Forum
Zgodbica govori o 1D pa tudi kako se neki punci spremeni celotno življenje!
03. oktober 2012
Moje ime je Rosalia in nisem preveč srečna saj me nihče ne mara. Nimam prijateljev niti družine, ki bi me imela rada saj sem nekaj posebnega. Zelo rada prepevam saj imam čudovit glas, želim si postati slavna in uspešna v glasbi in na glasbeni sceni. Vedno posedam na klopci v parku pod staro lipo in gledam v nebo in si zamišljam kako lepo bi bilo imeti vsaj enega prijatelja ali pa prijateljico. V parku se sproščam,pišem pesmi in prepevam, najraje poslušam ptice kako lepo pojejo ali pa gledam v oblake. Vedno sem si želela,da bi bila kdaj priljubljena ali pa, da me bi vsaj kdo imel rad.
Nekega dne, ko sem v parku prepevala je mimo mene prišel fant in se usedel zraven mene in me neopazno gledal in poslušal, ko sem odpela pesem me je ogovoril, pogledala sem ga in se mu nasmehnila. Rekel mi je naj danes pridem na vaje njegove skupine in če bodo drugi za me bodo vzeli v skupino ker imam tak lep nežen glas. Seveda sem privolila ker mi je petje najbolj pri srcu in za skupino bi naredila vse. Okoli šestih zvečer sem se odpravila proti neki stavbi v kateri naj bi imeli vajo. Ko sem vstopila nisem mogla verjeti svojim očem, vse se je bleščalo in vse je bilo tako lepo. Takoj sem vedela da sem na pravem kraju. Nato je do mene prišel tisti fant in se mi predstavil, ˝ime mi je Harry˝ je dejal in mi predstavil še ostale fante iz skupine. Povedal mi je da se imenujejo 1D in da bi bili zelo počaščeni, če bi zapela eno pesem, takoj sem privolila in vsi so se strinjali, da bi lahko pela v njihovi skupini. Oni so bili že prej zelo znani vendar jaz jih nisem poznala. Tako sem se ji pridružila.
03. oktober 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. oktober 2012
Wiiiiiiiiiiiiiii! Nexxxxxxxxt takoooj!
03. oktober 2012
haha tnx bom nextala
03. oktober 2012
nextttt
03. oktober 2012
Ok next.
Naslednji dan sem bila v šoli zelo dobre volje saj sem resnično spoznala 1D, tudi sošolci so me čudno gledali saj sem bila prvič dobre volje. Prišli so do mene in me začeli nagovarjati "zakaj sem tako dobre volje" itd. Povedala sem jim da sem spoznala 1D in da smo postali prijatelji, sprva mi seveda niso verjeli ker so mislili, da se želim važiti vendar ko sem jim pokazala slike niso mogli verjeti, da so to res oni. Vse punce so se mi začele prilizovati me spraševati če imam čas,... Sedaj pa sem se razkurila in ji zabičala "če prej niste mogli biti prijatelji z menoj zakaj hočete bit zdaj?" Vsi so utihnili in osramočeni sedli za svoje klopi jaz pa sem se počutila odlično saj sem jim končno lahko povedala nekaj, da so se oni počutili slabo in ne jaz. Zvečer smo imeli spet vaje in jaz sem jih občudovala ker so tako lepo peli in plesali, povabili so me na njihovo turnejo in seveda sem privolila saj iti na turnejo s tako skupino ni kar tako. Ko sem odšla naslednji dan v trgovino po nova oblačila sta me ogovorili nekdanji sošolki iz 1.razreda Klara in Ariana ne vem kako sta se me lahko še spomnili ker jaz jih nisem prepoznala. Izmenjale smo si telefonske številke in naslove in si pomahale v slovo. Naslednji dan me je poklicala Ariana, če pridem na kavo in že sem tekla proti kavarni. Tam sta me že nestrpno čakali ker smo morale nadoknaditi toliko zamujenega. Ko sem jima povedala za moje bedno življenje sta bili zelo razočarani ko pa sem jima povedala, da sem spoznala 1D pa sta žalost kar zbrisali iz obrazov. Klara obožuje Harryja Ariana pa Nailla. Poklicala sem Louisa in ga vprašala,če lahko na vaje pripeljem Klaro in Ariano in seveda je privolil. Zvečer smo se odpravila proti Harryjevem domu in Klara je bila čisto iz sebe prav tako pa tudi Ariana. Ko smo vstopile v hišo nista mogli verjeti kakšno lepo hišo ima Harry. Klara in Ariana sta se takoj začeli tresti ko je videli 1D saj sta jih preprosto oboževali. Harry se je takoj zagledal v Klaro in Klara vanj Ariana pa se je zagledala v Nialla. Klara je bila čisto iz sebe ko jo je Harry vprašal če bi hodila. Naill in Ariana pa sta se začela pogovarjati. Liam je začel igrati neko smešno pesem tako, da smo se do solz nasmejali. Zayn je predlagal če bi imeli pižama party in vsi smo bili takoj za, tolkli smo se z blazinami in ob kokicah gledali grozljivko. Ker se pa Louis boji grozljivk je imel čez oči blazino in vsi smo se mu smejali. Klara in Ariana sta dali predlog, da bi lahko šli jutri v Gardaland. Rekli smo si še lahko noč in zaspali. Zjutraj nas je zbudil vonj po opečenih kruhkih ki jih je pripravil Zayn. Bili so tako dobri, da jih zanj ni nič ostalo. Klara in Ariana sta dobili VIP karto za njihov koncert, ki bo v soboto. Okoli 10.00 smo se odpravili do letališča in nato v zasebnem letalu odleteli v Italijo. Klara in Harry sta se najprej odpravila ob veličastni reki na dolg sprehod Ariana in Niall pa sta se najprej sprehodila do hiše strahov, Liam, Zayn, Louis in jaz pa smo se vrteli v vlakcu smrti. Na koncu dneva smo šli v McDonald's in Niall je bil presrečen saj bi samo jedel in jedel. Prespali smo v Veroni in si zjutraj ogledali Juliji balkon in mesto samo, šli smo tudi na sladoled bil je najboljši kar sem ga kdaj jedla. Ariana in Klara sta mi kupili karto za na koncert moje najljubše skupine Amon Amarth, "zraven pa bomo vzele tudi 1D" smo si potihoma dejale in se začele hihitati.
NEXT???
03. oktober 2012
Neext¨!!!
ušeč mi je, sam ni Naill, ampak je Niall.
04. oktober 2012
ja sorry ampak ne vem njihovih imen ker nisem direkšener
04. oktober 2012
Nexxxt
04. oktober 2012
Directioner je Neža no...
next!!!!
04. oktober 2012
next
20. januar 2013
next
02. februar 2013
ta le zgodbica je THE END
02. februar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/hogwarts-school-of-witchcraft-and-wizardry/47107/ berte tole plisssssssssssssssssssssssssssss
03. februar 2013
next
25. februar 2013
logout100% kukr si lahka mugoče prebrala je s tole zgodbico konec!!! ber tisto tadrugo ne vsebuje sam harry potterja ampak tud pirate s karibov!! D
25. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg