Forum
Sєм мℓα∂єηкα ιz υℓιcє.Nιѕєм ηč ∂яυgєgα кσт кσš zα σ∂ρα∂кє...Kєя šє ηιѕєм ѕтαяα 18 ѕє мσяєм ραzιтι кιƒєℓčкσν.Nσčєм ιт ν ѕιяσтιšηιcσ...Bσℓנє ∂α ηιмαм ρяιנαтℓσν кσт ρα ∂α נιн ιмαм.Dσ z∂αנ кσ мє נє мαмα ρυѕтιℓα ѕαмσ ρяι 12 ιη ѕσ мє мєℓι zα ησяcα мє ηαנ мαנσ тυ∂ ∂σ z∂αנ.Pяєžινєℓα ѕєм νєℓιкσ ηєυяנα кσ ѕσ ѕє ℓנυ∂נє ѕкяιναℓι ν нιšαн ιη ν мєηє нιтαℓι ραριяčкє,кαмєηčкє...Kσ нσčєм ηєкσмυ ρσмαgαтι ѕєм zα ηč...Kαя ѕтяαη gяє∂σ...

...........................................
ηєχт?
Gяαנє,ρσнναℓє, ρяρσмвє,...
07. julij 2014
next!
07. julij 2014
u159129
u159129
neext
07. julij 2014
ok nextam
.....................................................
Sončni žarki so me obsijali in zazrem se po ulici.Otroci drvijo,prepirajo in se hecajo na avtobusni postaji.Starši hitijo v službo in jaz, kaj jaz, jaz gledam...Vstanem se in vzamem torbo in kitaro odpravim se na trg, vzamem kitaro in začnem igrati pesem ki mi jo je mama skos prepevala.

....................................................
ηєχт?
Gяαנє,ρσнναℓє, ρяρσмвє,...
07. julij 2014
oprostita za to napako..nisem hotla...
07. julij 2014
next.....cool
07. julij 2014
u145410
u145410
next - ful doro
07. julij 2014
u159129
u159129
neeext, mal daljše nexte bi lahko.
14. julij 2014
u139348
u139348
neeeext
14. julij 2014
Ko sem odnehala se je dnar kar kupceval.
14. julij 2014
oprostite
14. julij 2014
Neki sem kliknla
14. julij 2014
u139348
u139348
Kdaj bo next?
14. julij 2014
zdj pišem ... Sam nebo šperfect k se mi neda...
14. julij 2014
u139348
u139348
hah
14. julij 2014
Mam dva zavihka odprta pa lohka pišem za info
14. julij 2014
u139348
u139348
a je že next??
14. julij 2014
Ko sem odnehala se je dnar kar navalil.Pobrala sem ga in ga dala v torbo.Hodila sem par klimoetrov (30 minut) ko zaslišim petje, kitara... Hitro tečem pogledat... Ko prispem vidim fanta..Tok srčkan, tok ... oooooo..~Strezni se..Sej je le fnt..~ si rečem v mislih.Hmal se opokumim in prstopim k njemu.Predstavim se...
pogovor: (j-jaz, o-on)
....................................................
j-Hey... SemAnn..Ann Wolf..
o-Hay..Jaz sem Jack Winston... Sem brezdomec ti si pa očitno, mladenka iz bogatih družin..
j-O ja..Zelo sem bogata... (se pošalim..)... No tud sem brezdomka..
o-Res..ow oprosti..
j-Eh sj ni nč..
(Par minut se gledava.. potem začnem..
j-Emm...Koliko si star?..
o-18 ti?
j-16 hmal 17... Nisem še polnoletna in se fol bojim kifelčkov (policije)...
o-Res..?
j-Ja..A bi bila skupej.? (sem se končno opokumila..)
o-Ja lohka..
j-Hwala..
Srce mi je razbikot še nikol..bla sem zaljubljena..Oh ta občutek
................................................................
Kmalu je nehal igrai...pobral dobiček in Odšla sva... Odšla sva Do neke kočice... Začudeno pogledam in rečem ~Kaj.. A to je to do katerga smo mogli prit..Nebom spala pri tujcu.. !~
Zsmeji se in še vedno hodi.. Kmalu odpre vrata in reče ~To je moi domm.. ~ Začudeno pogledam in vstopim..Ta bajta rabi nekakšno zelo potrebno čiščenje... POgledam na okrog in reče...
~Kie imaš pa vse stvari?..~ sem začudeno urašala..
~Em...Sam jih pridelujem.. Hrano,oblačila,krožnike...V drugem smislu..Seem do 15 leta živel kot sužn..Zdaj pa sem svoboden.. ~ se mi je sladko nasmehnil..
~Aha...No me kaj naučiš?..~ nasmehnil se je in me povlekel za sabo..
....................................................................
5 LET KASNEJE...
..................................................................
Postala sva par in jaz sem bla končno polnoletna..oz. stara sem bla 22 let.. on pa 23...Med tem časom sva se zaljubila in imela spolne odnose... Imava 2 otroka in še eden prhaja... Imava tudi večjo leseno hiško..Vse skupaj je tako lepo...
,..................................................................
KONEC ZGODBE......RES HWALA KER STE BRALI SAM MISLIM DA NISEM DOBRA PISATELJICA IN SPLOH NIMAM VEČ IDEJE..IN ČE POGLEDAM DRUGE ZGODBE SE PRIMEM ZA GLAVO..VSE SO TKO ŠPERFECT *.* KO PA SVOJO VIDM MI GRE PA KAR NA BRUHANJE..RES NISEM DOBRA PISATELJICA .. ReES HWALA KER STE BRALI..
HWALA RES HWALA KER STE BRALI SAM...NE ZASLUŽIM SI PISAT NUBENE ZGODBE VEČ..ČAO <33
14. julij 2014
u139348
u139348
Ma ne no... =( zakaj konc??'
14. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg