Forum
u123681
u123681
Vem da je ene miljooooon zgodbic o naših popolnih fantih ampak če se ti da, pol jo prosim beri

*ASHLEY*
"Kok denarja maš prasica?" se je dru moj oče name
"200€ toliko kot želiš" sem mu odgovorila
" samo 200?! Kako si drzneš?! Rekel sem ti da hočem vsaj 300!!"
"ampak nisem se mogla kar sleči tam..." odgovorim
"Ashley! POslušaj me vendar! Koga to briga! jaz hočem zdaj 400 zato se lahko tudi prodajaš!
stara si 14 in delala boš kar boš želela! zdaj pa v svojo sobo in brez večerje!"

To je to. moje usrano življenje. Ime mi je Ashley in sem stara 14 let. kmalu bom 15. živim v LOndonu.
drugače sem pa pol slovenka pol angležinja tako da govorim oba jezika. a moja mama, ki je bila
slovenka je umrla ko sem imela 8 let. od takrat je oče grozen. Vsak večer pije, in zahteva da jaz
delam v striptiz klubu, da mu služim denar. ne upam se mu upreti. tudi pretepa me. stara sem komaj14, on pa zahteva, da delam v striptiz klubu in da se prodajam. nimam niti ene prijateljice.
pravkar sem končala 8 letno šolo, zdaj pa so počitnice, kar pomeni delo, delo in delo. zelo rada bi
se vpisala na umetniško gimnazijo, saj dobro pojem in rišem, a mi oče ne pusti. Res ne morem več
tako naprej. NOčem za očeta delati še dobra 3 leta, ko bom polnoletna.

to sem jaz.
Ali ima moje življenje sploh smisel? ne...tako bo najbolje. ubila se bom. ne gre drugače. res ne. Kar nekaj ur v svoji sobi razmišljam kako se bom ubila. Želim hitro smrt. Odločila sem se, da bom skočila v Temzo. Odprla sem vrata svoje sobe, in poslušala, če je oče že odšel spat. vse je bilo tiho. Jaz sem odšla v kopalnico in se lepo uredila, saj sem želela biti za svojo smrt lepo urejena. hitim do bljižnega mostu. pogledam naokoli, in ni videti, da bi bil kdo v bližini. stopim na most. pogledala sem v nebo in rečem;
"Mama, k tebi prihajam. Oprosti."
res ne morem drugače. Zaprem oči, vdihnem svež zrak LOndona. Omamen vonj po dežju, ki ga zadnjič voham. Pripravljam se na skok, ko nekdo priteče do mene in me prime za roko.
"Zakaj bi to želela narediti?" me vpraša tujec. Po glasu sklepam da je fant star okoli 18 let.
"Moje življenje nima smisla. Živim v peklu."
Po licu mi spolzi solza in prvič pogledam tujca. Res čeden kodrast fant.
"Jaz sem Harry" se mi predstavi.
"Ashley"
svoje roke ovije okoli mojega ramena in me posede, tako, da oba sediva na robu mostu.
"Obljubi, da ne boš skočila" reče Harry
" Ne morem obljubiti. MOje življenje nima smisla, nobeden me ne mara."
"Zakaj pa tako misliš"
"Kaj pa tebi mar? Nimam prijateljev, mama mi je umrla, oče hoče, da delam v striptiz klubu in vedno je pijan."
Začnem jokati. In Harry me objame.
"Zakaj se mu ne upreš?" me vpraša?
"Zato, ker sem stara komaj 14 in še zdaleč nisem polnoletna."
Zajame sapo.
Pojdi z mano k meni domov. Naspi se in se bova zjutraj pogovrila.
"Zakaj bi mi pomagal Harry?"
Harry mi ne odgovori, ampak me dvigne, stopi z mano v naročju dol z mostu in me odnese do avta.
Ta Harry mora bit bogat, glede na to da ima tako drag avto.

Harry me nekam odpelje. Sploh ne vem zakaj mu zaupam. Ampak njegova bližina me pomirja. Ko sva vstopila v njegovo ogromno stanovanje, sem pravzaprav opazila kako zelo je lep.
Vodil me je do sobe za goste, takrat pa je zazvonil moj telefon. Oče je klical. Zajela sem sapo, prav tako pa Harry.....

Nadaljujem?

Boš brala?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2013
next
24. februar 2013
u120926
u120926
Next
07. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike