Forum
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://mdb8.ibibo.com/03053616c7465645f5f63dd3f0fc7eb60ffa1cc247378791d70bc32613f57d42ed32e4ba724af9b8c74b77040225e1e91ce03c21b.jpeg&imgrefurl=http://mileycyrus.ibibo.com/gallery/album/15786/2943/22689&usg=__ab05OH_IUjjvQOSp0N4nELbEslc=&h=400&w=319&sz=23&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=_bsDr-zmH0wMvM:&tbnh=158&tbnw=126&ei=-Fc8Tdt8gbS0Bo2LqfUG&prev=/images%3Fq%3Dmiley%2Band%2Bemily%26hl%3Dsl%26biw%3D1445%26bih%3D746%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=353&oei=-Fc8Tdt8gbS0Bo2LqfUG&esq=1&page=1&ndsp=30&ved=1t:429,r:14,s:0&tx=69&ty=90
23. januar 2011
u34611
u34611
Glavne osebe Emily & Miley

23. januar 2011
u34611
u34611
Zo zgodbo pišema jaz (Miley) in *_JasnxTHEemo_* (Emily).
Zgodba govori o dveh 15 letnih puncah ki po osnovni šoli gresta v osnovno šolo. Emily je blondinka ki obožuje pink barvo in shopping. Rada poje in posluša glasbo. Miley je rjavolaska ki obožuje modro in black barvo. Rada ima petje ter vse povezano z glasbo. Obožuje gledališče. Dekleti se najprej sovražita ko se srečata toda kmalu spoznata da sta si v nečem le enaki.
23. januar 2011
u34611
u34611
ups haha my bed..tam sem napisala po osnovni šoli greta v osnovno šolo haha v sredno šolo greta
23. januar 2011
u34611
u34611
Miley:
Sem Miley Cyrus. Stara sem 15 let. Nestrpno sem že pričakovala da grem v srednjo šolo. Zjutraj me je zbudil oče in šla sem na zajtrk. Oblekla sem se in naličila. Z avtobusom sem se odpeljala do šole in nisem mogla verjeti. Šola je bila res zelo velika. Odločila sem se da se še malo sprehodim po dvorišču. Tam sem se zaletela v neko blond punco. Grdo me je pogledala in šla. Potem sem šla v razred in se vsedla zraven neke punce. Opazila sem da je to tista v katero sem se zaletela.
E: Oh super še skupaj boma sedele.
M: Sploh se ne poznama. Jaz sem Miley.
E: Jaz pa Emily.
Še vedno sma se grdo gledali pa sploh nevem zakaj. Takrat je prišla v razred naša nova razredničarka........
23. januar 2011
u34611
u34611
Miley:
Gledala sem po razredu in opazila kjut fanta. On mene še opazil ni. V razredu je bila tudi neka važička Kristina. Opazila sem da ji je bil ušeč tisti kjut fant. Izvedela sem da mu je ime Peter. Po pouku sem pograbila torbo in šla iz učilnice. Šla sem v garderobo in opazila da ima Emily omarico zraven mene. Spet sma se grdo pogledali. Potem pa je prišla Kristina.
K: Uuu glej ti luzerji imajo omarice tu haha.
E: Luzerji?
M: Wtf?
K: Vidve sta luzerke pa povrh vsega sta si še podobne in to zelo haha.
Šla je in midve sma se spet gledale. Na tla mi je padel telefon in Emily mi ga je pobrala. Še vedno sma se tako grdo gledale.
E: Pa ka ti mene tolk grdo gledaš?
M: Ka ti mene?
E: Ker mislim da nimama nič skupnega..Nevem zaka so nama dali omarce skup.
M: Nevem. Pol pa se ignorirajma.
E: Še sedima skupi jaoo.
M: Eh..Ne bom se obremenjevala s teboj.
Opazila sem da je Emily nekam nesramna zato sem šla domov. Mami sem povedala kako je bilo v šoli in nato sem se prijavila na facebook. Imela sem prošnje za prijateljstvo kar od vseh novih sošolcev. Tudi Emily. Naslednji dan sem spet v šoli sedela z Emily....
23. januar 2011
u34611
u34611
ok bom še mal napisala xDD
24. januar 2011
u34611
u34611
Dobili smo neko delo v parih in profesorca je določila da morem bit z Emily. Ampak obe sma bili prepričani da sma sovražnici. Res mi je šla na živce in jaz njej. Po prvi uri smo imeli glasbo. To je bil moj najljubši predmet. Med glavnim odmorom sem razmišljala o tem da nimam ubistvu nobene dobre frendice v razredu. V garderobi sem zagledala Emily kako žalostno opazuje Tadeja ki se objema z svojo punco. Tadej je bil moj sošolec. On in Peter sta bila najbol luštna na šoli. Očitno je Emily imela enak problem kot jaz. Ko je zazvonilo sem se odpravila v učilnico. Ko je bilo pouka kočno konec sem pred šolo zagledala nekega zadrogiranega tipa ki je na silo objemal Emily. Odločila sem se da ji pomagam.
M: Hej ti pusti jo!
T: Kaj pa si misliš da si a?
M: Pusti jo.
T: Ona je tolk glupa da nima nobenga frenda na šoli haha in zato rabi mene. (Takrat potegne iz žepa nož)
E: Nehaj! Pusti me budala!!
Zgrabila sem nož iz rok in ga vrgla na tla. Potegnila sem Emily za roko in stekli sma na avtobusno postajo..
M: Emily a si ok?
E: Ja..Zdaj si še ti vpletena v to.
M: Nisem mogla samo gledat kako ti grozi.
E: Hvala..Veš grdo sem vedno gledala ker nisem hotla da bi kdo mel probleme zaradi mene in bi bilo boljše če ne bi mela nobenih frendov.
M: Daj mi povej kdo je to..
E: Ok vse ti bom povedala..Poleti sem ga spoznala v discoteki. Takrat je bil res kjut in ni jemal droge. Čez 1 teden sma začela hoditi in nenadoma se je začel spreminjati. Začel je jemati drogo. Odločila sem se da ga pustim. Ko sem ga zapustila je bil jezen in zdaj ko se je začela šola mi kar naprej grozi.
M: O faq......................
24. januar 2011
u34611
u34611
Emily:
E: Sej je ok zdaj...Upam da me bo pustil pri miru...
M: Ja moraš se na nekoga zanesti.
E: Bom...In ja hvala ti Miley.
M: Ni problema.Hehe.
E: Ne razumem zakaj sva se sploh grdo gledali....Mislim kar nekaj..Otročarije..Hehe.
M: Ja res,imaš prav..Kaj ko bi bili prijateljici?
E. Prav in nič več nesporazumov,zdaj si zaupava.
25. januar 2011
u34611
u34611
Miley:
M: No in...A ti je ušeč ker fant iz šole?
E: Uff ja. Tisti Tadej. Ampak kaj ko hodi z Kristinino bff Leo.
M: Meni je pa Peter všeč.
E: Res? On pa še nima punce.
M: Ja ampak Kristina ga hoče.
E: Upam da bota skupaj. No zej je pa prišu avtobus tak da morem it. Še enkrat hvala za use.
M: Ni za kaj..A prideš pol na fb?
E: Ja pa te bom poklicala kdaj pridi gor. Čaw.
Potem sem šla domov tut js. Emily je res zakon.......
26. januar 2011
Łjudje.....NEXTAMA al ne?????????
01. februar 2011
u34611
u34611
ja xD
02. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg