Forum
Bilo je poletje. Sedela sem na klopci in čakala, da pride Gala. Gala je moja mlajša sestrica, stara je 4 leta. Bila sem na telefonu,in gledala LPP kdaj pride moj avtobus. Kmalu do mene pride Galina prijateljica Lina, in reče
>>Gala joka, ker je padla in gugalnice,<<
hitro stečem do nje
>>Kaj se je zgodilo, da si padla iz gugalnice? Si ok,<<
jo vprašam, od nje ni nobenega odgovora, ampak začne še bolj jokati. Vsi v parku so strmeli v mene. Zgledalo je kot, da sem ji kaj naredila jaz. Vzela sem jo v naročje, Žiga in Lino pa prijela za roko. Šle smo v moj avto. Med tem pa sem poklicala še Linino mami,
>>Prosim,<<
>>Ojla, oprostite če vas motim, samo želela sem vprašati, če je lahko Lina malo pri nam?<<
>>Seveda. Oprostite mi ampak moram iti na delo! ČAW!<<
>>Čaw!<<
Odpeljale smo se k meni domov. Z Galo je bilo vse v redu. Pustila sem, da se igrajo z Dono in Brunom. Moja dva psa. Skuhala sem kosilo, Doni in Brunu pa sem dala malo mesa.
Bruno z Žigom

Dona

Ko smo pojedli, smo se šli preoblečti v kopalke. Šli smo na vrt v bazen, šla sem nam pripravit smutije psoma pa mrzlo vodo z ledom. Ko sem prišla nazaj z vrčem soka, smutiji in skledama, ni bilo nikogar več na vrtu. Šla sem pogledat v bazen in tam našla Žiga...
Ali je bil žiga mrtev?
Kje so bili vsi?
Mnenja?
Vam je všeč?
16. februar 2016
u173007
u173007

hmm
16. februar 2016
Next hitrooo... upam da ni mrtev *
16. februar 2016
hwala laDy_NeRa
tale Next je posvečen prav teb :*
16. februar 2016
Next
16. februar 2016
pišm nextk
16. februar 2016
u173007
u173007
Next
16. februar 2016
Šla sem pogledat v bazen in tam našla Žiga, pladenj sem položila na tla in potegnila Žiga ven iz bazena. Hotela sem mu dati umetno dihanje,
>>BU!<<
Je zakričal Žiga. Jaz pa sem zakričala skozi celo sosesko. Ko sem se obrnila so bili vsi sosedje pri vratih. En sosed pa je tekel do mene.
>>Si v redu?<<
Me je vprašal. Ko sem pogledala njegov obraz, nisem vedela kdo je to.
>>Ja hvala, samo otroci so me prestrašili, groza<<
>>Žiga kje so ostali?<<
Žiga je skomignil z rameni.
>>Vama jih lahko pomagam poiskati?<<
Je rekel sosed.
>>Ja, seveda. Mimogrede si ti nov sosed?<<
>>Ne, se me res ne spomniš? Sem Alex, živim nasproti tvoje hiše, prišel sem na obisk k družini<<
>>Aaaaw, to si ti? Veš kako si se spremenil?<<
Objela sem ga. Žiga me je pocukal za rokav.
>>Ja pojdimo, poiskat ostale!<<
Preiskali smo celo zunanjost. Nikjer jih ni bilo.
>>Pojdimo pogledat v hišo!<<
Ko sem odprla vhodna vrata me je podrl Bruno. Na srečo me je Alex ujel.
>>Gaby ima pa fanta, Gaby ima pa fanta!<<
so se drli tamali.
>>Hej, to ni moj fant!<<
sem rekla in jih odpeljala v dnevno sobo in jim prižgala neko bedno risanko.
>>Otroke to vedno zamoti, bi kavo ko si že tu,<<
sem vprašala Alexa. On pa je dal svoje roke okoli mojih bokov in me poljubil. V kuhinjo je prišla...
16. februar 2016
u173007
u173007
dal bih svoje roke okoli tvojih bokov in te poljubil

Next
16. februar 2016
... brez takih plis
16. februar 2016
u173007
u173007
ok Next
16. februar 2016
še 2
16. februar 2016
nextt hvalaa za posvečen Next : ) ****
16. februar 2016
ni kej
še 1
16. februar 2016
u173007
u173007
Im wanna you

Next
16. februar 2016
Next
16. februar 2016
V kuhinjo je prišla Dona. Pogledala je postrani.
>>Joj, oprosti nisem hotel...<<
je rekel Alex in zbežal iz hiše. Jaz pa sem obstala. Šla sem v dnevno, otroci so bili zaspani zato so zaspali jaz pa sem skupaj s Dono, ki se je ulegla name zaspala. Zbudila sem se pozno ponoči. Otroci so še spali. Dona in Bruno sta me polizala po obrazu. Otroke sem odnesla v svojo sobo. Pokrila sem jih z odejo in odšla pogledati koliko je ura. Bila je 6.15.Moja naj oddaja je na razporedu. Odšla sem jo gledati. Ko jo je bilo konec je bila ura 7.10, zato sem odšla pripraviti zajterk za otroke, psa in zame. Nam sem pripravila nutello in popečene kruhke ali toast, psoma pa sem spekla piškotke in jima dala mokro hrano. Šla sem pogledati če otroci še spijo. Bili so že oblečeni.
>>Pridite na zajterk,<<
sem rekla potiho in zaprla vrata. Šla sem še po pošto in položnice. Soseda mi je dala še en šopek vrtnic. Dala sem jih na sredino mize v vazo. Otroci pa so že prišli dol in pojedli zajterk. Ker se je že zmrazilo sem jim skuhala Green Tea Peach. Najboljši čaj. Imela sem telefon.
>>Prosim?<<
>>Živjo, danes pridem na obisk!<<
>> Prideš na kosilo?<<
>>Če lahko?<<
>>Seveda<<
>>Prav pridem adijoo!<<
>>Adijo<<
Bila je mami. Z otroci sem si šla umiti zobe v kopalnico. Na sprehod smo šli z Brunom in Dono. Otroci so se po sprehodu odšli oblečti v kopalke in nato so odšli na vrt v bazen. Jaz sem med tem skuhala kosilo. Piščanec in krompir.Nato je prišla mami, otroke sem poklicala na kosilo. Ko smo pojedli so otroci šli gledat TV, jaz pa sem skuhala kavo mami in meni.
16. februar 2016
nexttt
16. februar 2016
Next
16. februar 2016
Next se mi je zbrisu..............................................................
17. februar 2016
Next
Kolko je stara Gaby?
23. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg