Forum
u147437
u147437
ooooj.:З
pιια тle:З ιɴ ɴovα zɢodвιcα ιтαĸ нαнα:'d υpαм d vαм вo υšeč. ;З

♥♫♥♫♥ Scarlett ♥♫♥♫♥

"I got 20$ in my pocket. That's so fucking awesome." si je pela Cat medtem ko si je pospravljala še zadnje stvari v svoj kovček. "Scar obljubim da bo to najboljše morje ever!" je še enkrat zakričala Cat. "Vredu Cat. Boš kavo?" sem se sedaj zadrla še jaz. "SCAR RESNO!? Jaz ti govorim o pomembnih zadevah in ti me vprašaš boš kavo? Idiot." je rekla Cat medtem ko je pritekla v kuhinjo k meni "in ja, bom kavo." je še rekla nato pa spet odplesala v zgornje nadstropje. Naj se vam predstavim.
Moje ime je Scarlett Jackson in prihajam iz New Yorka. Stara sem 18 let in živim v Londonu z mojo najboljšo prijateljico Caitlin (Cat). Tudi ona je stara 18 let. Z šolo sva že končali saj ne rabiva neke nore izobrazbe ker so najini starši izredno premožni in živima na njihov račun.

Z Cat se ravnokar odpravljava na Havaje kjer bova 1 mesec. Po resnici povedano komaj čakam. Toda vem da Cat načrtuje nekaj norih noči zato se malo bojim ampak tako hudo pa ne more biti kajne? Kakorkoli ta mesec bo najboljši!

♥♫♥♫♥♫♥♫♥♫♥

oĸeej. υvod je zмerej тežĸo ɴαpιѕαт še poѕeвej če тι тvojα вeѕтιcα 'ғυυl' poмαɢα. αɴe ѕαrα? ;p ĸαĸorĸolι oвlυвιм dα вoм pιѕαlα redɴo ɴeхтe pα dα вodo вolj zαɴιмιvι ĸoт тα нαнα :'d
ɴeeхт?;З
+že υ ɴαprej ѕe zαнvαljυjeм υѕeм ĸ вodo вrαlι.♥
04. avgust 2013
next
04. avgust 2013
u145815
u145815
next*w*
04. avgust 2013
neeext + kera slika
04. avgust 2013
neeext
04. avgust 2013
u136975
u136975
neeeext+nova bralka
04. avgust 2013
Next + Nov bralec
04. avgust 2013
next :3
04. avgust 2013
u56764
u56764
Neeeeeeeeeeeeeeext!!! <3333333333333333
04. avgust 2013
Neeeeext!
04. avgust 2013
u146542
u146542
Next:3
04. avgust 2013
Neeeext.!!
04. avgust 2013
neeext
04. avgust 2013
Neeeext
04. avgust 2013
neeeeeeeext
04. avgust 2013
neeext!
04. avgust 2013
u147437
u147437
тrαlαlαlα.:З

♥♫♥♫♥ Scarlett ♥♫♥♫♥

"Kava je kuhana!" sem se zadrla Cat v zgornje nadstropje. Kot bi mignil je bila tukaj in že srkala kavo iz lončka. "Scar tako sem vznemirjena! Sploh ne morem verjeti da bova jutri takle čas že na HAVAJIIIIH aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa." je začela Cat govoriti oz. cviliti. "Vredu Cat dojela sem." sem ji rekla ter odšla do korita da bi pomila umazano posodo ko me je nekaj zmotilo. Pogledala sem na uro ter zakričala. "CAAT! Kdaj imava letalo?" "Ob 17:30 Zakaaj?" Še enkrat sem pogledala na uro kjer je razločno pisalo 16:40 do letališča pa je 20 minut in jaz sploh še nimam spakirano. "CAT URA JE 16:40!" sem zakričala. "KAAAJ!?!?" je sedaj zakričala še Cat in obe naenkrat sva 'poleteli' v kopalnico da bi se uredili make up. V kovček sem hitro zbasala samo nujne stvari in odhitela ven da bi poklicala taxi.

Za mano je pritekla Cat. "Ti boš vzela samo toliko stvari?" me je šokirana vprašala. Znana sem bila namreč po tem da imam najmanj 4 kovčke. "Odločila sem se da si bom tam kupila oblačila ker se nama mudi." sem ji rekla in zavila je z očmi. Po petih minutah je prišel taxi. "Do glavnega letališča prosim." sem rekla in že sva se vozili. Po približno 20-ih minutah sva prispeli in taxistu sem dala denar. Cat je odšla do pulta za karte in pridružila sem se ji. "Kako to da NIMATE več kart?" je še enkrat vprašala Cat. "KAKO JE TO MOŽNO?" je zakričala. "Žal mi je gospodična karte bi si morali rezervirati...." je govorila ko jo je kar naenkrat prekinil moški glas. "Te dve sta z nami." je rekel prikupni kodrček in se nasmejal. Prodajalka se je začela opravičevati in mi smo odšli. "Prasica." sva rekli z Cat obe naenkrat kodrček pa se je nasmehnil. "amm hvala za..tole. haha" sem rekla in se poskusila nasmehniti. "Ni problema tudi mi gremo na Havaje." je rekel kodrček. 'Mi' ? Se pravi jih je več. To pa zna biti zanimivo. "Jaz sem Harry." je rekel kodrček oziroma Harry. "Scarlett." "Caitlin." smo se na hitro predstavili nato pa odhiteli do letala.

♥♫♥♫♥♫♥♫♥♫♥

ɴeeхт?;З
+нvαlα υѕeм ĸ вereтe♥
04. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeext
04. avgust 2013
u145815
u145815
nexttt
04. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeext
04. avgust 2013
Neeeeeeeeeext!
04. avgust 2013
neeeeext
04. avgust 2013
neeext!
04. avgust 2013
neeeeeeeeext
04. avgust 2013
u146542
u146542
Nexttt
04. avgust 2013
u8142
u8142
next
04. avgust 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/in-my-dream../59520/1
Tuki je ena zgodbica ki ji primankuje bralcev in bi bila zelo vesela če bi malo pogledali in prebrali
sori za smetenje
04. avgust 2013
u113976
u113976
next + nova bralka
04. avgust 2013
u147437
u147437
eoo ɴeхтα;З

♥♫♥♫♥ Scarlett ♥♫♥♫♥

"Ko smo vstopili v letalo sva se z Cat odpravili proti prostim sedežem ko me je Harry potegnil za roko. "a-a. Ne bosta tukaj." "Kje pa bova?" je odrezala Cat. "V 1.razredu zraven nas." je rekel Harry brezbrižno. Z Cat sva se spogledali nato pa se nasmehnili. Odšli sva za njim in odpeljal naju je v ogromno sobo kjer so bili še 4-je fanti. "Punci to so Louis, Niall, Zayn in Liam. Fantje to sta Caitlin in Scarlett." je rekel Harry in ob omembi mojega imena je prav vsakega fanta grdo pogledal. "Am prav." je rekel Louis in pomignil Cat naj sede zraven njega. Fantje so se mi zdeli tako znani. Razmišljala sem zakaj ampak se nikakor nisem mogla spomniti. Nato pa me je prešinilo grozno spoznanje. "Am. Cat. Na stranišče moram greš z mano?" sem rekla in videla sem da se je obotavljala ampak vedela sem da se bo to kmalu spremenilo zato sem jo samo grdo pogledala da je pokimala in prilezla za mano.

"Scar! Kaj se greš?!" je Cat potiho zakričala name. "Pššt. Cat poslušaj tole ti nebo všeč." sem ji reklain jo s tem pripravila na najhujše. "Kaaj?" je zavila Cat. "Se spomniš ko sva pred 2-mi leti ko so nastali tisti usrani One direction, da jih bova sovražili vedno pa naj se zgodi kar hoče?" sem rekla. "Seveda draga." je rekla Cat in zavila z očmi. "No to so One direction." sem rekla in Cat je izbuljila oči ter strmela vame kot tele v nova vrata. "Sranje." je rekla. "Cat. Obljube NE bova prelomili!" sem začela. "SEVEDA DA NE!" je skoraj zakričala Cat. "Tako ali tako izgledajo pederski." je rekla in malo sem se zahihitala. "Prav imaš. Torej načrt?" sem jo vprašala. "Do njih bova hladni in se jih bova izogibali. Z nikomer se ne spogleduj in nikogar izmed njih ne osvajaj. Naj vidijo da jih sovraživa prav?" je rekla Cat. "Prav." sem odgovorila ter stisnila Cat-ino roko v znak najboljšega prijateljstva.

♥♫♥♫♥♫♥♫♥♫♥
ĸαj мιѕlιтe dα ѕe вo zdej ɴαredlo? :З
ɴeeхт?;З
04. avgust 2013
NEXT!
04. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg