Forum
hei!
tukaj boste izvedli novice o zvezdnikih.rada pisem o njih.
rabim pomočnico ce se kdo javi. tudi ona bi pisala o zvezdnikih.

na mojem fourmo rabim
-NOVICE
-BRALCE
moje prve novice

Energična Pink: o ljubezni
Pink – njeno pravo ime je Alecia Beth Moore – je septembra praznovala kar dvoje – triintrideseti rojstni dan in izid šestega studijskega albuma The Truth About Love.
Svoj prvi singel Blow Me (One Last Kiss) je v živo premierno predstavila na podelitvi nagrad MTV, kjer je, kot je za njene nastope že značilno, oboževalce navdušila z energičnostjo. Po rojstvu deklice Willow se vrača v svojem starem slogu, s pesmimi, ki zažgejo.

O pisanju pesmi: »Ko sem dobre volje, ne napišem nič. Najboljše pesmi
napišem, ko sem depresivna.«

2.NOVICA
Mika "praznuje življenje"
Britanski Libanonec, ki je nedavno dopolnil 29 let, leta 2007 pa je zaslovel s hitom Grace Kelly, je avgusta izdal tretji studijski album The Origin of Love. Na njem je štirinajst pesmi, prvi singel pa je optimistična pop pesem Celebrate, ki govori o tem, da je treba »praznovati« oziroma izkoristiti vsak dan v življenju.

3.novica

Fantje iz One Direction … razkrili seznam!
Čeprav nas še dober mesec loči do datuma izida novega albuma “Take me Home” skupine One Direction, so se fantje odločili razkriti seznam pesmi. S tem dejanjem želijo obvestiti svoje poslušalce o tem, kaj pripravljajo in o čem prepevajo zadnje dni! Po pregledu naslovov pesmi se lahko prepričate, da vas bodo fantje z novim albumom popeljali na zabavno dogodivščino!

Seznam pesmi na albumu “Take Me Home” Yearbook Edition:
1. Live While We’re Young
2. Kiss You
3. Little Things
4. C’mon, C’mon
5. Last First Kiss
6. Heart Attack
7. Rock Me
8. Change My Mind
9. I Would
10. Over Again
11. Back for You
12. They Don’t Know About Us
13. Summer Love
14. She’s Not Afraid
15. Loved You First
16. Nobody Compares
17. Still the One
Z naslovnim singlom ‘Live While We’re Young’ so fantje že osvojili vrhove glasbenih lestvic!

next?
09. oktober 2012
neeeeeeeeeeextttt
09. oktober 2012
tnx
09. oktober 2012
next )))))))
09. oktober 2012
next
09. oktober 2012
Gdo bi bil moj pomocnik?
13. oktober 2012
loh jst
15. oktober 2012
Jaaa kr dej kako novico gor o zvezdnikih?
21. oktober 2012
.
21. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg