Forum
u144094
u144094
вιℓσ נє ℓєρσ נυтяσ ιη ∂αηєѕ gяємσ ηα υgℓє∂ gяα∂υ. σн, кαкšєη ∂σℓgčαѕ!!нιтяσ ѕєм ѕє ρяєσвℓєкℓα ιη σšℓα к zαנтякυ.v мleĸo ѕeм ѕι ѕтreѕιlα ĸoѕмιče ιɴ že jedlα ĸo je prιšel мoj υĸαzovαlɴι мlαjšι вrαтec. яєкєℓ נє ∂α ηαנ тυ∂ι ηנємυ ρяιρяανιм кσѕмιčє α נαz ηιѕєм нσтєℓα ѕαנ ѕєм gα ιмєℓα ρσℓησ gℓανσ! čєz ηєкαנ čαѕα ѕмσ σ∂šℓι. нσтєℓα ѕєм σѕтαтι ∂σмα αмραк мι ѕтαяšα ηιѕтα ∂σνσℓιℓα. кσ ѕмσ ρяιѕρєℓι ∂σ ѕтαяєgα gяα∂υ ѕєм σвѕтαℓα . gяα∂ נє вιℓ тαкσ νєℓιк ιη zєℓσ ℓєρ ∂α šє ѕνσנιм σčєм ηιѕєм мσяαℓα νєяєנтι. ρσтєм ѕмσ σ∂šℓι ν ησтяαηנσѕт gяα∂υ. ησтяι נє вιℓσ šє вσℓנ ρяєкяαѕησ. вℓєščєč ℓєѕтєηєc, ρяєčυ∂σνιтι кяσžηιкι, νιℓιcє, žℓιcє... ρσтєм ρα ѕмσ σ∂šℓι ν мυčιℓηιcσ . тαм ρα ηιтι мαℓσ ηι вιℓσ ρяєкяαѕησ. вιℓσ נє ρяαν ѕтяαšℓנινσ. ρσтєм ρα ѕєм zαgℓє∂αℓα νяαтα zα ηנιмι ρα zαѕℓιšαℓα ѕтαšєη яσρσт. ѕρяνα ѕєм мιѕℓιℓα ∂α ѕι ѕαмσ ∂σмιšℓנαм αмραк zνσк ηι ιη ηι ρяєηєнαℓ. zαяєѕ мє נє zαηιмαℓσ кαנ ηєкι נє zα νяαтι. zαтσ ѕєм נιн ѕкυšαℓα ηєкαкσ σ∂кℓєηιт. ηι ιη ηι šℓσ zαтσ ѕєм νρяαšαℓα νσ∂ιčкσ кαנ נє zα νяαтι σ∂gσνσяιℓα ρα נє ѕαмσ ∂α ηιč кαנ тαкєgα. ρσтєм ρα ѕє σgℓαѕι мσנ мαℓι вяαтєc ιη яєčє ∂α čє ηι кαנ тαкєgα zα νяαтι ρα ѕι ρσנ∂ιмσ σgℓє∂αт. νσ∂ιčкα ηι нσтєℓα ρσкαzαтι кαנє ησтяι zαтσ ѕмσ ηα∂αℓנєναℓι σgℓє∂.ηєкαנ čυ∂ηєgα ѕє נє ∂σgαנαℓσ ν тєм gяα∂υ. zαтσ ѕνα z вяαтcєм ѕкℓєηιℓα ∂α ѕι вσνα čєz ηєкαנ čαѕα кσ вσνα ѕαмα σgℓє∂αℓα кαנ ѕє ∂σgαנα zα νяαтιм...

αℓι вσš zgσ∂вσ вяαℓ؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. julij 2013
u140958
u140958
next
09. julij 2013
u144094
u144094
тσ ѕєм נαѕ:

мσנ вяαтєc:

09. julij 2013
next:
24. julij 2013
nexxtt please
05. avgust 2013
u144094
u144094
ok.
14. avgust 2013
u144094
u144094
aja katarina bi mi lahka kerga (ali pa kr več) povbla da bi mi bral zgodbo. pa ti bom pol napisala še eno zlo dolgo nadaljevanje
14. avgust 2013
u144094
u144094
In res. Nevidno sva se izmuznila in odhitela do skrivnostih vrat. bratec hotel udreti vendar mu ni šlo ravno od rok. Potem sem jaz poskusila z špango in uspelo mi je!. . Kaj? sem negibno obstala.. Za vrati skoraj ni bilo nič. Le mala miza, čajnik. stol in kosti človeka!! Tako sem se ostrašila da sem se zadrla in vodička me je slišala. Brat je na kosteh od ćloveka uzel prečudovit prstan nato pa sva pobegnila. Vodička naju na srečo ni opazila ampak upazila pa je da nekaj manjka. Hitro sva odhitela do mame in očeta. Potem je brat bolje pogledal prstan in rekel da izgleda kot če bi bil diamant na njem pravi. Potem se mu ga iz rok na hitro uzela in pogledala bolje. In res je bil pravi diamant. Nato sva se mami in očetu zlagala da naju boli glava in tako odhitela v sobo. Potem sem ga dala na roko da vidim kako zgledam v njem. Kar naenkrat pa se je nekaj posvetlilo in naenkrat sva bila z bratcem...

Rabim 4 nexte... HITRO NAPETO BO!!!!!
14. avgust 2013
u144094
u144094
Ne bom več pisala zgodbe zdej mam tule novo in svežo!!!!!! Če koga zanima vam bom tule dala link
23. avgust 2013
u144094
u144094
aja pa tuki zdej lahka oglašujete koker hočte!
23. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg