Forum
Vem, da je že zgodbic od One Direction veelik, pa ne bo bilo nič narobe če bo še ena. Pa pisala bom z mojimi petimi prijateljicami. Da ne bom zdej neki filozofirala gremo k zgodbici.

► Kelly ◄
"Keeely Waalkeer!" se zadere Cris z sosednje sobe. "Nekateri bi še spali!" se zaderem nazaj. "Misliš, da bi jaz že ustala?" se mi zadere nazaj. "Hmmm.. ja?" "Si pozabila, da je danes gremo k babici?" se zadere z njene sobe. O saj res, čisto sem pozabila. "Zakaj si že "kričala?" "Hmmm.. naj pomislim...ZAATO KER JE TVOJA LuLu PRIII MENI U POSTELJIII SEEE SLINI POOO MENI!" se mi res močno zadere nazaj. Ojej to se ne bo dobro končalo.. si mislim. Hitro skočim iz postelje, čeprav samo u spodnjem perilu in grem v Cristinino sobo, uzemem LuLu in se poberem. Ko pridem nazaj u mojo sobo in začnem : " LuLu, da nikoli več ne greš h Cris u posteljo, ker te bo ubila (ne dobesedno) in nima te rada jas pa te obožujem. Ti si moj sonček, šiki piki moj, SAMO MOJ cukerček in poudarim SAMO MOJ,... in take pocukrane stvari. Nato pride u mojo sobo mami in me upraša, če že imam spakiro za k starim staršem. Ojej čisto sm pozabila, pa še Cris ju je prej omenila. Joj js budala, še predstavila se vam nisem. No.. kot veste je moje ime Kelly pa pišem se Walker in imam sestro Christino ( Cris ) ki je stara enako kot js, torej 17 let. Pa LuLu je moja psička, stara skoraj eno leto. No ja vrnimo se u sobo. Ko je mami rekla naj spakiram, sem uzela kovček iz pod postelje in odprem omaro. Potem položim kovček na posteljo in ga odprem. LuLu pa gre u njega. Joj. Položim jo u njeno posteljico in tam takoj zasti. Zgleda pa se pri Cris ne da napati. Nato pa dam najprej notri u kovček kavbojke, kratko majico, krilo, kavbojsko majico, kratke hlače,.... dokler ni u sobo prišla mami in rekla, da naj grem u kuhinjo ker je zajterk. "In ja še nkaj Kelly, prinesi kovčke usaj do avta" mi še reče nato pa gre. Ko sem končala s pakiranjem sem se odšla umit. Najprej si umijem zobe nato pa grem u kuhinjo kar u spodnjem preilu. Nato tam zagledam poštarja, ki je ravno mami dajal pošto in me pogleda in reče "kam je šla današnja maldina" nato pa zmajav z glavo in se poslovi. S kovčkom sem odpravila do vrat in tja postavila kovček in nato sem se odpravila u kuhinj in iz pulta uzela palačinko na njo napacala Nutello in odšla nazaj u sobo. Naj vam še samo povem, da moja babica živi na kmetiji in zam se moramo oblačiti bolj po kavbojsko.
► Slike ◄
Kelly Walker ( jaz ) :

Christina Walker (Cisi) :

Mami ( Beyonce Walker ) :

Ati (John Walker ) :

►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
next?

Ali vam je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
15. januar 2013
u112041
u112041
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. januar 2013
ker hud ati hahahaha
Neext nova bralka! :**
15. januar 2013
nextiii!
16. januar 2013
nextt
16. januar 2013
u108102
u108102
next
17. januar 2013
u110644
u110644
next
18. januar 2013
u114756
u114756
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. januar 2013
neeeeeeeeeeeext + naj ena nexta kr sm nova brlaka
02. februar 2013
u108132
u108132
"Keelly" se zaderem iz kuhinje. "pridi že odšli bomo" Kelly hitro pride dol in se spravi u avto in jaz za njo. Psičko LuLu pa je vzela zraven. No jaz sem Kelly-ina sestra Christina kličejo me Cisi al pa Cris. Ko smo se že nekaj časa peljali mi je postalo slabo in zato smo se ustavili za pol ure. Ko smo se končno odpeljali naprej smo ugotovili da je dolga kolona avtov in zato smo prišli k babici približno čez eno uro in pol. Tam smo se namestili v sobe in babica nas je bila zelo vesela a je bila začudena da smo prišli veliko kasneje kot je mislila. Na vrsti so bile družabne igre. Igrali smo se monopoli, človek ne jezi se in take igre. Kmalu je bilo kosilo. Imeli smo juho, pire krompir, meso, solato in še veliko drugih jedi. Ko smo se najedli je bil na vrsti počitek. Vsi smo morali brez ugovarjanja v posteljo in zaspati ali se delati da spimo. Obrnila sem se na bok in zagledala psičko LuLu. "Keeeelly!" sem se zadrla in psičko LuLu dala na Kelly.
next?????
10. februar 2013
u114756
u114756
neeeeeeeeeeeeeexxxt
10. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nova bralka sem pa hiter nextite
21. februar 2013
u112041
u112041
neeeeeeeeeext
21. februar 2013