Forum
u37830
u37830
Hej
tukaj bom še objavilo še eno svojo zgodbico
sem jo že začela pisati toda jo moram malo spet spraviti v tek pisanja =)

PRVI DEL

Še enkrat sem se pogledala v ogledalo in nežno namazala ustnice s šminko, ko sem pred vrati zaslišala mamin glas „Klara a si pripravljena“ je rekla in potrkala po vratih „mami takoj bom“ sem odvrnila in še iz omarice hitro potegnila krtačo in še enkrat počesala svoje dolge rjave lase in jih nekaj spela s špango druge pa spustila po ramenih Hitro sem vzela šolsko torbo in stekla v kuhinjo. „Zopet bom v službo pet minut zamudila“ mi je rekla mama in naredila zadnji požirek kave v skodelici. „Oprosti mami“ sem rekla in jo poljubila na lice. V kuhinjo je stopil moj starejši brat Andrej in se mi nasmehnil „živjo sestrica“ je rekel zbadljivo in si me ogledal. „Zdravo“ sem odvrnila in zavila s očmi. Čeprav sva bila s Andrejem le eno leto narazen se nikakor nisva morala razumeti vedno me je zbadal in se mi smejal, za mene je bil preveč otročji da bi ga razumela. „Prosim Robert pelji do šole Andreja nama se že mudi“ je rekla mama očetu in še enkrat pogledala na uro, ki je kazala petnajst do sedmih. Hitro sva se obuli in odšle v avto, mama je speljala in zopet na glas preklinjala gnečo na cesto medtem ko sem jaz gledala skozi okno. Čez deset minut sem se poslovila od mame in izstopila iz avta „Zdravo Klara“ me je pozdravila moja najboljša prijateljica Neja, ko sem prišla do vhodnih vrat in se mi vrgla v objem. Vrnila sem ji objem in skupaj sva odšli v šolo. Pogovor je potekal kot vsaki dan ta teden o najbolj popularni zabavi, ki se bo zgodila to soboto „obožujem svoje rojstne dneve“ sem rekla in stopili sva v razred „verjamem tale bo najboljši“ je prikimala Neja in usedli sva se v klop „moram še povabiti Klemena“ sem rekla in pogledala proti sošolcu, ki se je pogovarjal s sošolcem in se smejal „mah daj nehaj“ je odkimala in odprla zvezek „ne vem zakaj bi ga povabila saj se skoraj nikoli ne družita“ je odvrnila in ga pogledala. „On je mene vedno povabil na svoj rojstni dan“ sem skomignila s rameni in v razred so prišli še druge sošolke in se nama pridružile ob pogovoru. Že od prvega letnika farmacevtske šole smo se neprestano družile naša družba je bila najboljša in profesorji so včasih morali poseči po opominih da so nas uspeli umiriti. „Torej v soboto ob osmih“ se je oglasila Maruša in me pogledala „seveda še vedno velja“ sem prikimala in pogledala skozi okno. Svojega rojstnega dneva sem se zelo veselila saj bom stara osemnajst in rojstni dan in ga bom praznovala s svojimi najboljšimi prijateljicami in sošolci s kateri smo se res razumeli kar doma pri meni. V bistvu nam ničesar ne bo manjkalo saj je naša hiša velika in imamo tudi bazen v katerem se bomo lahko kopali in glasno glasbo na katero bomo lahko plesali in žurali. Ura pouka je hitro minila čeprav slovenščine nisem imela najraje. „A greva malo ven težko prenašam ta šolski zrak“ je rekla mi Neja med odmor in pogledala skozi okno kjer so se že zbirali dijaki. „Okej“ sem prikimala in hitro sva odšli po stopnicah imeli sva časa le deset minut in potrebovali sva še nekaj časa da sva se zgužvali po stopnicah. „Uf mrzlo je“ je rekla Neja in se še bolj zavila v bundo in svoje dolge rjave lase spela v čop. Neja je oboževala šport saj je vsaki večer se odpravila na tek, včasih sem se ji pridružila toda bila sem bolj lena kot ona zato sem večkrat ostala v zavetju svoje tople sobe. Odšli sva do zida kjer so se zbirali dijaki in se naslonili nanj. Zatopili sva se v prijeten pogovor in se smejali. „Mislim da morava nazaj“ sem rekla in pogledala na uro telefona. „Ja res je“ je prikimala in potegnila me je za roko. Odšli sva nazaj proti šoli „samo na stranišče še grem ti pojdi kar v razred“ sem rekla in se napotila proti stranišču. Pogledala sem še v ogledalo in si popravila lase. Odšla sem proti svojemu razredu, ko sem naenkrat začutila da sem se zaletela „se opravičujem“ sem rekla in svoj pogled privzdignila. „Hej lepotička a ne znaš gledati kje hodiš“ mi je rekel najbolj simpatični fant na šoli in me pogledal v oči. „Sory gledala sem v tla“ sem še enkrat opravičila „sem slišal da praznuješ rojstni dan“ je rekel in se nasmejal „ja res je“ sem prikimala in ga čudno pogledala, niti sanjalo se mi ni od kod ve za moj rojstni dan. „Vsi govorijo o tvoji žurki v soboto“ je odvrnil, ko je opazil moj zmeden pogled. „Aja“ sem rekla in zaslišala šolski zvonec „mudi se mi“ sem odvrnila in pogledala dijake, ki so že zapirali vrate in hodnik se je spraznil. „Zakaj pa nisem jaz vabljen“ je vprašal in me pogledal naravnanost v oči „ker“ sem rekla in pogledala v tla... nisem vedela kaj mu naj odgovorim „no torej te sedaj povabim soboto ob osmih“ sem odvrnila in brez pomisleka stekla proti razredu. Stopila sem v razred in pogledala profesorico, ki je že vpisovala prisotne „se opravičujem za zamudo“ sem rekla in se usedla na svoje mesto „no Klara je že okej“ je odvrnila profesorica in zaprla dnevnik. Začela je z razlago snovi jaz pa sem pogledala proti Neji in ji napisala na listek kaj se mi je zgodilo „torej si ga povabila na zabavo“ je odpisala „ja sem ga“ sem odvrnila in jo pogledala. Neja se mi je nasmehnila in čez dve minuti sem prebrala „to bo najbolj nora rojstno dnevna zabava“. Zagledala sem se skozi okno in se nasmehnila na mislijo da bo že čez dva dni sobota...

Nadaljujem zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2011
u28341
u28341
NeXt!!!!
Res sta mi zelo všeč obe tvoji zgodbici.
24. februar 2011
u37830
u37830
ZDRAVO
Lea26 hvala za komentarček
evo nadaljevanje

DRUGI DEL ZGODBICE...
Zagledala sem se skozi okno in se nasmehnila na mislijo da bo že čez dva dni sobota... „Končno petek“ si zamrmram, ko mi telefon zapoje mojo najljubšo pesem.. oh written in the star..., ki sem jo imela nastavljeno za budilko na mobitelu in jo brez pomisleka izklopim. Pretegnem se v postelji in zazeham, spala bi še toda ni bilo časa danes pišemo test iz matematike. Hitro pograbim torbo se oblečem našminkam in že sem pripravljena za šolo. „Klara bi prosim šla danes na avtobus meni se mudi, v službi imam veliko dela“ je rekla mama in stopila v sobo. „Ja mami“ sem odvrnila in se ji nasmehnila „danes popoldan odpotujemo“ je še dodala na hitro „prosim ne uničite s tvojimi prijatelji na zabavi hiše“ je še rekla in za sabo zaprla vrata. „Ne bomo“ sem zavpila in se nasmehnila sama sebi. Starša sta ugotovila da sem dovolj stara in zato sta se odločila da bom za osemnajsti rojstni dan lahko sama proslavila s prijatelji, torej brez njih in Andreja. Stekla sem po stopnicah in na hitro spila jutranjo kavo se poslovila od očeta in Andreja. Počasi sem odšla proti avtobusni postaji. Bilo je zelo mrzlo zato sem še bolj zavila v bundo in nase potegnila črno kapo. Čakala sem na avtobus in bila je gneča, ura je bila sedem zato so se že vsi opravljali v šolo in v službo. „Zdravo lepotica“ sem za sabo slišala glas „zdravo“ sem odvrnila in se mu nasmehnila „hvala ti da si me povabila na rojstni dan“ je rekel in si popravil lase, ki so mu padli na obraz „raje priznaj“ sem odvrnila in zavila s očmi „vabilo si sam izsilil“ sem dodala „nisi mi še povedala kje“ je kar preslišal moje besede „pri meni doma“ sem rekla in se namuznila „ne veš kje sem doma“ sem dodala in pogledala v daljavo iz katere se je končno prikazal avtobus. Stopila sem v gnečo in postavil se je za mano „ne skrbi izvedel bom“ mi je šepnil na uho. Obrnila sem se k njemu „kako ti je sploh ime“ sem vprašala, čeprav je bil moj so-sošolec nisem vedela njegovega imena in me nikoli niti ni zanimalo. „Domen“ je odvrnil „no okej“ sem prikimala in stopila na avtobus kjer je bila velika gneča, zrinila sem se v ozadje in usedla še na skoraj edini prosti sedež. Gledala sem skozi okno čeprav sem na sebi čutila njegov pogled in potem sem ga končno pogledala. S svojimi rjavimi očmi je strmel vame in se nasmehnil. Čez petnajst minut smo se končno pripeljali do šole in izstopila sem. Počasi sem odšla proti šoli medtem ko se po Domnu obešale punce. „Hej Neja“ sem rekla veselo takoj ko sem stopila v razred in jo močno objela. „Zdravo Klara kaj novega“ je vprašala, ko je videla moj kisel pogled „mah Domen mi je težil“ sem odvrnila in se zagledala v platnico zvezka „kateri Domen“ je vprašala s zanimanjem „on so-sošolec ko pride jutri na zabavo“ sem ji odvrnila in Neja je takoj vedela o kom govorim „mislila sem da se je šalil toda še vedno vztraja“ sem dodala in začela po zvezku risati srčke. „Ne skrbi še prehitro mu bo postalo dolgčas, nekaj te skrbi“ je odvrnila in me pogledala. Poznala me je kot lasten žep, njej pač nisem morala ničesar prikriti. „Skrbi me da mi bo uničil zabavo, ker se vse punce mečejo po njej“ sem ji povedala in jo pogledala v oči. „Ni šanse“ je odkimala in se nasmehnila „tega pač mu ne bova pustile jutri je tvoj dan“ je dodala in me objela preko ramen. Nasmehnila sem se ji, pač res nisem vedela kaj bi brez njej. Pouk se mi je neskočno vlekel in komaj sem čakala da ga bo konec „prideš danes spati k meni sama sem doma, Andrej in starši so že odpotovali ob treh“ sem ji rekla po koncu pouku. „Ja super bi bilo“ je zadovoljno prikimala. „Lahko še ti pomagam pri zadnjih pripravah“ je dodala in me navdušeno objela. Po pouku sva odšle še v trgovino in kupiti nekaj za kosilo potem pa naravnost domov. Pripravili sva si kosilo in in ga pojedli saj sva bili zelo lačne. „Komaj čakam jutri“ je rekla Neja in naredila požirek jabolčnega soka „tudi jaz“ sem odvrnila na kratko in se zagledala skozi okno.„Občutek imam da mi bo Domen pokvaril zabavo“ sem rekla čez nekaj minut, ko je med nama vladala napeta tišina. „Klara ne sanjaj“ je odločno odkimala „ne bo ti pokvaril zabave in niti sanja se mu ne kje živiš“ je odvrnila in mi pomagala pospraviti posodo iz mize. Pomili sva posodo nato pa odšle v mojo sobo in se ulegle na posteljo razpravljali sva o najnovejši modi in glasbi. „Nisem ti še pokazala oblekice za jutri“ sem se spomnila in bila v hipu pokonci. Iz omare sem potegnila kratko črno oblekico „vav kako je lepa“ je rekla navdušeno in si jo do potankosti ogledala. „Ja tudi meni je zelo všeč“ sem prikimala in se zadovoljo postavila pred ogledalo. Zvečer sva zaspali pozno v noč saj nisva morali zaspati saj sva bili preveč zatopljeni v najino debato. Nina se je sklonila k tlom in iz tla pobrala sliko, ki je že ležala ves teden tam toda me ni motilo. „To so bili lepi časi“ sem rekla in pobožala sliko „tukaj sva se s Andrejem razumela kot eno“ sem zavzdihnila „toda zadnje čase je nemogoč sploh ga ne razumem“ sem dodala in pogledala Nejo, ki me je s zanimanjem gledala „ah on pač je fant in fantje se ne zresnijo tako hitro“ je skomignila s rameni Neja in se ulegla na posteljo. Ob dveh zjutraj sva končno zaspali. „Hej Klara a še spiš“ je zavpila Neja in mi vrgla blazino na obraz „hej kaj je“ sem odvrnila in se pretegnila „ura je že skoraj dve popoldan“ je rekla in mi nakazala na uro, ki je visela na steni. „Kaj“ sem presenečeno zavpila in takoj vstala iz postelje. Pospešili sva s pripravljanjem kosila in hiteli pospravljati hišo in pripravljati še zadnje malenkosti za današnjo zabavo. Iz omare sem potegnila alkoholno pijačo in jo postavila na mizo „s temle bomo nazdravili“ je rekla Neja in mi nakazala na šampanjec „ja itak“ sem prikimala in ga dala v hladilnik. Pogledala sem na uro, ki je kazala že skoraj pet. „Torej te bom lahko našminkala“ je rekla „ja itak“ sem prikimala Neja je obvladala ličenje saj je bila njena mama kozmetičarka in se je naučila od njej. Skli sva v mojo sobo. Poiskali sva najlepša ličila in si uredili frizuro. Nase sem potegnila črno oblekico medtem ko je Neja oblekla kratko krilo in modro majčko. „Kako tebi velja“ sem zamrmrala in si jo ogledala „zakaj že“ je odvrnila in mi pokazala svoj najlepši nasmeh „nikoli se ti ni treba sekirati kaj boš oblekla vse ti lepo pristoji“ sem odvrnila in se še enkrat pogledala v ogledalo. „Ah daj nehaj“ je odvrnila in opazila sem da je rahlo zardela. Ura je bila petnajst do osmih zvečer in s Nejo sva prižgali vse luči v hiši saj se je druščina že zbirala. Bila sem v središču pozornosti in uživala sem v vsakem voščilu, ki so mi ga podarili. Zazvonil je zvonec, dobro da sem ga slišala čeprav je glasba odmevala po vsej hiši „takoj bom“ sem rekla zbrani družbi in odšla do vrat. Odprla sem jih in presenečeno obstala...

KLARA

NEJA
25. februar 2011
u28341
u28341
nExT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
25. februar 2011
u37830
u37830
Zdravo
evo nadaljevanje še te zgodbice
lea26 hvala za komentarček

Zdravo lepotička“ je rekel Domen in se nežno nasmehnil. Še vedno sem stala pri vratih presenečena, nisem ga pričakovala čeprav je govoril da bo prišel „zdravo Domen“ sem odvrnila in še pogledala drugega fanta, ki je stal poleg njega. Prepoznala sem ga bil je doma le slab kilometer stran od hiše. „Tale mi je povedal kje te najti, v bistvu sem te že večkrat videl ko sem bil pri njemu doma“ je rekel in mi nakazal na Dejana „zdravo Dejan“ sem odvrnila in zavila s očmi „a lahko vstopiva“ je vprašal, ko sem še vedno stala pred vrati in ju nisem imela namen spustih v hišo„ja itak vidva kar“ sem vljudno prikimala čeprav bi ju najraje spodila. Stopili smo v dnevno sobo in vsa dekleta so Domena požirale s očmi. „Tole je darilce za rojstni dan“ je rekel in mi v roke potisnil vrečko „hvala“ sem zamrmrala še vedno presenečeno in Domen me je poljubil na lice. Darilo sem postavila na mizico v dnevni sobi in pogledala Nejo, ki se je nasmehnila „nisem si mislila da bo prišel“ sem ji šepnila na uho in jo pogledala „ne skrbi kar hitro se bo naveličal“ je odvrnila in ga pogledala. Bila je mimo le minuta, ko je že bil v središču pozornosti in vsa dekleta so ga požirale s očmi. „Kako mu vedno uspe“ sem vprašala in v roke vzela kozarec s vodko „nič še mu ni uspelo“ je odvrnila Neja in pogledala v vrečko, ki mi jo je prinesel. „Opa najboljša pijača“ je rekla in namignila nanjo, zagledala sem se v steklenico vodke „to pa res“ sem odvrnila bolj veselo „s temle ga lahko napijeva in vrževa iz hiše“ sem ji šepnila na uho. „Klara zakaj mi nisi povedala da pride na tvoj rojstni dan tudi Domen“ je do naju prišla sošolka Maruša in od navdušenja kar vpila „nisem ga povabila“ sem odvrnila in odprla steklenico vodke „kar sam se je“ sem dodala in poiskala kozarec v elementu, kjer smo imeli zložene kozarce. „Boš“ sem ji ponudila kozarec shark vodke „ja itak“ je prikimala Maruša in jo na mah spila. Usedla sem se v kot in uživala v pijači, ko je do mene prišel sošolec Klemen „to je tvoj rojstni dan“ mi je rekel in sedel poleg mene „ja in“ sem odvrnila in ga pogledala v njegove rjave oči „a se ne bi zabavala“ je vprašal in se nasmehnil. „Saj se“ sem odvrnila in znova naredila požirek iz kozarca „hm temule rečeš ti zabava, raje zapleši“ je odvrnil in mi ponudil roko. Nasmehnila sem se mu in s tem se pokazala da sem za. Odšla sva na sredino sobe kjer so se že zbrali sošolke in sošolci in že noro plesali midva pa sva se jima pridružila. Poznala sem njihov različnih okus glasbe zato s izbiranjem glasbe nisem imela nobenih težav. S Klemenom sva se prepustila divjim ritmam glasbe in postala sem boljše volje. Pogledala sem proti Domnu, ki je tudi plesal s Marušo in mi pomežiknil. Svoje daljše rjave lase je vrgel nazaj in popravil lase, ki so mu padle na oči. Zaprla sem oči in se prepustila užitku glasbe, ko sem za sabo zaslišala njegov glas „a si za ples“ je vprašal na glas in vse punce so gledale vame. Pogledala sem jih in nato še Domna, nisem ga morala zavrniti saj bi vse punce mislile da sem nora da zavrnem najlepšega fanta na šoli „ja itak“ sem prikimala in se postavila poleg njega. Kot zanalašč je začela igrati nežna glasba in Domen me je prijel za roko s drugo pa okoli pasa. Bili sva si tako zelo blizu in Neja naju je opazovala, začela se je smejati jaz pa sem ji pokazala jezik. „Veš Klara“ je rekel Domen in me pogledala v oči „simpatična si“ je rekel in mi popravil lase, ki so mi padle na oči „ah hvala“ sem odvrnila in zardela „sploh še te nikoli nisem opazila“ sem odvrnila sarktično, opazila sem njegov jezen pogled „vedno se po tebi mečejo dekleta zato pač te ne opazim“ sem dodala in Domen se mi je nasmehnil „te to moti“ je vprašal in mi zrl naravnanost v oči „niti ne“ sem odkimala „fantje kot ti me ne zanimajo“ sem odvrnila in v tem trenutku se je pesem končala. Odšla sem stran od njega in ga pustila tam sredi dnevne sobe samega in presenečeno je zrl za mano, moje besede so mu prišle do živega. „A je vse okej“ me je vprašala Neja in me pogledala „ja itak“ sem prikimala „Klemen te gleda“ mi je rekla in se nasmehnila „ah ja Domen mi ga je kar speljal in niti s njim še nisem zaplesala do konca“ sem ji odvrnila in odšla do Klemena. „A še greš plesati“ sem ga vprašala in ga pogledala v rjave oči. „Sem slišal da imate bazen“ je rekel in me pogledal „ja imamo“ sem prikimala in se mu nasmehnila. Bila je dobra ideja bil je čas za mojo zabavo, Domen itak tukaj zabava vse punce v dnevni sobi. Stekla sem v sobo in poiskala kopalke in hitro oblekla nazaj črno oblekico. Lase sem si spela v čop in odšla nazaj do Klemena. Prijel me je za roko in pogledala sem proti Neji, ki se je pogovarjala s Dejanom in s njim plesala. Pomahala sem ji in s Klemenom sva odšla do bazena na drugi strani hiše „av kako lepo“ je rekel in prižgala sem luč „ja res je“ sem prikimala in pogledala Klemena „imaš kopalke“ sem vprašala „kratke hlače“ je odvrnil in mi nakazal na vrečko, ki jo je držal v roki „tamle se lahko preoblečeš“ sem rekla in mu nakazala na vrata, ki so vodila v prostor za preoblačenje „okej“ je prikimal in odšel do tja. Slekla sem oblekico in se usedla poleg bazena. Noge sem pomolila v toplo vodo in se zagledala v vodo „sem že“ je rekel Klemen in se usedel poleg mene „veš Klara“ je rekel in me pogledal v oči „veš da si simpatična“ je rekel in mi popravil lase, ki so mi padle na oči

DOMEN

KLEMEN

SE NADALJUJE =)
26. februar 2011
jst pa glih nism prepričana d je to twoja zgodbica ;] ------> http://www.smrklja.si/node/62057
26. februar 2011
u37830
u37830
aja hvala Monisykes tudi tam objavlam ja
tko da je moja zgodbica ja sam sem ugotovila da še morem nekje drugje tudi probati
da še zvem več mnenj
drugač pa je vse moje ko sem jih pisala sama tudi KOŠARKARSKO IGRIŠČE mam tudi tam objavljeno... pa tudi prvič sem napisala da še nisem zgodbice končala tko da je moja ja
26. februar 2011
Aja okj..sem mislila,da ti jo kdo krade alneki. xd
drgaač pa OBUŽUUJM twoje zgodbice. :Đ
26. februar 2011
u28341
u28341
nExT!!!!!!!!!!!!!!!!
26. februar 2011
u28341
u28341
katia_01 a lahko prosim nadaljuješ to zgodbico.
27. februar 2011
next (:
27. februar 2011
u37830
u37830
hejla
evo po dolgem času 3 del zgodbice
se opravičujem ker še nisem objavila prej
hvala za komentarčke
SE NADALJUJE

**** STEKLENICA LJUBEZNI*** 4. del

„Klemen“ sem mu šepnila na uho in ga pogledala naravnanost v oči „ne vem če je tole prav“ mi je rekel in se nasmehnil „zakaj ne“ sem vprašala in ga pogledala „všeč si mi Klara toda nisem neki tip za dolge zveze kot si ti vajena. Vedno se prehitro naveličam“ je rekel in me pobožal po laseh. S vsemi štirimi fanti, ki sem jih do sedaj imela sama bila vedno v daljših zvez čeprav je najdaljša trajala le eno leto nato pa me je Tilen prevaral in me pustil. „Aha“ sem odvrnila in se izvila iz njegove objema. Odplavala sem nazaj do stopnišča in odšla iz bazena. Vzela sem brisačo v omari in si obrisala lase „Klara poslušaj me“ je rekel in me prijel za roko „me ne zanima“ sem odkimala in ga pogledala naravnanost v oči „itak si mi s temi besedami vse povedal“ sem dodala in se zaprla v prostor kjer sem se lahko preoblekla. Šlo mi je na jok toda nisem jokala saj sem pred Klemenom nisem hotela bolj osramotiti. Mislila sem da misli s poljubom resno toda sem se motila. „Klara“ je rekel ko sem stopila ven in me močno zgrabil za roko „razumi da si mi všeč toda sva sošolca“ je rekel in moj pogled privzdignil k svojemu „dobro“ sem odvrnila „itak mi niti ni do kakšne veze in ta poljub je bil popolnoma nenačrtovan“ sem odvrnila in ga pogledala naravnanost v oči. „Okej“ je prikimal „torej se preobleči jaz pa se grem v sobo na novo našminkat, potem se bova vrnila na zabavo kot da se ni nič zgodilo“ sem odvrnila in se mu nasmehnila „upam da nisi jezna name“ je rekel „ne“ sem odkimala „nič ti nimam za zameriti“ sem dodala in hitro odšla v svojo sobo. Predstavila sem se pred ogledalo „to ti ničesar ni pomenilo Klara“ sem se pregovarjala, ko sem še vedno razmišljala o njegovem poljubu. Lase sem si znova razpostila in jih posušila s sušilcem za lase. Pogledala sem se še enkrat v ogledalo nato pa odšla v dnevno sobo. Vzela sem kozarec in si nalila shark vodko. Usedla sem se na kavč in gledala sošolke, ko so še vedno norele po Domnu. Pogledala sem proti Neji, ki je sedela v kotu in klepetala s Dejanom.

DEJAN

Opazila me je in nekaj šepnila Dejanu na uho nato pa prišla do mene „a si okej“ me je vprašala „ja valda“ sem prikimala in se ji prisilno nasmehnila „kaj se dogaja med vama s Klemenom“ me je vprašala „nič“ sem odvrnila in pogledala proti Domnu, ki je naredil požirek alkoholne pijače „ne verjamem“ je odvrnila Neja in me pogledala naravnost v oči „mah saj je vseeno“ sem odvrnila in ga pogledala, ko je stopil v dnevno sobo. Blond lase je še vedno imel mokre zato si jih je počesal na stran in zgledal še je lepši „opazila sem da si odšla s njim“ je drezala vame „nič ni“ sem odvrnila in zavila s očmi. „No prav mi boš drugič povedala“ je skomignila s rameni in odšla nazaj do Dejana. Usedla sem se na kavč in prepustila mislim na najin poljub... ne vem zakaj toda mi ni šel iz glave... Ura je bila natančno polnoč, ko smo sem s vsemi tridesetimi prijatelji nazdravila s šampanjec, ki sva ga s Nejo pred začetkom zabave postavile v hladilnik. Povečala sem jakost glasbe in še bolj smo divje plesali in razživeli tudi sama sem postala boljše volje.... Uživali smo do dveh zjutraj nato pa sem se poslovila od večina prijateljev in sošolk. Ostali smo še samo Neja, Maruša Domen, Dejan in Klemen in jaz. „Avč tole je najboljša žurka“ je rekel Domen in sedel poleg mene na kavč „ja seveda“ sem odvrnila in naredila požirek šampanjca, ki ga še nisem spila do konca. „No no ne kuhaj mule“ je rekel in objel Marušo preko ramen, ko je sedla poleg njega.

MARUŠA

Pogledala sem proti Neji in Dejanu, ki sta se usedla na drugo stran in se tudi držala za roke in se nekaj pogovarjala. „Gremo vrtenje steklenice“ je rekla Maruša in vzela najbližjo steklenico iz mize „ja gremo“ se je takoj strinjala Neja in tudi drugi smo bli za. Posedli smo se v krog in prva sem zavrtela steklenico „resnica ali izziv“ sem vprašala in pogledala Nejo „resnica“ je odvrnila in zardela. Pobrskala sem po mislih „no torej eno preprosto vprašanje“ sem rekla in jo pogledala „koliko fantov si že imela“ sem vprašala „no okej štiri“ je odvrnila in pogledala Dejana, ki ji je pomežiknil Neja je zavrtela steklenico in igra je postajala vse bolj sproščena in o njih sem izvedela veliko stvari katerih si nisem mislila, nikogar nisem poznala tako dobro kot Neje. Vzela sem daljinec in dala glasbo bolj na glas, na vrsti pač je bila moja najljubša romantična pesem prava ljubav in zraven sem si mrmrala besedilo... „No Klara resnica ali izziv“ je rekla Neja in me pogledala. Naslonila sem se na vrata in jo pogledala „dovolj imam resnic vzamem izziv“ sem odvrnila in jo s zanimanjem pogledala. Neja se je po tihem nasmehnila in pogledala Klemena, ki je naredil požirek bambusa „torej poljubi Klemena“ je rekla čez minuto in naju pogledala. „Ni šanse“ sem odkimala in pogledala Klemena, ki me je prav tako presenečeno gledal „sama si izbrala izziv“ se je oglasila Maruša in se začela smejati svoje dolge blond lase pa je vrgla nazaj da so ji prosto padle po ramenih. „No okej“ sem odvrnila in se vstala „toda ne pred vsemi vami“ sem odvrnila „ja pred vsemi nami“ je odvrnil Domen in se nasmehnil . Pogledala sem Klemena, ki je postavil poleg mene „no torej jima pokaživa da upajva“ je rekel na glas da so vsi slišali in se mi nasmehnil.
02. marec 2011
u32601
u32601
next
02. marec 2011
u28341
u28341
NexT!!!!!!!!!!!!!!
02. marec 2011
u35768
u35768
Nexxxxt !
02. marec 2011
u32601
u32601
next
08. marec 2011
next
08. marec 2011
u39401
u39401
next..nora zgodbaaa čim prej nadaljuj
15. marec 2011
u33561
u33561
next

pa hvala ker bereš moj pzgodbico
16. marec 2011
ušeč mi je in prosim te da čim prej nextaš!!
18. marec 2011
u37830
u37830
No torej še nadaljevanje tele
ufff sem jo čisto pozabila se opravičujem hvala za komentarčke
se nadaljuje

***STEKLENICA LJUBEZNI *** 5. del

Presenečeno sem ga pogledala, ko se je sklonil k meni toda mojega telesa ni objel...nežno me je poljubil na ustnice. Vztrepetala sem in v tistem trenutku sem si priznala da ne gre samo za poljub ampak nekaj več kar do Klemena nisem še čutila, čeprav sem ga poznala in sva bila sošolca že dve leti. Odmaknil se je stran od mene, ko sem mu vrnila poljub „opa Klara tole pa je super poljub“ se je čez dve minuti oglasil Domen in se začel smejati. „In kaj si sedaj videl drugačnega, kot v svojih poljubih“ sem ga vprašala in se usedla nazaj na svoje mesto in pogledala Klemena, ki mi je samo pomežiknil in se nasmehnil. Vrnila sem mu nasmeh in takoj, ko sem zavrtela steklenico sem Dejanu in Neji vrnila tudi onadva sta se poljubila in Dejan se je začel obešati po Maruši. Usedla sem se nazaj na kavč in Klemen poleg mene „tisti poljub“ je začel in me je pogledal „je samo prijateljski te razumem“ sem ga prekinila in se naslonila na njegovo ramo. Zaprla sem oči, ki so postajale težke, s drugo roko me je objel „ja samo prijateljski“ je odvrnil in me nežno poljubil na čelo... Odprla sem oči in presenečeno pogledala okoli, Klemen me je še vedno držal v objemu toda tudi on je spal. Pogledala sem še proti Neji in Dejanu, ki sta tudi spala na kavču objeta. Zazehala sem in pogledala na mizo kjer so ostali steklenice in kozarci od včerajšnje zabave. Glasba je še vedno igrala toda je bila po tihem. „Hej Klara“ je rekel Dejan in odprl oči „dobro jutro“ sem odvrnila in pogledala na uro, ki je kazala dve. „Včeraj me je kar na enkrat zmanjkalo“ sem zašepetala saj nisem hotela zbuditi Klemena in Neje, ki sta še vedno spala. „Ja jaz tudi ne vem kdaj naju je zmanjkalo“ je odvrnil „kje pa sta Maruša in Domen“ sem vprašala in zazehala „odšla sta domov, ko sta s Klemenom zaspala“ je odvrnil in se mi nasmehnil. „Mislim da se tale dva nimata namena zbuditi“ sem rekla in vstala po tihem da ne bi zbudila Klemena. „Boš kavo“ sem vprašala „lahko“ je prikimal in se lenobno pritegnil. Odšla sva v kuhinjo in gor sem dala za kavo „Maruša in Domen prideta nazaj samo k njemu sta šla spati“ je rekel Dejan in vzel košček peciva „aha“ sem odvrnila in se zagledala skozi okno, znova je naletaval sneg. Končno je voda zavrela in čez pet minut sem na mizo postavila kavico. Usedla sem se na stol poleg njega „oprosti ker sva s Domnom kar tako vdrla k tebi“ je rekel in naredil požirek kave. „Saj nista“ sem odkimala in tudi sama vzela kos peciva iz pladnja. „Videl sem tvoj presenečen obraz“ je odvrnil in se nasmehnil „no presenečena pa sem bila, čeprav je govoril da pride nisem verjela da bo prišel“ sem mu pojasnila. „No Domen včasih res zna presenetiti“ je odvrnil in se zagledal skozi okno. Spustila sva se v sproščeni pogovor in nisem vedela da se je tako fajn pogovarjati s njim. „Dobro jutro“ je rekla Neja s Klemenom sta stopila v kuhinjo „dobro jutro“ sem odvrnila in se jima nasmehnila. „A tu sta“ je rekla Neja in se usedla poleg Dejana „nisva vaju hotela zbuditi zato sva šla v kuhinjo“ sem ji odvrnila. „Dobro jutro“ je še dodal Klemen in se usedel poleg mene „tudi tebi dobro jutro“ je odvrnil Dejan. Nalila sem jima kavo „sploh ne vem kdaj sem zaspal“ je rekel Klemen in me pogledal „tudi jaz ne“ sem odkimala in zardela, ko sem se spomnila kako sem se zbudila v njegovem objemu.

POLJUB KLARE IN KLEMENA

https://3.bp.blogspot.com/_X9DaJc7URKA/SwO2Ox7SF2I/AAAAAAAAABA/7_tkjeHG0HM/s1600/Spanje-sh-16049233.jpg SPANJE NEJE IN DEJANA
19. marec 2011
u28341
u28341
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. marec 2011
next..sam neki..ka lohk še dons nadaljuješ??
19. marec 2011
waa... zdej sm prebrala in je supr! NEXT.!
19. marec 2011
next
19. marec 2011
u33561
u33561
next!a lahka daš še kakšen link od tvoje zgodbice ker jih baje kr velik pišeš
19. marec 2011
Neeeext ful fajn je=)
19. marec 2011
u37830
u37830
nany tule ti dam oba linka za moje zgodbice

http://www.igre123.com/forum/tema/kosarkarsko-igrisce/14691/

http://www.igre123.com/forum/tema/drawing-school-risarska-sola/15207/

hvala vsem za komentarčke... že kar nadaljujem =)
20. marec 2011
u37830
u37830
Zdravo
tukaj je še nadaljevanje zgodbice...
se opravičujem ker že nisem včeraj...
hvala za komentarčke
se nadaljuje...jutri

**** STEKLENICA LJUBEZNI *** 6. del

Dejan je nežno poljubil Nejo na ustnice in Neja se mu je usedla v naročje. Zazvonil je zvonec „Domen in Maruša“ je rekel Dejan in pogledal na uro, ki je kazala tri. „Mislim da res“ sem prikimala in odšla odpreti. „Vse najboljše Klara“ mi je rekla Maruša in se mi vrgla v objem. Čeprav sem že svoj rojstni dan praznovala včeraj sem osemnajst let imela komaj danes „hvala“ sem odvrnila in jo poljubila na lice. „Evo tole je zate“ je rekla mi je podala majhno vrečko „saj ne bi bilo treba“ sem odvrnila in pogledala Domena, ki se je nasmehnil in mi pomežiknil. Povabila sem ju v kuhinjo in tudi njima nalila kavo. Usedla sta se in začeli smo pogovor. Na mizo sem dala narezek, ki je še ostal od včeraj in vsakemu eno pivo. „Meni raje sok“ je rekel Klemen in mi dal nazaj pivo „okej“ sem prikimala in mu podala kozarec soka. „Zopet sneži“ je rekla Neja in se zagledala skozi okno „ja super snežno je“ je prikimala Maruša in vzela kos kruha in salamo „obožujem sneg“ se je oglasil Domen „najlepše je gledati kako sneži, tako romantično“ je dodal in prijel za roko Marušo „a je tebi kaj padlo na glavo“ se je oglasil Dejan in ga presenečeno pogledal, vedel je da je Domen oboževal sneg toda v njem nikoli ni videl kaj romantičnega. „Niti ne“ je odkimal in stopil k okno „lahko bi šli za zimske počitnice smučat“ je rekel z žarečimi očmi in nas veselo pogledal. „Ni slaba ideja“ se je oglasila Neja, ki je poleg vseh športov oboževala smučanje. „Ja super bi bilo“ je odvrnil še Dejan in nežno poljubil na lice Nejo le midva s Klemenom sva molčala. „Kaj pa vidva menita“ je rekel Domen in naju pogledal „ne vem“ sem skomignila s rameni „ne znam smučati nikoli nisem“ sem odvrnila in začela rezati torto na kose „no saj te lahko naučimo“ je odvrnil in se začel smejati. „A bi rad da se pobijem“ sem odvrnila in tudi sama padla v smeh. „Dobra ideja“ je odvrnil Klemen in vzel krožnik s torto „obožujem smučanje“ je dodal in se tudi sam zagledal skozi okno. „No vi kar idite jaz pa bom ostala tukaj na varnem“ sem odvrnila in pogledala Nejo, ki se je nasmehnila „ti si moja najboljša prijateljica“ je rekla in me pogledala „in brez tebe ne grem nikamor“ je odvrnila in me pogledala. Grdo sem jo pogledala, nisem si morala pomagati toda vedela sem da Neja nekaj naklepa toda nisem vedela kaj. „Trenutno sem bolj kot ne brez denarja drugače pa bi bil takoj za“ je dodal Klemen in se mi nasmehnil „moje oče dela v turistični agenciji in lahko nam zrihta bolj poceni vozovnice“ je rekel Domen in še bolj k sebi stisnil Marušo. „No super torej rezerviraj“ se je oglasila še Maruša in poljubila Domena na lice. „Za vseh šest“ je še dodala Neja in me pogledala. Nič nisem rekla toda samo prikimala. Pojedli smo torto in si skuhali še eno kavo. Spustili smo se v sproščen klepet in ves čas smo se smejali. Uživala sem v njihovi družbi „nisem ti še dala darila“ je rekla Neja in me pogledala . „Ti mi vsaki dan daš darilo“ sem odvrnila in jo vesela objela „vsaki dan me spraviš v dobro voljo“ sem dodala in se ji nasmehnila. „Takoj bom nazaj“ je odvrnila in stekla iz kuhinje. Presenečeno sem pogledala ostale in skomignila s rameni. Čez dve minuti je bila nazaj „evo vse najboljše Klara“ je rekla in me objela „in ostani moja najboljša prijateljica“ je dodala in mi podala majhno vrečko. Pogledala sem vanjo in ven potegnila plišastega medvedka „iii kako je lep“ sem rekla veselo saj sem oboževala plišeke. Pogledala sem še v vrečko in ven potegnila še majhno škatlico. Odprla sem jo in presenečeno pogledala Nejo, bila je lepa verižica s srčkom „vedno me znaš presenetiti“ sem rekla in jo od veselja objela. Neja mi jo je nadela in mi vrnila objem

SRČEK NA VERIŽICI

OBJEM KLARE IN NEJE
20. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg