Forum
u24232
u24232
Žiwjo!!! Moje ime je Eva! Imam fanta in z njim se zelo zabavam! Vam povem zgodbo, kako sva postala par?
Okej

Začelo se je, ko sem se nekega jutra zbudila in odšla v šolo. SrečaŁa sm njega, Tima, a takrat neznanca, torej neznanca in bil mi je všeč. Hotela sm ga zapeljati. Tako se je vsee pričelo:

"Eva, Eva! Je vse v redu?" me je Kaja stresla po rami. "ON!" sm ji šepnila in pokazala nan. "aha" je rekla in se zarežala. "pridi, kosilo mava.!" je dodala in me povlekla za torbo. Upirala sm se, a sm opazila da je ta "neznanec" na kosilu! Takrat sem rekla samo: DO NJEGA GREVA! in sva odšli. Sedla sm poleg njegove šolske torbe. Dišalo je po parfumu. Takrat me je prvič pogledal!! Nasmehnila sm se in odšla po kosilo. Ko sem se pa vrnila pa...

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. oktober 2010
nekst
13. oktober 2010
NEXTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
13. oktober 2010
u24232
u24232
okei bom.Sam še slikce:

jaz
14. oktober 2010
u24232
u24232

Kaja

Ines
Da je ob njem sedela moja sovražnica INES! "Hai. Jaz sm bla tuki, umakn se." sm rekla. "Mojga prelepga fanta in prelepo mene ne boš izzivala." je odgovorila. Skomignila sem z rameni vzela lonček in odšla natočit jagdni sok v aparat. Ko sem se vrnila, je bila Ines še tam, in sem jo polila! "maščevala se ti bom!" je zakričala in čistila madeže iz svoje majčke. "ops" sem rekla in položila roko na usta, kot da mi je sploh žal. "DA!" je odgovorila in odšla. Sedla sem poleg neznanca in ga vprašala: kako ti je ime? odgovoril je: Tim, tebi?. Rekla sm Eva. Pač. Potem sem pojedla kosilo do konca in odšla domov. "Dons je biu pa lep day" sm rekla Kaji pred šolo. "Pa že" je rekla in me sunila pod rebro. "Greva v trafiko?" sem vprašala. "Itaq" je pritrdila. Ta trafika se imenuje "LALA" in je res obiskana nas, osnovnošolcev. Tam notr sm dans kupila liziko, pokalce in čigumi za 10centou. En pekoč, za Tima, zmeri jih zveči "bo to vse?" je vprašala prodajalka. "jap" sm odgovorila. "70centov" je še rekla pro. in dala sm ji 1€ in rekla je že vredu in odšla. oz. Tekla do Tima. "Hej!" sem ga nagovorila. "Oi" je rekel. "Boš čigumi?" "JA ITAQ!" se je strinjal. TO VZEL GA JE, DOBER ZNAK! "greva u soboto v park?" je vprašal. "Ok." sm odgovorila. Odšla sm, sej je prišel BUS! Na busu pa sm premišljevala o tem, če me bo končno dodal na fb-ju, ali naj js nardim pru korak?
14. oktober 2010
u24232
u24232
aaia tm je POJEDLA SM IN ODŠLA DOMOV, POPRAVLAM!
POJEDLA SM IN ODŠLA NA ŠOLSKO DVORIŠČE
14. oktober 2010
u20213
u20213
next fuuul carsko
14. oktober 2010
u24232
u24232
tnx
14. oktober 2010
u24232
u24232
odločla sm se da bom počakala, da sploh pridem domov! In ko sm pršla..sm stekla naravnost v računalniško sobico in fb.xD "1prošna!" sm bila nemirna. Pogleala sm. TIM!!! Jej. sam ma vaŁda uzdevk/ime TIMI TIM. Ok no.-.-" roke so mi potrdila "SPREJMI" seveda pa ssm že mela komentar na profil. "TADA!" sem zavreščala. Pogleala sm:
Timi Tim
Hei,
ko sma bla za u park zmenena. lahk že dans? Daj no, vem, šele četrtek je, daj bod za.! ♥♥♥R♥♥♥T♥♥♥M.
čao

ŠIT! rtm mi je napisu? Poznaa se pa prbližn 1urco? UAU. morm mu bit ušeč. odpisala sm:

Tim, ušeč bi mi blo, da tega še nappisu nebi.xD Ampak ok, dans ob 16:00 konec!
sm odpisala. Žal mi je napisu spet ♥ in postalo mi je neprijetno. Vseeno, če hočem imet fanta, moram vedet, da tole ni slabo. Odšla sm v kuinjo, pojedla malo riža in se ušrimala, ter odšla v park. "Hei" sm rekla Timu. "oi" je reku. Šel je do gugalnice. Vsedu se je.XD "Hjoj" sm si rekla. "Eva, všeč si mi.." je rekel. Odgovorila sem:

izveste v nex delu.!
14. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg