Forum
u37115
u37115
Me se predstavljamo kot BFF,ki skupaj hodimo v srednjo šolo v New York.Tam se zgodba začne kako se spoznamo.In ja to zgodbo pišemo:
~Js
~MileyTHEsinger
~SellyTHEsinger
~DemiTHEsinger
Vedn napište če nextamo al ne kr nam je v veselje če kdo komentira.
16. februar 2011
u37115
u37115
(BTW jz pošem za Emily)

Jaz in Selena sva hodili v srednjo šolo New York (gimnazija).Mi2 sva bili že od vrtca BFF in nobena se nama ni nikoli pridružila ker pač ni bilo prave.Vse so bile nesramne,zavidale so nama,opravljale in podobno.Nekega dne se pojavita dve novi sošolki,ki sta prišli iz gimnazije Los Angeles.Spogledale smo se vse in se nasmehnile ter pozdravile in predstavile.Ime jima je bilo Miley in Demi.Spoznali sta se na letalu,vendar nista bili BFF (še zaenkrat).Ko smo imeli prosto uro,smo se samo pogovarjale in pogovarjale in jima razkazale šolo.Jaz in Selena sva odšli na WC se pogovorit o njima...
E: Meni se zdita kar prijazni.....
S: Ja....Simpatični in tako....
E: Poslušaj....Kaj če ju sprejmema za najini BFF?
S: Jaa to bi bilo cool.
E:Ok.
............................................
16. februar 2011
u37115
u37115
http://farm4.static.flickr.com/3473/3728842173_90534152c3.jpg
16. februar 2011
u37115
u37115
In to smo že me
16. februar 2011
bom js xD
18. februar 2011
Miley:
Emily in Selena sta se mi zdeli simpatični.. Pa tudi Demi mi je bila cool. Ko sta šli Selena in Emily na wc je k meni pritekla Avril. Ona je moja BFF že od otroštva. Malo je zamudila na pouk a nič za to. Demi in Avril sta se spoznali in se takoj razumeli. Šle smo na dvorišče in se vsedle. Kmalu sta prišli še Emily in Selena. Spoznali sta Avril. Vse smo se super razumele. Vse smo se tudi malo razlikovale. Demi in Selena sta obe imeli dolge temne lase, jaz sem imela svetlo rjave dolge lase, Emily je imela blond lase in Avril je imela blond lase ter pinky pramen. Jaz in Avril sma od nekdaj oboževalki rock glasbe zato je tudi najin stil malo drugačen. Ko smo se na dvorišču pogovarjale mi je nenadoma priletela v glavo nogometna žoga. K meni je stopil nek fant.
F: O sorry.
J: Ma je že vredu. Ampak a ne morete pazit kam odbijate to žogo?
F: Uu napadalna punca a? Nevarn karakter imaš.
J: Kaj? Ti si nor kolk že zdaj vidim čeprav sem nova.
F: Ja ja. Ker letnik si ti sploh?
J: 2.A.
F: Moja sošolka haha.
J: O ne.
Pomežiknil mi je in stekel nazaj na igrišče. Bil je lep a mi ni bil všeč njegov karakter. Po zvonenju smo šli nazaj v razred. Tam je bil tisti fant. Spet mi je pomežiknil. Le kaj mu ni bilo jasno. Avril in jaz sma se vsedli skupaj, Emily pa se je vsedla k Demi in Seleni ker je bila klop z tremi stoli. Nenadoma se je zaslišalo: ''Tadeeej, a mi prineseš prosim svinčnik?''. ''Seveda Kaja''. Torej tistemu fantu je bilo ime Tadej. Kaja pa je bila važička in njegova punca. Ni čudno da je potem on takšen. Avril se je zagledala v nekega fanta ki je bil prav tako rocker in najin sošolec. Z Emily sma si med poukom pisali listke. Profesorji niso nič opazili. Po pouku smo Avril, jaz in Demi stekle v sobo. Odločile smo se da si jo bomo delile. Šola in dom so bile skupaj. Predstavljajte si tako šolo kot pri Rebelde xD. Emily in Selena sta sicer živeli v New Yorku a sta vseeno bili v internatu ker je New York velik in živita čisto na drugem koncu. Ko smo prišle v sobo smo opazile da sta še dve postelji prosti. Nismo hotele bit z nekom čisto tujim zato smo bile v sobi z Emily in Seleno. Bilo je super........
18. februar 2011
nextaj
18. februar 2011
Miley:

18. februar 2011
Avril:

18. februar 2011
Emily:

18. februar 2011
Demi:

18. februar 2011
Selena:

18. februar 2011
Tadej (on je glasbenik-kitarist xD):

18. februar 2011
Kaja:

18. februar 2011
ostale osebe še pa sproti xD
18. februar 2011
super zgodba nexxt
18. februar 2011
sej lahk ti tut nextaš kot selena
18. februar 2011
bom še js 1 del..
18. februar 2011
Ponoči nikakor nisem mogla zaspat. Vrtela sem se po postelji in se nameščala. Bilo mi je čudno spati nekje čisto drugje in daleč od doma. Pogrešala sem Los Angeles. Zbudila sem se že ob štirih zjutraj. Šla sem v kopalnico in se počesala. Nenadoma sem se prestrašila in za menoj zagledala Demi.
D: Miley? Kaj pa ti tu?
J: Nič..Ne morem spati, čudno mi je tu.
D: Ja tut men. Pogrešam Los Angeles.
J: Js tut. Ej zakaj midve nisma ble BFF nikol?
D: Nevem. Ker ti bolj obožuješ rock js pa pop haha.
J: Eh. Saj veš da si vedno dobrodošla v mojo in Avrilino družbo.
D: Ja hvala no. A se grema še malo probat naspat?
J: Ok.
Šli sma še malo v postelje. Nisem in nisem mogla spat. Končno je ob pestih zazvonila budilka. Vse smo bile pokonci. Iz kopalnice se je zaslišal krik: ''Neeeeeeeeeee.Moja majicaaa''. Bila je Selena. Emily je stekla k njej v kopalnico. Ko sta prišli ven smo šle skupaj k pouku. Tam je bila važička Kaja.....
18. februar 2011
Šola:

18. februar 2011

18. februar 2011
nexttttt takoj
18. februar 2011
ok en del še bom pol bo pa še kera druga xD
19. februar 2011
Objemala je Tadeja in se važila. Najraje bi jo zagnala nekam. Ni čudno da sta z Tadejom skupaj. Vsedla sem se k Avril in imeli smo dolgočasno slovenščino. Selena in Emily sta nam pošiljali listke.
Emily: Alo punce. Kaj če bi ble me BFF in bi mele svoj club?
Selena: Ja kaj pravite na to?
Js: Ja men je ta ideja cool. Js bom BFF z vami.
Demi: Js tut.
Avril: Tut js bom.
In tako smo ble vse happy. Ko je bilo konec slovenščine sma se z Emily odpravili na wc. Tam je bila tista Kaja in njene frendice. Nisma se ozirali na njo in se kmalu odpravili nazaj v razred. Tam je pred vrati stal Tadej in mi ni pustil v razred. ''Premakni me če lahko.'' ''A misliš da te ne morem ha?'' ''Tebi ni videt da bi koga premaknila.Ti si bolj bejba kot pa kaj drugega.'' ''Bomo še videli.'' ''Auuuuuuuuuuuuuu ti si noraaaa!'' ''Tu maš.Kar naj te jajca bolijo.'' Emily se je smejala kot nora in šli sma v razred. Po pouku smo šle v sobo in se pogovarjale.....
19. februar 2011
CooooL..... NexTii
19. februar 2011
Emily: Haha a ste vidle kak je Miley vžgala Tadeja v jajca?
Selly: Ja pri vratih smo neki vidle. Bravo Miley.
Miley: A dajte no sej si je zaslužu če je izzival.
Demi: Samo meni se pa zdi da si ti njemu všeč.
Avril: Ja Miley js te predolgo poznam in da ti je on všeč.
Miley: Kaj je z vami no? BFF smo in se mormo podpirat.
Emily: Saj se ampak priznaj da ti je Tadej všeč.
Miley: Ok no všeč mi je. Ste zadovoljne?
Avril: Zelo haha. Emily in Selly kak je ime tistmu rockerju v našmu razredu?
Selly: Nick. A ti je všeč?
Avril: Ja zelo.
Potem je meni zazvonil telefon. Bila je mama. Povedala sem ji kako se imam tukaj. ''Zelo te pogrešamo vsi.'' ''Tudi jaz vas.Kako je kaj sestrca?'' ''Super ampak tebe pogreša ker nima nobenega da ga vpraša za nasvete pri fantu.'' ''Haha daj mi jo na telefon no.'' ''Mileyy?'' ''Sisteeeer.'' ''Pogrešamo te vsi.'' ''Ja vem tut js vas.Ampak če hočem kaj doseči moramo potrpet.'' ''Morem zdaj it.''
19. februar 2011
next
19. februar 2011
Emily nextttt
19. februar 2011
u37115
u37115
Mama se je žalostna poslovila od Miley in odložila slušalko.Potem Demi se žalostno zagleda v tla in sanjari.Me pa samo debelo pogledamo in jo vprašamo kaj je narobe..Odgovorila je da to ko je slišala Mileyin pogovor z mamo se je tudi ona spomnila na svoje bližnje.Jaz sem ji predlagala da naj jih takoj pokliče,medtem pa grem jaz z Miley in Selly na sprehod,Avril pa bo šla v savno,ker je bil mrdel dan.Na sprehodu smo se pogovarjale o fantih.Selly rukne Miley in reče: ''Kaj pa Tadej,ga ne boš pozdravla tamle gre...'' Emily: ''Ja Miley daj mal volje od sebe ga ne vidiš tam?!'' Miley: Ojeeej in ji kar naenkrat postane nerodno.Tadej pride mimo in se zanalašč zaleti v Miley.Miley:''Kaj ne moreš mal bolj pazit lepo prosim? Tadej: Ooo,kar priznaj da sem ti ušeč.Miley: Pha,zakaj pa ravno ti meni? Jaz Miley odvlečem za sabo in ji rečem: Miiiileeeey to je tvoja priložnost,zgrabi jooo! Miley:No prav priznala mu bom ampak potem gremo naprej...Prideva nazaj k njemu in Selly in se z Selly odmakneva.Miley čez pet minut pride k nam v sobo vsa zasanjana.Demi se je bolje počutila in Avril tudi,saj je ni več zeblo.Jaz in Selena jo radovedni vprašama kaj je bilo.Miley: Oooh,rekel je da sem jaz tudi njemu všeč! Jaz:Juuuuuuupiiiiiii vidiš sej sem ti rekla.Selly,Demi in Avril ji tudi čestitajo in vse vesele to proslavimo z prvim pižama žuroom!
20. februar 2011
coooooooooooool
20. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg