Forum
u115470
u115470
D O B R O D O Š L I.
Zgodbico bom pisala v obliki dnevnika. Glavna vloga je punca stara 12-let, ki se z nekaterimi svojimi prijateljicami in prijatelji odpravi smučati, saj jim uspe prepričati starše. Eden izmed tistih prijatejev je fant, ki je star 14-let in naša punca je vanj povsem zatreskana. Neve pa, če tudi fant misli tako. V dnevnik zapisuje svoje nerodne dogodivščine.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
My Dear Dairy.!
Ljubim moje starše. Pustijo mi iti smučati v Kranjsko goro z nekaterimi prijateljicami in prijatelji. Super bo, ker gremo le tisti, ki se veliko družimo med sabo in se znamo zabavati. Odšla sem tudi v nakupovalno središče kjer sem si kupila novo smučarsko opremo. Na srečo je danes nedelja, jutri pa že gremo. Odločila sem se, da spremenim svoj videz. V nakupovalnem središču sem kupila veliko lepih oblek, zavila pa sem tudi k frizerju. Sedaj sem si zelo všeč in upam, da bom tudi moji simpatiji Justinu.
Ko sem prišla domov sem začela pakirati. Imela sem ogromno prtljage, saj sem morala spakirati tudi kopalke, ker naj bi šli parkrat tudi v hotelski bazen plavati.

Na potovanje gremo jaz, moji najboljši prijateljici Scarlette in Samantha, od fantov pa Justin (♥), Harry in Calvin. Sedaj se bom še bolj podrobno predstavila. Sem Audrey Elleanor Da Lavander, vem imam čuden priimek, ampak moj oče je Francoz tako da, ehm. Živim v Ljubljani, v vrstni hiši. Imam dolge rjave lase in zelene oči. Obožujem modno oblikovalstvo. Sem pa zelo sramežjiva, zato Justinu ne moram priznati, da sem v njega.

Sedaj pa moram zaspati, ker bo jutri naporen dan. Lahko noč. < 333
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Za začetek je čisto kratko, ker se še nič ne dogaja, v naslednjem delu pa se začne zares. In naša punca bo imela polno nerodnih ljubezenskih pripetljajev. Pia.♥
21. januar 2013
u115470
u115470
Next.?
22. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg