Forum
u177614
u177614
Hellou!
Odločila sem se, da bom zgodbico predčasno objavila, saj se mi res ne da več čakati do petka x'd. Ok whatever. Kličete me lahko Ariana ali pa z mojim uporabniškim imenom (samo bi raje videla Ariana x'd). Zgodba bo nadnaravna in ljubezenska. Več izveste če pričnete z branjem. Dobrodošle so vedno teorije, mnenja.... in vse mogoče! Samo ne oglašuj, ne lepi veriščev, ne fejki pa ne se prepirat!
Upam da bo šlo, drgač tistega ki se ne bo držal zgoraj navedenih navodil blokiram... Nexte bom objavljala dvakrat na teden (ker bodo dolgi po eno ali celo dve strani na wordu).. Amm.. ja.. vem da sem rekla da sem naredila trailer ampak js štor.. sem tam neki probavala, pa sem ga zbrisala!!!! omg js sem še zdej tak jezna!! Po vsej verjetnosti zato trailerja ne bo.. I'm sorry! Don't be sad )': Because I am, and this isn't good... Ok whatever again. . Naslovnica se mi pa po sreči ni zbrisala! Yaaay! Usaj ena dobra stvar hahaah x'p No ok... Bolš da preidemo kr na zgodbo drgač lahka gobc vrtim še kake tri ure x'd. Prolog je bolj kratek, ker je... no prolog btw haha ok zdei pa res...

Lucy Hale as Danna Greene Brant Daugherty as Cole Henderson Barbara Palvin as Jessica Perry (to niso vse osebe, ker nekatere še pridejo )
----
Prologue
Okolica je bila temna, mrzla in prav srhljiva. Le tu in tam je ozrla in zagledala kakšno majhno hiško, ki je s svojim čarom sporočala da je blizu. Mesto v katerega je prihajala, je bilo bolj starinsko. V njem ni prebivalo veliko ljudi. Le tisti, ki so podedovali kakšne kmetije ali hiše ter tisti, ki so oboževali bolj odmaknjeno življenje. S potovalko in z nekaj drugimi torbami, ki jih je nosila s sabo je kmalu prišla do njenega končnega cilja. Mesto angelov in demonov, kot so nekateri pravili je bilo na pogled še lepše kot na slikah. Skrivalo je kar precejšnjo zgodovino. Imelo je obilo skrivnosti, ki še niso bile razrešene. Danna Greene je bila ljubka rjavolaska z valovitimi lasmi. Imela je prelepe rjave oči, pomešane z zelenim. Pred sabo je zagledala nekoliko slabotno osvetljavo, ki se je razprostirala vse do mestnih vrat in še naprej noter. Zgodovina Small Valley-a je segala že do 18. Stoletja in dlje. Čeprav se prvotno ni tako imenoval. O njem se je govorilo tudi veliko različnih legend. Največkrat so starši otrokom pripovedovali zgodbo o Beli senci. Ki naj bi bil čez pomlad, poletje in jesen navaden smrtnik, ko pa je prišla zima pa naj bi se preobrazil v snežno belega volka, ki naj bi vodil krdelo volkov v mestecu. Danna se je kmalu nastanila v hiši njene babice, saj jo je povabila na enomesečne počitnice v mesto. Dekle je to takoj sprejelo, saj je oboževala Small Valley in vse kar je spadalo k njemu. Ampak takrat še ni vedela, da bo to poletje nekaj hudo drugače…
✰✞✰✞✰✞✰✞✰✞✰
Prvi vtisi? (verjetno bedni ne?)
Je sploh vredno nadaljevanja?
Next?

Boš bral/a nadaljevanja?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2014
NEEEEEEXT<3
10. avgust 2014
u175108
u175108
bedno? BEDNO? ha ha ha. ti si zmešana. to je popolno. Lahko pa bi bilo daljše, seveda
Neeext!!
10. avgust 2014
Prvi vtisi?- Čisto nič bedni, ampak so kul
Je sploh vredno nadaljevanja?- itak je
Next?- JA! Next!
10. avgust 2014
Prvi vtisi? (verjetno bedni ne?) ful je fajni že začetek,p te pritegne že tkoi *O*
Je sploh vredno nadaljevanja? jaaaaa
Next? še vprašaš,obvezno (: neeeeeeeeext
10. avgust 2014
nextttttttttttttttttttt
11. avgust 2014
Prvi vtisi? (verjetno bedni ne?): niti približno bedni! popouno je
Je sploh vredno nadaljevanja? Itak)
Next? neeeeeeeeeeeeeeext
11. avgust 2014
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt
11. avgust 2014
u122384
u122384
Prvi vtisi? Meni se zdi carsko, sploh zato, ker ni spet en FanFic (pa ne da jih nebi mela rada) in predvsem zat, ker je v knjižni slovenščini. Sicer vedno govorim v narečju, ampak ga ne prenesem pri zgodbicah. + zelo dobro opisuješ stvari.
Next!
11. avgust 2014
u163794
u163794
next
11. avgust 2014
u177614
u177614
Dobro, tukaj je naslednji del, ki je posvečen vsem... Lahko samo rečem: Hope u like it! No, pa začnimo!
✰✞✰✞✰✞✰✞✰✞✰
01 Danna Beatrice Greene's Point Of View

Upala sem, da babica ni že odšla spat, saj je bila ura že nekaj čez enajst zvečer. V mislih sem preklela avtobus, ki je imel eno uro zamude. Saj ne, da se mi je ljubilo čakati nanj a po pravici povedano, nisem imela nobenega drugega prevoza. Do Small Valley-a pa je bila potem še triurna vožnja in ko sem prispela sem morala še pešačiti kakšen kilometer, mogoče celo več. Naenkrat je moja roka zdrsnila k zvoncu in pritisnila stikalo (A/N ne vem kako se drugače reče ) , da se je do zunaj zaslišal zvok, ki je naznanil da je nekdo prišel. Nekaj časa sem čakala, ampak nikogar ni bilo. Pozvonila sem še drugič in upala da ga je babica tokrat slišala. Naenkrat sem na drugi strani vrat videla obris osebe – torej babico, vrata so imela namreč steklo skozi katerega si lahko videl samo obrise. Zaslišala sem škrtanje ključa. Po enem neuspešnem poskusu, ga je obrnila v drugo stran in tokrat so se vrata pred menoj odprla kot bi mignil. »Živjo Danna!« me je veselo v objem stisnila babica. »Pogrešala sem te,« je rekla in se mi nasmehnila, ko me je spustila z objema. »Tudi jaz tebe,« videle se že nismo od lanskega poletja, zato sem verjela da ji je bilo malo dolgčas. »Torej, vstopi! Videti si cela premražena!« je rekla, ko sem se stisnila malo bolj v jopico. Pokimala sem in vzela potovalko, ki sem jo malo prej dala na tla. Babica mi je pomagala nesti še nekaj stvari, ki sva jih potem dale v »mojo« sobo. Čeprav je bila ta soba namenjena gostom, je bila vsako poletje samo moja. Imela je zelo veliko zakonsko posteljo, na vsaki strani nočni omarici z lučkami in predaloma. Na desni je imela omaro iz bukovega lesa, na levi pa veliko ogledalo, komodo, katero je niti nisem rabila, potem je bila tu še pisalna miza, postelja pa je bila naslonjena na največjo steno v sobi. Stene so bile pobarvane v nežno modro barvo. Vedno me je pomirila, poleg tega pa je bila moja najljubša. Bila sem zelo izmučena, zato sem se samo preoblekla v pižamo, umila zobe in odšla naravnost na udobno posteljo. Me zanima kaj me čaka jutri. Tukaj je bil čez dan za nekatere živi dolgčas, a jaz sem se znala zamotit. Če že ne drugega sem pa vsaj kaj pomagala babici. Kmalu sem utonila v spanec, ki mi je zmeraj prinesel neke sanje. Enkrat so bile bolj razločne, drugič pa se nisem prav ničesar spominjala in imela samo čuden občutek. Prav tako je bilo to jutro. Zbudila sem se zelo prestrašena, bila sem čisto potna in hitro sem dihala. Kaj, za vraga?! Sem si rekla v mislih in premlevala kaj bi se mi lahko takega sanjalo. Vedela sem da se mi je nekaj moralo. Ko sem se nekoliko bolj umirjeno ostala s postelje sem iz kovčka vzela zobno ščetko in pasto, sem odšla v skupno kopalnico, kjer sem si zmočila obraz, da sem nekoliko prišla k sebi. Umila sem si zobe in si razčesala od spanja razkuštrane lase. Potem sem si jih spletla v kito. Nasmehnila sem se ob svoji »mojstrovini« in odšla nazaj v sobo. Tam sem si oblekla jeans kratke hlače in si nataknila poletno majico. Iz kuhinje sem že zavohala vonj po slastnih palačinkah in Nutelli. Hitro sem stekla do babice, ki jih je z nasmehom na obrazu še pekla. »Dobro jutro!« je velikodušno rekla in me na hitro ošinila s pogledom. »'Jutro!« sem ji zaželela nazaj. Usedla sem se za mizo in čakala na zajtrk. Malo sem še pregledala reklame in časopis in ugotovila, da ni nič pametnega. »Hej, babi ti kaj pomagam?« sem jo po nekaj minutah vprašala. Odkimala je. »Saj je v redu srček. Sem skoraj že,« pokimala sem, čeprav sem vedela da me ne more videti, ker je bila s hrbtom obrnjena proti meni in še vedno zagreto pekla palačinke. Zavzdihnila sem. Mogoče sem se pa motila o tistem, da mi ni nikoli dolgčas. Pogledala sem na uro in ugotovila, da je komaj devet. To bo pa še dolg dan. Sem si rekla v mislih in se zagledala skozi okno. Vse je bilo tako… mirno. Nikjer ni bilo nobenega hrupa od avtomobilov, še ljudi si komaj kaj videl. Zdolgočaseno sem pogledala babico, ki se je naenkrat obrnila, v desni roki pa držala krožnik s palačinkami. »Babi?« pozornost je usmerila proti meni in mi s tem dala vedeti, da naj nadaljujem. »Ali je tukaj vedno tako pusto?« nisem si mogla kaj da ne bi vprašala. Babica me je žalostno pogledala in pokimala. »Ampak, lani je bilo še celo mesto tako polno ljudi, ki so se smehljaji, peli pesmi in še vse mogoče! Mesto je bilo najbolj veselo od vseh, ki sem jih obiskala! Kako se je lahko v enem letu vse tako spremenilo?« babica je se mi je šibko nasmehnila. »Veš, malo za tem, ko si ti odšla se je veliko ljudi izselilo, zaradi denarja, ki jim ga ponudil neko podjetje, v zameno za hiše. Tukaj naj bi začeli graditi neko zdravilišče za bogataše. Le jaz in še nekaj ljudi ni sprejelo ponudbe, ampak ker bomo vsi kmalu »padli« v finančno stisko, bomo morali po vsej verjetnosti sprejeti,« je s solzami v očeh govorila babica. Vstavila se je toliko da je odgriznila košček palačinke. Kmalu je nadaljevala. »In tako ali tako nimam nobene možnosti vstati tukaj. Če ne bom sprejela ponudbe, bodo prišli z nalogom za izselitev in potem… p-potem bom n-nemočna. Danna, to je verjetno tvoje zadnje poletje tukaj… Z-zato ga i-izkoristi,« solza se ji je spustila po licu in takoj ko je to opazila si jo je obrisala. Palačinko je pustila na mizi, sama pa odšla, v zgornje nadstropje. Mene pa je pustila odprtih ust. Kaj za vraga se je ravnokar zgodilo?!
