Forum
STORIES.

Hello,

- Pozdravljeni na forumu zgodbice (stories), tukaj bom jaz 1.krat na teden objavila kakšno zgodbo. Lahko bo kratka lahko bo malo daljša. Če bo vsaj 10 ljudi dalo next, bo tudi kviz, za določene nagrade.
_______________________________________________________________________________________________

DATUMI IZIDA ZGODB:

1-. 6.2.2018
2-. 12.2.2018
3.- 18.2.2018
4.- 23.2.2018
5.- 28.2.2018
6.- 5.3.2018
7. -9.3.2018

Naprej še sporočim to so datumi po zgodbah, 1,2,3,4,5, zgodba in tako dalje.
___________________________________________________________________________________________
02. februar 2018
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next
03. februar 2018
Anabell_Black
Anabell_Black
Next
03. februar 2018
Next
03. februar 2018
Po datumih boste videli, kdaj pridejo zgodbe prva pride že čez 3 dni.
03. februar 2018
Fawn
Fawn
Next
03. februar 2018
Hvala nov datum zgodba prva pride 5 pojutrišnem
03. februar 2018
TIGRASTA ŽUNGLA
Fantek Andrej je pripotoval v džunglo. Namestil se je na drevo, in nato videl vas, ko je šel na vzpetino, je zagledal polno pašo tigrov. Čez nekaj časa je Andrej odšel do nekega gozda ki ga je videl pred njimi. Nato je odšel v gozd, in splezal na drevo. Zagledal je malo družino, ki ni imela staršev. Šel je do njih in jih vprašal: "ime mi je Andrej, kdo so ti? Oni odgovorijo: "To so naše živali, ki jih vzgajamo, nimamo hrane, vsak dan pa enega tigra ubijemo, saj res moramo jesti.
Andrej reče: " O bogi, pridite z mano, našel sem hiško pod drevesom, kjer je pisalo pismo, da nam jo zapušča gospod lan, ki je živel prej in je bil bogat. Zraven nam je pustil nekaj hrane in pripomočkov za lov živali, in nabiranja hrane. Ni pozabil pustiti vžigalic, da bodo lahko kurili, in pustil je še drva. Pustili so tigre, in šli v svoj brlog. Ko pa so videli, kako so tigri sestradani, so šli peš na hrib, in jih pustili pri drevesu z pomarančami, in odšli nazaj. ko je bila noč nam je bilo že mraz. Zanetili smo ogenj, ampak nismo zadovoljeni, saj nam je zmanjkalo hrane in drv. Drug dan smo se odločili, da naredimo načrt, kako se spraviti nazaj v New York. Nato so oni odšli po hrano, jaz pa sme nosil les, pomagala mi je še večja punca Lana. Nato smo vse prinesli in začeli graditi. najdli smo veliko hrane da bomo lahko imeli dosti, če nam zmanjka bomo lovili ribe, dobili smo tudi plastenke za vodo, da bomo nesli sabo in 2 soda. Kako je možno dati vse na ladjo je vprašal Andrej, nato so najdli nekaj del ladje in jih dodali. Nato pa so vse pripravili in odšli.

Nova zgodba pride 12.2.2018, zakaj sem prej objavila zato, ker me takrat ni ko je treba dati gor.

Ali ima kdo kakšno vprašanje?
03. februar 2018
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next

Me pa zanima, kje si dobila idejo za to kratko zgodbo in predvsem iz kje si črpala navdih?
03. februar 2018
Hvala da si dala vprašanje, ja idejo sem dobila v glavi, jaz ful hitro napišem tako zgodbo rabim zelo malo časa niti 15min mislim da ne, navdih sem mela že prej, od zmeraj ga imam
Upam da je odgovor jasen.
Hvala ti :
03. februar 2018
Next
03. februar 2018
Hvala imaš še kako vprašanje levinja1? ali je to to?
03. februar 2018
Ne, to je to.
03. februar 2018
Dobro
03. februar 2018
Next, ful fajn
04. februar 2018
Imaš kako vprašanje?
04. februar 2018
Next
04. februar 2018
Imaš še kakšno vprašanje?
04. februar 2018
Fawn
Fawn
nextie
04. februar 2018
Hvala imaš kakšno vprašanje, naslednja zgodba pride 12.2, ampak ta čas bom dala nekaj ugank o zgodbi.
04. februar 2018
TIGRASTA ŽUNGLA-uganke

1. Je sadje, ki so ga tigri močno želeli, ko so bili na hribu.
2. Je oseba, ki je prišel v žunglo sam.
3. Kam so hoteli iti, in v ker kraj?
04. februar 2018
1. pomaranče
2. Andrej
3. New York
04. februar 2018
Bravo zadela si, se vidi da si prebrala Naslednjih ugank ne rešiti, ker se želim za ostale prepričati ali os prebrali.
04. februar 2018
UGANKE 2:

1: je ime živali ki so bili v živini.
2 to napravo so odpluli.
Hvala
04. februar 2018
pozor, ker je 12.2 daleč bom pisala verze in bom naredila tudi ankete, če želite kakšen verz.
04. februar 2018
VERZI.

Anketa:
Ime:
Verz:

1. Tigri
2. Ladja
04. februar 2018
Fawn
Fawn
TIGRASTA ŽUNGLA-uganke

1. Je sadje, ki so ga tigri močno želeli, ko so bili na hribu. Pomaranče
2. Je oseba, ki je prišel v žunglo sam. Andrej
3. Kam so hoteli iti, in v ker kraj? NYC

1: je ime živali ki so bili v živini. Tiger?
2 to napravo so odpluli. Ladja
04. februar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg