Forum
žifjo < 3333.
jas sm Ela in to je moja prva zgodbicaaaa. ^^ toreeej, govorila bo o punci Cathrin, ki živi u Londonu < 333333333333. stara je 16 in ma best frendico Minny :3. pa tko no. :'D

will you make me happy and read? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. april 2012
u83715
u83715
Nexti♥♥♥
10. april 2012
u80965
u80965
Tkoj nexti popwnica mojaa!!!! < 3333333333333
10. april 2012
huala. :* aja, pa še neki. nextala bom neglede na to, kolk je nextou, kr jas to pišem zase. pa za vas SEVEDA. < 33333333333333333333.
-------------------------------
Cathrin je zmedeno gledala naokoli. V njihovi hiši je vladala tema, čeprav ji je mama rekla, da bo doma. ,,SURPRISEEEEEEEEEEEEEEEEEE!'' se je naenkrat zaslišalo. Luči so se prižgale in zagledala je use prijatelje in sorodnike. ,,Ohhh, huala!'' je ganjeno rekla. Iz oči so ji pritekle solzice. Potem je stekla k mami, očetu in bratcu Kieranu. ,,Huala, huala, huala! Najbolša sta!'' ju je cmoknila na lica. Pred njo se je znašla Minny. ,,Pikiiiiii! Huala!'' sta se objeli. ,,Kadarkoli.'' ji je Minny v smehu odgovorila. ,,Čaki, se grem preobleč, awki?'' je še rekla Cathrin, nato pa stekla v svojo sobo. Poiskala je majico in kratke hlače, nato pa se še preobula v all-starke. Odpravila se je nazaj v dnevno sobo. Bila je glavna zvezda večera. Vsi so ji želeli čestitati in jo objeti. Očka je povabil tudi nekaj sodelavcev in njihovih družin.
_________Cathrin_________
Ko sem že mislila, da so me prav vsi pozdravili, sem med množico zagledala perfektnega tipa. Stal je poleg očeta, ki mi je pomignil, naj pridem bliže. ,,Cathrin, to je Luke. Star je toliko kot ti in v London so se preselili iz Birminghama. Hodil bo na isto šolo kot ti.'' Polgledala sem fantove modre oči. ,,Žiujo. Kko kej?'' sem rekla. Pokimal je. ,,Uredu, ti?'' ,,Tudi. Pridi z mano, naj ti predstavim svojo najbolšo prijatelco, Minny. Tudi ona bo tvoja sošolka.'' Šla sva do Minny. Verjetno se ji ni zdel popolen, ker ona ima neka svoja merila, haha.

_________Minny_________
,,Žiujo, sem Luke. Kko kej?'' je vprašal. Zagledala sem se v fantove modre oči. Ni me očaral. Cathrin ga je gledala kot boga. Stavim, da je že zaljubljena. ,,Minny. Mah, gre. Ej, Cathrin. Gremo na sladoled?'' Zbudila se je kot iz sanj in prikimala. Prijeli sva se za roke, Luke pa je majajoč z glavo šel za nama. Sigurno je tudi on v Cathrin. Itak. Popolna je.

Tako so se vsi trije odpravili na sladoled.

Luke < 3333
nextam < 3333333333 ?
10. april 2012
u83715
u83715
Ja! Nexti < 33333333333
10. april 2012
u80965
u80965
Neeeeeext! ~.e
10. april 2012
za ShokoGirl♥ ;*

_________Luke_________
Poleg mene sta sedeli dve popolni punci. Nisem vedel, katero bi gledal. Cathrin je bila res čudovita. Pogledovala je k meni. Jasno sem videl, da je zaljubljena. In potem je bila tu Minny. Ni zgledala preveč zagreta. Mislim, da me sploh ne mara. Eh, saj je Cathrin lepša. Te njene zelene učke... Oh joj, kaj govorim? Poznam jo šele pol ure, pa že sanjarim. Bog.
*
_________Minny_________
Videla sem. Ni vedel, katero bi gledal. Phhh. Nekaj časa je samo lizal sladoled, potem pa se zazrl v Cati. Jaoj, zaljubljenca. No, ja. Moj Zayn je popolnejši. Čeprav samo v sanjah. Škoda.
*
Nekaj časa so samo sedeli tam in lizali vsak svoj sladoled. Potem je spregovorila Cathrin. ,,No, a gremo domov?'' Druga dva sta prikimala in počasi so se odpravili nazaj na zabavo. Vmes so si kupili še sladkorno peno.

mal krajši, kr sm lačna. pridem nazaj čez 10 minut. < 333333
10. april 2012
u83715
u83715
Next♥♥♥Hvala, za posvčen next < 3333333
10. april 2012
HOH, SEJ SI PRVA NEXTALA. < 3
10. april 2012
u80965
u80965
Neeeeeeeeeext! < 333333333
10. april 2012
evo nextam. not hungry anymore :3 !
_________oči od Cathrin - Charles_________
Prišli so nazaj. Vsi so v rokah dražli roza sladkorno peno in se smejali na vsa usta. Cathrin je zaljubljeno gledala v Lukea. Minny se je držala bolj ob stran in gledala slike po telefonu. Cathy (Cathrin) je priskakljala k meni. ,,Hoj očiiii!'' me je objela. Nasmehnil sem se in jo stisnil k sebi. ,,Ti je Luke všeč? Dober fant je.'' Pogledala me je in zavila z očmi. ,,Bla bla bla. Uredu je.'' Videl sem sij v njenih očeh. Ni ga mogla prikriti. Potem se je odmaknila in stekla k Minny. Pograbila jo je za roko in stekli sta v Cathrinino sobo. Oh ja, moja punčka odrašča...

*
_________Minny_________
,,Omojbog! A me je res gledau?'' se je spet zadrla. Zasmejala sem se in ji že nevem katerič v tem večeru pritrdila. Objela me je in zavalili sva se potleh. Zdaj sva se obe dve smejali kot nori. Potem je vzela fotoaparat in naju slikala. ,,Najbolša si!'' me je cmoknila. Objela sem jo in pomislila, da imam srečo, ker imam tako perfektno prijateljico. Zmotila naju je njena mama. ,,Cathy, pridi. Ti tudi, Minny. MORAŠ. Torta jeeee!'' je zapela. Njeno mamo obožujem. Je prijazna, vesela in lepa.

*
_________Luke_________
Cathrin sem iskal, a je nisem našel. Gotovo je zgoraj z Minny. Potem sem jo zagledal. Vsa žareča je hodila za mamo po stopnicah. ,,TORTA!'' je zavpila in vsi smo se podali v ogromno kuhinjo, kjer jo je čakala torta. Na njej je bilo napisano: ,Happy Sweet 16!' in srček. Bila je čudovita, okrašena z vzorcem klavirja. Cathrin so se zasolzile oči.

Potem se je usedla za klavir in zaigrala River flows in you od Yirume. Klavirske tipke je božala nežno kot sapica in zaželel sem si, da bi tako nekoč božala tudi moj obraz. Zraven mene se je ustavila Minny. ,,Ko bo jedla torto, ji povej da ti je ušeč. Razveselilo jo bo.'' mi je zašepetala v uho in mi pomežiknila. Z odprtimi usti sem zrl za njo, moje srce pa je veselo utripalo...

*
Končala sem. Vsi so mi zaploskali. Potem sem razrezala torto. Ko sem jo jedla, je k meni pristopil Luke. ,,Cathrin, ušeč si mi.'' je rekel in želel oditi. Zagrabila sem ga za roko. ,,Ne, počakaj! Tudi ti si meni.'' Nasmehnil se je. Zaželela sem si, da bi ta nasmeh gledala do konca svojega življenja...

a nextam? :*
10. april 2012
u80965
u80965
Neext! Takooj< 3
10. april 2012
UFF. čaki, nimam idej. :*
10. april 2012
u80965
u80965
:**PLs čim hitreeeeej!
10. april 2012
u87034
u87034
Nekštii *__*
10. april 2012
u86967
u86967
neeeeeeext
10. april 2012
u86967
u86967
a bi kdo sodelovou http://www.igre123.com/forum/tema/vici-dhehe/32130/
10. april 2012
u80965
u80965
LalxX Fejkarca da ni večje..stfu o.o plssss
10. april 2012
sam reeeeeeeeeees. lej, dovolim oglaševanje usem sam tebi ne. kr po 2x lepiš eno und isto. dosadna si, fejki fejk. nehi.
~ nextam čes 1o-15 min. :**
10. april 2012
u80965
u80965
< 3333333333333333333333 okey pikica< 33333333
Fajkarco je treba utišaat! < 3333333333
10. april 2012
itak đabe haveeeš. :* + huala za nextije :3 + nextam za nove bralke ^^
Še vedno sta se držala za roke. Cathrin nečesa tako popolnega ni imela namena spustiti. Ne, želela je samo... obstajati. Skupaj z njim. Spogledala sta se. Potem se je nečesa spomnil. ,,Aja, baje maš rada živali. Moje darilo je zunaj.'' Nasmehnil se ji je in jo za roko potegnil ven. Pogledala je okoli sebe. ,,Owkey, kje pa je?'' je vprašala. Z glavo je nakazal navzdol. Zalgedala je prekrasnega zlatega kužka z rjavimi očmi. ,,Oh, pikeej.'' je rekla tako Lukeu kot psički. Dvignila jo je v naročje in glavo naslonila na Lukeovo ramo. ,,Hvala.'' Potem se je psički zazrla v oči. ,,Ime ti bo Joy. Kr vem, da me boš osrečevala.'' Joy ji je v znamenje strinjanja pritisnila moker poljubček.

*
_________Luke_________
Yes! Uganil sem! Rada ima živali! Psičko je pimenovala Joy. Perfektno ime za perfektno psičko ki ima za lastnico perfektno punco. Okej, že malo pretitavam. Je pa res, da sem se v Cathrin noro zaljubim. Mislim, da jo celo ljubim...
10. april 2012
u80965
u80965
^^next takoooj! < 333333333
10. april 2012
evo nextam. dc je. < 333

*
Objela sem ga. Oh, ta popolni fant, ki mi je v samo štirih urah prirasel k srcu kot še nihče do sedaj, razen Minny in Joy seveda. Pogledala sem proti njegovih ustnicam. Potegnil me je k sebi in me poljubil.

[kliikn]
*
_________Kieran_________
Šel sem si po cocacolo, ko sem opazil Cathrin in nekega fanta, kako se poljubljasta. Nisem ju želel prekinjati, a ko sem se vračal nazaj, sem mislil, da dobivam sladkorno. Feeeej. Fanta sem potegnil za roko in Cathrin me je pogledala.
*
Zazrla sem se navzdol v bratčev obraz. Gledal me je povsem mirno in odraslo, čeprav je bil star šele 7 let. ,,Lahko s tem fujem prenehata?'' je nedolžno vprašal. Prikimala sem in mu skuštrala lase. Našobil se je in se šel v svojo sobo igrat z Joy. Pogledala sem Lukea in bruhnila sva v smeh. ,,Če je pa tak pikeeeej.'' sem izustila med smehom.

nextam skoos? :*
10. april 2012
neeexttt
10. april 2012
u80965
u80965
Neeeeext! ,3
10. april 2012
u37905
u37905
next!
10. april 2012
huala pikiči.:*
Konec zabave se je bližal, Cathrin in Luke pa se kar nista hotela ločiti. Minny se je že poslovila, saj je morala domov. ,,Obljubi, da boš z mano forever.'' ji je zašepetal v lase. Zazrla se je v njegov popolni obraz. ,,Forever und ever.'' Objela sta se. Mednju se je vrinil Kieran. ,,Kdaj bom striiiiic?'' je nedolžno vprašal. Zasmejala sta se. ,,Ne še, kiddo, še dolgo časa ne.'' ga je Cathrin poljubila na okrogla, zardela lička. Usedel se je Lukeu v naročje in ga prisilil, da mu pove nekaj zgodbic. Cathrin je vstala in šla pripravit kakav za vse tri. Medtem ko se je mleko grelo, je k njenim nogam pristopicala Joy. Cathrin jo je vzdignila v naročje in lice prislonila na njeno mehko, dišečo dlako. ,,Rada te mam.'' ji je zašepetala. Psička je tiho zacvilila in jo obliznila po obrazu. Potem jo je spustila na tla in jo nahranila.
Skodelice je skrbno vzela iz omare in jih v obliki trikotnika postavila na pladenj. Pripravila je še sladkornico, skodelico z mlečno peno in prtičke. Tako urejen je pladenj odnesla fantoma, ki sta sedela na kavču. Ko ju je gledala od daleč, sta se ji zazdela neverjetno povezana. Nasmehnila se je taki misli in kakav postavila na mizico poleg fotelja in se sama vsedla vanj. Luke je Kieranu pripovedoval zgodbico o avtu, ki si je želel postati dirkaški avto. Počasi je srebala topel kakav. ,,Mmm...'' Dogodki tega dne so jo izmučili. Toplina se ji je počasi razlezla po telesu in zaspala je, kot bi mignil...

:* next?
10. april 2012
neeext

preber še moojoo ^^
10. april 2012
Nexty
10. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg