Forum
Živjoo ! Jaz sem Leyla in sem stara 17 let. Sem pa tudi vodja Hip-Hop-ske skupine. Punce iz skupine so tudi moje Bff. Ljubim jih. Vedno tičimo skupaj in to že od 3 razreda. Skupaj smo ustvarile plesno skupino in tudi poiskale so mi fanta.. Moj fant je Brat , in on je najbolši športnik šole. Vanj je zaljubljena tudi Karyn. To je ena od 10 prijateljic ki so moje Bff. No naj vam povem še vsa imena mojih Bff (10 nas je) :
Leyla (jaz) , Karyn , Charyla , Mary-Chy , Lizza , Keisha , Charllete , Jenny , Kate , London-Bibby.
ZDAJ PA ZGODBA :
"Ena , dva , tri , štiri , pet .... , šest , sedem , osem ! Dajmo dekleta !!! " , sem zavpila na ves glas tako da me je slišala cela telovadnica. Po treningu smo bile vse zadihane , od prve do zadnje.. Skupaj smo odšle še na pijačo in večinoma smo vse pile mrzlo vodo z ledom. Nato smo se poslovile in odšle smo vsaka proti svojemu domu.
Keisha je šla z menoj saj sve bile skoraj sosede. Ona je bila 3 hiše nad mano..
Med potjo sva se pogovarjale kako se nama zdi naša nova keografija za ples. "Mislim da je odlična in zanimiva.. Na Eminevomen tekmovanju zmagamo! Superca ;*** " Nato me je Keisha objela , jaz sem se pa samo nasmehnila. Ko sem se poslovila od Keishe sem stopila skozi vhodna vrata in nato me je pričakala neprijetna novica.

Next ? ;Đ
25. februar 2011
next
25. februar 2011
Še še next.. Če bo še kar nextov bom nadaljevala jutri ob 10.00
25. februar 2011
No očitno ni velik nextov.... ! Zato bom dala najprej slikce in potem napisala del...
Leyla : (jaz) :

Keisha :

Karyn :

26. februar 2011
Charyla :

Mary-Chy :

Lizza :

Charllete , Jenny , Kate , London-Bibby : Pa so tele.. V vrstenm redu.. :

26. februar 2011
Brat :

26. februar 2011
Napiši Pippaaaaaaa ! < 3333333333333
26. februar 2011
Ok .. Bom zdej dodala še par slikc o Leyli :

26. februar 2011
u37399
u37399
next
26. februar 2011
Ok hvala za vsaj 3 komentarje--- !!!

ODLOČILA SEM SE DA NISEM DOBRO ZAČELA ZGODBE IN ZATO BOM PRVI DEL ŠE ENKRAT NAPISALA IN MU BOM DODALA KAR DRUGI DEL ! SE OPRAVIČUJEM !

"Ena , dva , tri , štiri , pet .... , šest , sedem , osem ! Dajmo dekleta !!! Bravo dobro smo zaplesale.. " , sem zavpila na ves glas tako da me je slišala cela telovadnica. Nato smo se zasmejale. Potem sem jim dala 10-minutni odmor in šle so lahko kaj popiti v kavarno zraven telovadnice. Ko se je odmor končal smo še enkrat zaplesale ples ki smo ga sestavile. Skoraj na koncu ure smo se posedle v krog in vprašala sem jih kako se jim zdi ples. Vse so rekle da je odličen razen Karyn. Vprašala sem jo zakaj in ona mi je odgovorila /*Pač mi ni... Kaj čem če pa je brezvezen!*/ Zavzdihnila sem in rekla da je konec treninga. Po treningu smo bile vse zadihane , od prve do zadnje. Preoblekle smo se in odšle . Skupaj smo odšle še na pijačo in večinoma smo vse pile mrzlo vodo z ledom. Nato smo se poslovile in odšle smo vsaka proti svojemu domu.
Keisha je šla z menoj saj sve bile skoraj sosede. Ona je bila 3 hiše nad mano..
Med potjo sva se pogovarjale kako se nama zdi naša nova keografija za ples. /*Mislim da je odlična in zanimiva.. Na Eminevomen tekmovanju zmagamo! Superca ;*** Ampak Karyn kar neki tuki komentira.. */ Nato me je Keisha objela , jaz sem se pa samo nasmehnila. V mislih se mi je pletlo da me hoče Karyn spodriniti iz mesta vodje. Ko sem se poslovila od Keishe sem stopila skozi vhodna vrata in nato me je pričakala mama z neprijetnim izrazom. /* Ljubica ... Danes bo k tebi prišla tvoja sestrična.. Nina , Tista ki je ne maraš. Saj vem da je težko ampak bo morala biti v tvoji sobi. */ Namrščila sem se in objela mamo /* Mami ne ... More biti v Moji sobi.. Zakaj ne more biti v sobi za goste ? */ Mami me je pogledala in mi rekla /* Ker je soba za goste vse razmetana.. Če bi jo pospravila v manj kot 5 urah bi šlo ... */ Nato se mi je nasmehnila in me še enkrat objela in poljubila na čelo. /* Bom razmislila mami. Kaj imam lahko pomoč ? */ mami mi je odgovorila /*Da , lahko imaš pomoč. */ Ko sem slišala odgovor sem takoj stekla v sobo in poklicala Karyn , Charylo , Mary-Chy , Lizza , Keisho , Charllete , Jenny , Kate ter London-Bibby. Vse so prišle razen Karyn. Ampak vseeno 8 punc mi je pomagalo in pospravile smo v manj kot 1 uri. Na koncu sem jih povabila na sladoled saj smo ga imeli doma na tone. In samo zame. /* Hvala da ste mi pomagale dekleta! Brez vas nebi zmogla ! Škoda ker Karyn ni.. Zabavno je bilo ! Še enkrat hvalaa ! Moje moje ! */ in že sem vse objela. Po prijateljskem objemu mi je Mary-Chy rekla nekaj o Karyn /* Oprosti Leyla to bi ti morale že prej povedati.. Karyn je že dolgo ampak res dolgo zaljubljena v Brata in mislim da je danes po treningu šla v slaščičarno k njemu saj se dobivata na skrivaj brez , da bi ti vedla.. Mi že vemo ampak prosim te ne povej ji da smo ti zaupale saj nam je rekla da ........... */ In že ni mogla končati saj je pri vratih pozvonilo. /* Samo malo punce.. Gotovo je pri vratih sestrična */ in že sem stekla odpreti. In res je bila Nina . Objela me je in brez da me ne bi pozdravila stekla skozi vrata v mojo sobo..
Stekla sem do nje in kmalu sem bila pri njej. /* Nina oprosti mi ampak ti ne boš spala v moji sobi ampak v sobi za goste. Upam da nisi užaljena*/ Odkimala je in se kislo nasmehnila. Prtljago je nesla v sobo za goste - zdaj v njeno sobo.. In že je bila pri meni in prijateljicami. /* Nina gotovo te zanima kdo so te dekleta.. To so Charyla , Mary-Chy , Lizza , Keisha , Charllete , Jenny , Kate in London-Bibby. Dekleta to je Nina ona je moja sestrična. */ Nina je bila vsa navdušena nad mojimi prijateljicami in kmalu se je zapletla v pogovor z njimi.
Nina :

Moja soba :

26. februar 2011
Next... Sem prebral vse in mi je všeč. Kar tako naprej !
26. februar 2011
u37830
u37830
dalje
meni je tudi všeč
drugače tu gore ne berem toliko zgodbic
sam mi je pa res všeč in ji bom sproti sledila
če bom kdaj pozabila me spomni na moji strani
26. februar 2011
next
26. februar 2011
Nina je bila vsa navdušena nad mojimi prijateljicami in kmalu se je zapletla v pogovor z njimi. Jaz pa sem takrat odšla v kuhinjo da bi še enkrat poklicala Karyn . Spet se mi ni oglasila zato sem se odločila da preverim ali je govorila Mary-Chy resnico. Da bi bil moj sprehod bolj pristen sem vzela s seboj Piko. Ona je moj pes. Vzela sem še povodec in puncam se še povedala kam grem in zakaj grem. Hotele so iti z menoj in ker jih je več sem jim dovolila da gredo z menoj. Vse razen Nine. Mami sem rekla da gremo malo na sprehod in že smo bile izven hiše. Ko smo hodile po potki se je oglasila London-Bibby z neverjetnim stavkom /* Leyla .. Kaj pa če bi Karyn izključile iz skupine ? No saj se nikoli ne strinja z keografijo , noče nikoli pomagati pospravljati ali kaj takega in še fanta ti krade !? */ Bila sem rahlo presenečena ker nisem pričakovala od London-Bibby kaj takega.. /* London.. Nevem , ker si samo ti izrazila to željo , vem da se velikokrat ne strinja za keografijo ampak imam idejo kako to pregnati in Breta mi ne more vzet ker se ljubiva , saj mislim tako... */ Povesila sem pogled. Skoraj smo bile že pri slaščičarni ko je Lizza rekla /* Oprosti Leyla ampak strinjam se z Lolndon.. Čisto prav ima. Brat pa lahko podleže ženskim čarom. Ali se spomniš pred 2 letoma na moji zabavi ? Ko si imela nekega Brandona za fanta pa se je Karyn napila in je plesala in se slačila za njega ? !? ! In potem te je zapustil. Hm... Kdo se strinja z mano da Karyn izženemo iz skupine ? */ Namenila sem ji grd pogled /* Hvala Lizza ! Si me morala spomniti na ta dogodek ? Grrr. */ Potem so vse utihnile skupaj z mano saj so mi začele teči solze .. Najprej ena , dve , tri in nato celo morje solz. Se sprašujete zakaj ? Zato ker sem videla Breta in Karyn kako se skupaj smejita ob kapučinu. /* Mary-Chy prav si imela.. SMRK .. Ne morem verjeti .. Karyn !!!! */ Nato sem padla na kolena in se začela kuajati in nisem hotela več ostati. Kar naenkrat sem potisnila Piko Keishi v naročje in jaz sem stekla. Tekla sem koliko so me nesle noge prav do parka ki je skoraj vedno prazen. Tako je bilo tudi tokrat. Vsedla sem se na klopco in sklonila glavo. Jokala sem in jokala. In še enkrat jokala. Čez nekaj časa sem se končno umirila in si obrisala solze. /* Ne . Karyin in Brat ? Nikoli !!! Kako sem lahko to dopustila. Zdaj pa vem kaj bom naredila. Odšla bom domov in napisala sporočilo Bratu in nato Karyn.. Več ne povem ker bi me lahko kdo kaj slišal */ Hodila sem proti domu z počasnimi koraki. Počasi je sonce izginjalo in pokazale so se prve zvezde na nebu. Kmalu sem bila doma in mame začuda ni bilo. Bila je samo Nina v moji sobi.. Na računalniku. Ko sem prišla v sobo sem se ulegla na posteljo in zamižala saj sem upala da bom umrla.. Umrla od žalosti . Nato je k meni pristopila Nina in mi rekla /* Vem kaj se ti je zgodilo , in vem kako se počutiš. Te zanima zakaj sem jaz prišla sploh sem.. Nisem prišla samo malo na obisk ali počitnice ampak zaradi fanta . Zapustil me je zaradi sestre.. Lare.. ! In zato sem prišla sem da bi pozabila! Prišla sem pa tudi sem ker si ti taka caricaa ! LOVE YOU! */ Objela sem jo saj sem mislila da me ne mara. /* Nina oprosti mi.. Bi ti danes spala tuki.. ? v moji sobi ? */ Nina je navdušeno vzkliknila da in že je prinesla prtljago v sobo. Postavila sem ji Dormeo vzglavnik in jogi,. Dala sem ji še odejo in že sva odšle kuhati večerjo. Odločile sve se da bove skuhale pašto z golažom.
Kmalu je prišla mama. Z nekim tipom. Kmalu mi je povedala da je to producent tekmovanja : Eminem & Beyonce . To tekmovanje je za plesalce saj tiste ki zmagajo nastopajo v video spotu z Eminom in Beyonce !!
NEKŠTAM ? ;3
27. februar 2011
NEXT ! SUPER JEEE !
27. februar 2011
u37830
u37830
daljeee
like it
27. februar 2011
katia_01 : hvala ti ! Nextaj tut ti svoje! komaj čakam da grem brat
27. februar 2011
next ! fajna zzzgodba
27. februar 2011
u37830
u37830
hvala bom
27. februar 2011
Katia_01 : ja pa lohka zdaj ?
27. februar 2011
kmalu je prišla mama. Z nekim tipom. Kmalu mi je povedala da je to producent tekmovanja : Eminem & Beyonce . To tekmovanje je za plesalce ki imajo talent. Predstavil se mi je in mi dal namig da imata B.Y (Beyonce) in E.e (Eminem) Rada ulični divji hip-hop. Vendar ne bom samo zato spreminjala točke. Na koncu mi je dal še list z navodili. Sploh ga nisem prebrala le spravila sem ga na varno in odšla sem delati domačo nalogo. Nisem je imela dosti. Imela sem le: Kemijo , Matematiko , Slovenščino in Fiziko. To sem zlahka rešila saj ni bilo težko razen neke matematične naloge. Ker je res nisem znala rešiti sem poškilila malce v rešitve in že sem znala rešiti. Nato je prišla k meni Nina. Povabila me je v kino da malce pozabim na težave. Privolila sem in se šla obleči. Oblekla sem si pink karirasto majico z kratkimi rokavi in jeans mini krilo.
Nina pa je imela oranžno jopico in bele hlače. Vzela sem še telefon in ključe. Do kina sve odšle peš. Ko sve hodile po parku so sedeli na klopci fantje iz naše šole. In med njimi je bil tudi Miha ... Od Breta najboljši prijatelj. Začeli so peti /*Opaaa , Opaaa Leylaa ! ! Kdo je ta srček tukaj ? */ Grdo sem ga pogledala in mu zabrusila v obraz /* Nihče ki bi se zate zanimal zguba! */ Potem sve odšle naprej. Čez nekaj minut sve prispele do kinota in plačale sve vstopnino. Odločile sve se da bove gledale komedijo. Bila je zelo zabavna in smejala sem tako zelo da me je bolel trebuh. Z nino sve se smejale in jedle kokice. Naenkrat pa je bilo v filmu nekaj tako zelo smešnega da sem se tako zelo smejala in sem pozabila na kokice , te pa so se po hitrem postopku raztresile po Nini , meni in fantu za mano.. Ko sem se umirila sem se obrnila k fantu in se opravičila. Čez nekaj minut sem Nini na uho zašepetala /* Jaz bi raje šla saj sem se osramotila.. Hahhaaa.. ! */ Začele sve se smejati in kmalu sve odšle. Izven kinodvorane sem se izpovedala Nini /* Ninčaa ! Še nikoli se nisem tako zelo zabavala .. In to z nikomer . */ Nasmehnila se mi je in poklicala sem mamo če naju pride iskati saj se nama ne da hoditi. Čez 10 minut je že bila pred kinodvorano in odšle smo skupaj domov.
Doma sem se stuširala in odšla v toplino svoje sobe - posteljo. Nini sem rekla še /* Lahko noč */ in že sem spala.
Naslednje jutro sem vstala ob 7.05 . Nino sem pustila spati saj ona ne hodi sem v šolo. Njihova šola ima počitnice. 10 dni. Mi pa imamo naslednji teden. Šla sem v kopalnico kjer sem se počesala si umila zobe in se oblekla. Odšla sem na hodnik kjer sem si obula moje modre all starke. Odšla sem še k mizi kjer mi je mama nastavila kruh ter Nutello. /* Mama ti pa res veš kaj jaz obožujem*/ sem rekla v prazno. Opazila sem listek na mizi. Pograbila sem ga in prebrala :
Leyla in Nina !
Na mizo sem vama nastavila
kruh in Nutello ki jo Leyla obožuje !
Nina ker ti ne greš v šolo te prosim
da narediš kosilo , odneseš smeti .
To je vse. Aja pa Leyla. Pridna bodi
v šoli in doma bodi ob 16.10 . Šla sem
delati saj imam danes res pomembno operacijo.
Oči bo doma ob 18.00 !
Adijo.
Nasmehnila sem se in ko sem pojedla sem vzela šolsko torbo ter ključe. Odšla sem v šolo. Po poti sem srečala Keisho , Mary-Chy , Lizzo ter London. Skupaj smo prehodile še ostanek naše poti do šole.
Prvo uro smo imeli matematiko in učitelj je rekel da pišemo test naslednji teden. Dvignila sem roko /* Učitelj ! Naslednji teden ne moremo pisati saj imamo počitnice ! Haaaa.Haaa ! */ Učitelj me je pogledal ter se nasmehnil. /* Ajaa.. Leyla imaš prav .. Pozabil sem. */ Nato je bila kemija , po tej uri športna ura in potem malica. Zadnji dve uri so potekale počasi in ko je zazvonil zvonec za konec pouka sem veselo vstala pospravila zvezke in učbenike v torbe ter hitro stekla ven. Preobula sem se in proti meni je hodil Brat. /* Hey punči.. Kako siii ? */ sploh ga nisem pogledala ampak sem mu samo rekla /*Umakni se mi ! Moram iti domov. */ Čudno me je pogledal ter stekel za mano.
Hotel me je poljubiti a sem se mu pravočasno umaknila tako da je poljubil steno . Začela sem se mu smejati.
Spet je stekel za mano in me vprašal /* Kaj je narobe ? */ Obrnila sem se k njemu in mu rekla /* Prasec! Veš kaj je narobe !? Ti si narobe! Včeraj sem te videla v slaščičarni s Karyn ! Ne upaj si zanikati . Na skrivaj hodista ! */ Prijel me je za roko /* Ne ! V slaščičarni sva bila z njenim fantom ! To je skrivnost ampak Miha je njen fant. */ Nisem mu verjela in zato sem mu rekla še zadnji stavek /* Pusti moje roke debil. Najdi boljši izgovor*/
Nexštam ? ;333333
27. februar 2011
u37830
u37830
daljeee
komi čakam ful mi je všeččč
27. februar 2011
next
27. februar 2011
V NASLEDNJI PRIHODNOSTI BI BILA FUL HAPPY ŠE MAL VEČ NEXTOW !
/* Pusti moje roke debil. Najdi boljši izgovor*/ Sem mu zabrusila in že sem stekla proti mami , ki me je čakala. V avtu me je vprašala kaj je z nama z Bretom. Rekla sem ji naj ne in naj me rajši pelje na plesni trening. Ko me je pripeljala do plesne telovadnice sem vzela iz prtljažnika potovalko z mojimi oblekami in drugimi stvarmi za ples. Odšla sem do telovadnice , nato pa do slačilnice. Preoblekla sem se in stekla v telovadnico. Deklet še ni bilo zato sem si prižgala radio s CD-jem in že sem plesala kakor me je bila volja. Po 5 minutah so še druge prišle vse razen Karyn in Charyle . Punce so mi povedale da je Karyn Charyle zvabila na svojo stran in rekle so tudi da naj mi povejo da ne bodo več plesale. /* Karyn bo zvabila počasi vse na svojo stran --- In potem bom jaz sama.*/ Punce so odkimale in Lizza mi je rekla da bo vedno z menoj. Tedaj sem rekla /* No trening je ! Dajmo plesati.. */ Vžgala sem radio in počasi sem štela /*ena , dva , tri...... */
Plesale so vse razen mene saj sem jih jaz gledala. Po koncu sem jim čestitala in rekla sem tudi da zdaj znamo odločno ter odlično.
Keisha me je na koncu vprašala če greve skupaj domov ampak sem odkimala ker grem še v trgovino si po senvič saj nisem še nič jedla.
Tako smo se poslovile in jaz sem odšla v trgovino. Kupila sem si senvič , red bull ter en mini paket čipsa. Plačala sem in odšla proti domu. Na poti domov sem jedla senvič in pila red bull. Čez nekaj minut sem prispela domov ko sem slišala mami govoriti očetu. Nekaj o selitvi in drugi službi.. Začele so mi kaplje solz polzeti po licu. Odložila sem vse : Potovalko , hrano ter pijačo. Odprla sem vrata kuhinje in vstopila. Mama me je videla jokati zato me je objela in me vprašala zakaj jokam. Odgovorila sem ji da zaradi selitve ki jo je prej omenjala. Oči se je zasmejal ter mi rekel da se ne selimo mi ampak moja stric in teta. Odahnila sem si in si obrisala solze.
Toda videla sem očetov zasrbljeni obraz. /* Oči kaj je ? Kaj je narobe? */ Nasmehnil se je in mi rekel da ni nič. /* Prav če ni nič potem vredu. Grem v sobo. */ Stekla sem v sobo in pozdravila Nino. Pozdravila me je nazaj . Odšla semna računalnik in se vpisala v msn , skype , facebook ter netlog.
Na facebooku sem imela 1 sporočilo in 2 obvestili. Tisti dve obvestili so bile prošnje za igre eno sporočilo pa je bilo od Breta. Odprla sem ga in videla sem :
Živjo ! Pogrešam te .. Res sem prej resnico govoril. Karyn ima fanta ! Mihaaa !
Prosim odpusti mi srce moje ! Adijo.
Zasmilil se mi je zato sem mu odgovorila : Živjoo ! Ja tudi ebe ! Upam. Upam da se ne bo plazila več po mojem fantu ! : P ! OK odpustim ti..
Bye.
Kliknila sem pošlji in že čez nekaj trenutkov mi je odpisal. :
MOJA MOJA MOJA DRAGA LEYLA. ! VEŠ KAKO SEM VESEL ?! LJUBIM TE PUNČII
Jaz pa sem imela neprijeten občutek vendar ne vem če sem bila vesela .. Imela sem tako čuden občutek , takega imam samo takrat ko je res hudo ! Izpisala sem se iz vseh strani in odšla delati domačo nalogo. Imeli smo samo matematiko. Hitro sem naredila in odšla v kopalnico se malo osvežiti. Vendar še vedno nisem pozabila tistega občutka.
NEKŠTAM ? ;33
27. februar 2011
next
27. februar 2011
Next Beiba Lof yaaaaa
27. februar 2011
u37830
u37830
dalje i like it
27. februar 2011
next
27. februar 2011