Forum
Zdravo tukaj je moja nova zgodbica.

To zgodbico poklanjam vsem ki berete moje zgodbice in me podpirate brez vas ne bi zmogla*** Seveda pa tudi drugim bralkam/bralcem ki še niste brali nobene moje zgodbice**** vesela bom vaših komentarjev, mnenj, teorij, kritik, nextov…

Za začetek predstavim DVE GLAVNI OSEBI...

Ime & Priimek: Elisa Evans

Stara sem: 18 let
Živim: v Londonu
Šola: Gimnazija Edwarda Sturgersa, 4 letnik

Živim v veliki hiši saj imata moja starša dobre službe in podedovala sta veliko bogastva.

Moja mama je stara 40 let. Po poklicu je igralka

Moj oče je star 42 let. Po poklicu je režiser

Imam pa tudi 8 letno sestrico Ally.

Življenje pa ne bi bilo zanimivo če ne bi imela moje najboljše prijateljice Lorin oziroma Lor, ki je tudi moja sošolka

19. september 2012
Ime & Priimek: Kristjan Stokes
Vzdevek: Kris

Star sem: 18 let
Živim: v Londonu
Šola: Gimnazija Andreasa Hykade, 4 letnik

Živim v bloku v 2 nadstropju, saj moja krušna starša nikoli nista bila premožna. Našo stanovanje je majhno toda vseeno dovolj veliko za vseh pet.

Moja prava starša sta umrla v prometni nesreči ko sem bil še dojenček. Nekaj časa sem živel v sirotišnici nato pa sem bil posvojen. Sta zelo prijazna z mano zato ju imam rad. Zaslužita si da ju kličem mama in oče zato to tudi počnem. Nista ne vem kako bogata toda imata dovolj denarja za sproti. Želita si da bi se preselili v veliko hišo, za to že celo življenje trdno delata…. Naj vam povem eno skrivnost katere še sam ne verjamem: baje se to poletje selimo v vilo. Mama je stara 43 let, dela kot računovodkinja v podjetju oče pa 46 let, po poklicu je fotograf v agenciji. Imam pa še dve *sestrici* ki sta prav tako posvojeni. Sta dvojčici ime jima je Kim in Lia stari sta 8 let.

MAMA IN OČE S KATERIMI ŽIVI SEDAJ

DVOJČICI – KIM IN LIA

Najboljših prijateljev nimam toda na naši gimnaziji se pogovarjam z vsemi dijaki…

se nadaljuje...
če bo kakšen next ali komentar =)
19. september 2012
-JUHUUUUUUUUU!!!!!!!!!!! NOVA ZGODBAAAAAAA!
Itak bom bralaaaaa To ni vprašanjeeeee
NEEEEEXT! Že začetek mi je všeč
19. september 2012
Next seveda (:
19. september 2012
u102390
u102390
Nextiiiiii
19. september 2012
nneeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttt
19. september 2012
next!!!
19. september 2012
Nooooooooooooooova zgodba.. MI je že všeč.. Ziher bo kakšna romanca med Eliso in Krisom.. pa zoher bota soseda.. in potem bo nastala sosedska ljubezen
Neeeeeeeeeeext!
19. september 2012
neeeext!!!
Kris bo najdu prjatle in on se bo zaljubu vanjo, potem pa se bodo enkrat na eni zabavi ful zabaval (sej vete kam to paše)....in bodo stavl, da jo more u določenem času ''kao'' osvojit la pa kej tazga.... ona ga najprej sploh ne bo opazla ampak potem bosta ratala ful dobra prjatla in na koncu skupaj!!!!!
fajn bi blo, če bi pisala u dveh imenih (tko kokr pr Kate in Nicku)
neext
p.s: hvala, da delaš novo zgodbico... jo lajkam na pouno!!!...
19. september 2012
Next!!
19. september 2012
u105961
u105961
next!
19. september 2012
neext!!! ;D
19. september 2012
Hey puncee
no me veseli da me še vedno moje stalne bralke podpirate =) hvala vam***
upam da bom tudi iz te zgodbe znala naredit kaj dobrega
za pokušnjo pa prvi del
Nika me veseli da ti je
hehe Nives hvala za teorijo hmmmm...
Brigita tebi tudi sam ne bo tak mam nekaj popolnoma drugega v mislih... STAVA bo ja... sam... am bom pisala v obeh imenih ja zato sem obe osebi opisala v začetku...
no pa je tu prvi del...

ELISA

Že navsezgodaj zjutraj me je iz postelje vrglo zvonjenje budilke. Konec počitnic! je odmevalo v moji glavi. Jutri se začenja novo šolsko leto in danes greva z Lor po nakupih. Potrebovala sem polno stvari za šolo (zvezke, kemične, ravnilo, kalkulator itd.)toda predali pisalne mize so še vedno bili prazni. Na hitro sem odprla omaro in iz njej potegnila kavbojke in kratko majico. Zapustila sem sobo in odšla po dolgem hodniku do kopalnice, pritisnila sem na kljuko, bilo je zaklenjeno »Ally si ti« sem zavpila in z vso močjo potrkala po vratih. »Takoj bom« slišim njen odgovor. Zavijem z očmi in se naslonim na ploščice. Mine par minutk ko pride iz kopalnice »dobro jutro sestrica« jo pozdravim nasmejano. Imela sem jo zelo rada čeprav nisem priznala da sem prav uživala ko sem se morala igrati z njo in gledati otročje risanke. »Dobro jutro« odvrne in me rahlo objame. Hitro se zaprem v kopalnico in se uredim do potankosti. Še enkrat se pogledam v ogledalo svoje dolge lase vržem nazaj in odidem nazaj v svojo sobo. Pižamo hitro pospravim pod blazino in iz mize vzamem novi telefon – Nokia Asha 305. Pobrskam po njem, končno najdem Lorino telefonsko in pritisnem tipko kliči. Nekaj časa zvoni v prazno… Joj ko bi se ta ženska kdaj javila… se jezim sama pri sebi. »Jaa« končno na drugi strani zaslišim njen zadihan glas. Sigurno je tekla od kopalnice do sobe. »Zdravo, greva?« vprašam. »Seveda čez petnajst minut bom pri tebi« odvrne dobre volje in prekine povezavo. Vzamem še majhno torbico in iz majhnega kovčka v katerem sem imela skrite svoje prihranke vzamem nekaj denarja. Dam ga v denarnico, obujem sandale z visoko petko, pogledam se še enkrat v ogledalo in odidem v kuhinjo. »Boš kaj zajtrkovala?« me vpraša mama, ko opazi kako sem urejena. Takoj je sklepala da nekam grem. »Ne z Lorin greva v shopping. Sigurno bova tudi šle kaj pojesti« odvrnem in se ji nasmehnem. Pri vratih pozvoni, hitro stečem odpreti, Lor močno objamem. »Ah zakaj se mora jutri začeti šola, komaj sem se navadila lenarjenja« reče. Nasmejim se »začele se bojo nove dogodivščine. To leto bo zanimivo: veliko učenja, maturantski izlet, ples… in še marsikaj« »mogoče pa bo na šolo prišel kakšen lepotec« doda, me potegne za roko in že hodiva proti mestu…

MOJA SOBA

ŠKATLA

TELEFON

****************************************************************************************************************
KRISTJAN - KRIS

Leno sem se pretegnil v postelji in ravno se hotel obrniti na drugo stran ko se odprejo vrata »Kris selimo se« navdušeno vpije Lia in se vrže na mojo posteljo. V hipu sem bil buden. Sem prav slišal? »Kam se selimo?« sem vprašal. »Na drugi konec Londona mami in očka sta kupila hišo« mi razloži in me presenečeno gleda. Sigurno ji ni bilo jasno kako nič ne vem. Vstal sem iz postelje in se kar v boksarkah in oprijeti modri majici odpravil proti kuhinji, oče in mama sta pila kavo in mirno klepetala »se Lia heca?« vprašam zmedeno. Oba me pogledata »če ti je povedala da se bomo preselili, se ne«. »Kam se selimo?« zmedeno vprašamo. »V veliko vilo. Končno so se uresničile najine sanje. Hiša je velika in razkošna…« začne govoriti mama. »Jutri se začne šola, ne moremo iti« odvrnem in se sesedem na stol. »Sva te že vpisala v Gimnazijo Edwarda Sturgersa« mi razloži oče. »Kako? Brez mojega dovoljenja sta me prepisala« sem zmedeno kričal. »Kris to je edinstvena priložnost« me prekine mama in svojo roko položi na mojo ramo, hotela me je pomiriti. »Kdaj gremo?« zamrmram nevoljno. »Danes, prosim spakiraj svoje stvari potem mi boš še pomagal pri drugih rečeh« odvrne oče. Brez besed odidem nazaj v svojo sobo, jezno tresnem z vrati. Mi nista morala povedati že prej. Iz pod postelje potegnem kovček in vanj začnem metati svoje stvari. »Upam da nisi preveč jezen na naju« reče mama in stopi v mojo majhno sobo. Res ni bila ničesar posebnega toda vseeno sem se v njej počutil udobno in varno. »Presenečen sem, ne morem verjeti da se bomo kar čez noč preselili drugam«. »Vem toda oba sva že dobila nove službe tam bova več zaslužila, živeli bomo v novi veliki hiši. Vse sva že načrtovala nekaj časa…« mi razloži vse dobre lastnosti. »Ampak gimnazija Edwarda Stugersa mi ni všeč, slišal sem že toliko bednih stvari o njej« odvrnem in globoko zavzdihnem. »Verjamem da ne bo tako slabo« me spodbuja in nežno objame. Pograbim kovček, še enkrat se ozrem po sobi, nisem hotel česa pozabiti. Dan je minil kot bi mignil, imeli smo toliko dela z pospravljanjem. Vse stvari smo naložili v velik tovornjak očetovega prijatelja ki nam je stvari odpeljal v novo hišo. Proti večeru se že peljemo na drugo stran Londona, drug čez drugega kričijo in se pogovarjajo le sam sem raje strmel skozi okno. Kaj me čaka? Kakšna bo nova hiša? Kakšna bo šola? Bo se sploh kdo pogovarjal z mano? sem se spraševal v mislih. Ne vem koliko časa mine ko končno prispemo. Oče ustavi pred veliko hišo. Od presenečenja izbulim oči. O moj bog kje sta dobila toliko denarja za takšno hišo in zraven je bil celo bazen? Iz bednega bloka se bomo preselili naravnost v luksuz!

AVTO

NOVA HIŠA

se nadaljuje...
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj...
rada vas mam ****
19. september 2012
neeext
19. september 2012
neeeeeeeeextttttt
19. september 2012
ohhh jaa.. a lahka dobim še sliko sosednje hiše? AHHAHAHAHA!
Neeeeeeeeext!
19. september 2012
začetek je ponavad mal dc....ne zamert.....
ampak pr teb vem, da bp ful dobr usee napisan, ker is awesome pisateljica....
neeeext
p.s: Nives zakaj bi ti sliko sosednje slike??
19. september 2012
next!!!
19. september 2012
next
19. september 2012
neeeeeeeeeeeeeext
19. september 2012
Začetek je super <3 Zagotovo se bosta Elisa in Kristjan zaljubila Ali pa tudi ne komaj čakam nadaljevanje

N.E.X.T.
19. september 2012
waw nova zgodbica komi čakam nadeljevanje
N.E.X.T
19. september 2012
Nives; jaz bi pa mela sliko sosednje hiše na drugi strani njihove ;p
19. september 2012
next
19. september 2012
Začetek je vredu.. hitro next da mi bo postalo se bolj zanimivo..
19. september 2012
neext
19. september 2012
u50889
u50889
NEEEXT
19. september 2012
u102390
u102390
Nextiiiiiiiiiiiiii
19. september 2012
neeeeeeeeeeeeeext