✰✞✰✞✰✞✰✞✰✞✰
Preveč podrobno opisan?
Kaj se bo zgodilo sedaj (prosim, razpišite se!)?
Next?
11. avgust 2014
neext <3
11. avgust 2014
next
čist vredu si to napisala
11. avgust 2014
u175108
u175108
- Neee, super je!
- Oprosti, ampak se mi ne da... mogoče naslednjič?
Neeeeeeeext!!
11. avgust 2014
next
supr je
11. avgust 2014
u122384
u122384
Preveč podrobno opisano? Ne, mislim, da je še bolje, da opisuješ stvari, da si jih lahko predstavljamo. Samo včasih delaš malo nerodne stavke in ne uporabljaš dvojine. Pa prosim, razdeli na odstavke?
Kaj se bo zgodilo sedaj (prosim, razpišite se!)? Verjetno bo šla ven in bo odkrila nekaj, ali se bo pa zakopala v papirje in ugotovila, da babici ne morejo vzeti hiše. XĐ
Next? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
super je :3
neext <3
11. avgust 2014
u100166
u100166
Preveč podrobno opisan? Sej je ful dobr,če je podrobno opisan!!!!!!!
Kaj se bo zgodilo sedaj (prosim, razpišite se!)? Nekaj bo odkrila
Next?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. avgust 2014
Preveč podrobno opisan? Men osebno je ful fain,k si lahka pretsavlaš ka se doogaja p bol resničn pride,tko d super res ;D
Kaj se bo zgodilo sedaj (prosim, razpišite se!)? Vrjetn bo vn šla na sprehod,mogoč bo koga spoznala al nwm hah
Next? Obvezno neeeeeeeeeext,ful dobr pišeš
11. avgust 2014
u153669
u153669
next (:
11. avgust 2014
ful supr je d podrobno opišeš vrjetno bo nekaj odkrila, nekoga spoznala next<3
11. avgust 2014
u172733
u172733
OMFG TO JE TAK POPOLNO!!!! SPLOH NEMOREM VRJET DA TEGA NISEM VIDLA !! KKA SM BLA GLUPA!!!-.-"

IN PAC NACIN KAK PISES JE RES FENOMENALEN!!!
PA FAAAK UPAM DA SE JIM NE BO TREBA ISSELIT!!
Preveč podrobno opisan? MEN JE FENOMENALNO IN GLIH ZARAD TEGA KER PISES TAK POPOLNO JE VREDNO BRANJA<333
Kaj se bo zgodilo sedaj (prosim, razpišite se!)?

HMMMM MOGOCE SE BO HOTLA ZAMOTIT,PA BO SLA VEN,PA SRECALA PAC TEGA FANTA IN SE BOTA ZACELA POGOVARJAT BLA BLAAA.....IN PAC KO BO ZIMAGA BO VIDLA KO BO TA VOLK*00*
Next? SE SPRASUJES??? ITAKKK!!!!
NEEEXT+NOVA BRALKA+SOREH KER NI RASPISA AMPAK SM NA GFONU-.-
11. avgust 2014
next
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
u136817
u136817
next
11. avgust 2014
u138476
u138476
nova bralka + next
11. avgust 2014
Preveč podrobno opisan? NE res je odlično napisano *O* :'D
Kaj se bo zgodilo sedaj (prosim, razpišite se!)? pomojem bo Danna hotla kaj naredit da nebi pač odkupili še to hišo ..... pa neki nadnaravnega se bo začel dogajat (: res obožujem take zgodbice in tvoja je res odlična, res usaka čast da znaš tako pisat ;'D
neeeeeeeeeeeeext + nova bralka
11. avgust 2014
u177614
u177614
WoW hvala vam za toliko nextov! Js sem čis zmatrana od kupovanja (btw traju je sedem ur ) zato bo next kumi v petek! sorry!
12. avgust 2014
u122384
u122384
Sovražim shoping...
12. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg