Forum
Aloha!
ime mi je Spencer Hastings. Stara sem 17 in živim v Rosewoodu. Imam 3 najbolše prijateljice s katerimi vse počnemo skupaj.. no skoraj vse.
Bil je petek po pouku in s Hanno, Ario in Emily smo se odločile da gremo malo v shoping in tako smo zapravile celo popoldne. Po shopingu smo šle vse skupaj k Ariji in si pri njej doma skupaj pripravlie ''večerjo''. Komaj smo pojedle je Emily klicala mama, da naj pride domov, ker se je njen oče vrnil iz ''misije'' (oče od Em je vojak) Toraj Emily je pobrala svoje vrečke in torbico ter odšla domov me3 pa smo prižgale tv in gledale film ki je pač bil po televiziji ter se zraven pogovarjale. čez kakšno uro sva tudi mi2 s Hanno odšli domov.
Ko sem prispela domov sem opazila da sta se Melissa in Ian vrnila iz ''dopusta'' saj je zunaj bil parkiran avto in ko sem vstopila je Melissa prišla k meni, me objela in rekla: ''zdaj ko ste vsi tukaj vam moreva z Ianom nekaj povedat. Najprej sva vam nameravala povedati že pred odhodom na počitnica ampak sva si premislila in vam bova povedala zdaj... no am... noseča sem'' ...takoj sem pomislila ''aaaaa teta bom!!'' druga misel pa ''hja šele čez 9-8 mesecev'' mama je stekla in objela melisso oče pa je čestitau Ianu.
aia še moja slika:

04. avgust 2013
in moje prijateljice:

-hanna

-aria

-emily

04. avgust 2013
next
04. avgust 2013
u147426
u147426
next
04. avgust 2013
u98638
u98638
pretty little liars ,3
05. avgust 2013
osebe so iste ja.. sam zgodba bo pa čist kontra...
05. avgust 2013
u23133
u23133
next itak!
05. avgust 2013
Nato sem še jas objela Melisso in odšla v sobo in si oblačila pospravila v omaro. Vrnila sem se v kuhinjo kjer se se melissa, ian, mami in očka pogovarjali kako je bilo na počitnicah. tudi jas sem se vklučla v debato.
ker je ju3 sobota in ni šole sem šla spat okoli enih ker pomeni da me do desetih zjutraj ni videl nihče..

moja soba:

toraj okoli pol enajstih mi je uspelo prit v kuhinjo.. in sem se znašla v dilemi: naj jem zajter al počakam 1 uro in pol do kosila? ja bom kar počakala.
in kaj naj zdaj to uro in pol do kosila? soba, fb, muzika.. jp to bo...

---1 uro in pol kasneje-----

mami: ''Spenceeeer! pridi na kosilo!''
jas: ''jaaaaaaaaaaaa''

pridrvela sem po stopnicah v kuhinjo...
mami: ''pogrni še mizo preden gremo jast prosim''
jas: '' ok''

pogrnila sem mizo in šli smo jest. po kosilu sem poklicala ario, če greva malo v park. strinjala se je zato sem vzela torbico, telefon in nekaj denarja (če bova mogoče šli na pijačo) ter se odpravila v park. med potjo v park sem dobila sms od hanne: ''heii spens prideš v park?'' med odpisovanjem, ko nisem gledala kje hodim sem se v nekoga zaletela. Bil je Toby - peč en fant iz šole in sosed od Em (Emily)

TOBY:

rekla sem sorry in šla naprej kot da nič ni. par metrov naprej sem zagledala ario ki je že sedela na klopi v parku in se spomnila da morem hanni odpisat sms. napisala sem ji da sem že v parku in da je tudi aria tu. napisala je : ''ok pokličita še Em!'' odgovorila sem : 'bova bova...''
vtipkala sem številko od emily in pritisnila tipko kliči. Komaj sem telefon naslonila na uho sem zagledala Em ki je šla proti meni. Pogledala je v telefon, se nasmehnila in se oglasla: ''heii Spens.. kaj bo dobrega?'' Prekinila sem ji in se zadrla ''heii tu sem!'' ter ji pomahala. Prišla je do naju z Ario in seveda najprej vprašala kje je Hanna. rekli sva da pride..in komaj sem se obrnila nazaj sem jo že zagledala.
Hanni je uspelo
05. avgust 2013
HANNA:

05. avgust 2013
u144307
u144307
neeext
+ nova bralka
06. avgust 2013
super... uživaj v branju.. prev tako ostale bralke/bralci
06. avgust 2013
u144307
u144307
hvala
06. avgust 2013
u23133
u23133
next
06. avgust 2013
next
06. avgust 2013
Da malo opišem to našo Hanno. --> vedno popolno naličena, oblečena, ''sfrizirana'' v glavnem ja.. pač vse mora bit ''popolno''.. drogače pa je res kul oseba, ki ji lahko zaupaš karkoli.
pa nazaj k zgodbi. Ja ble smo v parku in se pogovarjale o vsem živem in pol sem jas tak brezeve bleknla da sem se med potjo do parka zaletela v Toby-ja in seveda so me vse takoj napadle: ''kaj sta se kaj pogovarjala, si padla, ti je pomagal stat....'' itd preden sem spolh uspela odgovorit na prvo vprašanje.. še kr so ''kokodakale'' vame in sem jih prekinla: ''haloooo stooop!'' in so le utihnile.. rekla sem: nisem padla, nisva se nič pogovarjala pač zaletela sem se vanj nič drugega. o in ja ko sem šla sem mu rekla sorry.. nič drugega. Aria me je ''razočarano '' pogledala in rekla: ''pa sem misla da bo končno ena od nas našla koga... in jo je prekinila Em: ''ej ej ej..pavziraj.. Bomo jih že sprevle skup.. aia ei spens.. a ti je toby kaj všeč mislim ..luškan pa to?'' Malo sem jo čudno pogledala in prikimala

in em je že imela načrt kako naju bo sprevila skupaj... v šoli...
šle smo še na sladolet ..in kdo je plačal? jas seveda ker so druge bile brez denarja. Hanna in Em pa sta se seveda mogli slikat z sladoledom

06. avgust 2013

06. avgust 2013
u23133
u23133
next
06. avgust 2013
next nova bralka sam takrt nisem rekla
07. avgust 2013
next za I.love.horses
<-------------------------------------------------------------------------------------->

nato smo se poslovile in odšla sem domov.. in v misli se mi je prikradel toby. ja saj ni slab.. in pogledaš še telo.. mmmm
o bok mislim da sem zatreskana.. po dolgem času.. sam zaletet se je blo terba pa malo vspodbude dobit
Prispela sem domov vsa zasanjana in sem šle direkt v mojo sobo in prižgala računalnik

(nimamo vsi appla)

in seveda takoj na fb in sem šla malo gledat slike od tobyja, kar mi naprimer še fčiraj nebi prišlo kr tak na pamet.
pr zadni sem se pa malo ustavla in jo en čas gledala. na konci sel le stisnla like in šla dol s facebooka in poklicala Em, če lahko pridem na obisk. vzela sem mobi in mami povedala da grem k Emily in sem šla ker peš. Ko sem prišla do njene hiše sem 2 hiši pred njeno zunaj zagledala tobyja ki se mi je prijazno nasmehnil jas pa sem mu vrnila nasmeh in mu pomahala. njegov nasmeh se je še razširil jas pa sem mu pomežiknila in odšla naprej.
07. avgust 2013
u23133
u23133
next
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
prišla sem do hiše in pozvonila. Odprla mi je mama od Emily a takoj za njo je že pritekla Em, predvidevam da iz zgornjega nadstropja kjer ima sobo. Vstopila sem in odšli sva v njeno sobo kjer me je najprej vprašala: ''si vidla tobyja? je bil zunaj?'' nasmehnila sem se in prikimala. ''in kaj si naredla ko si ga vidla?'' je nadajlevama Em s svojimi vprašanji jas pa sem ''pridno'' odgovarjala na njih: '' ja ko sem vidla da me gleda in da se mi smeji sem mu pomahala..in pol se je še bol nasmehno jas pa sem mu ppomežiknla pa šle naprej da nebi slučajno zgrešla hiše če bi ga še dolgo gledla'' Em me je pozorno poslušala in na koncu le rekla: ''mhm, ja, jp neke bo iz tega spens veš... zdaj ne smoeš obupat!'' ''maš občutek da bom obupala?' sem jo začudeno vprašala. ''am.. ne?'' je nesičurno odgovorila jas pa sem jo nežno boksnila v ramo in rekla '' daj no Em hahahah''
nekaj česa sva še klepetali, ko pa naju je pklicala Pam (mama od emily) in rekla da je spekla čokoladne muffine in če jih bova jedle sva seveda bili v isti minuti doli v kuhinji.

pam:

domov sem pal okoli šestih tak da je blo še zunaj svetlo ko sem šal spet mimo tobyjeve hiše ga ni bilo zunaj zato sem povesila pogled in šla dalje. stopila sem še par korakov ko sem se spet v nekoga skoraj zaletela in ti šment spet v isto osebo - tobyja. V bistvu sem skoraj padla preko njega her si je na robu pločnika zavezival vezalko jas pa seveda spet nisem gledala kje hodim in spet sem bulila v moj telefon. ''Heiii kakšno naključje 2x v enem dnevi si me skoraj podrla'' ''jp res je, sem pač bol zasanjan človek, od zdaj naprej bom bol previdna glede tega hehe''

In kar na enkrat je zraven mene stala Em heii sory da vaju motim, upam da vaju nisem prevec zmotla, Spens mislum da je to tvoje'' in mi v roke dala moj usb kluček in še rekla ''sori sam ce ti ga nebi zdaj prnesla ga še 1 tedn sigurno nebi dobla nazaj ker tak vedno pozabim zdaj pa sem se spomnla '' ''ok tnx emily'' sem rekla. em pa mi je pomežiknila in tobylu rekla ''nadaljujta kje sta končala'' in odšla nazaj domov jas pa sem se tudi poslovila in odšla dalje
09. avgust 2013
u23133
u23133
next
09. avgust 2013
u128244
u128244
neeext
09. avgust 2013
u143732
u143732
next
kje dobiš take velike slike?
09. avgust 2013
na google slike...
09. avgust 2013
prišla sem domov, pozdravila mamo in atija ter odšla v svojo sobo ...

ati:

mami:

vlegla sem se na posteljo in nekaj časa gledala v zrak ter premišljevala o vsem živem. Ju3 ni šole ker pomeni da ju3 neebom videla Tobyja razen če grem k Em. ampak tam sem bla fčiraj.. hm... Ju3 bom šla zjutraj v cerkev.. ja v cerkev bom šla.. ko kosilu pa k Ariji. Danes sem šla hitro spat...ampak nisem in nisem mogla zaspat. Razmišljala sem o tobyju ki skoraj ni vec zapustil mojih misli odkar sem govorila z njim.

------------------------------------------nedelja-----------------------------------------------------------
Zbudila sem se dokaj hitro in se oblekla za v cerkev v torbico pa dala moj telefon in denarnico.

z mano je šel ati ki je bil malo začuden da sem se sama od sebe odločla da grem v cerkev

Po maši sam očku rekla da grem še majo po nakupih inda bom domov prišla peš. Strinjal se je on odšel domov jas pa malo v shoping- sama prvič po dolgem času. Nisem nakupovala kaj preveč dolgo ker ni tak zabavno nakupovat sam kot pa z prijateljico zato sem šla malo posedet v park in opazovala okolico

09. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
09. avgust 2013
next
09. avgust 2013
u147870
u147870
nexttt
09. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg