Forum
u364
u364
Heiila! To je moii prvi FanFic tukaj na igrah, Hope you like it. <33
~Jasmine

Heii**
Sem Jasmine Green in sem stara 18 let. Živim v Franciji s svojo najboljšo prijateljico Lorraine. Iz Londona sem se v Francijo preselila, ko sem bila stara 15 let, da bi tu obiskovala srednjo šolo. Z Lorraine obiskujeva umetniško gimnazijo. Ona hodi na likovni, jaz pa na glasbeni oddelek. Igram violino, kitaro in klavir. V prostem času plešem hiphop. Sovražim tiste "wan direkšn" ali karkoli že so. Ne vem, zakaj se zdijo vsem tako popolni. To je samo boy band, sestavljen iz petih ljudi z ogromnimi egoti in brez posluha. Žal jih vsi okoli mene obožujejo. Poslušam Bon Jovi, Avril Lavigne in Guns n' roses. Imam eno sestro, Ariano, ki še vedno živi v Londonu. Tam obiskuje splošno gimnazijo. Tudi ona igra klavir. Pravzaprav me je ona naučila igrati. Zelo jo pogrešam, ampak se vsak dan pogovarjava prek skypa.

~Lorraine

Oilaa<33
Sem Lorraine Charlott in sem stara 18 let. Živim v Franciji s svojo BF Jasmine. Hodiva na umetniško gimnazijo, jaz na likovni, ona pa na glasbeni oddelek. Poleg risanja med prostim časom rada plešem. Plešem hiphop skupaj z Jasmine. Nisva prav preveč uspešne, ampak se zabavava. Obožujem One Direction. Pravzaprav bolj obožujem Harrya, ampak tudi ostali niso slabi. Poleg njih poslušam tudi Rihanno in Justina Bieberja. Imam psa, yorkshirskega terierja. Imam tudi sestro, Marie, ki je 3 leta starejša od mene. Večkrat se dobiva, saj živi zelo blizu. Že od 6. leta dalje igram odbojko. Želela sem iti na športno gimnazijo, a me moja mama ni podprla, zato sem odšla na umetniško. Prej sem bila zelo žalostna zaradi tega, ampak sedaj ne obžalujem svoje odločitve, ker sem tu spoznala Jas.
28. marec 2013
u125409
u125409
neeeeeeeext
29. marec 2013
u364
u364
No, še en next :* <33 *Enjoy Reading*
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

~Lorraine
Na internetu sem gledala video diary 3, One Direction seveda in zraven umirala od smeha. Ko sem si ga ogledala ze četrtič, sem se zacela dolgočasiti, zato sem šla malo na twitter. Tam sem izvedela za Lou Day, ki bo 31. marca. Zaslišala sem topotanje in kričanje iz sobe, ki si jo deliva z Jasmine. Mislila sem, da je to spet eden tistih časov, ko se ona odloči, da bo plesala in se drla na ves glas, a ko po petih minutah ni nehala, me je resno zaskrbelo, da je kaj narobe. Šla sem gor in izgledalo je, kot da izvaja nekaksen bojni ples. Vprasala sem jo, kaj je narobe, ona pa mi je pojasnila, da greva cez 1 teden v London. Še jaz sem se ji pridruzila pri bojnem plesu in zraven kričala. Po kaksnih dvajsetih minutah sva bili obe izmučeni in ona se je ustavila. Dejala je: " Saj veš, da ne bos spoznala tistih wand erection, kajne? In da se ne boš poročila s Harryem?" Ustavila sem se in ob imenu Wand Erection postala čisto rdeča. Namenila mi je čuden pogled.Ob takih primerih sem res jezna nanjo. Zadrla sem se: "Niso Wand Erection, ampak so O-N-E D-I-R-E-C-T-I-O-N!!!" Najprej je bila čisto tiho, nato pa se je zacela glasno smejati. Jezno sem jo pogledala in se sama padla v smeh.

~Jasmine
Končno je konec šole. Svoje družine nisem videla že tri leta. Že dolgo časa razmišljam, da bi jih poklicala, da pridem na obisk. Me zanima če se je odkar sem šla že kaj spremenilo. Iz razmišljanja me je prebudilo zvonenje telefona. Klicala me je mami. "Živjo mami!" sem se oglasila. "Jasmine, bi lahko prisla na obisk, ze dolgo casa te nismo videli. Tu v Londonu te pogrešamo. Nekam tiho je brez tebe. Pripelji še kaksno prijateljico." je rekla. Morala sem se zadržati, da nisem zavpila od veselja. Umirila sem se in nato rekla le: "Ja, komaj cakam. Moram iti, se vidiva" nato sem odložila. Začela sem kričati in plesati po celi sobi. Po nekaj minutah je v sobo prisla Lorraine in me vprašala kaj je narobe. Vse sem ji na hitro povedala, in ko sem koncala, je se ona zacela kričati in plesati okoli sobe. Mislim, da sva izgledali prav smešno. Dobro, da naju kdo ni videl. Ko sem bila že čisto izčrpana, sem se ustavila in dejala:
"Saj veš, da ne boš spoznala tistih wand erection, kajne? In veš, da se ne boš poročila z Harryem?" Lorraine se je nenadoma ustavila in postala cela rdeča. Čudno sem jo pogledala, ona pa je jezno dejala: "Niso wand erection, ampak so O-N-E D-I-R-E-C-T-I-O-N!!!" se je zadrla. Wau, res je bila občutljiva, kar se teh kretenov tiče. To bom lahko še kdaj uporabila.
29. marec 2013
u87504
u87504
Next
29. marec 2013
u125409
u125409
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
29. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2013
next!! <3
30. marec 2013
u112218
u112218
Neext!
+nova bralka
++perfektna zgodba
+++perfektno pišeš
++++
31. marec 2013
u364
u364
Hvala za vse nexte, največ mi pomenjo. Se opravičujem ker dolgo ni blo nexta, zato mate dons malo daljši del :* Hope you like it <33
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

*1 dan pred odhodom v London*
~Jasmine
»Lorraineeeeee!!« sem se zadrla, ko sem pripravljala stvari za v London. Nisem se mogla odločiti, kaj naj vzamem s seboj: črno majico z globokim izrezom, ali kratko oblekico, ki sem jo kupila že kakšno leto nazaj, pa je še nikoli nisem oblekla. Lorraine je vsa zaspana prišla v mojo sobo in me začudeno pogledala, jaz pa njo nazaj. Pogledala sem na uro in ugotovila, da je ura že skoraj polnoč. »Ja?« je vprašala in zazehala. Vprašala sem jo, kaj naj vzamem in ona me je jezno pogledala. »Zato si me morala zbuditi?!« me je narejeno jezno vprašala. »Vzemi obleko.« je še dodala, jaz pa sem skomignila z rameni. Tako mi je pomagala do konca spakirati in končali sva ob pol treh zjutraj in ker je bil let ob štirih zjutraj, sva se odpravili na letališče. Tam sva spili vsaka 4 kozarce kave, da ne bi zaspale. Jaz sem ta čas poslušala glasbo na svojem mp3 predvajalniku, ona pa je brala revijo. Kmalu sva zaslišali klic, ki je oznanjal, da bo najino letalo vzletelo čez 15 minut. Odpravili sva se na letalo in ker sva bili pozni, žal nisva mogli sedeti skupaj. Sedla sem na prosti sedež poleg nekega čudnega tipa, ki je bil star približno toliko kot jaz, mogoče malo starejši. Nosil je očala in snapback kapo, čeprav je bila noč. Rahlo me je bilo strah letenja, ker je v letalu, kii je strmoglavilo, umrla moja teta. Zelo sem bila navezana nanjo, a to je bilo dolgo časa nazaj. Na to sem že skoraj pozabila, a vseeno se vsakič, ko slišim