Forum
u126931
u126931
Žiujo!Sem Ana Vidmar is stara sem 16 let.Sem v 1.letniku gimnazije.Živim v Ljubljani,glavnem mestu majhne evropske države Slovenije.

Imam najbolšo prijateljico Mio Novak.Tudi ona je stara 16 let.Je moja soseda in veliko časa preživiva skupaj.Je preprosto najbolša in ji lahko vse zaupam.

Na šoli pa imam tudi 2 sovražnici.Prva,tista ta glavna je Kristen Patterson.Ona ni Slovenka,zato pa vse fante toliko bolj privlači.Doma je iz Londona in se je pred 12 leti preselila v Slovenijo.Zelo je lepa in nevem zakaj ne noče družiti z mano.Ima tudi fanta Kristjana in mislim da jo to že njen 4.fant.Hodi v 2.letnik te gimnazije in fante menjava kot za šalo.

Druga sovražnica pa je Nina Marolt.Je njena najbolša prijateljica in skupaj sta hujši kot osji pik.Tudi ona je zelo lepa in ima fanta z imenom Anže.Na začetku leta sem bila tudi sama zaljubljena vanj vendar ko se je začel družiti z ''osami''(mišljeno kot Kristen in Nina)ga tudi pogledati več nočem.

**************************************************************************************************************
Next!?
24. marec 2013
u129738
u129738
NEXT
05. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg