Forum
Sem Pheay, stara sem 16 let.Enkrat sva šli z mojo najboljšo prijateljico Laro po snegu z mojim kužkom in njeno kužiko. Pse sva spustili in tekala sta okoli potem sta se skrila za drevo in ju nekaj časa ni bilo. Potem sva odšle pogledat pa sta samo tekla odšle sva okoli drevesa če bi mogoče kaj vohala.Ničesar nisva našli''JOJ PA NE DA BO MELA MLADIČKE!''je rekla Lara. ''mami te bo ubila ane?'' Sem jo vprašala.''KAJ PA MISLŠ DRUZGA!!!'' Psa sta nekaj kopala in prišli sva zraven, samo kost iščeta, ki sta jo zakopala pozno v jesen. Sem si rekla, odšli smo kost pa malo prekrili z snegom. Naslednje jutro je bila sobota, hitro sem poklicala Laro.
Tlf. pogovor
l-kaj je narobe s tabo ura je šele šest(je rekla zaspano)
j-kaj je s tabo ura je pol osmih , ženska bl napni oči!
l-neee narobe vidš nočko!
j-neeeeee
pip pip pip
bila je prekinjena zveza. Ne se hecat! Sem rekla odšla sem ven z mojim kužijem ki mu je bilo ime Medo.Mimo grede sem videla da h meni teče en fant''živjo!'' me je ogovoril in pobožal Medija<33''Živjo, ime mi je Pheay, in vem da imam...'' in že me je prekinil''zelo lepo ime meni je ime Lann.'' jaz pa sem mu odgovorila''ne pravzaprav sem hotela rečt da imam res grdo ime no pravzaprav čudno'' on pa je rekel''lepo ime je to! Kako je ime temu mediju?'' ''si že izgovoril njegovo ime, ime mu je Medo'' izmenjala sva si številki in odšla sem naprej.Mimo grede sem odšla k Lari saj sem šla mimo njene hiše.Medija sem dala k njej not da bi se z Lisso igrala.Lissa je Larina psička.Potem je Lara stekla do svojega fanta, in skupaj smo odšli. Usedli smo se na klopco potem pa sem nekaj zagledala hitro sem odšla pogledat kaj je saj sem bila radovedna, in to zelo.Zagledala sem kri ki sem ji sledila videla sem krvavo osebo potem mi je dal na glavo vrečo vse kar sem videla je bilo to:

12. junij 2014

medo

in

Lissa

12. junij 2014
nexxxxxxxxxt
12. junij 2014
next
3
12. junij 2014
kaj tri?
12. junij 2014
a lah vidvi mal oglašujeta plis
12. junij 2014
NEXT FUL DOBR
12. junij 2014
nextam

******************************************************NADALJEVANJE****************************************
Videl sem temo, potem sem omedlela saj me je nekdo z palico po glavi! Prebudila sem se na postelji prikljenjena.Nekdo je potrkal jaz pa sem vprašala ''kdo je?''vstopil je človek ki je imel prekrit obraz!Čez en mesec me je spustil v gozd, kjer sem bila nazadnje.Bila sem popraskana in spremenila. Odšla sem potrkati na vrata Larine hiše.Pred vrati sem omedlela, prebudila sem se v bolnici ko sem se pogledala v ogledalo sem bila povita, in še vse me je peklo.Prišel je zdravnik in pripeljal psihologinjo dr. Zanna. Vse od A do Ž sem ji povedala, slišala sem stopinje bila je Lara z Lisso in Medijem.Prinesla mi je sok in čokoladko.Čez 1 teden sem odšla domov bila sem čisto zdrava. Ko je name skočil mali haski puhek! ''JE JE ... '' so se mi zatikale besede.''Ja to je mladič od medija in lisse!''mi je povedala Lara.
Bil je tak(ime sva mu dali Pike)

***********************************************************************************************************
NEXT ZA VS TRI
12. junij 2014
HVALA
SṖ♡ИƓƐß♡ß
Ana Horses
in tabletky
hvala da vm je ušeč
12. junij 2014
NEXT
12. junij 2014
še 1
12. junij 2014
pike z mamico

12. junij 2014
next zelo dobro pišeš
12. junij 2014
hvala res
12. junij 2014
nextam
12. junij 2014
u173108
u173108
nnext
12. junij 2014
''resno?'' sem rekla začudeno.''seveda, no pojdiva ga skopat''odšli sva ga skopat sej je bil zellooooooooooooooooooooo umazan.Zelo smešen je bil lajal je delal je razne salte in obe sva bili mokri.Zato sva se šli zvečer še midvi umit.Uf še sreča da sem bila prva sem rekla sama sebi.Oblekla sem si pižamo
pižama

kako osvežilno in osvežijoče sem si mislila zaprla sem oči in odšla ven pogledat sem šla in poklicat kje so psi.Ko so pritekli so me spotaknili in padla sem ter se umazala.Zato jim nisva z Laro pustili 1 teden na prost ograjen z ograjo.

12. junij 2014
next
12. junij 2014
še 1 do 2
12. junij 2014
NEXT
12. junij 2014
nextam če 10 minut
12. junij 2014
A BO
12. junij 2014
ja
12. junij 2014
minil je že en teden.spet sva jih lahko spustili ven.Padal je dež, zato jih je Larč poklicala prišli so in se najedl potem pa šli spat.celo noč sem se pogovarjala z nekim fantom.naslednje jutro sem odšla in odkrivala 2 meseca ali več stare krvave sledi.sled me je pripeljala, nisem mogla pogledati ker me je bilo preveč strah hitro sem stekla nazaj domov in šle sva z medijem.odkrile sva da je tista krvava sled naju pripeljala doooooooooooooooooooooo....
****************************************************************************************************************
SE NADALJUJE 3 NEXT AL PA2
MNENJE
PRITOŽBE
KAJ BI DODALA
vem da je kratk next
12. junij 2014
NEXT MOGOČE ŠE KKŠNE SLIKE
12. junij 2014
oki
umazanček

kopanček

12. junij 2014