ali vidim letalo spomnim, in včasih zlomim. Tokrat ni bilo ob meni nikogar, ki bi ga poznala, ali bi mu zaupala, zato sem čustva preprosto potlačila in trdno zatisnila oči, da iz njih ne bi privrele solze. Pripela sem se in začela predvajati glasbo skozi slušalke. Poslušala sem Knockin' on heavens door – Guns n' roses. To je ena mojih najljubših skladb. Roke sem dala na naslonjalo in začutila nežen dotik. Pogledala sem v tisto smer in videla, da sem roko po nesreči položila na roko tistega fanta, ki je sedel na moji levi. Vzela sem slušalko iz ušesa in se mu po angleško opravičila. Pogledal me je in mi rekel, da ni nič narobe. »Louis.« je dejal in mi podal roko. »Jaz sem Jasmine.« sem povedala. Umaknil je roko iz naslonjala, da sem lahko zraven dala še svojo. Ne vem zakaj, a občutek mi je bil všeč. Odstranil je očala, da sem ga lahko sedaj pogledala v oči. Od nekje mi je bil znan, a se nisem mogla spomniti od kje. Ko smo poleteli sem želela spati, a zaradi vseh teh kav, ki sem jih spila nisem mogla. Očitno so bile res napaka. Zato sem začela pogovor z Louisom. »Iz kje si?« sem vprašala. Vem, da je to neumno vprašanje in totalen kliše, a res nisem vedela kje začeti. »Anglija. Ti?« je vprašal. Odločala sem se, ali naj rečem Francija ali London. Odločila sem se za Francijo. Namenil mi je enega najlepših nasmeškov, kar sem jih kdaj videla. Nasmehnila sem se nazaj in ugotovila, da moram izgledati kar neumno, ko se tako smehljam. »Lep nasmeh« je rekel in rahlo zardel. »Hvala. Ti tudi.« sem rekla in se rahlo zasmejala, nato pa sem še sama zardela, ko sem ugotovila kaj sem pravzaprav rekla. Prepričana sem bila, da izgledam kot kuhan rak. To je zadnje, kar se spomnim, preden me je zmanjkalo.
~Lorraine
Na žalost se z Jas nisva mogli usesti skupaj, ker skupaj ni bilo dveh prostih sedežev. Vsedla sem se na prvi prosti sedež, ki sem ga videla. To je bila očitno napaka, saj je za mano sedel nekdo, ki je cel let nekaj godrnjal in mrmral, hkrati pa mi je še kašljal v lase. Res super. Razgledala sem se po letalu in s pogledom iskala Jasmine. Na žalost je nisem našla, zato sem vzela telefon in na njem gledala film Friends with benefits. Film mi je res všeč, čeprav sem ga gledala že 10000000 krat, ker je drugačen od drugih. Sploh pa je Mila Kunis ena mojih najljubših igralk. Nekje na sredini filma sem ustavila in odšla malo na twitter. Tam sem videla, da so Sugar Scape objavili, da naj bi pred nekaj dnevi Louisa Tomlinsona opazili pri njegovih sorodnikih v Franciji. Zacvilila sem tako na glas, da sem zbudila tistega za sabo. Prekrasno, zdaj bom lahko uživala ob zvokih godrnjanja in kašljanja. Mentalno sem se začela ubijati, ker tega nisem izvedela prej, ko sem bila v Franciji, pa tudi zaradi zvoka, ki sem ga izpustila iz sebe, da sem zbudila tistega človeka.
14. april 2013
neext!!
14. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka
14. april 2013
next
14. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext
15. april 2013
u364
u364
Evo next. Hvala vsem bralkam, res mi veliko pomeni to, da berete <3 Mal beden ampak še vedno, Hope you like it <33
~Jasmine
*Flashback*
Sedim na mrzlih tleh kopalnice, v prvi kabini in jokam. Nosim debela okrogla očala, lasje spete v čop. Stara sem 12 ali 13 let in to se dogaja v mojem življenju.
Težko je vstati, ker sem že dolgo jokala. Počakala sem 5 minut, da sem si malo zbistrila glavo. Odšla sem iz kabine le za minuto, da sem pogledala, če so moje oči še vedno rdeče. Bile so. Na obraz sem si pljusknila malo vode. Izgledala sem bolje, a moja očala so bila sedaj vsa zamegljena. Snela sem jih in se nekaj časa le gledala v ogledalu. Med razmišljanjem me je zmotil zvonec, ki je naznanjal,da se je ura končala. Stekla sem iz kopalnice preden bi kdorkoli lahko prišel noter. Svoj obraz bežno skrivam pod ovratnikom, da me kdo ne bi videl. Našla sem svoj razred in vstopila. Prva kot ponavadi. Imela sem še 5 minut preden se je ura začela, zato sem vzela svojo beležko in začela skicirati vanjo. Bila sem žalostna, ker je bila to edina stvar, ki sem jo počela zadnje čase, razen jokanja. V razred so prišle osebe, ki jih najbolj sovražim. Hodile so v mojo smer. Želela sem umakniti svojo risbo, a so mi jo že vzeli iz rok. Sedla sem nazaj in gledala v tla. »Res misliš da lahko rišeš? Skoraj slabše je od tvojega petja.« »Zakaj sploh prihajaš k pouku?« »Prazaprav te nihče ne mara, si to vedela?« in podobne komentarje sem dobila. Pogledala sem jih in tiho rekla: »Lahko vsaj dobim nazaj svojo beležko?« Tess Woods, Brooklyn Higgems in Caitlyn James. Tess mi nameni ubijalski pogled, vzame mojo beležko in jo vrže v koš. Preden jo odvrže jo raztrga in zraven tudi moje srce. Vstanem in grem mimo Brooklyn, ki me porine naprej, da padem po tleh. Vsebina moje torbe se raztrešči po tleh. Moja kolena in roke so sedaj opraskana. Za trenutek zamižim in le sedim na tleh. Napaka. Brooklyn me močno brcne v hrbet. Poskušala sem vse stvari pospraviti v torbo, a preden mi je to uspelo je v razred prišel učitelj. »Spotaknila se je in padla.« se je zlagala Caitlyn in me pogledala. Pobrala je kos papirja in mi ga podala.
Med naslednjim odmorom sem odšla to povedat psihologinji. Pokazala sem ji prasko na hrbtu, kjer me je Brooklyn brcnila pa tudi praske na rokah in kolenih. »Jasmine, to se dogaja velikokrat, ampak tega še vedno ni nihče videl. Mislim, da si vse to izmišljaš« je dejala. »Ne si ne! Zakaj bi si to delala? Zakaj!?« sem zakričala in odšla ven iz pisarne. Nisem želela vsega tega. Želela sem le domov. Poklicala sem mamo. Razumela me bo. Poskušala sem ostati mirna, ne jokati, a mi ni ravno uspevalo. Brcnila sem v zabojnik pri parkirišču, da se je raztreščil po cesti. »Super« sem rekla sama pri sebi. Začela sem pobirati smeti in zagledala mamo, ki je prihajala sem Vse sem jina kratko razložila, in ni šlo brez tega, da sem spet zajokala. »Ali res misliš, da si vse to izmišljam?« sem jo vprašala. Odgovorila je: »Kaj misliš s tem?« Povedala sem ji, da psihologinja misli, da si vse to izmišljujem.Vse praske, da si jih sama povzročam. Ko sem končala sem globoko vdihnila in pogledala skozi okno, čakajoč na njen odgovor. »Karkoli narediš, ne poškoduj se.« je rekla mama. Ne morem verjeti. Nihče, niti moja mama me ne razume. Skoraj začnem spet jokati. »One so, ne jaz! One mi to povzročajo in zdaj mi še ti ne vrjameš!« »Saj vrjamem!« tudi mama začne jokati. Pogleda me in z nadaljnimi besedami uniči moje upanje, da mi začenja vrjeti: »Ampak še vedno obstaja dejstvo, da nikoli nisem videla, da bi ti kdo to naredil.« Pogledam skozi okno in začnem razmišljati. zakaj, ZAKAJ bi se poskušala poškodovati! Zakaj mi nihče noče vrjeti... To in veliko podobnih vprašanj se mi je pojavilo v glavi.
*End of flashback*
Zbudila sem se. Pogledala sem v Louisa. Začutila sem, da bodo v moje oči kmalu vstopile solze, zato sem se zlagala. »Na stranišče moram.« Sem zamrmrala. Nato sem začutila, da je nekaj ali nekdo zagrabil mojo roko.
15. april 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/eve-ng-ou-ou-(1-c-o-)/52619/2
živjo, sori ker oglašujem
a bi proosim kera brala ker nimam velik bralk?
Hvala če boste
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!! :*
15. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. april 2013
u27814
u27814
Neext& nova bralkaa
15. april 2013
u126497
u126497
neeeeext-nova bralka
15. april 2013
Neeeext
16. april 2013
next!!!!!!
17. april 2013
u364
u364
Hojla, js se trudm kokr loh, upam da bo next še dons. Mam še 10 minut na računalniku po tem grem na telefon in bo mau počasnej, js res upam, da mi bo ratal napisat ;* Love youuu <33
17. april 2013
--prid do mene pa napiš
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
17. april 2013
Ok tole je napisala Sara (♡ღDιяεcϯισиεяღ♡), js samo objavlam
~ Jasmine
Bil je Louis. »Je kaj narobe?« je vprašal s tistim svojim prelepim britanskim naglasom. Kakorkoli, sedaj moram misliti na pomembnejše stvari, kot je njegov naglas. Amm.... Vse? »Nič, samo žalostna sem zaradi sporočila. Sem se gladko zlagala. »Kaj je bilo v sporočilu?« ga je iz meni neznanega razloga zanimalo. »Nič kar bi te zanimalo.« sem hitro odgovorila. »Imava še dovolj časa, povej« je rekel. Vse sem mu razložila. Preveč je bilo vsega. Ko sem končala, nisem mogla več zadrževati solz. Zlomila sem se, in mu začela jokati v pulover. Obrisala sem si oči in ugotovila, da mi je v dlani ostala leča. »Holy shit!« sem zaklela kar preveč naglas, saj se je proti meni obrnilo veliko glav. Iz žepa sem vzela telefon in se pogledala vanj, ter si vstavila lečo. Takrat sem opazila, da me je Louis ves čas gledal. Opravičujoče sem se nasmehnila. Vzel mi je telefon iz roke in shranil svojo številko. »Glej, če me boš kdaj ko boš v Londonu potrebovala, me pokliči.« Podal mi je telefon in videla sem, da se je shranil kot Lou<3. »Lou?« sem ga vprašala presenečeno. »Ja, to je moj vzdevek. Ga ti nimaš?« je rekel, jaz pa sem se zasmejala. Pomislila sem. "Jas" sem rekla. Lorraine me večkrat tako kliče. Saj res kje je sedaj?? Kakorkoli, še vedno nisem uspela umakniti pogleda od <3 pri Louisovem imenu. Aww, how cute:* Iz razmišljanja me je prebudil Lou, ki je z roko mahal pred mojim obrazom. Zdrznila sem se in ga pogledala. Šele sedaj sem ugotovila, da ima najlepše oči. Take, v katerih bi se lahko utopila. "Kaj?"sem komaj izdavila ne da bi pogled umaknila iz njegovih oči. "Amm... Pristali bomo, bolje da se pripneš." "Aja." sem rekla in rahlo zardela
17. april 2013
u27814
u27814
Next!
18. april 2013
next!!!!!!
18. april 2013
u112218
u112218
Neext!
18. april 2013
Neeext
18. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
18. april 2013
u364
u364
Joo, next je tukaj, se opravičujem ker ga nekam dolgo ni blo :/ Tak bolj lame, ampak že dolg čakate tko da usen: Hope you like it

~ Jasmine
Zaprla sem oči, ker me je bilo strah pristanka. Ko sem odprla oči smo že pristali, a Louisa ni bilo ob meni. Škoda, še poslovila se nisva. ah, saj je vseeno, saj imam njegovo številko, kadarkoli ga lahko pokličem. Odšla sem iz letala pred katerim se je zbrala cela množica paparacev. Čudno sem pogledala, ker nisem vedela zakaj se gre. Vsi so nekaj govorili o Louisu Tomlinsonu. Zanima me, če so govorili o mojem Louisu... Ah pa saj ni moj! Kaj sploh govorim, samo sedela sem poleg njega na letalu!!!!!!!! Zakaj to spreminjam v tako pomembno stvar, vrjetno se on še mojega imena ne spominja. Ah, ni pomembno. Takoj ko pridem domov, bom pogledala, kdo je sploh ta Louis Tomlinson. Poiskala sem Lorraine in skupaj sva počakali na prtljago ter nato odšli. Ko sva izstopili iz letališča, je vame takoj udaril mrzel, Londonski zrak. Spomnila sem se na vse stvari, ki so se mi zgodile, ko sem še živela tu. Rahlo me je zabolelo ob spominu, a sem bolečino takoj pregnala, saj sem se zavedala, da je to sedaj preteklost. Sedaj sem druga oseba z drugimi skrbmi in višjo samozavestjo. Nobena Brooklyn ali Tess ali Caitlyn me ne bo spravila v slabo voljo. Najela sem taksi in z Lorraine sva se komaj stisnili vanj z vsemi kovčki in potovalkami. Taksistu sva plačali in jaz sem povedala naslov. Ves čas sva se spotikali in od navdušenja režali kot nori, a zato je bilo vse še bolj zabavno. Verjetno sva izgledali kar debilno a naju to ni preveč zanimalo. Vsaj mene ne. Umirila sem se in zagledala hišo, ki je bila včasih moj dom. Vse sem pustila na mestu kjer sem prej stala in pozvonila, ker sem komaj čakala, da spet vidim Ariano in starše, tokrat ne prek skypea. Vrata je odprla Ariana. Takoj sem ji skočila v objem. Nato pa hitro odšla mimo nje do mami. "Mamiiiii!!!" sem se zadrla in jo začela objemati. Ja, pravzaprav sem kar otročja. Začela sem skakati od veselja, ker vse spet vidim, nato pa sem se spomnila, da sem Lorraine pustila samo sredi dvorišča z vso prtljago. Takoj ko sem prišla ven se je zadrla: "A si ti pri sebi?!! Po 10 minutah se spomniš, da si me samo pustila na mrazu z vsemi stvarmi, ki jih imava sabo?!" Prišla sem do nje in ji pomagala znositi kovčke v hišo. Potem sva odšli dol in ji predstavila starše in Ari. Z vsemi se je že takoj dobro razumela. Spomnila sem se, da moram iti pogledat kdo je tisti Louis Tomlinson, zato sem Lorraine rekla, naj gre z mano gor, da nekaj najdem. Stekli sva po stopnicah v mojo (sedaj najino) sobo in prižgali računalnik. Kot ponavadi je potreboval pribljižno 10 minut, da se je prižgal in potem še 5 minut, da se je priklopil na wifi. Google knows it all. Ko sem napisala Louis Tomlinson, je Lorraine že zavila z očmi. Povedala mi je, da je to pevec v tisti njeni wan direkšn skupini, ki jo posluša. Njegovo ime sem napisala še v google slike. Ko sem se zazrla v njegov obraz nisem mogla verjeti. "Omg omg omg omg!!!!! Ta tip je sedel poleg mene na letalu!" sem se zadrla in začela skakati po sobi. Lorraine me je nejeverno pogledala in rekla: "Ha, ha. Sooooo funny. " "Resno!!!" sem ji poskušala razložiti. "Ja... In zraven mene je sedel Michael Jackson." je rekla sarkastično. "No, jaz sem resno mislila." "Nisi se zafrkavala??? Resno si spoznala BooBearja?!" je vprašala. Čudno sem jo pogledala in rekla: "Koga??" "Ahh, Louisa mislim." je dejala in zavzdihnila. "Jaa, in dobila sem številko!!!!!" sem rekla. Tokrat sem spet začela skakati in ona z mano. "No, vsaj ena od naju se je imela lepo.... Jaz sem sedela pred nekim tipom, ki je stalno kašljal in godrnjal.. Groza!!!" je rekla ko sva se ustavili. Oja. Še predobro sem si predstavljala. Ko se mi je ta slika prikazala pred očmi sem prasnila v neustavljiv smeh. Čudno me je pogledala in vprašala: "Kakorkoli, bova poklicali Louisa?" Odgovorila sem ji: "Prav, pa ga dajva kar takoj zdaj". Vzela mi je telefon in začela brskati po imeniku. "Lou<3? Mislim, s srčkom??" je vprašala. "Jap, to je on." Pritisnila je na tipko kliči in postala sem živčna, ko se je končno oglasil njegov prelep glas: "Prosim?"

--------------------------------------------------------------------------------------------
Hvala usm k berete, use mi pomente...
Komentarji??
Next?
Sara xxoxo
20. april 2013
u116556
u116556
Neext
20. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg