Forum
________________________________________________________________________________________
EMMA
Ura je bila devet . Pripravila sem si večerjo in se odpravila v posteljo , saj je jutri moj prvi dan nove šole .

Zjutraj je zazvonila budilka . Z roko sem udarila po njej , da je utihnila . '' Au . Emma naslednjič , ko ugasneš budilko si ne zlomi vseh kosti v dlani.'' sem rekla sama pri sebi . Iz omare sem vzela nekaj primernega in se oblekla . Iz mize sem pograbila ključe avta in šolsko torbo . Na šolskem parkirišču je bilo polno neznanih obrazov . Najprej sem v knjižnici vzela vse potrebne učbenike in odšla spoznati našega ravnatelja . » Torej … na stari šoli si imela veliko krožkov . Navijačica in veliko podobnih.« je rekel ravnatelj precej zadovoljno . Po pogovoru o naših dejavnostih me je spustil . Šolski zvonec je zazvonil . Moja prva ura je bila zgodovina pri gospodu Tennerju . '' Dobro jutro razred . '' so bile njegove besede . '' Danes boste spoznali našo novo učenko . Prosim stopi sem . '' je rekel in pogledal v mojo smer . Vstala sem in stopila pred tablo . '' To je … '' njegov glas mi je šel na živce . '' Emma .'' sem rekla hitreje , kot pa hotela . '' Informacije , ki jih želite izvedeti o njej , vprašajte Emmo . '' mrs . Tanner je nekaj časa nakladal nato pa začel z prvo svetovno vojno . ''Kdo mi lahko pove kdaj se je začela …. Stefan ? '' pogledal je tipa poleg mene . On je ostal tiho . Morala sem mu pomagati . '' Začela se je 28 . julija 1914 in končala 11 . novembra 1918 . '' učitelj je pogledal proti meni in se začel posmehovati . '' Hvala Stefan '' je rekel medtem pa gledal mene . '' Ni zakaj '' šalil se je z mano in jaz z njim . Bot sva si . Ura je minila hitro in po koncu so že skoraj vsi odšli . Pospravljala sem stvari v torbo , ko je do mene stopil Stefan . '' Hvala ti . Moje ime je Stefan , ti pa si Emma .'' na obrazu je imel narisan ljubek nasmeh . '' Ja , to sem jaz in ni zakaj . Učitelj ni imel pravice se norčevati tako . '' pogledala sem proti učitelju , ki me je prestrelil z pogledom . Mislim , da me je slišal . '' Morem iti . Nekaj imam še opravkov ampak upam , da se še kaj vidiva . '' sem rekla . Bila je čista resnica . '' Želim ti lep dan … upam , da se v petek srečama na zabavi . '' bil je res prijazen in bil mi je všeč , na prijateljski način . '' Dogovorjeno . '' pomežiknila sem mu in se odpravila iz učilnice .
________________________________________________________________________________________
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
Ko sem odhajala mimo vrat , je moj obraz nosil največji nasmeh , ki sem ga lahko imela . Pouk mi je hitro minil , pri matematiki sem spoznala Bonnie in Caroline , pri angleščini sem se spet pogovarjala z Stefanom in pri kemiji sem spoznala njegovega brata …. Damon. Zvonec je zazvonil in bil je čas za kosilo . Prispela sem v jedilnico in si vzela pladenj . Nanj sem položila krožnik z špageti in kozarec soka. Razgledovala sem se po prostoru , da bi videla kam naj se usedem .
Caroline : '' Hej Emma! Pridi sem . '' imela je nasmejan obraz . Napotila sem se k mizi in zavzela prosto mesto . Tam so sedeli še Damon , Stefan in Bonnie . Najbolj vesel me je bil Stefan . Stefan : '' Pa se mi je želja izpomnila.'' se je pohecal . Oba sva se nasmejala . Bonnie in Caroline sta naju pogledali čudno . Damon : '' Toraj Emma , s kom se boš udeležila petkove zabave ?'' na obrazu je imel tisti pretkani nasmeh . '' Pravzaprav grem sama . In na nič ne upaj .'' vedela sem na kaj cilja . Caroline , Bonnie in Stefan so se začeli smejati . Bonnie : '' Končno je tukaj ena , ki se ne meče za njim . '' Damon se je namergudil in jo prestrelil z pogledom . '' Damon oprosti , ampak na tebi ne vidim privlačnosti .'' hotela sem ga potolažiti , ampak to zagotovo ni pomagalo . Bonnie : '' Na komu pa jo vidiš ?'' moj obraz se je prekril z rdečico , ki kar noče stran . Hvala bogu me je rešila Elena , ki je prisedla . Vsaj tako sem mislila . Caroline : '' Ne , ne , ne , ne . Elena te ne bo rešila . Izpljuni resnico . Tukaj je nekdo , ki ti je všeč in jaz želim vedeti . '' grobo sem jo pogledala . '' Caroline , ne zdaj . Izvedela boš , ko ne bom z njim imela le majhnih pogovorov .'' nasmejala se je in pokimala . Damon : '' Ali bi lahko nehale z babjimi pogovori ? Ravnokar sem pojedel kosilo , ki želim , da ostane v mojem želodcu .'' Bonnie se je nasmejala . Ko smo vsi pojedli kosilo smo se še tam malo pogovarjali , nato pa šli vsak svojo pot . Iz šole sem se napotila v park . Tam sem se usedla pod drevo in na dan privlekla moj dnevnik .

Dragi dnevnik ,
Prvi dan šole ni bil tako slab . Spoznala sem odlične ljudi . Po resnici povedano …. Mi je Stefan všeč , ne vem zakaj ampak mi je . Res je , da ga poznam le en dan …. Počutim se kot , da mu lahko zaupam . Danes sem ga le malo spoznala , le toliko , da vem , da je dober človek . Caroline in Bonnie sta edini dekliški prijateljici , za nobenega ju ne bi zamenjala . Povabili sta me v navijaški klub in mislim , da se jim bom pridružila . Novo živlenje me je osrečilo .

15. julij 2016
kaj naj bi to pomenilo ?
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
V moj dnevnik sem velikokrat zapisovala svoja čustva , to je bila moja mala skrivnost . '' Ali te motim ? '' sem slišala glas in dvignila svoj pogled . Bil je Stefan . '' Niti malo . Kako si ? '' sem rekla veselo . '' Sem kar dobro … kaj počneš ? '' svoj pogled je posvetil na knjigo v mojih rokah ( dnevnik ) . '' Obljubiš , da nikomur ne poveš ? '' zame je govorjenje o dnevniku nekam osebno , sploh pa njemu . Le prikimal je in se nasmejal . '' To je moj dnevnik , vanj si zapisujem vse svoje misli , čustva , kako preživljam dni … in tako . Dnevnike uporabljam že od smrti mojih staršev . Moj prvi dnevnik sem dobila od mojega brata , za zadnji rojstni dan , ki sem ga praznovala . '' objel me je , ob njemu sem se počutila varno . '' Saj vem , da je staromodno in dolgočasno …. Ampak samo tako lahko izražam svoja čustva . '' odkimal je . '' Ni dolgočasno . Všeč mi je . Jaz vem kako se počutiš , tudi meni so umrli starši . Ob sebi sem imel brata ampak on ni kaj veliko pomagal . '' njegova žalost se mu je videla v očeh . '' Hvala , da si tukaj zame , čeprav se ne poznava dobro . '' sem se nasmejala in tako poskušala spremeniti temo . Nočem ga videti žalostnega . '' Torej , kdaj imaš rojstni dan ? '' njegove poteze na obrazu so se omehčale . '' Kmalu …. Par mescev stran . A ga ne želim praznovati . Sva si jasna ? '' grobo me je pogledal . '' Praznovala ga bova samo midva , sama . Bo to dovolj blizu tvoji želji ?'' odkimala sem .

Teden mi je hitro minil . Nastopil je petek , dan šolske zabave . Pouk je hitro švignil mimo . Še zavedala se nisem in je bila ura sedem . '' Imam eno uro časa za pripravo . Šla sem pod tuš kjer sem premišljevala kaj obleči . Zaprla sem vodo in se ovila v brisačo . Na vratih je pozvonilo . '' Prekleto! Zakaj zdaj ? '' sem si govorila sama pri sebi . Odprla sem vrata in bil je Stefan in Damon . '' Lepa izbira oblek . '' je rekel Damon . Ošinila sem ga s pogledom in ju povabila noter . '' Nisem vedela , da prideta , šla sem pod tuš , ko je pozvonilo . Zdaj pa se ne delaj norca . '' Damon se je pretkano nasmehnil in s pogledom hodil gor in dol po mojem telesu . '' Nehaj , '' sem rekla in pogledala Damona . '' pripravim se in lahko gremo . '' Stefan je pokimal in jaz sem stekla v kopalnico . Tam sem si posušila lase in se oblekla . Nadela sem si obleko , ki sva jo kupila z Stefanom . V torbo sem dala jeans kratke hlače in majico z kratkimi rokavi . Stopila sem v dnevno sobo in čakala sta me na kavču . '' Gremo ali ne ? '' sem se malo pohecala . '' Ja . Komaj čakam , da vidim nekaj zabave . '' je rekel Damon . Ko smo se vozili do plaže sva bila z Stefanom tiho . Govoril je le Damon o tem kako bo očaral vse punce tam , ko si sleče majico . Ko smo prispeli je bila plaža polna najstnikov , ki v rokah držijo alkoholne pijače . Damon je že takoj izginil z tropom punc , Stefan si je šel in nalil pijačo , jaz pa sem stopila k Eleni , Caroline in Bonnie . Elena me ni marala preveč , ker je hotela imeti nazaj Stefana in , ker sem se jaz družila z njim ni morala ( vsaj tako je rekla .) Caroline je strmela v sošolca Kyla in Bonnie v Jermya . Bili sta popolnoma odsotni . Vzela sem si par kozarcev pijače in se usedla na klop ter jih spila . Ko sem končala z kozarcem sem si slekla obleko ( spodaj sem imela kopalke ) in se odpravila v vodo . Tam sem se potapljala z Emily , Tracy in Ivy . Po uri sem imela dovolj vode zato se šla na kopno . Postalo mi je dolg čas zato sem šla do zvočnikov in stišala volum glasbe . '' Gremo se resnica ali izziv ! '' sem rekla dovolj glasno , da so me slišali vsi . Večina se je strinjala , drugi pa so počeli kar so prej . Usedli smo se v velik krog in začeli . '' Stefan …. Resnica ali Izziv ? '' je vprašala Bonnie . Caroline se je nasmejala . '' Izziv . '' se je javil Stefan . Bonnie je pogledala najprej mene nato pa njega . Na obrazu je imela pretkani nasmeh . '' Tvoj izziv je , da strastno poljubiš Emmo . '' to je rekla z največjim užitkom . S Stefanom sva se spogledala in ustala . Stefan je prišel do mene in položil svojo desno roko na moje lice , levo pa okrog pasu . Najina obraza sta se zbližala in kmalu za tem , se čutila njegove ustnice na mojih . '' Dajmo Stefan ! '' so kričali nekateri iz množice . '' Ne se pojest . '' je ljubosumno rekla Elena . Odmaknila sem se po kakšni minuti . Najina obraza sta bil še zmeraj precej skupaj . Nasmejala sem se , nato pa sva šla vsak nazaj na svoje mesto . '' No Stefan … izziv je opravljen , zdaj pa je čas , da ti nekoga kaj vprašaš . '' pogledal je po krogu . Njegov pogled se je ustavil na Damonu . '' Damon …. Resnica ali Izziv ? '' '' Resnica . '' je hitro odgovoril Damon . '' Katero od punc tukaj … bi najraje poljubil ?''
________________________________________________________________________________
21. julij 2016
Next
05. avgust 2016
Next
17. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg