Forum
PIŠEMO JST, SIDDHARTA97, MAJČ

jah jst se preselim u novo šolo.. spoznam fanta in maja tud .....
21. december 2010
u32651
u32651
Yes
21. december 2010
kot sm že rekla sm se preslla u new šolo. blo je kar fajn aa velik problem je bio da nism nikogar poznala... čez čas sem spoznala frendo majo postali sve najbolši!!!!
nekega dne smmmmo šli po pločniku pač u šollo kot ponavad bli smo ful zaspani in.. joj nikomur se ni dalo hodit u šolo. ko pridemo oz. mal zamudimo je profesorca ful jezna in moramo ostat po pouku. mine pouk a nihče ne gre k njej ker bo nakladala ure in ure...po poti domou se ustavimo na igrišču . še prej pa gremo v trgovino po energi drink in po senviče, na igrišče pride še jack in klara njegova punca. kleptamo se pogovarjamo in tam smo nekje 2 uri. ko se že zmrači se odpravimo domou ..

nextam??
21. december 2010
u32651
u32651
YES NEXT
21. december 2010
ko vstopim u hišo ni nikogar doma( alo ) hočm rečt super !!!!!! pokličem majo in jacka naj prideta k men če lohk ne. itaq da prideva mi oba rečeta!! super spet po neki party!!!!! ko prispeta gremo pred TV in gledamo ŽAGO 3D !!!!! blo je ful strašno najbolj pa to da je v tistem trenutku ko je en hotu eni odrezat glavo v hišo stopila mama mi smo pa začeli kričat ko nore babe....
nextam??
24. december 2010
NEXT ;D hahah
31. januar 2011
next
20. marec 2011
potem pa mami rečee : ej sm vam rekla ne glejat grozliuk ko nebom prenašala vašga kričanja mi smo pa si odahnili ... čez neki časa je blo ŽAGE 3D konc sta morala majč and jack domou spet sm se mogla učit (sj se sploh nism pisala sm si sms-je z jackom ) glede testa slo. ki bo ju3 .. SMS-JI : jack : se boš učila
jst : neee !!
jack : jst tud nee !!
jst: spet bo 3 al pa še manj
jack : ja kj pa drug
morn it dijo ooo napišen in ....

next???
18. april 2011
Next
17. maj 2011
jack mi ni več odpisau mislla sm da se je spet skregu z mano :/ no potem pa ju3 u šoli. jack prteče k men in reče : u pizdo sori no fotr mi je mobi vrgu skoz ookno zdj bom spet uso žepnino zaprau za en mobi js pa : pa to je že drugič to letooo!! jack : ja vem ja
js: kje je majč? jack: nwm!! ........ majč prteče prot nama in zakričii : hej vidva !! midva jo pogledava in rečva : kaj je ?? majč pa pravi: ej sorta nemorn it z vama na poletne počitnnce fotr hoče da grem z njim v švedsko js pa rečem: pa usi greste nekam nazadnje bom sama morala it jack ti boš sigurn šel??? jack: itaq tega resn neb rad zamudo !!
next=????'
22. maj 2011
Neext hudo pišeš!!:]
http://www.igre123.com/forum/tema/moj-dnevnik/16497/5 proosim še prebereš mojo zgodbico in če ti je všeč napiši com next :] hvala!!
ps: upam da nisi jezna ker sem to objavila !!:]
HF
23. maj 2011
Next
23. maj 2011
midva z jackom razmišlava and razmišlaua kaj zdj a grema sama al ne jack pravi: je valda da gremaa !! ni blo tko ful pocen ! .. jst pa: sm brez majč BW bo . jack : sj maš mene xDD
jst: hh nisi tko kot majč
jack: aaa nisem zadost=??
jst: pa ne sj si uredu sm ,.... nisi majč
jack: itaq sj sm fant
jst: haha
jack: em.. sam potem .. mi mamo naročeni 2 sobi oz. eno sobo v kateri sta 2 posli
jst: ja vem "!!

next???
30. maj 2011
nexxtt!!!!
07. junij 2011
Next
27. avgust 2011
u35654
u35654
next
01. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani