Forum
Hej

Jaz že nekaj časa pišem eno zgodbico in zdaj sem se odločila, da jo objavim. Ampak najprej opozorilo. Zgodbica vsebuje veliko erotične vsebine, tako da če vam to ni všeč, ne berite.
Najbrž bom objavljala vsak teden en del in mislim, da vsak petek.
Upam, da vam bo všeč in uživajte

1.

Katherine ''Kat'' Davis

Se vam je kdaj zgodilo, da ste si nekaj po eni strani zelo želeli, po drugi pa ne tako zelo? No, meni se tokrat je. Z mamo sva sedeli in čakali na letalo. Letalo, ki naju bo peljalo v San Francisco, natančneje v Oakland, saj tam živi bodoči mož moje sestre dvojčice Paige. Še zdaj ne morem verjeti, da se bo poročila pri 21-ih letih z 10 let starejšim moškim, ki se karakterno čisto razlikuje od nje. Že ko sem ju videla na sliki na rdeči preprogi se je videlo, da sta čisto različna. Njen zaročenec Mike Dirnt je basist najpopularnejšega punk benda na svetu, Green Day. No, lahko bi se vam tudi predstavila medtem ko čakam na letalo. Sem Katherine Davis, večina ljudi me kliče kar Kat, ker je krajše. Stara sem 21 let in študiram na pedagoški fakulteti v Londonu, saj si želim biti nekega dne profesorica angleščine. Živim z mamo v manjši hiši. Gre nama kar dobro. In potem je tukaj še moja sestra dvojčica Paige Davis, ki je zelo poseben človek. Pred tremi leti, ko je postala polnoletna se je preselila v New York, ker je šla študirat modo in odprla so se ji vrata v svet mode. Postala je uspešna manekenka v tako kratkem času. Saj sem bila vedno ponosna na njo, ampak preden je šla, je meni in mami obljubila, da bomo vedno v kontaktu in da ne bo pozabila kje je njen dom. Ampak je nažalost pozabila, saj naju je vedno manj klicala. Od medijev sva izvedeli, da ima fanta in potem še, da se bo poročila. Pred dvema tednoma pa je zazvonil telefon. Klicala je in naju povabila na poroko. Rekla je, da ji je žal, da naju ni tako dolgo nič poklicala in da bi rada z nama preživela čimveč časa. Po eni strani sem bila jezna na njo in nisem želela na poroko, po drugi strani pa sem bila vesela za njo, da se bo poročila, čeprav mi ta njen zaročenec ni bil nikoli preveč všeč. Nisem bila ravno navdušena nad punk glasbo, vedno sem imela raje rock in včasih tudi metal. Po izgledu sva si bili s Paige precej podobni, ampak ona je imela lase naravno skodrane, jaz pa ravne. In njeni so bili malenkost temnejši od mojih. Vendar so me včasih na ulici v Londonu še vseeno ljudje zamenjali z njo in so se hoteli slikat z menoj.
''Kat nehaj sanjarit, najino letalo je tukaj. Iti morava.'' Je rekla mama in me s tem prebudila iz sanjarjenja.
''Res morava iti?'' sem vprašala še zadnjič preden sva šli proti vhodu na letalo.
''Ja, res. Moraš podpreti sestro, tudi če je naredila napako. Tvoja sestra je.'' Je rekla in v roke vzela svojo torbico.
Zavzdihnila sem in in ji sledila. Šli sva na letalo in jaz sem imela sedež ob oknu. Celo pot sem razmišljala kako naj se obnašam ko jo bom videla po treh letih, saj ni niti enkrat imela časa, da bi prišla domov.
Letalo je pristalo v San Fransciscu in šli sva dol.
''Paige Davis?!'' se je oglasila neka ženska za menoj. Obrnila sem se in jo pogledala. Mama se je zasmejala. Videla sem, da je v roki držala telefon že pripravljen, da bi se slikala z menoj.
''Nisem Paige.'' Sem rekla in jo resno pogledala.
''Se lahko prosim slikava?'' je še naprej vztrajala.
Nenadoma sem za seboj zaslišala smeh, ki je bil zelo podoben mojemu. Tam je stala ona. Moja sestra Paige. Oblečena je bila v kratko oprijeto roza obleko, ki je na njeni postavi bila videti popolno. Lase je imela spete v figo, ki ji je odlično pristajala, medtem ko si jaz nikoli nisem spela las, saj se nisem počutila dobro, da bi tako kazala svoj obraz. Pogledala me je in se zadržano nasmehnila, saj je najbrž vedela, da sem malo jezna na njo.
''Živjo Kat.'' Je rekla. Stopila je do mene in me objela. Objem sem ji rahlo vrnila.
''Hej Paige.'' Sem jo pozdravila. Bila je nekaj centimetrov višja od mene, saj je nosila visoke pete, medtem ko sem jaz imela obute allstarke.
''O moj bog Paige Davis se je podvojila!'' je zavpila tista ženska. Paige se je zasmejala in stopila k njej, da sta naredili selfie. Mami je še vedno šlo na smeh.
''Gremo? Mike že čaka doma in je že nestrpen. Tremo ima.'' Je rekla Paige. Z mamo sva pokimali in ji sledili proti izhodu.
''Nimaš varnostnikov?'' se je začudila mama, ko smo prišle do avta od Paige.
''Imam, celo vojsko včasih. Ampak danes sem se odločila, da pridem po vaju sama.'' Je rekla in odprla vrata prtljažnika, da smo noter odložile najine kovčke. ''Mike je vztrajal, da jih tudi danes potrebujem ampak sem ga prepričala, da jih ne.'' Je rekla in sedla na voznikov sedež. Jaz sem sedla zadaj. Ko smo se vozile sem opazovala okolico. Vse je bilo drugače kot v Londonu. V Londonu je večinoma padal dež, v San Franciscu pa je bilo sončno in niti enega oblaka na nebu. Mama in Paige sta se spredaj nekaj pogovarjali, jaz pa sem bila čisto tiho in sem samo gledala naokoli. Prispele smo do ogromne hiše, ki bi ji že skoraj lahko rekla graščina. Okoli je bila visoka ograja in pred hišo je bil ogromen travnik, na katerem so bile postavljene mize in stoli ter oder in na odru znak GREEN DAY. Ogromno ljudi je bilo tam, ki so pripravljali vse za poroko.
''Evo prispele smo.'' Je rekla Paige, ki je izstopila prva. Z mamo sva ji samo sledili. Do nje je pritekel moški, njen zaročenec Mike, takoj sem ga prepoznala, saj ni bil kaj dosti drugačen kot na televiziji.
''Pogrešal sem te breskvica moja.'' Ji je rekel in jo poljubil, roko je dal na njeno stegno. Zavila sem z očmi in vzela svoj kovček. Zakaj za vraga jo kliče breskvica?
''Saj me ni bilo samo eno uro.'' Je rekla in se zasmejala ter ga skuštrala po laseh.
Mike je pogledal mamo.
''Vi ste pa najbrž ženska ki je ustvarila to čudovito bitje kajne?'' ji je rekel in ji dal roko. ''Mike sem, me veseli, da sem vas končno spoznal. Pol leta sem prepričeval Paige, da vas je povabila sem.'' Je rekel. Očitno Mike zelo rad govori. Mama se je nasmehnila.
''Tudi mene veseli, Leah.'' Se je predstavila.
Potem je pogledal mene od glave do pet.
''Vidim dvojno?'' je vprašal. Odkimala sem in se nasmehnila. Dal mi je roko in se še meni predstavil. ''Ti si Kat kajne?'' me je vprašal. ''Paige ves čas govori o tebi in o vajinem otroštvu.'' Je še dodal. Pogledala sem Paige, ki se je nasmehnila.
''Mamiiiii, očiiiiiiii pridita spoznat mojo družino številka dve!'' je zavpil Mike, kot da bi bil v vrtcu. Jaz, mama in Paige smo se zasmejale. Čez nekaj sekund sta prišla moški in ženska, ki sta očitno bila njegova starša. Bila sta malo starejša kot moja mama. Oba sta imela nasmešek na obrazu.
''To sta Cheryl in Patrick, moja starša.'' Je rekel meni in mami, potem pa se je obrnil še k njima. ''To pa sta Leah in Kat. Moja druga družina.'' Je rekel. Prijazno sta pristopila do naju. Videlo se je, da sta bolj bogata po oblačilih in po govoru, ampak nista bila vzvišena, kar je bilo najbolj pomembno.
''Leah kaj pravite, da vam jaz pokažem kje je kaj v tej hiši?'' je Cheryl rekla moji mami, ki se je takoj strinjala in šli sta.
''Sta se že spoprijateljili, sem ti rekel da bo tako.'' Je rekel Mike in od zadaj objel Paige, ki ju je opazovala.
''Ja, prav si imel.'' Je rekla in se obrnila k njemu in ga poljubila.
''Mike, prideš čisto malo v kabinet? Nekaj glede glasbe za jutri bi se rad pogovoril.'' Mu je rekel Patrick.
''Ja, seveda greva.'' Je rekel in poljubil Paige na čelo. Šla sta. Paige je živčno prekrižala roke in me pogledala. Jaz pa prav tako.
''Morava se pogovoriti.'' Sva rekli obe hkrati. Ko sva bili mlajši se nama je to pogosto dogajalo, da sva govorili obe hkrati iste stvari. Zasmejali sva se.
Sledila sem ji na teraso.
16. junij 2017
nadaljujjjjjjjjjjjjjjjjjjj
16. junij 2017
This is purrrfect!!! nextaj *-*
17. junij 2017
u215282
u215282
Omg!
Prva stvar. Jz sem presrečna da je kdo šou pisat neki o Green dayih (sem že jz razmišljala da bi pa nisem )
Full je dobr
Nadaljevanje čim prej
17. junij 2017
Neeeeext!
17. junij 2017
don't cry
don't cry
Green day ff na igrah? OMFG!! Jaz sem tko navdušena da se je nekdo končno spravu pisat ff o njih ker so res legendarni in moji največji vzorniki. Komaj čakam nadaljevanje!! :'D
18. junij 2017
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext takoj ful dobro res Eli...hvala, da si mi povedala za ta ff
18. junij 2017
Next
18. junij 2017
Najlepša hvala vsem za take lepe komentarje. Nisem pričakovala takšnega odziva in to mi ogromno pomeni
Ker sem ravno dobre volje in je tak lep sončen dan, sem se odločila, da vam prilepim še en Next. Upam da vam bo všeč in se spet vidimo v petek.

2.

Katherine Davis

Tudi terasa je bila ogromna in prelepa. Imela je razgled na morje in jaz sem oboževala morje.
''Prisedi.'' Je rekla in še sama sedla za mizo v kotu. Sedla sem na klopco poleg nje in jo pogledala. Na sebi je imela ogromno ličil, tako da se njena bleda koža sploh ni opazila, medtem ko sem jaz bila zelo bleda, saj nisem uporabljala pudra.
''Zelo sem te pogrešala Kat, res zelo.'' Je rekla. Zavzdihnila je in prekrižala roke. ''Vem, da si jezna na mene, vidim ti v očeh.'' Je še dodala.
''Ne razumem zakaj v treh letih nisi niti enkrat prišla domov.'' Sem rekla, saj sem želela odgovore.
''Zaščititi sem vaju hotela.'' Je rekla bolj potiho. ''Nisem želela, da tudi vidve trpita to kar sem trpela jaz, dokler nisem spoznala Mika seveda.'' Je rekla in debelo sem jo pogledala.
''Kako to misliš?'' sem vprašala.
''Dobro veš, da jaz preden sem šla v New York nisem imela niti malo samozavesti, potem sem dobila možnost kot manekenka in sem začela na twitter dobivati ogromno žaljivk in novinarji so mi sledili vsepovsod. Nisem želela, da začnejo nadlegovati tudi vaju zaradi mene.'' Je rekla in s tem dobila solzne oči. ''Potem se je pojavil Mike, ki predobro ve kako je to. Mike me je postavil na noge.'' Je rekla in pogoltnila slino, da je lahko nadaljevala. ''Pol leta je trajalo, da sem zbrala pogum in vaju poklicala, preveč me je bilo strah, da bosta jezni na mene. Vem, da sem naredila napako.'' Je rekla in si obrisala solze, ter si s tem razmazala maskaro.
Po teh besedah, nisem potrebovala nič več. Močno sem jo objela in ona mi je objem vrnila. Nisem si mislila, da je moja sestra tako trpela. Na vseh slikah z rdeče preproge je delovala tako srečna.
''In to še ni vse. Ko sem spoznala Mika sem imela ravno motnje hranjenja, saj so mi prepovedali jesti normalno hrano. Če še kdaj pridem blizu tiste agencije jih bom vse zadavila.'' Je rekla in jezno stisnila zobe.
''In jaz ti bom pomagala.'' Sem rekla in rahlo se je zasmejala ter me še enkrat objela. ''Vesela sem, da se boš poročila. Zaslužiš si srečo Paige, od srca ti privoščim.'' Sem rekla.
''Hvala Kat, to mi največ pomeni, da me ti podpiraš.'' Je rekla in si spet obrisala solze. ''Zdaj pa povej, kako pa kaj pri tebi? Te fantje kaj nadlegujejo?'' je vprašala.
''Oh sestrica, jaz za razliko od tebe še nisem nikoli v življenju imela fanta.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Še vedno? Kaj pa čakaš?'' se je začudila.
''Še vedno čakam na princa na belem konju.'' Sem rekla in skomignila z rameni.
''Oh kakšna škoda, da nisi prišla na mojo dekliščino. Ogromno lepih moških smo videle. Ampak seveda noben ni kot moj Mike.'' Je rekla in me dregnila v ramo.
''Nisem mogla priti prej zaradi faksa.'' Sem rekla in nasmehnila se je.
''Ti si vedno bila tako pridna, občudujem te veš.'' Je rekla in se zresnila, da sem vedela, da misli resno.
''Tudi ti si pridna Paige.'' Sem jo potolažila, ona pa se je zasmejala.
''To mi tudi Mike reče v postelji, da sem pridna ko mu razširim noge in ko mu ga potegnem…'' je začela, a sem jo prekinila.
''Mislim, da sem slišala dovolj.'' Sem rekla in vstala, zasmejala se je. ''Kje bom jaz spala?'' sem jo vprašala.
''Pokazala ti bom.'' Je rekla in sledila sem ji v hišo.
Peljala me je v sobo čisto na vrhu. Imela je ogromno okno in balkon, da sem imela krasen razgled. Kot, da sem bila v hotelu.
''Ti je všeč?'' me je vprašala.
''Seveda.'' Sem rekla in še naprej opazovala razgled.
''Ampak moram te razočarat, danes spim tudi jaz tukaj, ker sva se dogovorila da bova noč pred poroko spala ločeno.'' Je rekla in se vrgla na posteljo.
''Se držita stare tradicije?'' sem vprašala sarkastično in pokimala je.
''Njegova starša imata malo stare običaje.'' Je rekla in skomignila z rameni. ''Ampak ne skrbi, jutri boš spala tukaj čisto sama in boš lahko pripeljala kakšnega moškega da ti dela družbo.'' Je rekla in zgrabila sem prvo blazino ki sem jo videla in ji jo vrgla v glavo, da sem ji uničila frizuro.
''Zmešana si še vedno!'' je zavpila in zasmejali sva se.
Bil je že večer, tako da sem šla v kopalnico in si oblekla pižamo. Šla sem nazaj v sobo in na postelji je sedela Paige, na sebi je imela preveliko majico na kateri so bili Green Day. Pogledala sem jo in se zasmejala.
''Mike mi je dal to majico, rekel je, da bo tako vedno ob meni.'' Je rekla in še sama pogledala majico.
''In zraven sta še dva vedno ob tebi.'' Sem rekla in pogledala tistega črnolasega moškega, ki je bil na sredini.
''Ah Billie in Tre sta tudi super fanta. Kot starejša brata sta mi.'' Je rekla. ''Trenutno sta v hotelu. Mike je rekel, da ni pametno, da sta že danes tukaj, ker bi osvajala vsako sorodnico, ki je tukaj.'' Zasmejala se je.
''Še nista poročena?'' sem vprašala.
''Onadva? Ne. Mike je edini resen. No, saj preden je mene spoznal tudi on ni bil.'' Je rekla v smehu.
Nekaj časa sva se še pogovarjali, potem pa sva zaspali. No, jaz sem zaspala prva, saj sem bila izčrpana od poti in nisem želela strašiti na poroki s podočnjaki.
19. junij 2017
Neeeeeeexxxxxxxxtttttttttttttttttttttt+nova bralka
19. junij 2017
Fantastično, komaj čakam da nadaljuješ
Next+nova bralka
19. junij 2017
neext, koncno neke ko ni one direction
19. junij 2017
hihihiih neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. junij 2017
to je top zenska nextaj *-*
19. junij 2017
Next...☺
19. junij 2017
Next
20. junij 2017
Ker sem kao neka dobra dušica, vam bom Next prilepila že danes, ker jutri ne vem če bom veliko doma. Uživajte in se vidimo najverjetneje v ponedeljek spet

3.

Katherine Davis

''I get my kicks and I want to start a rager
I want to dance like I'm on the video
I got a fever for the violent behavior
I'm sweating bullets like a modern Romeo'' je začel pet telefon od Paige in v tistem trenutku bi ga najraje vrgla skozi okno. To je najbrž bila pesem od Green Day, saj sem poznala njihov stil glasbe, ampak jih nisem nikoli poslušala.
''Čas je Kat, poročila se bom.'' Je rekla in zazehala ter se pretegnila po postelji.
''Prav.'' Sem zagodrnjala v blazino in spet zaprla oči.
''To pomeni, da je čas da vstaneva!'' je zavpila, tako da mi je kar piskalo v ušesih.
''Ti ja, jaz ne. Se bom že pravi čas uredila.'' Sem rekla brez da bi jo pogledala.
''Ne ne, z menoj greš k frizerki in kozmetičarki, potem pa mi boš pomagala, da se oblečem. In imam darilo za tebe, obleko, ki vem, da ti bo zelo všeč.'' Je rekla in me potegnila s postelje, tako da sva obe pristali na tleh.
''Naj gre mami s teboj.'' Sem rekla in odkimala je.
''Ona in Cheryl zdaj najbrž že preverjata če je spodaj vse v redu. Ti greš z menoj. Saj bi šle moje prijateljice ampak jaz hočem da greš ti z menoj Kat, veliko mi pomeni, da si ob meni.'' Je rekla in nasmehnila sem se. Vstali sva in iz kovčka sem potegnila kavbojke ter majico.
Odpravili sva se ven in stopila sem k njenemu avtu. Ko je to opazila je odkimala in mi namignila proti limuzini. Zasmejala sem se.
''Danes bova samo uživali draga moja sestrica.'' Je rekla in šofer je odprl vrata.
''Izvolita gospodični Davis.'' Je rekel.
''Hvala Richard.'' Je rekla Paige in že je sedla noter, jaz pa sem ji sledila.Šofer naju je odpeljal na skoraj drug konec mesta, do ogromne stavbe ki je očitno bila nek velik razkošen kozmetični salon. Samo sledila sem Paige, ki je točno vedela kam morava iti. Opazila sem kako so se ženske ozirale za njo in si nekaj govorile. Nekaterim sem že z ustnic razbrala da so govorile 'je to Paige Davis in njena dvojčica' in pa 'torej ima res dvojčico' in podobno. Paige se na to sploh ni ozirala, v visokih petah je držala svoj hiter tempo in že sva bili pri neki ženski najinih let.
''Hej Paige.'' Jo je pozdravila.
''Hej Charlotte. Evo naju, tukaj sva. Je že vse pripravljeno?'' je rekla Paige. Charlotte se nama je nasmehnila in prikimala.
''Kar za mano.'' Je rekla in nama namignila, naj ji slediva. To sva tudi naredili.
''Zdaj boš videla kako izgledajo v Ameriki priprave za poroko.'' Mi je rekla Paige na uho s popačenim ameriškim naglasom. Zasmejala sem se, saj je drugače še vedno govorila z našim, angleškim naglasom. Včasih ji je mogoče kakšna beseda vlekla v ameriško smer. Prispele smo do frizerke, ki naju je čakala. Takoj se je lotila dela in najprej je Paige naredila prelepo poročno frizuro, ki ji je zelo pristajala in takrat sem skoraj že zajokala, ko sem dojela da se moja sestra res poroči. Potem pa je naredila frizuro še meni. Želela sem nekaj preprostega, zato mi je samo zlikala lase in mi jih spela v visok čop, ki mi je prosto padal po hrbtu. Bila sem zelo zadovoljna in tudi Paige se je strinjala, da mi bolj pašejo takšne preproste frizure. Potem je bilo na vrsti ličenje in tudi tam sem želela nekaj bolj preprostega, naravnega. To je tudi Paige želela za sebe, zato sva obe imeli bolj naravni videz. Na koncu sva se odpravili nazaj v Mikovo hišo. Tam je bilo parkiranih že ogromno avtov. Midve sva šli notri pri nekem stranskem vhodu, da sva prišli v kuhinjo. Tam sta mama in Cheryl sedeli in pili kavo. Ko sta naju zagledali sta se obe nasmehnili.
''Kako sta lepi.'' Je rekla mama.
''Hvala, tudi ti si zelo lepa.'' Ji je rekla Paige in šele takrat sem opazila kako lepo urejena je bila mama. Imela je oblečeno zeleno obleko, ki ji je zelo pristajala. Lase pa je imela kar spuščene. Izgledala je kot najina starejša sestra in ne kot mama.
''Pojdi zdaj oblečt obleko, da ne boš pozna. Mike je že nestrpen.'' Je rekla Cheryl. Paige je stekla v sobo, jaz pa za njo. Pomagala sem ji z obleko in bila je pripravljena. Pogledala se je v ogledalo in nato mene.
''Kat, nekaj bi te rada vprašala.'' Je rekla in me pogledala od glave do pet. Imela sem oblečeno kratko modro obleko, ki mi jo je podarila. In obute sem imela visoke pete, kar me je ubijalo, ampak sem se potrudila stati na njih.
''Kar daj.'' sem rekla.
''Boš moja priča? Vem da je to zadnji trenutek ampak res si želim, da bi ti bila moja priča in res upam, da boš rekla ja ker drugače ne vem kaj bom brez priče in se ne bom mogla poročiti in….'' Prekinila sem jo s smehom.
''Seveda bom tvoja priča Paige.'' Sem rekla in jo objela.
''Zelo te imam rada!'' je rekla.
''Tudi jaz tebe, zdaj pa dovolj ker bom še jokala in si bom razmazala ličila. Če že enkrat v življenju nosim puder, ga ne smem razmazat.'' Sem se pošalila in zasmejala se je.
''No pa greva.'' Je rekla in v roke prijela šopek. Še zadnjič se je pogledala v ogledalo in šli sva. Medtem ko sva hodili po stopnicah sem opazila, da je malo živčna. Šlo mi je na smeh. Odpravili sva se ven na dvorišče, kjer so že bili vsi pripravljeni. Nek moški na odru je že začel igrati poročno pesem. Vsi povabljeni so vstali in naju gledali. Na travi je bila pogrnjena rdeča preproga, na njej so bili posuti cvetovi od vrtnic. Paige mi je namignila, naj grem skupaj z njo naprej. Ni bilo očeta, ki bi jo pospremil. Očeta nikoli nisva imeli. Mama naju je opazovala z nasmeškom na obrazu in solzami v očeh. Ko sva prispeli do konca preproge je tam stal Mike. Nasmehnil se je Paige in jo prijel za roko.
''Prelepa si.'' Ji je rekel.
''Tudi ti.'' Mu je odvrnila in se mu nasmehnila.
Pogledala sem naokoli in zraven Mika zagledala moškega malo starejšega od mene, s črnimi lasmi. Oblečeno je imel črno srajco in črne oprijete kavbojke. Opazoval me je, tako kot jaz v tistem trenutku njega. Prepoznala sem ga. Billie Joe Armstrong, pevec skupine Green Day in najbrž je bil Mikova priča. Lahko bi prisegla, da v življenju še nisem videla bolj privlačnega bitja od tega moškega. Ko je opazil, da tudi jaz gledam njega se je rahlo nasmehnil in me pogledal od glave do pet. Videti je bilo kot da me slači z očmi. Ko me le ne bi samo z očmi. Še nikoli nisem imela seksualnih fantazij o nekemu neznancu. Pravzaprav jih nisem imela niti o kakšnemu znancu, saj sem bila še vedno nedolžna. Ampak ko sem videla tega moškega se je to spremenilo. V tistem trenutku bi ga najraje povabila v najbližjo sobo in raztrgala tisto srajco z njega. Še sama sem ga pogledala od glave do pet in potem spet do glave. Obliznila sem si spodnjo ustnico in to je opazil. Pomežiknil mi je in potem sem zardela ter se nasmehnila in se vgriznila v spodnjo ustnico.
''Kat, podpiši se prosim, drugače se ne bom mogla poročit.'' Je rekla Paige in s tem prekinila moje spogledovanje z Billijem. Prijela sem se za glavo in stopila do mize, da sem podpisala. Moja sestra se poroča, jaz pa sem se skoraj celo poroko spogledovala z Armstrongom in skoraj doživljala orgazem, ko sem ga gledala. Kakšna sestra pa sem?
22. junij 2017
neeext, haha kaksna sestra? zagledana v tipa hehe b:
22. junij 2017
Hahahaha ummm super sestra ,sej ji je rekla da naj si najde tipa
Next
22. junij 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hehehe supr sestra
22. junij 2017
hahahhahahahhahahhahahhahahha ta zadnji odstavek me vedno znova ubije :'D
nadaljuj takoj zdej
22. junij 2017
u215282
u215282
Omg hahahahahahhahahahahhahshaa jz umiram zarad zadnga odstavka hahahhahahahah slaba slaba sestra
Next
22. junij 2017
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext drugače boš ti kriva za Elin pogreb am...brez besed...res neeeeeeeeeeeeeext takoj
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Next