Forum
u198972
u198972
Hαααנ!
Ʋєм ∂α נє тαкιн тєм žє ρσυησ, ѕαм α кєנ šкσ∂ι šє єηα?
Ƥяανιℓα мσяαš žє ρσzηαт, кєя ѕσ ηαριѕαηα νѕєρσνѕσ∂!
Ɲσ, υραм ∂α вσѕтє вяαℓι мσנσ zgσ∂вιcσ ιη ∂α ναм вσ νšєč.
=============================================
1.POGLAVJE

»Zoe!« je zaklical Adam. »Kaj je?« sem počasi vprašala in zraven sem se zelo namučila. Adam mi je razložil da sva se včeraj z Markusom peljala z motorjem, nakar je neki cepec z avtom zavil pred naju. Markus se je tako silovito obrnil da sva oba padla z motorja. »Ampak on...« sem začela, a me je Adam prekinil. »Žal mi je, ni ga več.« je sočutno dejal. Takrat sem hotela tuliti in jokati kot nora, a sta iz mojih oči spolzeli le dve majhni solzici. »Ne naprezaj se Zoe« je rekel zdravnik. Prosil je Adama naj odide in ko je moj bratec odšel sem na njegovem obrazu žalost in jezo. A ni bilo vedno vse tako mračno...
26. avgust 2015
u198892
u198892
neext?
26. avgust 2015
u198972
u198972
Hvala!
27. avgust 2015
nnnneeeext!
27. avgust 2015
next
27. avgust 2015
next
28. avgust 2015
u198892
u198892
kolk nextov rabiš?
28. avgust 2015
u198972
u198972
2. POGLAVJE

***************************************************************************Zjutraj sem se zbudila in potegnila s sebe prešito odejo. Babica je zaklicala iz kuhinje: »Zoe, zajtrk!«. Oblekla sem majico, ki še ni preveč smrdela pod pazduhami in kratke hlače v barvi FCB. Stekla sem dol in zagledala na mizi jogurt, zeliščne namaze in polnozrnati kruh. Babica se je zadovoljno smehljala ob pogledu na čudovit zdrav zajtrk. Videla sem Adama kako se mršči in skuša odpreti čokoladni namaz. Nasmehnila sem se in mu odšla pomagat. Ko smo pojedli smo se še malo pogovarjali (največ je babica govorila o tem, kako nezdrav je čokoladni namaz), potem pa sva šla z Adamom v šolo. Babici se je zdelo naravnost fantastično, da naju je, ko sta bila starša v službi, lahko pospremila do konca ulice. Takoj ko sva zavila za vogal sva potegnila iz torbe rolki in se odpeljala do šole. Adam, moj čudoviti 13- letni bratec je bil celo pot tiho, kar me je zelo presenetilo. Navadno govori dolgo in velikokrat sploh ne pridem do besede. A danes govorim le jaz. Ima mogoče težave v šoli? Ne, s tem se že dolgo ne obremenjuje več. Potem nisem več dtezala naprej. Rekla sem da pridem, kot ponavadi, ponj ob 14:00, a se ni strinjal in mi rekel naj pridem pol treh in da se bova dobila pri slaščičarni. OK, sem odrezala in poslovila sva se. Jaz sem se odpravila proti gimnaziji, on pa še malo naprej do šole.
28. avgust 2015
neext
28. avgust 2015
u198972
u198972
Še 3 nexte<3
28. avgust 2015
u145668
u145668
next
30. avgust 2015
u198892
u198892
Neext<3
30. avgust 2015
u198972
u198972
Še sam en next *o*
Če vam je zgodba res všeč, pošljite li/prjatlcink 1 prjatlu
30. avgust 2015
u198972
u198972
1 prjatlu/prjatlci*
30. avgust 2015
neeext!<3
30. avgust 2015
u198972
u198972
3. POGLAVJE

Ko sem prispela do šole sem pri vhodu zagledala Viktorijo. Hotela sm jo dat na ignor pa it mimo nje, sam me je vstavla. »O, poglej no Zoe! Kako si kaj? A si se že opravičila kuharici? Zasnjič ko si prevrnila vse stvari v šolski menzi, je bila zelo jezna.« je rekla Viktorija zafrkljivo in se zasmejala proti svojima "služkinjama" ter jima naročila, naj ji gresta po vodo. Nato je iz druge strani šole prišel Markus, Viktorijin fant. Ona je stekla do njega in on jo je dvignil v zrak in jo strastno poljubil. Vsi pred šolo so začeli žvižgati in jaz sem začutila kako od ljubosumja postajam zelena. Stekla sem v šolo. Nisem si mogla pomagati. V Marcusa sem bila zaljubljena do ušes. Šla sem v razred in sedla v svojo klop zraven Petra. On je bil moj najboljši prijatelj. Sicer je bil piflar, očala je imel v sredini ovita z lepilnim trakom, nosil je kravato in pa pleteni brezrokavnik, ki si ga je vedno zatlačil za hlače. A bil je prijazen. Takrat je v razred prišla Viktorija. Očitno se je prej preoblekla, saj je bila zdaj oblečena drugače. Na sebi je imela najkrajše možno krilce in črno majčko, ki je razkazovala njen popek. Ker Markusa še ni bilo, so si ostali fantje dali duška. Vanjo so buljili kot v boga in Andre ji je celo poskusil dvigniti krilo, a ga je odrinila. Nato ji je spodrsnilo na bananinem olupku in Andre jo je ulovil. Zahvalila se mu je in on ji je pomežiknil. Sedla je v klop in se nasmihala Andreu. Meni je ob tem šlo na bruhanje in hotela sem oditi iz razreda, pa sem se na poti zaletela v učitelja. Poslal me je v klop. Po pouku sem hitro zbežala in hotela po Adama, a sem se spomnila, da se dobiva šele čez pol ure. Vseeno sem šla do šole in na njenem pragu zagledala Adama. Skrila sem se za bližnji grm, ki je stal poleg velikega drevesa. Adam se je vstal in šel proti meni. Mislila sem, da me je videl, a me ni in je šel do drevesa pri katerem je stala neka lunca. Bila je približno njegovih let. Stegnil je roko proti njeni in prsti so se jima prepletli. Ooooo, sem pomislila. To je njegova skrivnost. Opazila sem, da je ura že skoraj pol tri in neolazno sem švignila proti slaščičarni. Ko je čez nekaj časa prišel moj bratec in sva si naročala sladoled, sem ga vprašala: »Kdo je tista punca?«
30. avgust 2015
u198972
u198972
punca*
neopazno*
30. avgust 2015
u198892
u198892
Neext<3
+najboljša zgodba kar sem jih brala
30. avgust 2015
neeeeeext
30. avgust 2015
u198972
u198972
Tenxiiiiii+ še 4 nexte <3 (da povečam število bralcev)
30. avgust 2015
Next
31. avgust 2015
neeeext+nowa <33
31. avgust 2015
u198972
u198972
Tenx+še 2 nexta *o*
31. avgust 2015
neext nujno + ful dobra zgodbica<333
31. avgust 2015
u198972
u198972
Hvaala ti Evčiiii+ še sam 1 nnext!!
31. avgust 2015
u198972
u198972
4. POGLAVJE

»Katera punca?« je vprašal Adam. »Tista, ki si jo pri šoli držal za roko.« sem rekla. To je Adama razburilo. » Pa ka je s tabo Zoe? Niti ene skrivnosti mi ne privoščiš in vohuniš za mano! Ti si taka z******* k****!!« se je zadrl in stekel proč. Plačala sem začudenemu sladoledarju in šla za njim. Ko sem prišla v stanovanje, sta bila mami in oči že doma. Vprašala sem kje je Adam in rekla, da je šel že na H- H (hip hop). Pogledala sem na uro in ugotovla da imam čez pol ure že odbojko. Danes imamo tekmo proti fantovski ekipi, v kateri igra tudi Markus. Oblekla sem se v moj dres z številko 6 in mojim priimkom. Stekla sem v telovadnico, v kateri je že bila razprostra odbojkarska mreža. S soigralkami smo se začele razgibavati. Točno ob uri se je tekma začela. Odbijala sem in podajala kot še nikoli, saj sem hotela očarati Markusa. Potem sem ga tako zavzeto gledala, da mi je njegov soigralec nabil žogo v glavo in padla sem po tleh. »Hahaha, zguba! Še žoge ne zna odbiti ta koza!« so se smejali vsi okrog mene. Tudi Markus. Zaradi mene smo tekmo izgubile in trener je bil zelo jezen. A mi ni bilo mar. Po dolgem poslušanju in tarnanju trenerja, sem šla po Adama na H-H. Očitno so že vsi odšli, saj je bil moj brat v dvorani skoraj sam, poleg njega pa je stala tista punca! Gledala sta v bratov telefon in se smejala. Nato me je brat opazil in rekel - gremo. Adam in punca sta se prijela za roke in šli smo do njenega doma. »Čaw Ad« je rekla in ga nežno poljubila na lice. »Čaw!« sem butasto vzkliknila. Punca se mi je nasmehnila in šla v hišo. »Ali lahko vsaj izvem kako ji je ime?« sem vprašala med pitjo domov.» Ja.« je rekel Adam. »Ime ji je Emily«.
01. september 2015
u189914
u189914
neext
01. september 2015
u198972
u198972
Hvala+še 4 nexte *o*
01. september 2015
u198892
u198892
Next<33+Res najboljša zgodba ever!!