa mene xD. Potem je prišel v učilnico naš voditelj programa v kampu in nam rekel da se bomo učili le pol ure na dan angleškega jezika in vsak dan si bomo ogledali nekaj znamenitosti Splita. To mi je bilo kar všeč. Odpravili smo se na sprehod po Splitu. Z Petrom sma se držala za roke in to je Tino zelo motilo. Maja in Tina sta imeli nevaren pogled, kot da se bota maščevali. Na koncu sprehoda smo šli še na sladoled. Peter in Mark sta šla po sladoled, jaz in Katty pa sma sedeli na kamnu ob plaži in se pogovarjali. Ker fantov nekam dolgo ni bilo sma šli do gostilne in šok. Zagledali sma Petra kako se poljublja z Tino in Marka kako se poljublja z Majo. Težko sem zadrževala solze zato sem stekla na wc, Katty pa za menoj.
09. april 2011
u39401
u39401
js ljubosumna kt konj??? ahahahahahXD

napiš še en del tkoj!!
09. april 2011
u43468
u43468
hahahaha je treba met mal domišljije xD
ok ;D
09. april 2011
nex next the best zgodbaaaa!!!!!!!!!
09. april 2011
u43468
u43468
Obe sma bili polni razočaranja. Obrisali sma si solze in šli nazaj v gostilno da ne bi voditelja skrbelo. Peter in Mark sta se nama hotela približati a sta jih Tina in Maja ustavili. Potem pa se nama je Maja približala.
M: Glejta punci. Onadva sta bila najina že lani. Našli sma si druge fante in z vama sta hotela biti samo zato da bi naju naredila ljubosumne.
K: Ja ja whatever, ne približuj se mi več!
I: No fajn. Želim ti vama vso srečo.
Potem smo končno šli nazaj v hotel. Katty se je počutila zelo slabo zato ni šla na kosilo. Preoblekla sem se v črno obleko in šla na kosilo. Tam se mi je takoj približal Mark in je spraševal za Katty.
M: Inah, a je vse ok z Katty?
I: Kaj misliš?
M: Je v sobi? Morem govorit z njo nujno!
I: Noče te videt.
Vseeno je stekel po stopnicah gor in ga nisem mogla ustavit. Tekla sem za njim gor a sem se zaletela v Petra. Na silo me je odpeljal v njegovo sobo ker se je hotel pogovorit z menoj.
I: A si ti nor? Pusti me!
P: ne dokler ti ne razložim vsega.
I: Nočem slišat nič.
P: Ljubim te Inny.
I: Kaj? Inny?
P: Ta vzdevek samo zate. Prosim te pusti mi da ti pojasnim vse od lani kaj sem imel z Tino.
I: Ja vredu sej nimam druge izbire.
P: Vredu. Lani sem bil z Tino in potem sem jo zapustil ker je imela skrivno avanturo z voditeljem. Enako je bilo z Majo in Markom. Lanski učitelj je bil nek pedofil. Zdaj sem se zaljubil v tebe na prvi pogled in hočem samo tebe. Tisto prej me je Tina poljubila da bi naredila tebe ljubosumno. Prosim te odpusti mi.
I: Bom premislila. Bay.
Odhitela sem iz sobe v mojo in Kattyno sobo. Katty je tam ležala na postelji in razmišljala o Marku.
09. april 2011
u43468
u43468
hvala _bestgirlever_ ;D
09. april 2011
next hitr next!!!
09. april 2011
u44370
u44370
wow brez besed
ful dobra zgodba !!
NEXT!